NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolumna 47

Ići dole

Kolumna 47 Empty Kolumna 47

Počalji od Che Čet Sep 15, 2011 4:20 pm

NHL predsezonska abeceda 16-20
pise: HockeyX, http://hockeyx.bloger.hr

Kolumna 47 2zzoi0g
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Što reći o ovoj ekipi, ekipa koja u napadačkim redovima nema niti jednu zvijezdu, zato su jako dobri u defanzivi pogotovo sa Shea Webberom koji tko zna možda neće dočekati kraj sezone u ovom timu. Tim koji rijetko daje velike ugovore igračima, a svaki puta naprave novu zvijezdu od nekog novog igrača! To je plod njihovog dobrog rada i scoutinga i za njih nebi trebalo biti zime. Ovo bi im također mogla biti i zadnja sezona na zapadu jer od nagodinu Winnipeg se vraća na zapad, a jedna od ekipa iz centra divizije mora preći na istok u Souheast (geografski nashville je najbliži tom području)! Nakon prošle sezone gdje su po prvi puta prošli u drugi krug plaoyffa nadaju se da mogu odigrtai još bolje ovu sezonu. Podloge za to imaju jer u PO trebate odličnog golmana a Rinne je jedan od najboljih...Nashville bi trebao ući u plaoyff ako ne bude nemira u svlačionici zbog mogućih odlazaka najvećih zvijezda!

Kolumna 47 2ih72ja
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Devilsi očekuju da će u novoj sezoni zaboraviti prošlu (katastrofalnu i razočaravajuću sezonu). Potpisali su Kovya i onda odigrali katastrofa možda i zbog ozljede Parisea. No za novu sezonu su svi spremni osim prvog centra Zajaca, dobili su mladog Larssona u obrani, na golu i dalje imaju rekordera skoro svih golmanskih rekorda Brodeura, a u napadu gladne Kovya, Parisea i mlade igrače koji su prošle sezone dobijali puno šanse te oni sad traže svoje mjesto u momčadi također! Motiv je tu definitvno, čak su doveli i novog trenera koji bi trebao to bolje voditi nego što je to radio prošlosezonski trener na početku sezone. Obrana im je strašno jaka jer ovdje još fale ozljeđeni Montador i Taormina koj će također igrtai sljedeće sezone .Sve u svemu nova sezona i novi start za devilse i ja ih očekujem u Playoffu ove godine definitivno igrači ovakve kvalitetea da dva puta zaredom fulaju PO, sumnjam...

Kolumna 47 24o3h39
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Odmah bi počeo o golmaniskim pozicijama gdje Islandersi imaju dobre golmane, barem ovdje napisane ali Di Pietro nije onaj stari i pravi kakav zna biti, Nabokov nije prošle sezone igrao u NHL-u i odbio je nastupati za Islanderse (ali rekao da hoće ove sezone). A treći golman koji ovdje nije spomenut je Montoya koji se nametnuo prošle sezone i zaista neznam tko će biti prvi golman Islandersa na početku sezone, ali ako svi daju svoj maximum mislim da bi Rus, Nabokov, trebao biti taj. Uglavnom prošle sezone su imali nesreću na početku sa ozljedama i opet ništa nismo vidjeli od Islandersa ali ne igraju loše samo im treba malo sportske sreće da naprave nešto! No nekako mi se čini da sa trenutnim GM-om mlate praznu slamu i da ni ove sezone ništa od njih (imaju kvalitete ali konstantno nešto fali, kad bi znali što je to sigurno nebi bili među zadnjima u konferenciji)! Sve po starom i dalje ništa od PO...

Kolumna 47 Jkx4s4
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Rangersi su jaki i onaj tko ne respektira ovu momčad taj nema pojma o hokeju! Napad još više pojačan novim igraćem Richardsom, uz fenomenalnog Gaborika (kad je zdrav), odličan secundar scoring sa Callahanom i Dubinskim....ma jednostavno imaju sve da čak i jedan Christiansen (defanzivni specijalist, ali napadač) meni nije ušao na ovaj popis najboljih 12 napadača! U obrani također ovih 6 ja smatram najboljih iako imaju još novorpidošlog Erixona i nevjerovatnog Reddena u minorsima sa 6,5mil $, dakle i tu su stavrno jaki. A na golmaskoj poziciji i najjači, po mom mišljenju najbolji golman na svijetu Lundqvist, ne treba ništa drugo reći! Dali mogu ove sezone sve skupa dobro uštimati i napraviti neki bolji rezultat vidjet ćemo ali smatram da je dovoljno jaka ekipa za playoff!!

Kolumna 47 A452cj
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Iskreno ne znam puno o Ottawi, igrači mi i nisu toliko poznati ali recimo da Cowen obrambeni mladi igrač bi trebao ove sezone iskočiti iako ga ovdje nisma upisao, njegovo vrijeme bi trebalo biti sad u trening kampu, da se nametne! Opet s druge strane pričati o kanadskom klubu u rebuildingu...hm....zvuči poznato?? Od 6 kanadaskih klubova samo je Vancouver ajmo reći konstanta u zadnjih par sezona (i Montreal je ajmo reći redovit u playoffu) svi ostali imaju jako velike oscilacije pa je to isti slučaj i sa Ottawom. Što će i kako će napravisti ove sezone vidjet ćemo ali ja sam skeptik i stvarno mislim da od ove ekipe nećemo vidjeti ništa bolje od 13. mjesta u konferenciji! Na njima je da mi dokažu da sam u krivu! No to je sasvim normalna stvar jer je ekipa u rebulidingu i od njih se ove sezone ne očekuje zapravo ništa! Dakle ove sezone nema razočarenja za ovaj tim, pa tako što god da naprave neće biti loše...ali ulazak u playoff bi bila znastvena fantastika po mom mišljenju!
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu