NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpijski turnir - Sochi 2014

+23
FFC
Nemanja_93
Lemieux
narrogh
The Bear
Iceman
Breznjev
DeeDee
SymphonyX
Grof Bronza
Sharks vk
rhadamanth
MUĆKE
Galence
pap
delvidek
Marvin
VIX
Liverpool FC
kb8
backy
Augment
Che
27 posters

Strana 8 od 18 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Sledeći

Ići dole

Ko osvaja OI - Sochi 2014?

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap136%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 36% 
[ 9 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap14%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 4% 
[ 1 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap120%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 20% 
[ 5 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap128%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 28% 
[ 7 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap18%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 8% 
[ 2 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_lcap14%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Vote_rcap1 4% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 25
 
 
Zatvoreno sondiranje

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Che Čet Feb 13, 2014 12:49 pm

Vi ste svi sigurno SBB. Meni Radijus Vektor nije skremblovao... Very Happy
Mada mi je slika losa, jedva se vidi pak. Nekako, valjda zato sto imamo 3 TVa ili sta, na ovom mom je signal dosta slabiji u odnosu na druga dva...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Čet Feb 13, 2014 12:59 pm

P.K. Subban and Matt Duchene will be the healthy scratches for Team Canada on Thursday.

Imao sam osjecaj da ce Duchene da iskida na ovom internacionalnom ledu,ali morao bi i da igra Laughing

SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Čet Feb 13, 2014 1:00 pm

Derek Stepan will be a healthy scratch on Thursday for the United States.
He will be joined in the press box by defenseman Justin Faulk and goaltender Jimmy Howard.

Carey Price will be in goal when Canada plays Norway on Wednesday.Roberto Luongo will get the nod for Friday's contest against Austria.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Čet Feb 13, 2014 2:17 pm

Ruski PP me malo podsjeca na PP Canucksa,samo dodavanja,dodavanja i jos dodavanja Very Happy Dobar pocetak Rusa,mada Slovenci nisu neki parametar.Ovaj drugi mec dosta tvrdji i fizicki intenzivniji.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Čet Feb 13, 2014 3:00 pm

SymphonyX ::Kako se priblizava turnir,sve sam ubjedjeniji da ce Ameri napravit dobar rezultat.
Mozda konacno nesto i pogodim.Sjajno igraju protiv Slovaka,mada su ovi anemicni do zla boga.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Sharks vk Čet Feb 13, 2014 3:10 pm

Veća drama na Rusija-Slovenija,nego na USA-Slovačka Laughing .
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Grof Bronza Čet Feb 13, 2014 4:00 pm

ameri ubise ove jadnije iz slovacke.. rusi ocekivano.. prva utakmica pre ddomacom publikom, protivnik koji je zeljan dokazivanja, pritisak.. bice bolji svaku narednu utakmicu.. bar se nadam Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Čet Feb 13, 2014 5:57 pm

Danas sam nekako gledao obje utakmice istovremeno! Komentator RTS-a je toliko lupao gluposti da je mene bilo sramota!  Embarassed  Fejspalm joj 
Za Marincina je rekao da je bek "Edmonda", spominjao je loptu umjesto paka, vidjelo se da ne zna pravila hokeja, a o izgovoru prezimena igraca da ne pricam...!  Ne
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Čet Feb 13, 2014 6:01 pm

Ne radi Zvonko Mihajlovski? Sad


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Čet Feb 13, 2014 6:18 pm

Marvin ::Ne radi Zvonko Mihajlovski? Sad
Ja ne znam da li je on jos na RTS-u, ali ne prenosi hokej, bar za sada! Prenose rade neki diletanti, sve neki "fensi" "teniserski" komentatori!  Fuj, grozno 
Samo dok jednom na hokejaskim mecevima pocnu spominjati termine "prvi i drugi servis", "ritern" i pocnu pricati o podlogama...! Palica u glavu
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Čet Feb 13, 2014 6:24 pm

Idem sutra u RTS, ocekujte moj retardirani glas od nedelje. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Čet Feb 13, 2014 6:27 pm

Marvin :: Idem sutra u RTS, ocekujte moj retardirani glas od nedelje. Very Happy
 Very Happy Moze, puna podrska!  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Čet Feb 13, 2014 7:11 pm

Tek da cujete careve sa RTCG,nemaju likovi blage veze sta se desava.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 7:32 pm

ja uopste ne razumem ovo zamrzavanje slike svega sto drugi prenose. otkupili su ekskluzivna prava? onda nek prenose sve. a ne da prenose po dogadjaj-dva dnevno od deset, a sve se blokira.

jbt, kako su mi upropastili igre. uzas.


marvine, idi. idi odmah. ako treba idemo svi sa tobom, da provalimo unutra i da ti obezbedjujemo sobu za prenos dok radis  Nindza 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Čet Feb 13, 2014 7:45 pm

starbuck ::ja uopste ne razumem ovo zamrzavanje slike svega sto drugi prenose. otkupili su ekskluzivna prava? onda nek prenose sve. a ne da prenose po dogadjaj-dva dnevno od deset, a sve se blokira.

jbt, kako su mi upropastili igre. uzas.


marvine, idi. idi odmah. ako treba idemo svi sa tobom, da provalimo unutra i da ti obezbedjujemo sobu za prenos dok radis  Nindza 
Nikad gori nisu bili! Nikad gori! A veliki problem je i to sto, koliko sam informisan, samo drzavne televizije imaju pravo prenosa, ne znam koji su to fazoni, zato na Eurosportu nema nista s olimpijade! Prije su oni dobro pratili.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Čet Feb 13, 2014 7:54 pm

Kako je krenulo, jos ce se Slovenija i Norveska umijesati u borbu za medalje!  Laughing
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od VIX Čet Feb 13, 2014 8:09 pm

A Micin Aleksandar Stjen .. Laughing

A Makedonski komentatori? Dzon TavareSH, Lunkist, Aleksander Sten, Jagar .. LaughingNindza

Tuzno je koliko je hokej zapostavljen kao sport u ovim krajevima ..  Sad
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Čet Feb 13, 2014 8:11 pm

Pa dobro, i ja kazem Tavareš. Very Happy Nekako mi je prirodnije. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 8:15 pm

a sve bi bilo tako lepo samo kad bi ucutali.

nije mi jasna ta potreba da melju kao navijeni tokom celog meca i da prepricavaju sve sto vide na ekranu, kao da je radio prenos u pitanju, a ne tv i kao da mi sve to ne vidimo. ono, ubaci poneki KOMENTAR, a ne samo blablablabla....

i, naravno, pod komentar ne mislim ko se sa kim zabavlja, kad se gde zapio i bio hapsen ili kakvog kucnog ljubimca ima.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Breznjev Čet Feb 13, 2014 8:25 pm

I najgore od svega što čak nisu ni otputovali na OI nego komentarišu iz Bg studija,ovog danas "Edmund Oilersa" prvi put u životu sam čuo?!
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Che Čet Feb 13, 2014 8:27 pm

Ne moye Marvin da komentarise, moram ja... Pijem kafu i chiluje
HRT2 ima odlican program, svidja mi se sto i u pauyama ubacuju stvari, a ne idu tolko reklame..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 8:29 pm

Che ::Ne moye Marvin da komentarise, moram ja... Pijem kafu i chiluje
HRT2 ima odlican program, svidja mi se sto i u pauyama ubacuju stvari, a ne idu tolko reklame..

a kako ti to imas hrt?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Čet Feb 13, 2014 8:30 pm

Možeš i ti, ja sam i onako više za ulogu konsultanta i kao color guy. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 8:31 pm

Breznjev ::I najgore od svega što čak nisu ni otputovali na OI nego komentarišu iz Bg studija,ovog danas "Edmund Oilersa" prvi put u životu sam čuo?!


pre neki dan voditelj iz studija (tokom zenskog spusta) rekao da mu je korac sa lica mesta javio neke podatke.

znaci, rts ima tamo ljude, platili smo im ekskurziju, a gledacemo verovatno neke satro putopise za jedno mesec-dva kad izmontiraju snimke svojih zajebancija po sochiju  Fejspalm joj 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 8:32 pm

Marvin ::Možeš i ti, ja sam i onako više za ulogu konsultanta i kao color guy. Smile


ono, voditeljski tandem. che&marv "sa nama nikad nije dosadno"  Very Happy 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 8 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 18 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu