NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolumna 46

Ići dole

Kolumna 46 Empty Kolumna 46

Počalji od Che Sub Sep 10, 2011 3:01 am

NHL predsezonska abeceda 11-15
pise: HockeyX, http://hockeyx.bloger.hr

Kolumna 46 Vfuia1
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Edmonton je ekipa koja se traži već duže vrijeme konstatno imaju prve pivkove na draftovima i uzimaju odlične mlade igrače ali nikako da njih pretvore u prave zvijezde NHL-a i da počnu redovito ulazit u playoff. Imaju dosta igrača pogotovo mladih i pitanje je dali će taj njihov roster uopće izgledati ovako kako sam ga ja gore napisao, ali ja smatram da je to trenutno najbolje od njih. Tu naravno mislim na Nugent-Hopkinsa prvi draft pick na zadnjem draftu (nekako djeluje slabo i treba mu još malo kila da bi bio spreman za NHL, ne valja ga požurivat jer bi njegov talent mogao propast, atalent je za prvu liniju definitvno). Uz sve te mlade igrače jedan linus Omark će najvjerovatnije igrta u 4. liniji ili tko zna možda neće ući uopće u tim...ima još dosat igrača koji će se boriti za mejsto u timu i to bi trebalo biti dobro za EDM. S druge strane imaju odličnu kombinaciju na golu iskustvo i mladost, obrana im nije loša, a glavni je tu Whitney koji je PP force (kako se kaže). Kao i prošle godine sviđa mi se ta mladost Edmontona ali sumnjam da će uspjet napravit nešto ove sezone. Oni jednostavno morjau sazrijeti za NHL i onda će biti u samom vrhu! I dalje ista pjesma u ovom timu nadat se da neće biti zadnji...

Kolumna 46 1xzbbs
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Florida je ovog ljeta dovela jako puno igrača i pojačala konkurenciju za svoj tim...ovaj gore napisani tim je po mom mišljenju najjači ali tko zna tko će se izboriti za tim u kampu tko će zapravo tamo upasti, tko će biti ozljeđen, dali uopće ovi igrači spadaju u prave linije itd. Puno je još nepoznanica u Floridi, jednostavno oni nemaju kvalitetu kakvu su sredinom devedesetih imali kada je za njih igrao Pavel Bure! Od silnih izjednačenih igrača morao sma se odlučiti za ova tri kao najboja (Weiss i Jovanovski zaslužuju tu zvjezdicu a treći igrač može biti bilo tko)! Jednostavno bilo što očekivati od Floride bi bilo nerealno i njima također ostaje borba za zadnje mjesto u konferenciji tko zna možda i ligi, ali i oni kao i EDM imaju dosta mladih igrača i kreću u preobrazbu ekipe dokle će im to trajati tko zna. Ove sezone ništa od Floride i tko zna koliko će se Panthersi mučiti u donjem dijelu NHL-a...

Kolumna 46 Nn2khz
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Los Angeles se riješio nekih igrača doveli druge , prvenstveno tu mislim da zvijezdu Mikea Richardsa, također doveli su sa UFA njegovog bivšeg suigrača iz Philadelphie Simona gagnea i vjerujem kako će njih dvojica igrtai zajedno u drugoj liniji! Jednostavno meni LA izgleda jako moćno ove sezone i vjerujem da su spreni za velike stvari. Probleme imaju kod potpisivanja novog ugovora sa Dougtyem, ali vjerujem da će to riješiti i Kopitar vuče neku ozljedu i neznam dali će biti spreman za početak sezone... Ali vjerujem da će se sve to riješiti u korist Kingsa i kako ćemo imati jaku ekipu sa zapada zemlje! Ekipa koja je spreman za naslov, oni su moj tajni favorit na zapadu pa ćemo vidjeti, automatski ako su mi tajni favorit znači da ulaze u PO po mo mišljenju... Mislim da bi čak mogli biti prvi u svojo jdiviziji i imati jednu od prva tri mjesta u konferenciji! Konačno su i Kingsi došli do toga da nakon nekoliko godina na dnu ponovno poću igrtai važnu ulogu u NHL-u...

Kolumna 46 345n61i
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Minnesota je bila dosta aktivna ovog ljeta, zapravo već od drafta su počeli sa tradeovima, htjeli su napraviti nekakvu promjenu jer žele ući nazad u plaoyff gdje su nekada bili redoviti sudionici i bili jako važan faktor. Dali su u SJ obrambenog igrača Burnsa za Setoguchia i još neke igrače ali zapravo ono bitno je ovo što sma spomenio, a kasnije tokom ljeta su napravi trade Heatley <-> havlat trade i opet zamjenili igrače sa istim timom SJ (San Jose)! Tako da su napravili nekakve rošade u ekipi doveli i Powea iz Flyersa. I zapravo opet imaju respektabilnu ekipu, a s obzirom da im je došao Heatley koji će sa Koivuom moći zabijati i po 40 golova po sezoni definitvno imaju šanse za palyoff. Očekujem ih u borbi za PO do samog kraja ali nisam siguran da će upast, mogli bi i nekako im držim fige ali mislim da ove godine još ne...9. mjesto zapada za njih.

Kolumna 46 X44yux
* označava najbolje igrače po mojoj procjeni, kao što su i linije raspoređene po mom mišljenju
Montreal svake sezone očekuje ulazak u playoff, ali njihovi igrači barem se meni tako čini nemaju tu potrebnu kvalitetu za to, barem na papiru...no onda počne sezona i oni odigraju bolje nego što se to od njih zapravo očekuje i uđu u playoff gdje svojim anti-hokejaškom igrom pokušavaju doći do pobjede, odnosno ne anti-hokejaška igra nego defanzivnom igrom i na kontre i pokušaji iz PP-a... Mislim da Montreal opet pred sobom ima sličnu sezonu u kojoj će opet ovisiti jako puno o svom golmanu Priceu. Ako on ne bude kako treba branio što je moguće jer zapravo prošla sezona mu je ajmo reći bila prva prava sezona i svašta se još uvijek od njega može očekivat teško će Canadiensi u playoff! Ali ako ponovi prošlogodišnju sezonu eto ih u PO, po mom mišljenju oni će biti tim na granici jer Price neće biti konstatan na golu i zato će se boriti do kraja za ulazak u playoff ali nekako imam osjećaj da će uspjeti ako ništa drugo barem zbog svojih navijača...nategnut PO za njih ove sezone ali u budućnosti bi se trebali pojačati ako žele nešto više, a sigurno da najtrofejniji NHL klub želi nešto više!
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu