NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

+37
Grof Bronza
Hororelf
Iceman
kun aguero
Galence
Sharks vk
Red Wing
Sima90
C of Red
Patrick Kane
VIX
maminho
Deki
backy
bogic9
Augment
Бледолики
Marvin
Бели Орао 1389
kb8
ιвяσ
West
milanche
Bard
collymore10
Koleman994
Pires
Staal
FILIP31
Pufta
SymphonyX
Митар 77
Liverpool FC
Strax
Lemieux
Lazicy
Che
41 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od VIX Ned Feb 05, 2012 3:33 am

C of Red ::to smo cekali Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 273860
Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 6685 + Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261975= Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 617166
Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887

Mozda za 10tak godina kad Krozbi okaci klizaljke o klin ... Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 690961
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Augment Ned Feb 05, 2012 3:42 am

VIX ::
C of Red ::ufff koga najvise gotivim tesko je odluciti al ajde Kipper nek bude evropljanin je pa nek pobedi Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 690961 posle njega Igi,Oli...
A od ne-kalgarijevaca recimo Lucic,Chara,Crosby,Malkin...

Zar i ti sine Brute ... Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 329102 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 252768

pa potcinjen americkom propagandom.. sta ces mu? Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 776858

znamo da je kod nas Joe Sakic bio najjaci od najjacih.. forsberg, bure, hasek itd. ali pored pavela datsyuka ne nabrojati navedene je stvarno zlocin Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od C of Red Ned Feb 05, 2012 3:45 am

pre ce biti da vas malo puca kompleks od Krozbija? Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Marvin Ned Feb 05, 2012 3:50 am

Vix, tom slikom neces da me iznerviras jer kad god je bilo bitno to se nije desilo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od VIX Ned Feb 05, 2012 3:51 am

C of Red ::pre ce biti da vas malo puca kompleks od Krozbija? Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887

Zasto bi kad imamo 3x boljeg u nasim redovima ... Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 318616
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Marvin Ned Feb 05, 2012 3:52 am

Gordie Howe jos uvek igra? Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 308117 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od C of Red Ned Feb 05, 2012 3:56 am

mozda dok krozbi ima povredu ali uz njega je jos jedan koji je podjednako dobar

naravno
Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Iginla.jerome.1_crop_340x234
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od VIX Ned Feb 05, 2012 4:01 am

Marvin ::Gordie Howe jos uvek igra? Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 308117 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887

Gordie Howe je najbolji svih vremena , a bolji od Krozbija je Kessel Datsyuk ( naravno da sam subjektivan ... Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 147869)
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Red Wing Uto Feb 05, 2013 3:00 pm

Vreme je da se posle godinu dana pauze, malo osvezi ova tema Very Happy

Podrazumeva se da bih kao navijac, mogao istaci Red Wings igrace za omiljene -bar jedno njih, ''svega'' 15ak...
Vec se moze slutiti o kome sve moze biti rec, te bih se osvrnuo na ostatak lige.

Premda bih za listu omiljenih mogao pomenuti dosta mladih snaga i talenanta, nekako mi jos nisu ''sazreli'' da bi uzeli vodece mesto i zasenili slavu vec starih legendi koje sam gledao, od kojih bih npr. izdvojio imena poput (mozda sam nekog i propustio):

Teemu Selanne
Joe Sakic
Daniel Alfredsson
Mats Sundin
Peter Forsberg
Martin Brodeur
Joe Thornton
...

Sto se tice igraca u kategoriji neomiljenih, za to mi svakako nije kriterijum dres i grb koji nose... Pre svega gledam ljudske i sportske kvalitete i ne podnosim tipove sklone prljavim i jeftinim potezima...

Vidim da se na prethodnoj strani razvila neka polemika, bilo je komentara kako je nemoguce da navijaci Red Wingsa gotive Pingvine i obratno - sto kod mene nije slucaj, npr. Pingvine bih kao rivale, svrstao medju omiljenije timove istocne konferencije... Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Kreza

Sto se tice Crosby-a, svakako da ga ne mrzim, ali daleko od toga da bih ga svrstao u omiljene - premda je odlican igrac, ali nekako mi je sav neki feminizirani tip (jos mu i ime ide u prilog tome), poput nekog iskezenog tinejdzera iz americkih sklj serija, nema onaj pravi izraz ljudine, ratnika na ledu...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Che Uto Feb 05, 2013 3:43 pm

Zaboravio si Pavela Burea. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od VIX Uto Feb 05, 2013 3:51 pm

Red Wing ::

Sto se tice Crosby-a, svakako da ga ne mrzim, ali daleko od toga da bih ga svrstao u omiljene - premda je odlican igrac, ali nekako mi je sav neki feminizirani tip (jos mu i ime ide u prilog tome), poput nekog iskezenog tinejdzera iz americkih sklj serija, nema onaj pravi izraz ljudine, ratnika na ledu...

Bravo !

I ja ne mrzim sve iz Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261975Volim Letanga zato sto je legenda, covek zmaj i volim Malkina zato sto je Rus. Takodje mirisem i Neala zato sto igra za moj fantazi tim .. Very Happy
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Red Wing Uto Feb 05, 2013 5:13 pm

Che ::Zaboravio si Pavela Burea. Pijem kafu i chiluje
Nisam ga zaboravio, ali problem je pre svega vreme kada sam poceo da pratim hokej, tj. NHL, Bure je vec bio pri kraju karijere, odigrao je jos samo par desetina utakmica, te nisam imao prilike da ga gledam.

Hah, ima pored njega jos velikana koji zasluzuju da budu omiljeni svim ljubiteljima hokeja, ali nazalost, nije bilo prilike da se aktivno gledaju, tj. da se bude deo njihovog vremena- doba kada su dominirali i onda to nije ono pravo...

Sve ove pomenute hokejase na listi sam imao vec prilike da aktivno pratim- na vrhuncu, poput Joe Sakica, Forsberg je vec bio u silaznoj putanji (povrede), Sundin je gotovo do ''juce'' zario i palio a preostali navedeni su jos uvek aktivni..

Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Sharks vk Uto Feb 05, 2013 11:57 pm

Već sam počeo dosađivati sa upisima na sve strane,ali se barem nadam da je nekome to zanimljivo pročitati.
Omiljeni timovi(redom):Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261262 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 18426 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 841259 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 350156 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 779865 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 65533
Neomiljeni timovi:Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 555370 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 1173714633 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261975 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 285310 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 617927 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 499336
Omiljene reprezentacije:Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 379881 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 58892 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 761304 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 801346
Neomiljene reprezentacije:Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 843603 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 750899 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 848595 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 997161
Mnogo mi se sviđa ovaj širok izbor smajlija,svaka čast onome ko si je dao truda za to.
Omiljeni igrači-od legendi na prvu mi padaju na pamet Bure,Lindros,Demitra(RIP)Sakić,Sellane,Iginla,a od ovih ajmo reći mlađih dragi su mi Lecavallier,Thornton,Kane,Lučić,Seguin,Spezza...
Nikad nisam volio braću Sedin,Cinderellu,Kessela,Hejduka...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od backy Sre Feb 06, 2013 12:14 am

Samo pisi Shark nisi dosadan tu smo da pisemo
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Galence Sre Feb 06, 2013 12:22 am

Svidja mi se ovo sto si napisao... Rekoh vec u jednoj temi da cu nesto slicno i ja da uradim
Galence
Galence
AHL
AHL

Posts : 484
Location : Nis
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Lemieux Sre Feb 06, 2013 12:55 am

Omiljeni timovi: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 877353 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261975 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 906934 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 65533
Neomiljeni timovi: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 350156 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 938389 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 889801 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261262
Omiljene reprezentacije: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 58892 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 750899 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 843603
Neomiljene reprezentacije: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 761304 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 801346 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 649951

Omiljeni (aktivni) igraci: Ovechkin,Malkin,Sutter,Mike Smith,Lecavallier,Kane,Parise
Lemieux
Lemieux
AHL
AHL

Posts : 443
Godine : 30
Location : Sremska Mitrovica
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od kun aguero Sre Feb 13, 2013 9:23 am

Philadelphia Flyers Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 705894-Boston Bruins Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 841259
kun aguero
kun aguero
Junior
Junior

Posts : 2
Location : Srbija
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Iceman Uto Feb 19, 2013 2:29 pm

Lemieux ::Omiljeni timovi: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 877353 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261975 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 906934 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 65533
Neomiljeni timovi: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 350156 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 938389 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 889801 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 261262
Omiljene reprezentacije: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 58892 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 750899 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 843603
Neomiljene reprezentacije: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 761304 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 801346 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 649951

Omiljeni (aktivni) igraci: Ovechkin,Malkin,Sutter,Mike Smith,Lecavallier,Kane,Parise
Meni je Rusija takodje omiljeni tim. Posto Srbija nije u svjetskoj eliti, onda uvijek navijam za Rusiju sa istim zarom.Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 690961 Od igraca volim Oveckina, Malkina, Kovaljcuka i po meni mozda i najveceg madjionicara sa pakom Pavela Datsjuka!Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 521572Kad vec govorim o ''nasoj''Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 260887 reprezentaciji ima tu i mnogo klinaca koji obecavaju, a ja bih izdvojio jednog koji je po meni najveci potencijal a to je Vladimir Tarasenko!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Hororelf Ned Apr 19, 2015 1:31 am

Minnesota Wild i Boston Bruinsi Smile. Od igraca Patrice Bergeron, Milan Lucic, Alex Ovechkin, Dumba, David Krejci, Zdeno Chara. Timovi koje ne gotivim: Anaheim Ducks, Chicago Blackhawks, Tampa Bay.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Marvin Ned Apr 19, 2015 1:37 am

Woohoo, imamo novog clana, proslo je 100 godina. Very Happy
Ziv bio.

Jos navija za Wild, to jos nismo imali. Postovanje


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Hororelf Ned Apr 19, 2015 1:42 am

Wild-i u Bruinsi ljubav Smile . Na zalost Bruinsi posle 7.godina nisu u play-offu ,a Minnesota veceras lose protiv St. Luisa :/. Hvala ziv bio takodje Smile
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Sharks vk Ned Apr 19, 2015 12:41 pm

Hororelf ::Wild-i u Bruinsi ljubav Smile . Na zalost Bruinsi posle 7.godina nisu u play-offu ,a Minnesota veceras lose protiv St. Luisa :/. Hvala ziv bio takodje Smile
Pozdrav novom članu koji će izgleda biti i aktivan. Da
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Grof Bronza Ned Apr 19, 2015 12:48 pm

Omiljeni timovi:    Blackhawks
Neomiljeni timovi:   Kings Blues Jets Wild Avalanche Oilers Predators Stars Red Wings Canucks Capitals
Omiljene reprezentacije:  Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 58892 Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 750899 Canada Srbija
Neomiljene reprezentacije:   USA
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Hororelf Ned Apr 19, 2015 1:27 pm

Sharks vk ::
Hororelf ::Wild-i u Bruinsi ljubav Smile . Na zalost Bruinsi posle 7.godina nisu u play-offu ,a Minnesota veceras lose protiv St. Luisa :/. Hvala ziv bio takodje Smile
Pozdrav novom članu koji će izgleda biti i aktivan. Da
Pozdrav i vama takodje i Grofu Bronzi koji ce da me zahejtuje zbog neomiljenih timova  Very Happy Bijemo se stapovima Blackhawks Wild
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Hororelf Ned Apr 19, 2015 1:41 pm

Imam jedno pitanje za sve ovde. Kako je moguce da pocnem da treniram hokej? Amaterski naravno, odigram mozda neki mec, jer mi je to najveca zelja,a ranije nisam bio u mogucnosti. imam 21. godinu pa je kasno da se bavim profesionalno ,ali ovako amaterski kada bih trenirao i jos pritom odigrao neku utakmicu jednom bio bih abnormal happy haha.  Uzmi pak ako mozes
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci? - Page 8 Empty Re: Omiljeni (neomiljeni) timovi i igraci?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu