NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz mog ugla-Sharks vk

+20
Yorick
Accipitrinae
Forsberg
FFC
Hororelf
Grof Bronza
Breznjev
sweeper19
pap
SymphonyX
Red Wing
Palermo
backy
VIX
Augment
narrogh
Che
Iceman
Marvin
Sharks vk
24 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Uto Nov 12, 2013 3:02 am

Grof Bronza ::
Sharks vk ::
Breznjev ::Prenosili su na Areni 2 Boston Tampa.
Možda na Areni Srbija,na Areni Hrvatska nisu...Ljut
svasta... Shocked kako mogu da prenose ovde a tamo ne?Fejspalm joj
Pojma nemam

Zaista ni meni nije jasno.

Ta utakmica Bruins  VS Lightning  je ukleta,jer ako se iko sjeća prošle sezone je bila odgođena zbog snježnog nevremena u Bostonu.Koliko se sjećam bio je početak 2. mjeseca.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Sre Apr 02, 2014 3:14 am

Ajmo se malo baviti prognozama(Augment i ja smo dokazano loši prognozeri Very Happy ),ali da čujem koju pametnu od vas.

KO ULAZI U PLAY OFF?

ISTOK

 Bruins  I  Penguins  su sigurni, Lightning  i  Canadiens  99%. Rangers  trenutno imaju 6 bodova fore ispred  Blue Jackets  koji je 8. i ajmo reći da su i oni unutra.Za preostala 3 mjesta se bore  FlyersRed WingsBlue JacketsCapitalsMaple LeafsDevilsSenators  i Huricanes .

ZAPAD

Tu je situacija puno jasnija,sigurni su  BluesSharksDucksBlackhawksAvalancheKings  99 %.Za preostala 2 mjesta bore se  WildCoyotesStarsCanucks  i još neke minimalne šanse imaju  Predators  i  Jets .

Po meni ulaze  FlyersRed Wings  i  Devils  na Istoku,a  Wild  i  Coyotes  na Zapadu.

Al sam načičkao ovih amblema Laughing  Fejspalm joj  Laughing .
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od pap Sre Apr 02, 2014 3:22 am

Istok: Philadephia sigurno, Columbus i recimo Detroit....Washington će završit 9.

Zapad : Minnesota i Dallas....Phoenix će završit 9.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Čet Okt 30, 2014 3:39 am

Ajd da malo oživim ove "kornerske aktivnosti" u vidu malog pregleda dosadašnje sezone.

PRIJATNA IZNENAĐENJA:

Islanders -Prošle godine su nagovijestili potencijal i uz lidera tima Tavaresa i podcijenjenog,ali sjajnog Okposa imaju niz sjajnih igrača poput Grabovskog,Nielsena,Kulemina,Conachera,te jednog od najvećih iznenađenja ove sezone Brocka Nelsona.Obranu su pojačali Leddyem i Boychukom koji su puni pogodak,doveli su Halaka i Johnsona na golmanskim pozicijama,a kada se vrate povrijeđeni Hamonic i Grabner biti će zaista ekipa za velika djela.

Red Wings -Kada pogledaš njihov raster sa gomilom ostarjelih Šveđana i prvom zvijezdom genijalcem Datsyukom koji je uglavnom povrijeđen,a glavne role moraju igrati Tatar,Jurco,Abdelkader i slični ne bi dao neke pare na njih na kladionici.Međutim oni za sada guraju jako dobro i imaju skor 5-2-2.Svaka čast.

Predators -ekipa kojoj se filozofija uvijek zasnivala na čvrstoj obrani predvođenom Weberom,Josiem,Jonesom te Rinneom na golu ove sezone je dala i ofenzivni impuls najviše zahvaljujući prvoj liniji Neal-Ribeiro-Forsberg i za sada izgledaju odlično što govori i njihov skor 5-1-2.

Ovdje bih još dodao i Flames  koji je ekipa koja se vidno diže iz sezone u sezonu i od kante za napucavanje postali su ozbiljan pretendent za play off.

NEPRIJATNA IZNENAĐENJA:

Avalanche -Sa skorom 2-4-4 i zadnjim mjestom u Centralu svakako su veliko razočaranje,pogotovo ako se uzmu u obzir njihove sjajne partije prošle sezone kada su se prošetali do play offa.Zakazali su svi,a pogotovo glavne zvijezde MacKinnon(samo 4 asista do sada),Landeskog(samo 4 poena),pa čak i Duchene.

Bruins -Za ekipu kakva je Boston skor od 5-6-0 je jako loš.Na razini su bili Krejci,Lučić i Soderberg,a svi ostali su blago rečeno podbacili,pogotovo Marchand sa 1+2.

Coyotes -Promjena imena im izgleda baš i nije sjela i od play off ekipe postaju polako ekipa za rebuilding i za sada drže zadnje mjesto u Pacificu.

U razočaranja bih još svrstao i Huricanes  koja ima katastrofalan skor 0-6-2 i čak su uspjeli biti lošiji od Sabres .

PRIJATNA IGRAČKA IZNENAĐENJA:

Svakako treba spomenuti Kuempera sa 3 SO do sada,pa već spomenutog Brocka Nelsona koji je već uknjižio 6+6,pa Toffolia sa 13 poena,pa relativno nepoznatog Tylera Johnsona iz Lightning  sa 12 poena,pa najvećeg defanzivnog otkrovenja T.J.Brodiea sa 8 poena,pa Hedmana koji je sjajno igrao do povrede,kao i suigrač mu Stralman i mladi Kucherow.Iznenadio je dobrim igrama i Trevor Daley iz Stars ,Vrbata je sa 11 poena potvrdio moja već izrečena razmišljanja o njemu,probudio se i Rick Nash nakon prošlosezonskog sna,a za kraj ističem Brenta Burnsa koji gledajući sa Fantasy stajališta ima senzacionalne brojke-4G,8A,18 PIM,4 PP,36 SOG,14 HIT,14 BLK!

NEPRIJATNA IGRAČKA IZNENAĐENJA:

Nekoliko renomiranih igrača još uvijek čeka svoj prvi gol-MacKinnon,Oshie,Olli Jokinen,Semin,Moulson,Bouwmester,Stoll...Razočaravajući učinak za sada imaju i zaslužni igrači Kings Kopitar(2+1) i Brown(1+0) koji su ostali u sjeni sjajne linije Carter-Toffoli-Pearson.Više sam očekivao i od Staala(1+2),Kadria(2+0),Hosse(1+2),Skinnera(1+1),Hertla(2+1),pa i od Steena(1+4) i StLouisa(1+5).

NAJBOLJE NAPADAČKE LINIJE:


1. Stars  SEGUIN-BENN-SPEZZA-Kombinovano imaju 38 poena i izgledaju sjajno.Po meni definitivno najjača linija lige.

2. Kings  CARTER-TOFFOLI-PEARSON-Veliko iznenađenje vjerovatno za sve nas osim Papa.Kombinovano 34 poena.

3. Penguins  CROSBY-KUNITZ-HORNQUIST-Prinova iz Predators  se sjajno uklopila i za sada imaju 32 poena.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Breznjev Čet Okt 30, 2014 7:15 pm

Lep rezime Sharks!  Postovanje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Čet Okt 30, 2014 9:15 pm

Breznjev ::Lep rezime Sharks!  Postovanje
Hvala vršnjak!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Čet Okt 30, 2014 11:59 pm

Izostavio si Sedinove i Vrbatu, ccc. Razz


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Pet Okt 31, 2014 12:42 am

Marvin ::Izostavio si Sedinove i Vrbatu, ccc. Razz
Iz čega sam ih izostavio?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Pet Okt 31, 2014 12:45 am

Iz najboljih linija. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Pet Okt 31, 2014 12:59 am

Pa blizu su i oni 33 poena kombinovano svaki po 11.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Sub Apr 11, 2015 1:17 am

Pošto vidim da veterani foruma ne daju impresije u ovom topicu,ja ću to napraviti jer imam inspiraciju kako bi rekao moj drug Ekser.Nisam proučavao statistike tako da nemojte se hvatati za svaku riječ i provjeravati na NHL-ovom siteu,čisto moje impresije nakon ubjedljivo najviše odgledanih tekmi u životu u jednoj sezoni(HVALA GCL!)

PRIJATNA IZNENAĐENJA(TIMOVI):

Flames  Nakon godina tavorenja pri zadnjim mjestima lige,ove sezone su odigrali sjajno,u direktnom dvoboju izbacili iz PO  Kings  i zaista su veliko iznenađenje.Ja ih nisam vidio u PO barem još 2-3 godine.

Islanders  Ne znam da li je prelazak u Brooklyn gotova stvar,ali ako je,za oproštajnu sezonu na otoku dali su lijep poklon navijačima.Često sam ih gledao ove sezone i od meni izrazito antipatične ekipe pretvorili su se u ekipu za koju često i navijam.

Jets  Ekipa koja je uvijek tu negdje,ali malo im fali.Ove sezone su uspjeli ući u PO i sa onim gromadama u defanzivnim linijama+ Wheeler,Ladd,Little i ostali biti će tvrd orah s kime god budu igrali.Plus još ona fanatična publika...

Red Wings  Ostarjeli Šveđani,kralj igre Pavel koji više ne igra nego što igra,neki Slovaci...prije sezone sam bio uvjeren da nema šanse da uđu,kad ono...kapa dolje!

Panthers  Iako ih ne volim,iako je dvorana uvijek odvratno prazna,iako nisu ušli u PO,svakako su ugodno iznenađenje,jer su od kante za napucavanje,ekipe koja je nerijetko gubila 8-0,9-1 došli do legitimnog kandidata za doigravanje.

NEPRIJATNA IZNENAĐENJA(TIMOVI)

Kings  Treba li bilo šta reći osim konstatacije da aktualni šampioni nisu uspjeli ući u PO.Pap je tu najmjerodavniji pa neću dužiti.

Sharks  I o ovim luzerima sam već više puta pisao pa se neću ponavljati.

Bruins  Šampioni prije koliko 3,4 godine?Sve ove godine dominantni na Istoku i onda uprava napravi par "sjajnih" poteza,trejda Seguina za Erikssona,riješi se Boychuka...je,imali su i peha sa povredama,ali ko nije?

Avalanche  Neprepoznatljiva ekipa ako se prisjetimo prošle sezone.

Maple Leafs  Čisto da malo zafrkavam Marvina,Chea i Bledolikog!Ma nije problem što nisu ušli u PO,problem je u načinu kako su to napravili...da ne idem u detalje.

Ko zna možda i  Penguins upadne u ovu kategoriju,ali sumnjam,čak iako popuše od  Islanders,imaju zicer sutra protiv  Sabres.

PRIJATNA IZNENAĐENJA(IGRAČI)

Mene je fascinirala linija  Lightning Johnson-Kutcherow-Palat Klanjam se.TBL sam vjerovatno najčešće gledao ove sezone,za Johnsona iskreno nikad nisam ni čuo prije ove sezone.Svaka čast!Sjajne sezone su imali i Hammond i Talbot koji su upali u ekipe ni krivi ni dužni,bekovski duo  Flames Giordano-Brodie je rasturao do povrede ovog prvog,Voracek je odigrao sjajnu sezonu,kao i Hudler,Tatar,Schwartz,Strome,Brassard...

NEPRIJATNA IZNENAĐENJA(IGRAČI)

Lista je poduža.Neuspjeh  Bruins(ako kojim čudom ne upadnu u PO,a kiksa  Penguins) nije začuđujuć ako se uzmu u obzir loše igre Marchanda,Lučića,Erikssona.OK,svaki od njih ima po 40-ak poena,ali slabo je to.Eric Staal se od jednog od top igrača lige srozao do osrednjosti,Sharp je zakazao,Kunitz katastofalan,Mackinnon loš,Hertl nakon obećavajuće sezone ništa,Neal jedan od lošijih u sjajnom  Predators ...nisu se iskazali ni Franson,Suter,Seabrook,Niskanen,Brown,Grabowski,Umberger(tip je uvijek imao 50+ ove sezone nešto jadno,a čak i nije bio dugo povrijeđen.

MVP:

Ovi koji igra sjajno,Tavares koji vuče ovu mladu ekipu,Benn koji je imao sjajnu sezonu,kao i Seguin.Da  Stars ima poštenog golmana ladno bi ušao u PO s obzirom na napadački potencijal koji posjeduju.Namjerno neću spomenuti Crosbya koji je baš zakazao zadnja 2 mjeseca i od tada i kreće kriza  Penguins.

BEST ROOKIES:

E ovo je baš teško imam trilemu između Forsberga,Stonea i Gaudreaua.Svi su mi tu negdje,sva trojica su sjajno odigrali.Svidio mi se i Hoffman,kao i mali Pastrnak.

BEST GOALIES:

Price ipak za nijansu ispred svih,pa Rinne,pa Hamburglar(koji je ajmo reći odveo  Senators u PO),pa Dubnyk koji je bio blagi užas u  Oilers,a u  Wild ne zna gola primiti i za kraj Quick koji je uz Kopitara jedini bio na razini šampionske ekipe.

Još bih spomenuo da postoji dosta igrača koje su povrede spriječile da nemaju vrhunski učinak na kraju sezone.Tu prije svega mislim na Shattenkirka,Okposa,Kanea,Krejcia,Erica Johnsona...ima ih podosta,ali ovi mi prvi padaju na pamet.

Eto to je "ukratko" od mene,napišite i vi neko razmišljanje.Nadam se da nije bilo dosadno. Wink
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Sub Apr 11, 2015 1:03 pm

Marchand je vukao ekipu dosta dugo, koliko sam ja video. A ni za Fransona ne mogu da kazem da je bas razocaro. Sophomore slump je bas bio izrazen ove godine, MacKinnon je bas razocarao.

Lepo si ti to sve srocio,. Smile Sto se mene tice, sutra krece Playoff challenge, tako da ce tu imati sta da se radi, onda malo razgovora o NHL awards ako ste raspolozeni, price o draftu se takodje zahuktavaju, lutrija je u subotu, finale fantazija isto danas. Najzanimljivija nedelja u sezoni. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Grof Bronza Sub Apr 11, 2015 1:11 pm

odlicna analiza Ajkulo iz Vinkovaca.... jos bih za pozitivna iznenadjenja u timovima svrstao i kolumbus koji ima 12 games point streak sa 11 pobeda u tom rasponu. da nisu 90% sezone bili povredjeni po pola tima cuda bi napravili. Smile
takodje honourable mentions u grupi best goalies bih pomenuo i Kraforda koji ima najbolju sezonu do sada u karijeri Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od SymphonyX Sub Apr 11, 2015 1:26 pm

COlumbus ne moze bit prijatno iznenadjenje jer su oni PO ekipa kad su zdravi.Jeste maler,ali cilj nije uspunjen,a to se jedino racuna.Rezultati  ostaju,ovo okolo se brzo zaboravi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Breznjev Sub Apr 11, 2015 4:00 pm

Po meni apsolutni hit prvenstva su Minesota i Otava koji su promenom golmana napravili čudo.Apsolutno razočarenje naravno La Kingsi i Boston Bruinsi timovi koji su u učestvovali u poslednja četiri finala.
Na istoku pohvale idu Montrealu,Tampi i naravno Rendžersima koji su cele sezone bili u vrhu,na zapadu Anahajmu i Nešvilu sa takođe odličnim sezonama.
Takođe drago mi je da su se Kalgari i Vinipeg našli u plejofu posle dugo vremena zbog odlične atmosfere u njihovim dvoranama.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Che Ned Apr 12, 2015 10:54 pm

Lep recap.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Hororelf Pon Apr 20, 2015 1:57 pm

Po meni jedno od iznenadjenja jeste bilo to kako su NY Islandersi posle skoro izjednacenih bodova sa NY Rangers-ima pali u odnosu na Rangers-e ,a sada se od dosta ljudi koliko vidim ocekuje da Rangersi uzmu Stanley Cup , sto nije iskljuceno ,ali ne bih odbacivao ostale timove , pogotovo sto su Montrealci dobili Otawu 2:1 uzastupno oba meca i umeju da se proguraju dobro. Takodje borba izmedju Flames i Canucks se dodatno rasplamsala.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Pon Apr 20, 2015 3:26 pm

Rangersi imaju losu advanced statistiku, ne uzimaju ih mnogi za favorite.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Hororelf Pon Apr 20, 2015 5:37 pm

Imam osecaj da ce to nekako biti Canadiens bas zato sto ne obecavaju mnogo u ovom play offu ,mada voleo bih naravno da Wild osvoji.Pimpujem pak
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 20, 2015 11:37 pm

Hororelf ::Imam osecaj da ce to nekako biti Canadiens bas zato sto ne obecavaju mnogo u ovom play offu ,mada voleo bih naravno da Wild osvoji.Pimpujem pak
ne.  Pijem kafu i chiluje
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Breznjev Uto Apr 21, 2015 8:06 pm

Marvin ::Rangersi imaju losu advanced statistiku, ne uzimaju ih mnogi za favorite.
Ko ima dobru advanced stats? Toronto?  Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od pap Sre Apr 22, 2015 12:31 am

Na istoku? Nitko Pijem kafu i chiluje
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Sre Apr 22, 2015 3:09 am

Niko nema ko Kingsi, ali ono...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Breznjev Sre Apr 22, 2015 8:25 pm

Marvin ::Niko nema ko Kingsi, ali ono...
Laughing Zao
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Ned Sep 27, 2015 2:18 pm

Toliko sam se zaželio hokeja da sam noćas gledao preseason  Senators vs  Sabres,pa onda odigrao 2 mocka...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 4 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu