NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photo i Video materijal

+30
Hororelf
Nemanja_93
DeeDee
Iceman
Grof Bronza
pap
Sharks vk
Red Wing
Galence
kb8
rhadamanth
Breznjev
SashaMTL
Lee
narrogh
maminho
backy
VIX
Augment
bogic9
Boky
popxl
Marvin
Бели Орао 1389
Lazicy
Lemieux
Liverpool FC
Pufta
SymphonyX
Che
34 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Accipitrinae Ned Apr 24, 2016 7:01 pm

Možda u njegovoj opštini nije SNS vodeći
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Ned Apr 24, 2016 7:26 pm

Dobro pa je opstinska, al nemoj to da radis.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od SymphonyX Ned Apr 24, 2016 8:04 pm

Odmah mi na pamet pade Churchill: "The best argument against democracy is a five minute conversation with the average voter." 


Ja pred svake izbore ratujem sa sobom da li da izadjem ili ne,ali na kraju uvijek ostanem kuci.Ne postoji sansa da zaokruzim nesto sa liste,jednostavno nema sanse.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Brain Damage Ned Apr 24, 2016 8:18 pm

Kapiram ja tebe Simf, ali kao sto rekoh, to je isto kao da si dao glas nekoj stranci koja ce imati najvise procenata, niko od ljudi koji glasaju nije odusevljen izborom ali jebiga, evo da ja nisam izasao to bi bilo isto kao da sam zaokruzio SNS.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Forsberg Ned Apr 24, 2016 9:49 pm

Ne razumem ljude koji ne glasaju. Neko ce pobediti, a to je jedino sto te ikad pitaju, bar izaberi manje zlo.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od SymphonyX Pon Apr 25, 2016 2:26 am

Meni je to razmisljanje ravno stavljanju flastera na smrtonosnu ranu.Biraj manje zlo,obavi svoju duznost,bla,bla,bla.I sve tako u krug dok se svima ne zavrti u glavu.Mene politika mnogo zanima (studirao sam i medj. odnose na FPN),ali ovo sto se radi kod nas je prava definicija ludila - iznova ponavljamo jedan te isti proces i ocekujemo razlicite rezultate(sto je najjace ovo su prikacili Einsteinu iako to nikada nije rekao).

Stvarno ocekujem da jedne godine zivotinje budu nosioci lista pa da opet slusamo kako treba izaci i odlucivati o svojoj sudbini.Horse shiiiit.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Pon Apr 25, 2016 2:46 am

Ja ne mogu da se složim.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od SymphonyX Pon Apr 25, 2016 3:01 am

Jasno mi je zasto je neko za drugi pristup,stvar je licnih stavova i ubjedjenja.Ja bi recimo izasao da se kod u CG kandiduje Varoufakis Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Pon Apr 25, 2016 3:16 am

Ljudi nekad pojednostave stvari, ali nije uopste jednostavno shvatiti i prihvatiti cinjenicu da postoje ljudi sa fundamentalno drugacijim stavovima od onih koje ti imas.
Moraš da kažeš, svakom svoje, sta da radimo. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Accipitrinae Pon Apr 25, 2016 8:06 am

Ne moraš glasati čak i ako izađeš na izbore. Uzmeš papir i izneseš, spališ, pocepaš šta god. Od tvog poreza se finansira i imaš pravo da radiš sa tim šta hoćeš. Ja se pitam šta će nama uopšte demokratija kad skoro 50% zaboli da izađu na izbore. Bolje da imamo nekog diktatora pa da bar znam zašto dobija 100% glasova, ovako po meni ovo nije realna slika, samo što glasači SNS uvek izađu dok oni koji slično razmišljaju kao SymphonyX ili u fazonu "moj glas ništa neće promeniti" masovno ostaju kod kuće i onda imamo rezultate kao sada.
Ja ne vidim da će se ovde išta promeniti narednih 20 godina, jednostavno nemamo nekog ko bi pokrenuo neku vrstu "revolucije", ko bi probudio borilački duh naroda, ovako samo tonemo sve dublje i dublje u jad, bedu i pesimizam.
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Forsberg Pon Apr 25, 2016 8:45 am

Accipitrinae ::Ne moraš glasati čak i ako izađeš na izbore. Uzmeš papir i izneseš, spališ, pocepaš šta god. Od tvog poreza se finansira i imaš pravo da radiš sa tim šta hoćeš. Ja se pitam šta će nama uopšte demokratija kad skoro 50% zaboli da izađu na izbore. Bolje da imamo nekog diktatora pa da bar znam zašto dobija 100% glasova, ovako po meni ovo nije realna slika, samo što glasači SNS uvek izađu dok oni koji slično razmišljaju kao SymphonyX ili u fazonu "moj glas ništa neće promeniti" masovno ostaju kod kuće i onda imamo rezultate kao sada.
Ja ne vidim da će se ovde išta promeniti narednih 20 godina, jednostavno nemamo nekog ko bi pokrenuo neku vrstu "revolucije", ko bi probudio borilački duh naroda, ovako samo tonemo sve dublje i dublje u jad, bedu i pesimizam.

Word.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Hororelf Pon Apr 25, 2016 2:50 pm

E oveko drustvo nisam bio do sada na forumu , Brain jasno mi je sta hoces da kazes ,ali po meni je to bilo svejedno sta cu uraditi kad SNS dobija , jednostavno narod je izmaniulisan, dokle god nema atmosfere da ce nesto da se promeni piskaracu listic kako mi padne na pamet , kontam i tebe Marvine ,ali vec svi znamo ishod , bukvalno sam na sva tri listica napisao Parise i zaokruzio , jednostavno se vise ni malo ne bavim politikom i uzivam u zivotu od tada iskreno. Ko god odje na vlast naredne 4 godine bice isto.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Pon Apr 25, 2016 4:00 pm

Ovo nije politicki forum i mnogo idemo u offtopic.

Nek ostane na tome.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Hororelf Pon Apr 25, 2016 4:12 pm

OK OK OK OK OK OK OK
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od SymphonyX Pon Apr 25, 2016 5:44 pm

Accipitrinae ::Ne moraš glasati čak i ako izađeš na izbore. Uzmeš papir i izneseš, spališ, pocepaš šta god. Od tvog poreza se finansira i imaš pravo da radiš sa tim šta hoćeš. Ja se pitam šta će nama uopšte demokratija kad skoro 50% zaboli da izađu na izbore. Bolje da imamo nekog diktatora pa da bar znam zašto dobija 100% glasova, ovako po meni ovo nije realna slika, samo što glasači SNS uvek izađu dok oni koji slično razmišljaju kao SymphonyX ili u fazonu "moj glas ništa neće promeniti" masovno ostaju kod kuće i onda imamo rezultate kao sada.
Ja ne vidim da će se ovde išta promeniti narednih 20 godina, jednostavno nemamo nekog ko bi pokrenuo neku vrstu "revolucije", ko bi probudio borilački duh naroda, ovako samo tonemo sve dublje i dublje u jad, bedu i pesimizam.
Cak i da se nista ne promijeni u Srbiji u narednih 20 godina,tek onda dolazite u nasu sadasnjost.Mi vodju nismo mijenjali 25 godina,a i ne planiramo da to cinimo.

"Moj glas nece promijeniti nista",ne znam odakle je izvuceno da je ovo moj stav kad je zapravo suprotno.Da ljudi stvarno cijene svoj stav i mogucnost odlucivanja ne bi zatvarali oci na ovu lakrdiju od izbornog procesa,pocevsi od samih kampanja partija pa do samog izbornog dana.

Stvano bih volio da znam,da li smatrate da je juce na listi postojala makar jedna politicka opcija iza koje mozete da stanete bez ikakvih premisljanja? Ne morate je imenovat,dovoljno je da ili ne.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Pon Apr 25, 2016 5:56 pm

Symph, to poslednje nije realna varijanta dok se ja licno ne kandidujem, tako da to bas i ne moze. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Brain Damage Pon Apr 25, 2016 11:51 pm

Nema veze Marvine, treba malo i politike na forumu ponekad, malo ozbiljnosti. Very Happy 
E vidis Hororelf, zbog takvog nastupa se nece nista nikada ni promeniti..."unapred se zna, nema za koga, ne vidim da ce biti bolje, ko god dodje bice isto..." 

Ti si juce dao indirektno glas Vucicu, kao i svi koji su radili poput tebe, pokazao si neki kao bunt a dao si lagano glas SNSu, manje bi se mucio da si samo zaokruzio broj jedan nego da si piskarao toliko.

@ Simf, ja ne verujem da postoji nigde neka politicka opcija gde narod moze da stane bez da se zamisli. Svi su oni manje vise bili na vlasti i vrte se u krug i razumem da ljudi zbog toga ne glasaju, ali ja smatram da je jos gora opcija da covek ne pokusa da promeni nesto ako moze, vec da prepusti sve slucaju.  Pijem kafu i chiluje

I dosta vise o politici, moja je poslednja.  Caos
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2016 1:35 am

Eto, covek hoce da prica o politici dok ne isprica on sta ima. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Accipitrinae Uto Apr 26, 2016 5:48 am

SymphonyX ::"Moj glas nece promijeniti nista",ne znam odakle je izvuceno da je ovo moj stav kad je zapravo suprotno.Da ljudi stvarno cijene svoj stav i mogucnost odlucivanja ne bi zatvarali oci na ovu lakrdiju od izbornog procesa,pocevsi od samih kampanja partija pa do samog izbornog dana.

Stvano bih volio da znam,da li smatrate da je juce na listi postojala makar jedna politicka opcija iza koje mozete da stanete bez ikakvih premisljanja? Ne morate je imenovat,dovoljno je da ili ne.

Napisala sam "ili" nisam rekla da si to napisao, 2 kategorije: oni koji nemaju za koga da glasaju i oni što misle da njihov glas ništa neće promeniti.
Danas je lakše ljudima da kuckaju na netu umesto da se dignu i izađu na ulice, sa druge strane nekima je dovoljan sendvič i 1000 din.

Nikad ne postoji opcija sa kojom se neko 100% slaže, ali lično jesam dala glas bez razmišljanja.

Do sledećih vanrednih  Caos
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Accipitrinae Uto Apr 26, 2016 6:13 am

Evo neki tvitovi lika koji je prvi put sinoć gledao hokej
Photo i Video materijal - Page 36 Zs9sFAE
Photo i Video materijal - Page 36 SdCExSB
Photo i Video materijal - Page 36 99fWg7r
Photo i Video materijal - Page 36 UzPBVFW
Photo i Video materijal - Page 36 G8HjLvR
Photo i Video materijal - Page 36 L1Yej6H
Photo i Video materijal - Page 36 LLARKQz
Photo i Video materijal - Page 36 E6b2chr

Kad sam ja prvi put gledala hokej, košarka je bila prespora, a bejzbol je onda verovatno slow motion.
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2016 12:49 pm

Lik je car. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od SymphonyX Uto Apr 26, 2016 3:13 pm

Accipitrinae ::

Napisala sam "ili" nisam rekla da si to napisao, 2 kategorije: oni koji nemaju za koga da glasaju i oni što misle da njihov glas ništa neće promeniti.
Danas je lakše ljudima da kuckaju na netu umesto da se dignu i izađu na ulice, sa druge strane nekima je dovoljan sendvič i 1000 din.

Nikad ne postoji opcija sa kojom se neko 100% slaže, ali lično jesam dala glas bez razmišljanja.

Do sledećih vanrednih  Caos
U tome je stvar,sto ljudi uopste ne razmisljaju dok glasaju i nemaju pojma kome daju svoj glas.Paradoksalno je da ja iz CG znam bolje za sumnjive ljude sa opstinskih lista po gradovima Srbije nego gradjani istih tih gradova,ali sve je to razlika u pristupu i postovanju svog prava na odlucivanje.Mreza ljudi koji shvataju besmisao sve ovoga se polako uvecava,ali proci se mnogo vode dok se promjena zaista ne desi.

Pogledaj ljude na listama recimo "Dosta je bilo" (oni su eto novija tvorevina),iako je taj Radulovic donekle cool tip.Bori se protiv zaostavstine "starih vremena",a iste te ljude ima na listama i to u ne bas malim gradovima Srbije.U kontaktu sam sa nekim ljudima koji su ozbiljno podrzavali taj njegov program,ali su otisli upravo zbog toga.

Ja bih volio da se i kod vas i kod nas dese promjene,ali stavljanje flastera na smrtonosnu ranu (malo se ponavljam) samo produzava agoniju.

I da,gutao sam suzavac jednom i divan je osjecaj.Toliko je lijepo da suze od srece idu.21. jebeni vijek.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Brain Damage Uto Apr 26, 2016 7:14 pm

I posle belci rasisti? Kakav kreten covek.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Brain Damage Uto Apr 26, 2016 7:21 pm

Nije covek mogao da daje uputstva. Very Happy 

Photo i Video materijal - Page 36 13043479_10207759319198164_6181685182197436162_n
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2016 8:13 pm

Brain Damage ::I posle belci rasisti? Kakav kreten covek.
Sad si bas sneo jaje.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Photo i Video materijal - Page 36 Empty Re: Photo i Video materijal

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu