NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpijski turnir - Sochi 2014

+23
FFC
Nemanja_93
Lemieux
narrogh
The Bear
Iceman
Breznjev
DeeDee
SymphonyX
Grof Bronza
Sharks vk
rhadamanth
MUĆKE
Galence
pap
delvidek
Marvin
VIX
Liverpool FC
kb8
backy
Augment
Che
27 posters

Strana 6 od 18 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći

Ići dole

Ko osvaja OI - Sochi 2014?

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap136%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 36% 
[ 9 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap14%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 4% 
[ 1 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap120%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 20% 
[ 5 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap128%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 28% 
[ 7 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap18%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 8% 
[ 2 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_lcap14%Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Vote_rcap1 4% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 25
 
 
Zatvoreno sondiranje

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 8:21 pm

Breznjev ::Apsolutno glupo pitanje Smile
Nemoj tako brate Leonide, jeste da sam pretpostavljao, ali rekoh da pitam, da budem siguran!  Wink
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 8:22 pm

Grof Bronza ::
Iceman ::Je li ima jos neko da navija za Rusiju osim mene, Chea I Sharka? Cisto da znam, da malo zbijemo redove!  Very Happy
ima
Grofe, ja sam mislio da ti navijas za Svedsku.  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Breznjev Ned Feb 09, 2014 8:23 pm

Iceman ::

Breznjev ::Apsolutno glupo pitanje Smile
Nemoj tako brate Leonide, jeste da sam pretpostavljao, ali rekoh da pitam, da budem siguran!  Wink
 OK
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 8:27 pm

Ako se ne varam, onda smo najbrojniji na forumu!  Smile Ovi "Svedjani" su nam jedina konkurencija!  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Ned Feb 09, 2014 8:28 pm

Samo Symph i ja valjda ne navijamo za Ruse? Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 8:31 pm

Marvin ::Samo Symph i ja valjda ne navijamo za Ruse? Very Happy
Mislim i Augment! Ne znam za koga navija zenski dio foruma i LFC, Pap, Bledoliki...  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Ned Feb 09, 2014 8:34 pm

Iceman ::
Marvin ::Samo Symph i ja valjda ne navijamo za Ruse? Very Happy
Mislim i Augment! Ne znam za koga navija zenski dio foruma, LFC, Pap, Bledoliki...  Smile
Pa dobro, ne bih ih bas nazvao zenskim delom foruma. Very Happy

Kolko ih poznajem, pap za Sloveniju, LFC za Veliku Britaniju Laughing 
Bledoliki moguce da navija za "svoje", posto zivi u Kanadi, mada nisam 100% siguran.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 8:41 pm

Very Happy Zato sam stavio "i" izmedju zenskog dijela i njih trojice!  Very Happy Jeste da Bledoliki zivi u Kanadi, ali mi djeluje kao da mrzi "zapad"!  Very Happy  Very Happy Barem mi tako izgleda po nekim njegovim komentarima.  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Grof Bronza Ned Feb 09, 2014 8:43 pm

Iceman ::
Grof Bronza ::
Iceman ::Je li ima jos neko da navija za Rusiju osim mene, Chea I Sharka? Cisto da znam, da malo zbijemo redove!  Very Happy
ima
Grofe, ja sam mislio da ti navijas za Svedsku.  Smile
pa svedska mi je drugi izbor...posle sovjeta
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Grof Bronza Ned Feb 09, 2014 8:44 pm

Iceman ::Very Happy Zato sam stavio "i" izmedju zenskog dijela i njih trojice!  Very Happy Jeste da Bledoliki zivi u Kanadi, ali mi djeluje kao da mrzi "zapad"!  Very Happy  Very Happy Barem mi tako izgleda po nekim njegovim komentarima.  Smile
svi ti sto zive tamo mrze zapad.. ali niko se ne vraca.. Very Happy znam neke takve isto Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Ned Feb 09, 2014 10:50 pm

na kablu danas bio zamrznut hrt2  Mad 
a bila je pocela neka nordijska disciplina, pa mi tako taj zamrznuti ekran stojao celo popodne.  Mad Mad Mad 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Ned Feb 09, 2014 10:57 pm

Previse sam Rusa vidio da bi mogao da ih simpatisem,a kamoli navijam za njih.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 10:58 pm

starbuck ::na kablu danas bio zamrznut hrt2   Mad 
a bila je pocela neka nordijska disciplina, pa mi tako taj zamrznuti ekran stojao celo popodne.  Mad Mad Mad 
Za koju reprezentaciju u hokeju navijas?  Smile To je veceras bila tema.  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od rhadamanth Ned Feb 09, 2014 11:00 pm

Iceman ::
starbuck ::na kablu danas bio zamrznut hrt2   Mad 
a bila je pocela neka nordijska disciplina, pa mi tako taj zamrznuti ekran stojao celo popodne.  Mad Mad Mad 
Za koju reprezentaciju u hokeju navijas?  Smile To je veceras bila tema.  Very Happy

pa, naravno, za oh!kanadu  Very Happy 

msm, nisam dzabe glasala 2 puta  Seljak 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Ned Feb 09, 2014 11:01 pm

Kako se priblizava turnir,sve sam ubjedjeniji da ce Ameri napravit dobar rezultat.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Che Ned Feb 09, 2014 11:03 pm

Ne, pogresili ste, ja navijam ya Slovacku, a posle ya Rusiju, a posle ya Cesku.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Ned Feb 09, 2014 11:08 pm

Che ::Ne, pogresili ste, ja navijam ya Slovacku, a posle ya Rusiju, a posle ya Cesku.
Sto se tice sireg izbora tu smo isti, samo nam se onda redoslijed malo razlikuje.  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Che Ned Feb 09, 2014 11:12 pm

Pa jesmo Sloveni ili nismo...

...

(kolko smo se jebali i mesali, mozda i nismo, al nmvz, vazno da je duh tu Pijem kafu i chiluje)
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Pon Feb 10, 2014 11:28 am

Iceman ::Za mene se, naravno, vec zna za koga cu navijati, nije potrebno da pisem!  Smile  Iznad svega bih volio finale s Kanadom, jer bi to bio spektakl u svakom smislu! Gledano po rosterima ekipa, smatram da je Kanada prvi favorit. Zatim slijedi Rusija, pa Svedska, pa SAD. Necu reci nista novo ako kazem da su to 4 trenutno najjace reprezentacije na svijetu.
Moracu malo da se ispravim u vezi ovoga! Po rosterima gledano Kanada je, svakako, prvi favorit, jer je, po meni, Rusija mogla da sastavi znatno jaci tim od ovoga koji ce igrati na olimpijadi. Poslije Kanade, gledano samo po rosterima, Rusija i SAD su mi nekako izjednaceni, SAD takodje ima fantastican napad sa igracima koji su trenutno u brutalno dobroj formi (prije svih Kessel i Pavelski, a onda jos i P.Kane, Z.Parise, T.J.Oshie, Backes i ostali). Svedjane bih ipak stavio na cetvrto mjesto "na papiru" (poslije Franzena ostali i bez H.Sedina).
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od SymphonyX Pon Feb 10, 2014 7:30 pm

Evo linija za Finsku:

Granlund - Barkov - Teemu
Korpikoski - O.Jokinen - Ruutu
J.Jokinen - Kontiola - Aaltonen
Komarov - Immonen - Lehtera

Timonen - Vatanen
Maatta - Salo
Lepisto - Hietanen
Kukkoken - Vaananen
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od narrogh Pon Feb 10, 2014 10:29 pm

Evo, i nešto lijepo da čujemo o ovoj olimpijadi. Svaka čast P.K.! Bravo 

http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/p-k--subban-talks-sochi--media-criticism--security-concerns-are--overblown-172924774.html
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Uto Feb 11, 2014 12:23 am

narrogh ::Evo, i nešto lijepo da čujemo o ovoj olimpijadi. Svaka čast P.K.! Bravo 

http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/p-k--subban-talks-sochi--media-criticism--security-concerns-are--overblown-172924774.html
Svaka cast, momak je realno rekao!Kako moze da bude lose kad su ljudi toliki novac ulozili u organizaciju igara! Sve novo, sve od nule maltene napravili! Pa predsjednik MOK-a je lijepo rekao na otvaranju "ono za sta bi vecini drugih zemalja bilo potrebno nekoliko decenija, ovdje je uradjeno za nekoliko godina"!
Eto sta sve mediji mogu da urade, pogotovo tamo, tamo velika masa ljudi slijepo vjeruje u ono sto cuje putem medija! Ispran im je mozak potpuno! I nama je u dobroj mjeri, ali kod nas bar postoji i dobar procenat onih koji medijima ne vjeruju vise od 10%!
A sve to dolazi iz iste "kuhinje"! Ne znam samo koja je to tolika pakost i zloba da tako pisu o olimpijadi! To je cista pakost i zloba! Sta, je li jebeni hladni rat jos traje?!! Uvijek odredjene zemlje i narode prave negativcima, a oni najveci negativci u istoriji ljudskog roda, ako mu uopste i pripadaju!!!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Marvin Uto Feb 11, 2014 12:50 am

Ja prvi cu da kazem da mediji pumpaju na zapadu, ali ima i vas koji idete u drugu krajnost. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman Uto Feb 11, 2014 1:02 am

Marvin ::Ja prvi cu da kazem da mediji pumpaju na zapadu, ali ima i vas koji idete u drugu krajnost. Smile
I ako idemo, oni su nas otjerali, nismo sami otisli u tu drugu krajnost.  Smile Ovo sto sam napisao u prethodnom postu odnosi se iskljucivo na rezime pojedinih drzava i medije koji su u sluzbi tih rezima, a nikako ne na narod! Naravno,svugdje ima dobrih obicnih ljudi a P.K. je dokaz toga!
Po njegovom sopstvenom priznanju i sam je bio zrtva te medijske hajke!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Che Uto Feb 11, 2014 2:44 am

A ko su ti koji idu u drugu krajnost? Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Sochi 2014 - Page 6 Empty Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 18 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu