NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

+14
Grof Bronza
Sharks vk
sweeper19
Pufta
rhadamanth
backy
pap
VIX
Marvin
Jaz
Augment
SymphonyX
Lazicy
Che
18 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Sre Sep 24, 2014 6:38 pm

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=903480

Hahahaha... Nisam Apple hejter, al ovo je presmesno. Laughing Vec pocinju sprdnje da je u pitanju novi feature. Very Happy Laughing
I sve to samo za ~1000€...

in other news, neki ozbiljniji novitet.
http://www.b92.net/tehnopolis/hardver.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=903548
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Uto Jan 02, 2018 8:50 pm

Prijatelji jel' ima neko iskustva sa Xiaomi ili Huawei mobilnim telefonima?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Uto Jan 02, 2018 10:44 pm

Vlasnik sam Huawei P10 LITE prezadovoljan sam i preporucujem ti. Sledeci je MATE 10 LITE Very Happy. Xiaomi  neki ljudi hvale i samo njega koriste i u njega se kunu. Iskreno probaj Huawei, a Xiaomi ako se razocaras.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Sre Jan 03, 2018 12:09 am

E taj mi je jedan od konkurenata...generalno ljudi hvale Huawei ali ja jos uvek nemam poverenja u njih, bez obzira koliko sam cuo pohvala u vezi tih Lite modela, pocevsi od P8 Lite. Medjutim odnos cena i ono sto pruzaju je zaista sjajno. Kakva je baterija? Mislim znam da zavisi koliko ga koristis, mada ja nisam od onih zahtevnih korisnika. 

Mate 10 Lite, pa to je kao da imas TV sa sobom, skoro 6", kao neki fablet. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Sre Jan 03, 2018 2:40 am

Baterija traje ceo dan da koristis telefon , moze i dan ipo ako malo manje koristis net sto je logicno. Ja sam sa Nokije windwos presao na Huawei i zaljubio se Very Happy posle toga ili Huawei ili Nokia sad opet. Ostale nesto ne volim. Odlican je MATE :d a tek MATE PRO ju Very Happy . Ja samo ove LITE verzije jbg smrtnik obican.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Breznjev Sre Jan 03, 2018 8:48 am

I ja imam P10 lite evo petu ratu otplaćujem,jedini koji vredi u odnosu cena kvalitet mene preko paketa izašao nešto oko 16 hiljada na 6 rata.
Ne isplati se bacati pare za nešto više realno.Baterija traje ceo dan ali je još bolje što se jako brzo puni za 30 minuta ga napuniš.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Sre Jan 03, 2018 10:02 am

Moja se ne puni za 30 min.... Tetka mi skleptovala punjac originalni i napravila se blesava i sad koristim neke bezvezne koji pune za sat ipo....
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Sre Jan 03, 2018 8:33 pm

I ti imas Huawei Breznjev? Vidim da je reklama sa Jaromirom u Beogradu uradila svoje. Very Happy 
Breznjev i ja bih isto preko paketa uzimao, sada krajem meseca...dakle i ti si zadovoljan, to je dobro, uglavnom citam pozitivna iskustva.
U pravu si, ne treba strovaljivati neke velike novce za telefon. A da, ima onaj brzi punjac. Inace vizuelno je mnogo lep telefon.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Forsberg Čet Jan 04, 2018 8:54 am

Jedina osoba koju ja poznajem da nije zadovoljna Huawei-om je moja tetka Very Happy ali ona nije merodavna Smile
Mi treba ovih dana da dobijemo službene Honor 9 (bile su i druge opcije u ponudi), pa ću onda moći da komentarišem, ali ljudi s kojima sam pričao su svi zadovoljni. P10 serija je odlična Smile
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Breznjev Čet Jan 04, 2018 1:13 pm

Brain Damage ::I ti imas Huawei Breznjev? Vidim da je reklama sa Jaromirom u Beogradu uradila svoje. Very Happy 
Breznjev i ja bih isto preko paketa uzimao, sada krajem meseca...dakle i ti si zadovoljan, to je dobro, uglavnom citam pozitivna iskustva.
U pravu si, ne treba strovaljivati neke velike novce za telefon. A da, ima onaj brzi punjac. Inace vizuelno je mnogo lep telefon.

Ništa bez Jaromira Very Happy Vidi sad ovo dvojica pominju tetke... Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Čet Jan 04, 2018 11:17 pm

Tetke masovno furaju Huawei. Very Happy
Forsberg, taj je odlican telefon...kamera takodje, dobar si izbor napravio.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pet Jan 05, 2018 12:30 am

Ja imam Xiaomi Redmi Note 4G evo vec skoro tri godine (tj. jedan-prvi mi je pao na ivicnjak i sjebao se ekran pa sam kupio drugi-ISTI, tolko sam ok sa njim), kevi sam preko Alija pre nekih godinu i kusur uzeo Redmi 3S, dva dobra ortaka mi imaju Redmi Note 3 i Note 3 Pro. Delimično su se odlučili za fonove i na moj nagovor.
Generalno, Xiaomi ne da je ok, nego je definitivno best value for money, definitivno. Ima doduse tu jos brendova koji se probijaju, ali Xiaomi je proveren i ima ogroman fanbase koji poslednjih godina prevazilazi kineske okvire. I dalje je to mahom Indija, Singapur, Malezija, Indonezija, Rusija itd., ali ko jebe zapadnjake.
Jedini problem koji mozda mozete imati sa Xiaomijem je njihov MIUI interfejs. Moze biti malih poteskoca ako ste pre koristili npr. Samsung, ali to je sve kratkog daha i brzo se navikne. Od prednosti, osim odnosa cena/kvalitet, za sve modele manje vise vazi - baterija nadprosecnog kapaciteta.
Ima dosta developera i custom ROMova takodje, koga to zanima. Dobro, mozda ne dosta, ali vise nego dovoljno. Ja sam recimo trenutno na DoT OS ROMu, neki indijci ga prave i odrzavaju, sjajno sljaka fon iako je model vec 4 godine star.

Sto se tice Huawei telefona, takodje nemam nista lose da kazem... Burazu sam kupio pre par godina jedan za rodjendan. Tada su jos uvek pravili low-mid end telefone, ali se i taj pokazao kao odlicna kupovina. Drzao sam u rukama i ove njihove proslogodisnje flagshipove, meni imaju takav premium osecaj da je to neverovatno, ko hoce da se kurci uvek pre nego Apple, pa cak i Samsung (mada Samsung ima nekih svojih udarnih tacaka). E sad, poceli su da prave i ubacuju svoje procesore, nesto slicno kao Samsung. Kako su se pokazali to ne znam, po najavama bi trebalo da su brutalni sto se performansi tice.

Moj glas uvek ide za Xiaomi i uvek za telefon VAN paketa (ofc, ako si u mogucnosti). Ni sa Huawei-jem nema greske, ali su cene ipak nesto vise, nisu povoljni kao nekad. Bolji telefon za iste pare nudi Xiaomi, po pravilu (licne preferencije su nesto drugo).

Ja ove godine mozda uzmem ovo cudo predivno, zavisi za kolko para budem mogao da ga capim https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_2-8529.php
Mada, juce sam dobio nov poslovni mob, tako da mi je vec previse. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Pet Jan 05, 2018 12:37 am

Sledeci koji uzimam posle P 10 lite je Huawei Mate 10 Lite Smile . Dobar ovaj Xaomi .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Forsberg Pet Jan 05, 2018 12:28 pm

Imam dva drugara koji imaju Xaomi (ili su bar imali, nismo se skoro videli) i kupio im ih je burazer u Kini pre jedno 5 godina. Interfejs su i oni komentarisali da je malo drugačiji, ali kvalitet ekrana i globalno dizajna me je oduševio. Nisam ga detaljnije gledao Smile
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Pet Jan 05, 2018 9:34 pm

Ovaj Xiaomi je 500 evra, poceli su i oni da nabijaju cene.  Pijem kafu i chiluje
Kinezi uzimaju primat. Very Happy
Kada si ti uzeo svoj P10 Lite Hororelf?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Marvin Pet Jan 05, 2018 11:57 pm

Ja sam zadovoljan sa svojim Xiaomijem MI5, ima 8 meseci, zna Dzomba. A on se bolje razume od mene u to realno.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Sub Jan 06, 2018 2:34 pm

Brain Damage ::Ovaj Xiaomi je 500 evra, poceli su i oni da nabijaju cene.  Pijem kafu i chiluje
Kinezi uzimaju primat. Very Happy
Kada si ti uzeo svoj P10 Lite Hororelf?


Uzeo sam mislim u julu 2017. nisam siguran,ali je odlican zaista.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Ned Jan 14, 2018 1:42 am

U pa tebi je nov telefon, rano ti je da razmisljas o Mate Pro Lite. Very Happy 
Inace za Dzombu...pre neki dan sam procitao da su Xiaomi telefoni ZVANICNO U SRBIJI, sto bi znaclo da ce PC Centar biti njihov distributer, tako da ce moci da se uzimaju sa garancijom.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Jan 15, 2018 1:15 pm

Da, videh bilborde po gradu, I to bukvalno dan posle onog mog posta gore... Very Happy
Nesto je u fazonu fora sa MI (iako je firma Xiaomi, telefoni im u nazivu, na maskama I sl. imaju MI slova onako stilizovana)...

Da se razumemo, moglo je I dosad da se uzme sa garancijom. Ovaj Logitech shop u Balkanskoj ih nabavlja jos tamo od 2012-2013 sigurno ko zna na koj nacin, ugl, nije zvanican kanal kao sto ce sad biti. Tako je bilo I sa Huawei-jem pre nego sto su zvanicno dosli pre par godina, pa sam tipa burazu uzeo fon u prodavnici u Balkanskoj (nekoj tu u blizini), a ono na njemu modifikovan ROM sa logom svajcarskog provajdera. Very Happy Elem, u Logitechu ne daju fiskalni racun (zato su im I dobre cene, a I kazem, ko zna kako ih nabavljaju), ali recimo, drug je uzeo Xiaomi za kevu, keva ga je bukvalno sjebala (nesto sa onim portom za punjenje je bilo), odneo ga tamo, dali mu nov uredjaj. Tako da imam dobro iskustvo. U fazonu, postuju tu garanciju,

Ostaje da se vidi kakve ce im biti cene preko zvanicnog kanala, ove u Logitechu su bile poprilicno OK.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Ned Jan 21, 2018 12:07 am

Ma neka Dzomba, mislim sve je to macka u dzaku, moze da te usere odlican model a isto tako mzoes da se jebavas po servisima, ovako garancija od dve godine, obezbedjen servis i miran si. Verovatno ce biti skuplje ali vredi, samo ne znam kakva ce im biti podrska? Recimo kod Huaweija je katastrofalna, servis im je katastrofa, dok je ko Samsunga daleko najozbijniji. Cekam malo da se zavrti Shaomi, mada generalno su ljudi zadovoljni sa njima, evo i Marvin takodje.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Hororelf Ned Jan 21, 2018 11:54 pm

Ja nigde ne vidim da je podrska Huawei-a losa? Sta vise , ovo je sasvim dovoljno.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Jan 23, 2018 10:47 am

Brt, kakva su prava potrosaca kod nas, svejedno mi dal fon uzeo ovde sa garancijom, ili preko Alija...
Da smo u nekoj ozbiljnoj zemlji, ok. Ovako...

Ali dobro, ako mislis da ti to donosi neku vecu sigurnost, i to je dovoljno.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Brain Damage Uto Mar 09, 2021 5:11 pm

Marvine jesi još uvek veran Xiaomi brendu?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 7 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu