NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Colorado Avalanche

+19
Liverpool FC
Hororelf
Sharks vk
Brain Damage
Forsberg
Augment
DeeDee
Che
Red Wing
Бледолики
VIX
backy
Breznjev
SymphonyX
Marvin
pap
Grof Bronza
Iceman
narrogh
23 posters

Strana 7 od 23 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Brain Damage Ned Okt 19, 2014 5:15 pm

Izgleda da je bila greska trejda P.A.Parentau a za Briera, kao i sto nisu uspeli da zadrze Stastny ja, tj bolje da su dali te pare njemu nego Iginli. Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od pap Ned Okt 19, 2014 6:48 pm

PAP nije bio nesto, pogotovo zadnje dve sezone, al bome je Brier jos veca truba, taj je bio los jos pred tri sezone. A Stasny, bar se meni cini, nebi smio biti nenadiknadiv gubitak, imaju oni i previse centarske dubine da nebi mogli nadoknadit jednog #2C. Iginla ce prije ili kasnije proigrat, sad vec godinama tezw ulazi u sezonu.
Uglavnom njihov problem sigurno nije naprijed, bar ne u prve dve linije. Obrana im je propuh, svi bi htjeli zabijat golove, nema puno defanzivne odgovornosti. Naprijed im je cini problem 3. linija, nit su cekeri, nit imaju talent duze boravit u napadackoj trecini, nit donose energiju.
No najveca razlika je na golu, lani je Varlamov izvodio cuda vecinu sezone pa se dosta ovih i slicnih mana nije tolio ocito vidjelo, a uz to su zabijali kad su htjeli, ponekad time maskirajuci svoje defanzivne nedostatke(reko bi da su oni u neku ruku bili Lifsi zapada, ak me kuzite). Al sve obicno dode na svoje, negdje se vrati i kad tad se sve poravna pa se to sad i njima dogada...ako oce napred moraju rijesit problem obrane, ako nista drugo morat ce napadaci podnjet vise zrtve, ostajat dulje u svojoj zoni i vracat se dublje kako bi olaksali bekovima. To sve nejde preko noci, al jos nije prekasno, stignu sve naucit i ispravit jos ove sezone, samo Roy mora bit pametan.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Brain Damage Ned Okt 19, 2014 9:00 pm

Izgleda da ne funkcionisu trenutno Dusen i Igi, kao i da im je ovaj Bred Stjuart problematican u odbrani. Ceskam bradu Nisam siguran, ali mislim da su odbili Brizgalove usluge Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Brain Damage Pon Nov 03, 2014 2:26 am

Slusam radio prenos Colorado Anaheim...Koji je kralj ovaj Marc Moser Very Happy 

Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Pet Nov 14, 2014 1:57 am

Gledao sam ove sezone pristojan broj utakmica i vrlo se nervirao, cesto vec u 1/3. Izgleda da veceras nece biti taj slucaj, vrhunski smo odigrali prvu trecinu Smile

Inace, gledao sam prvi mec u preseason u Pepsi Centru i bilo je do jaja. Jedino je malo bilo sranje sto je to bilo protiv Ducks-a i oba tima su bila podeljena, jer se igralo i u Anaheim-u i u Denveru u isto vreme, ali je svejedno bilo vrhunsko iskustvo Smile
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Marvin Sub Nov 15, 2014 2:46 am

Pa, bilo je gusto do kraja. Very Happy

Daj malo opsirnije o tom sto si gledao. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Sharks vk Sub Dec 06, 2014 4:12 am

Nije lako ove sezone biti navijač Avalanche .Skor 9-12-6 nakon večerašnje utakmice u kojoj se Jets  poigravaju s njima.

Kakav korak unazad u odnosu na prošlu sezonu.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Sub Dec 06, 2014 4:42 am

Kakvu su nam lekciju odrzali nije humano.

Prva trecina tu i tamo i nije bila losa, stavise bas zanimljiva.

Druga trecina ako se 15 minuta nije igralo ispred naseg gola, a gol nam visio u vazduhu.

Treca... Sta reci, grozni smo.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Breznjev Sub Dec 06, 2014 9:23 pm

Tim koji napred ima Dušejna,Makiona,Orajlija,Landeskoga od mlađih i Iginlu,Tanguaja i Briera od veterana da igra tako loše...Odbrana je očajna i prošle godine sam se čudio uspehu sa bekovima tipa Holden,Guenin u postavi...
Može li Patrik Roj do još jednog rekorda,Jack Adamsa u ruki trenerskoj sezoni i otkaza u sledećoj? Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Uto Dec 09, 2014 8:34 pm

Bas u toliku krajnost srecom nece ici Smile

Najcudnije je da ta imena ne mogu da naprave pritisak i drze pak u protivnickoj trecini. Precesto se desava da se igra maltene samo u nasoj i onda pokusaj kontre i gubi se pak ili se pak iznese koliko da se napravi izmena.

Edit: Borna Rendulic nocas debituje i postaje prvi HR igrac da igra u NHL-u.
Pikard na golu, sto je i razumljivo s obzirom na formu Bere.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Sre Dec 10, 2014 5:38 am

Bilo 1-0 za Nesvil sve do 2 minuta pred kraj, odnosno dok nismo izvukli golmana, a onda 2 empty net gola. Oces u zid - u zid 

Najgore je sto je Pikard pokidao. Samo mu je Forsberg dao lep gol u prvoj, maltene 1-na-1, ali jebes to kad mi ne mozemo da organizujemo napad. Sve pasovi preko 2 linije koji kada udju u protivnicku trecinu pakovi samo bivaju pokupljeni. I kad se unese pak, igrac se zavuce u mrtav ugao (Mekinon) i, naravno, izgubi ga. Bez ikakve ideje se igra i to mi do jaja ide na zivce  Oces u zid - u zid Oces u zid - u zid Oces u zid - u zid


Rendulic je bar bio solidan. Prva smena mu je bila losa, neko ga je pokupio pored bande u protivnickoj i u istoj smeni je Forsberg dao gol, ali nakon toga je bio ok. Imao je i odlican sut u drugoj, pak isao ka rakljama, ali pogodio stativu. Deluje da mu klizanje nije bas jaca strana, hm...
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Pet Dec 19, 2014 3:53 am

Gledao sam Pikarda na toj prvoj pripremnoj utakmici i momak je bio bas los. S druge strane, sad kada je bitno, decko ubija iz utakmice u utakmicu! Veceras je imao 47 odbrana i primio je otpadak na pola OT-a. Da je Pitsburg zasluzeno pobedio- jeste; mada ne bi bilo nezasluzeno i da je utakmica otisla u shootout, samo zbog ovog momka koji je zasluzio da pobedi veceras. 

Sto se tice nase igre, u prvoj utakmica je bila egal; u prvoj polovini druge Pingvini preuzimaju kontrolu, ali se i mi cupamo pred kraj stvarajuci pritisak i posle 2/3 odnos u sutevina je bio 24-22 za Pingvine, da bi opet u trecoj igrali viktorije ispred naseg gola i tada dozvoljavamo 24 suta na gol, koliko i za prve dve trecine zajedno! Ljut Oni kao da nemaju snage ili volje da klizu; iz utakmice u utakmicu protivnik ima prostora za igru, u odbrani se postavljamo predaleko od protivnika, tacno da moramo da jurimo skoro svakog igraca koji dobije pak; u napadu nista organizovano da se odigra, pola PP ne mozemo da unesemo pak u trecinu... Uzas!


Sve u svemu, Varlamov slobodno moze da ostane na IR sto se mene tice Smile

Ne zamerite sto pricam sam sa sobom, nemam s kim da komentarisem uzivo, pa moram negde da se izjadam Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Breznjev Pet Dec 19, 2014 1:29 pm

Pa dobro,ionako ko ce da cita recap sa utakmice koja je završena 0-0 Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Pon Dec 22, 2014 2:56 am

34/35 odbrana i onda muda u shootout-u... Decko kida!
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Uto Dec 23, 2014 10:32 pm

Varlamov se vraca veceras posle 6 nedelja... Ne bi mi bilo svejedno da sam na njegovom mestu. Bio bi vrhunac da mu ne krene, pa da ga Pikard zameni na pola Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Breznjev Sre Dec 24, 2014 8:48 pm

Ipak mu krenulo 5-0 nad moćnim Bluzom? Ludilo pred praznike Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Sharks vk Čet Jan 01, 2015 4:55 am

Velik dan i momenat za Hrvatsku i za sve okolne zemlje...prvi igrač rođen na našim prostorima zabio je gol tamo u Americi...Borna Rendulić ga je uvalio noćas.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od pap Čet Jan 01, 2015 10:18 am

Bravo za Bornu, i ljep je gol bio, cak je zaradio i 3rd star na kraju Vrtim se u krug
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Brain Damage Čet Jan 01, 2015 4:14 pm

Sharks vk ::Velik dan i momenat za Hrvatsku i za sve okolne zemlje...prvi igrač rođen na našim prostorima zabio je gol tamo u Americi...Borna Rendulić ga je uvalio noćas.

Ovo si napisao kao da je skinuo nevinost Very Happy Pa i jeste u neku ruku Wink Cestitke za Bornu, nije mala stvar. Bilo bi lepo kada bi bilo vise ljudi sa nasih prostora u NHLu. Ja jos na kladionici cekao keca, jebiga nema emocija, realnost. Pojma nemam Ajkulo, voditelj je sinoc rekao da je drugi? Da li je to bila greska? Ceskam bradu
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Sharks vk Čet Jan 01, 2015 10:33 pm

Brain Damage ::
Sharks vk ::Velik dan i momenat za Hrvatsku i za sve okolne zemlje...prvi igrač rođen na našim prostorima zabio je gol tamo u Americi...Borna Rendulić ga je uvalio noćas.

Ovo si napisao kao da je skinuo nevinost Very Happy Pa i jeste u neku ruku Wink Cestitke za Bornu, nije mala stvar. Bilo bi lepo kada bi bilo vise ljudi sa nasih prostora u NHLu. Ja jos na kladionici cekao keca, jebiga nema emocija, realnost. Pojma nemam Ajkulo, voditelj je sinoc rekao da je drugi? Da li je to bila greska? Ceskam bradu
Ne sjećam se nikoga prije njega,pojma nemam.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Brain Damage Čet Jan 01, 2015 10:45 pm

Verovatno je greska onda, ni ja se ne secam? Ceskam bradu
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od pap Pet Jan 02, 2015 7:07 am

Jedini koji je još rođen u Hrvatskoj i zaigrao je u NHLu je Goran Bezina, no tek je tri utakmice imo, ukupno 15 minuta, i jedino je upio skupit 2 minute isključenja. Osim što je rođen u Hrvatskoj(Split) skoro pa da nema nikakve druge veze s Hrvatskom, hokej je počeo igrati tek kad su se njegovi preselili u Švicarsku.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Pon Jan 05, 2015 12:34 am

Borna odlican poslednjih nekoliko utakmica. Bas se protiv Edmontona, nakon sto je postigao gol, videlo da se nalozio, odlican je bio u prve dve. U trecoj je "unapredjen" u visu liniju i tu kao da se malo pogubio, ali overall je bas dobar bio. Kao nagradu, veceras igra u liniji sa Duchene-om Smile

Evo i kratkog intervjua.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od pap Pon Jan 05, 2015 12:46 am

Sad sam bas vidio da ce nocas pocet u prvoj liniji. Nadajmo se da ce i izdrzat tamo.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Forsberg Sre Jan 07, 2015 5:02 am

Varlamov SO uz 54 odbrana, najvise u istoriji fransize u regularnom delu sezone.

Pobedili sa 2-0, golovi postignuti u prvih minut i po  Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Colorado Avalanche - Page 7 Empty Re: Colorado Avalanche

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 23 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu