NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Rangers

+22
Forsberg
Accipitrinae
Liverpool FC
Hororelf
Brain Damage
SashaMTL
Palermo
Sepultura
Che
Breznjev
VIX
Marvin
Sharks vk
SymphonyX
Augment
Galence
Бледолики
Grof Bronza
pap
narrogh
backy
Iceman
26 posters

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od pap Uto Jul 07, 2015 1:19 am

Nisam prije opće razmišljo o tome, al čini se da su Sabersi stavili u nepriliku Rangerse s 7,5M koje su dali RORu. Stepan je RFA s  pravom arbitraže i daleko boljom statistikom od RORa pa je za očekivati da mu u najgorem slučaju arbitraža dodjeli +7M, što bi bilo zapravo poprilićno katastrofalno za Rangerse koji trenutačno imaju malo manje od 10M ali još i Etema i Millera za potpisat, plus još jednog ili dvojicu za 23 igrača na rosteru. Kolko sam pročito na hfboardsu plan Rangersa je bio trejdati Hagelina i dogovorti Stepanov novi ugovor oko 6,5M i to bi im bilo možda taman, a ovako s nekih miljun više lako je moguće da će morati još jedan trejd obaviti samo kako bi se doveli ispod capa. 

I tu tek postaje zanimljivo Very Happy:

Trejdati jednog od bekova?
Yandle im je više manje treći LH bek i kao takav je luksuz, uz to je i UFA nakon sezone i malo je vjerojatno da će ga moć potpisat, al ima prokleto dobar cap hit. 
Klein bi donio manje u trejdu, mada bi više capa oslobodili, al RH bek im je boljka(pogotovo dugoročno pošto je i Boyle UFA nakon sezone).
Trejdanje pak Staala donjelo bi više nego dovoljno capa al ostavlja jako otvoreno pitaje što nakon sezone, dal će moći onda zadržati Yandla ili će imati dvije velike rupe na ljevoj strani.

Trejdati Nasha?
Nash im je vjerojatno najbolji igrač, usto je i najskuplji te trenutačno nema velikog interesa za njega, bar ne od ekipa koje bi Rangersima ogle dati igrače koji bi garantirali da će ostati konkuretni, a od piova i prospekta trenutačno nemaju koristi.

Trejdati Stepana?
Uz trejd nekog beka čini se najizglednija opcija, problem je opet sličan kao i s Nashom, al zamjena centra za centra bi mogla proć, Backes bi recimo bio dobra meta, al mslm da su i Bluzeri u dosta napetoj situaciji s capom  i novim ugovorom za Tarasenka ove godine pa onda Schwartza  sljedeće.

Dosta kombinacija, al nijedna baš idealna, ni približno.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Breznjev Uto Jul 07, 2015 7:24 pm

Za koliko para je igrao Marty St.Louis? Zanimljivo je kako u offseason rosteri izgledaju dosta tanko mnogima a onda dođe april i uopšte nije problem da imaš u jednoj ekipi Nasha,Boyla,St.Louisa,Lundqvista i bez problema dovedeš i Yandla itd...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od pap Uto Jul 07, 2015 9:15 pm

MSL i Stepan su zajedno bili oko 8,7M, Etem i Miller nebi smjeli biti zaparvo preskupi, a sad sam se prisilio pa malo bolje pogledo situaciju i zaparvo imaju dosta bonus chusona(2,8M) od Heysa, a za vjerovat je da nece dostoci bonuse tak da situacija i nije tako zaguljena jer zapravo onda imaju preko 12M capa realno.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Ned Jul 26, 2015 5:16 pm

Jos uvek se natezu...Stepan trazi 7.25 dok Ragsi nude 5.2. Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Grof Bronza Uto Jul 28, 2015 6:42 pm

Brain Damage ::Jos uvek se natezu...Stepan trazi 7.25 dok Ragsi nude 5.2. Pijem kafu i chiluje
potpisali se
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Pon Avg 10, 2015 5:34 pm

Linijas Stoll u NYR, za 800.000 na godinu dana, ostatak para u belom. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od pap Uto Avg 11, 2015 1:59 pm

Mislis u bonbonima? Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Sharks vk Uto Avg 11, 2015 8:25 pm

Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Uto Avg 11, 2015 8:47 pm

Dileri zadovoljno trljaju ruke Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Pet Mar 04, 2016 2:00 am

Sad kad sam besan na Bruinse moram da se bacim odma i na drugu gadnu ekipu a to su ove krave.

Ja se pitam, da li ce ova ekipa ikad da proba nesto drugo osim da dovede najskuplje FA, trejduje za najcenjenijeg igraca na deadlineu i da se nada najboljem. Sto je jos gore, istovremeno nalaze igrace u kasnijim rundama koji su taman dovoljno dobri da ih drze tu gde jesu i da se zavaravaju da im se citava ekipa ne zasniva na jednom jedinom coveku koji se zove Henrik Lundqvist. Steta je da Lundqvist ne osvoji kup, a uz ovakvo vodjenje ekipe sumnjam da ce to da se desi. hoce li ova ekipa ikad da draftuje nesto? Da trejduje za nekog mladog igraca? Da ih nije usro Ryan McDonagh kako ih je usro ne bi ni ovolko postigli cini mi se.

Gaborik
Rick Nash - ladno sam zaboravio da covek postoji
Richards
St. Louis
Yandle
Boyle
Staal sad

Sve su doveli a kup nisu uzeli i dogodine ce opet da probaju, ne bi me cudilo.

Jedini igrac kog nisu uspeli da dovedu a koji bi im verovatnije od bilo kog drugog sa ove liste doneo kup jeste onaj nesretni Kovalchuk. I stvarno covek kad pomisli kako je on odigro ono sto je odigro u New Jerseyju i kako se to sve zavrsilo, dodjes do jednog zakljucka. Lou Lamoriello je jedan najboljih svih vremena u onome sto radi. Jesu izgubili Parisea, jesu se blamirali onda i igrali sa tipa 15 igraca, al im je manje falilo da osvoje kup sa ljusturom od golmana, Bryce Salvadorom kao broj jedan bekom i nizim linijama skrpljenim od stapa i kanapa nego sto ovima fali sa najboljim golmanom danasnjice i gomilom kvalitetnih igraca od kojih su neki stalno tu a neki se samo redjaju ko na traci. Cak je Lou nabavio Schneidera ispod cene koji je top3 golman trenutno pre nego sto je otiso. Pa on bi sa ovima osvojio jos 3 kupa bre.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od SymphonyX Pet Mar 04, 2016 4:41 am

Cijena za Staala je bila odlicna,to je bio no brainer mada hvale tog malog Finca,ali vjerovatno pretjerivanje kao i uvijek.Oni se sad,paradoksalno,pozadi raspadaju sto i nije cudno kad za Staala i Girardia daju 10+ miliona,a Yandle je sad UFA.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Pet Mar 04, 2016 4:42 am

Da, cena je bila super, nisam pomenuo. Kad god se trejduje prospekt to tako ide, Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Hororelf Pet Mar 04, 2016 3:46 pm

Covek poluuudeo Very Happy
http://www.thehockeynews.com/blog/henrik-lundqvist-had-a-bit-of-a-nuclear-meltdown-last-night/
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Liverpool FC Ned Mar 13, 2016 8:11 pm

Upravo se zavrsila utakmica protiv Pensa. Najbolja utakmica koju sam gledao ove sezone (nazalost nije ni bilo puno). Pitsburg je zasluzio pobedu. Bili su agresivniji u napadu i imali su vise zelje za pobedom. Ipak, mora se priznati i da su imali i vise srece. Onaj cetvrti gol se pak odbio od klizaljke Stala u gol. Pomalo banalna situacija. A i Fluri je spasavao u nekoliko navrata. Odbrana Rendzera nije bila na nivou koji sam ocekivao. Mislio sam da ce ih dobiti na kontre. Narocito zato sto nije igrao Malkin. Ipak treci gol su primili iz kontre, a za cetvrti sam vec rekao da je bio maler. Sve u svemu bas dobra utakmica. Doduse, steta sto je na kraju Krozbi dao taj gol u praznu mrezu. Bilo bi mnogo postenije da je ostalo 4:3.


New York Rangers - Page 15 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Sharks vk Ned Mar 13, 2016 11:24 pm

Liverpool FC ::Upravo se zavrsila utakmica protiv Pensa. Najbolja utakmica koju sam gledao ove sezone (nazalost nije ni bilo puno). Pitsburg je zasluzio pobedu. Bili su agresivniji u napadu i imali su vise zelje za pobedom. Ipak, mora se priznati i da su imali i vise srece. Onaj cetvrti gol se pak odbio od klizaljke Stala u gol. Pomalo banalna situacija. A i Fluri je spasavao u nekoliko navrata. Odbrana Rendzera nije bila na nivou koji sam ocekivao. Mislio sam da ce ih dobiti na kontre. Narocito zato sto nije igrao Malkin. Ipak treci gol su primili iz kontre, a za cetvrti sam vec rekao da je bio maler. Sve u svemu bas dobra utakmica. Doduse, steta sto je na kraju Krozbi dao taj gol u praznu mrezu. Bilo bi mnogo postenije da je ostalo 4:3.
Lijepo od starog zaboravljenog asa foruma što se javio izvještajem.Baš danas mi pade na pamet kako je forum ostao nadam se kratkoročno bez nekolicine doajena...LFC je rijedak gost,Backy fan  Rangers  je prije bio dosta aktivan,Narrogh fan  Avalanche se baš rijetko javi,Džomba nekada motor foruma je ušao u bračne vode,Pap je isto nešto prorijedio sa upisima,fale mi njegove disertacije na temu,moj zemljak fan  Canadiens  kako se ono zvao KB8 tako nekako,se izgubio,Iceman je upisao 1000 postova u mjesec dana i nestade,Starbuck se valjda udala i rodila,da ne spominjem još neke koji su davno odustali.Šteta.Raduje ulazak i aktivnost Horolelfa i Brain Damagea,kao i još nekolicine novijih.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Pon Mar 14, 2016 2:51 am

Starbuck se posvaldjala sa Dzombom, a to je bilo bas kad je on prestajo da se bavi ovim forumom. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Sharks vk Pon Mar 14, 2016 3:28 am

Marvin ::Starbuck se posvaldjala sa Dzombom, a to je bilo bas kad je on prestajo da se bavi ovim forumom. Very Happy
Ne kužim vezu sa forumom vezano za njihovu svađu?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Liverpool FC Pon Mar 14, 2016 10:21 am

Sharks vk ::
Liverpool FC ::Upravo se zavrsila utakmica protiv Pensa. Najbolja utakmica koju sam gledao ove sezone (nazalost nije ni bilo puno). Pitsburg je zasluzio pobedu. Bili su agresivniji u napadu i imali su vise zelje za pobedom. Ipak, mora se priznati i da su imali i vise srece. Onaj cetvrti gol se pak odbio od klizaljke Stala u gol. Pomalo banalna situacija. A i Fluri je spasavao u nekoliko navrata. Odbrana Rendzera nije bila na nivou koji sam ocekivao. Mislio sam da ce ih dobiti na kontre. Narocito zato sto nije igrao Malkin. Ipak treci gol su primili iz kontre, a za cetvrti sam vec rekao da je bio maler. Sve u svemu bas dobra utakmica. Doduse, steta sto je na kraju Krozbi dao taj gol u praznu mrezu. Bilo bi mnogo postenije da je ostalo 4:3.
Lijepo od starog zaboravljenog asa foruma što se javio izvještajem.Baš danas mi pade na pamet kako je forum ostao nadam se kratkoročno bez nekolicine doajena...LFC je rijedak gost,Backy fan  Rangers  je prije bio dosta aktivan,Narrogh fan  Avalanche se baš rijetko javi,Džomba nekada motor foruma je ušao u bračne vode,Pap je isto nešto prorijedio sa upisima,fale mi njegove disertacije na temu,moj zemljak fan  Canadiens  kako se ono zvao KB8 tako nekako,se izgubio,Iceman je upisao 1000 postova u mjesec dana i nestade,Starbuck se valjda udala i rodila,da ne spominjem još neke koji su davno odustali.Šteta.Raduje ulazak i aktivnost Horolelfa i Brain Damagea,kao i još nekolicine novijih.

Cao Smile
Ja sam imao brdo nekih obaveza,pa nisam ni rezultate stizao da pratim,a kamoli nesto vise. Tako da em mi je bilo malo glupavo da se javljam kada sam odgledao recimo utakmicu i po za skoro dve sezone, em nisam imao ni vremena. Sada kada sam predao funkciju i diplomirao imam vise slobodnog vremena, pa cu i biti cesce na forumu. Sto se Starby tice ona je isto u nekoj guzvi vec mesecima. Igramo zajedno PPM,pa se cujemo putem privatnih poruka tamo. Sto se kb8 tice stvarno ne znam zasto ga nema.
It's good to be back on ice Very Happy
Go Ducks Razz


New York Rangers - Page 15 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Pon Mar 14, 2016 12:21 pm

Sharks vk ::
Marvin ::Starbuck se posvaldjala sa Dzombom, a to je bilo bas kad je on prestajo da se bavi ovim forumom. Very Happy
Ne kužim vezu sa forumom vezano za njihovu svađu?
Ona je napustila forum zato sto su svadjali. Bezveze prica skroz.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Ned Apr 03, 2016 3:56 am

Ja znam da vas to ne zanima, ali bice mi lakse ako ovde kazem sta mislim...zabole me za fanove NYR, 5 na 3 dva minuta imaju Rendzeri, nula SOG ja ih cekam na dva tiketa za isplatu...napusite mi se Q ŠABANČINE RASPALE I PRECENJENE !!!  Ruzna rec
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Breznjev Ned Apr 03, 2016 4:48 pm

Bwahaha! A stvarno tamo niko ispod 5 miliona po sezoni ne igra.Seleri trenutni sa Stalom i Nashom im je otprilike oko 120 miliona Smile Sreća pa se više ne računa za plejof.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Sre Jul 20, 2016 10:02 pm

Penzioniso se Brad Richards.


Namerno u ovu temu jer ovde uzo lovu i zabole ga.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Čet Jul 21, 2016 6:45 pm

Imam utisak da se NYR polako raspadaju, ne bukvalno, postoji tu jos, kako bi rekli "core", samo cini mi se da i nemaju bas neke dobre prospekte u proteklh nekoliko godina, bez prvog pika su. 

A sto se tice trejda, Z je imao prosle sezone 51 dok je Brass upisao 58, ne znam kako ce to da izgleda sada kada su zamenili mesta, mada citao sam da navijaci Senatora kazu da se Mika ponasao idiotski van terena. Pojma nemam...angazovanjem Grabnera ce dobiti na brzini, moze da bude skorer a i dobar je za PK, dok je Gerbe samo brz, sto se tice golova prosek. 

Pavel Buncnevich naravno.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Marvin Čet Jul 21, 2016 8:30 pm

A Grabner je strelac ubilo se.


Rangersi su Lundqvist.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Brain Damage Čet Jul 21, 2016 11:47 pm

Naravno da nije, hteo sam da kazem da moze da ima neki doprinos sto se i tog dela igre tice. Naravno ali mislim da ce najveci ili jedan od vecih problema NYR imati u odbrani.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

New York Rangers - Page 15 Empty Re: New York Rangers

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu