NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ottawa Senators

+33
Hororelf
Forsberg
Accipitrinae
Brain Damage
Breznjev
Vladimir Stosic
Palermo
Sepultura
Iceman
Sharks vk
Red Wing
Sima90
Galence
Grof Bronza
Patrick Kane
narrogh
HockeyX
backy
pap
VIX
Augment
beli84
Бледолики
Marvin
Colts fan
Liverpool FC
Бели Орао 1389
Issa
collymore10
kb8
Che
SymphonyX
Lazicy
37 posters

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Pet Jul 05, 2013 9:32 pm

Silfverberg, Noesen and 1st to ANA for Bobby Ryan.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od narrogh Pet Jul 05, 2013 10:31 pm

Marvin ::Silfverberg, Noesen and 1st to ANA for Bobby Ryan.

Thumbs up
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Pet Jul 05, 2013 11:25 pm

Mislim da je Senators bolje prošla u ovom tradeu,jer Ryan je po meni dosta jači igrač od Silferberga.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Sub Jul 06, 2013 12:51 am

Pazi centre otave Speca, Rajan, Turis a u Torontu Bozak, kadri, Bolan... e bolan ne bio Nonise pojma nemas. Jos imam osecaj da su ga Sensi samo navlacili da preplati Klarksona jer oni nisu ni bili zaista zainteresovani da ga potpišu.
Debeli da nekako trejduje za Stasnija ili sl. inače će stvarno da me naljuti danas.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Sub Jul 06, 2013 1:36 am

Бледолики ::Pazi centre otave Speca, Rajan, Turis a u Torontu Bozak, kadri, Bolan... e bolan ne bio Nonise pojma nemas. Jos imam osecaj da su ga Sensi samo navlacili da preplati Klarksona jer oni nisu ni bili zaista zainteresovani da ga potpišu.
Debeli da nekako trejduje za Stasnija ili sl. inače će stvarno da me naljuti danas.

E popijem par piva popodne malo se opustim i oma lupetam...

rajan je krilo nije centar )iako ostaje da je otava jača od nas na tim pozicijama) a izgleda i da je Edmonton a ne Otava nudio najviše klarksonu (mada mi je i dalje čudno da su KAO hteli da imaju i jednog i drugog Rajana i klarksona)
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Sub Jul 06, 2013 1:41 am

Бледолики ::
Бледолики ::Pazi centre otave Speca, Rajan, Turis a u Torontu Bozak, kadri, Bolan... e bolan ne bio Nonise pojma nemas. Jos imam osecaj da su ga Sensi samo navlacili da preplati Klarksona jer oni nisu ni bili zaista zainteresovani da ga potpišu.
Debeli da nekako trejduje za Stasnija ili sl. inače će stvarno da me naljuti danas.

E popijem par piva popodne malo se opustim i oma lupetam...

rajan je krilo nije centar )iako ostaje da je otava jača od nas na tim pozicijama) a izgleda i da je Edmonton a ne Otava nudio najviše klarksonu (mada mi je i dalje čudno da su KAO hteli da imaju i jednog i drugog Rajana i klarksona)
Kad već spominješ kakva su vam piva tamo daleko?Piješ ova razvikana Bud,Molson ili šta već ili ima nekih dobrih lokalnih?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Sub Jul 06, 2013 2:02 am

Sharks vk ::
Бледолики ::
Бледолики ::Pazi centre otave Speca, Rajan, Turis a u Torontu Bozak, kadri, Bolan... e bolan ne bio Nonise pojma nemas. Jos imam osecaj da su ga Sensi samo navlacili da preplati Klarksona jer oni nisu ni bili zaista zainteresovani da ga potpišu.
Debeli da nekako trejduje za Stasnija ili sl. inače će stvarno da me naljuti danas.

E popijem par piva popodne malo se opustim i oma lupetam...

rajan je krilo nije centar )iako ostaje da je otava jača od nas na tim pozicijama) a izgleda i da je Edmonton a ne Otava nudio najviše klarksonu (mada mi je i dalje čudno da su KAO hteli da imaju i jednog i drugog Rajana i klarksona)
Kad već spominješ kakva su vam piva tamo daleko?Piješ ova razvikana Bud,Molson ili šta već ili ima nekih dobrih lokalnih?
Aaa moja omiljena tema:)  Pivo.

Dobra su Kanadska piva. Samo u sam u nemačkoj možda pio bolja. Kao i kod "nas" i ovde je dosta tradicija pripremanja upravo nemačka ali irska.

ja sam sad uglavnom na Moose Head, koji mi je najbolji (čak se i neki članovi moje porodice koji su pravi nemci slažu samnom po ovom pitanju). Osim toga još uvek su nezavisni nisu se prodali ovim ogromnim kompanijama. oni su iz Branzvika. Sliman ima dobra piva isto (oni su ovde iz Gvelfa Ontario) to pijem kad sam u restoranu posle stejka. Rickard's Red volim. Imaju i neke male pivare ovde na lejkšoru ali to nisam sve probao. Imam i jedan omiljeni pab, prijatelj sam sa nekim kelnericama a i vlasnika znam. irski pab i vlasnici i zaposleni su uglavnom irci. Tu mi Meri uvek donese neko novo da probam al nikad ne upamtim koje mi je bilo bolje na kraju noći:D 

Ovde ima puno pivopija i popularna su i domaća i strana naročito StelaArtoa belgijsko koje je meni odvratno.Još užasnije mi je hajneken. 

P.S.
nekad davno u onoj sfrj jako sam voleo Jagodinsko i karlovačko (za Jagodinsko znam da nije više dobro a karlovačko nisam pio maltene još od vojske kad sam bio u zagorju, tamo daleko, još kao 18ogodišnjak. kasnije mi se svidjalo pećko, al to više nema Sad Mislim da je srpsko najbolje trenutno jelen, zaključio sam poslednji put kad sam bio tamo pre dve godine.

editČ ebem ti tastaturu
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Sub Jul 06, 2013 2:14 am

Бледолики ::
Sharks vk ::
Бледолики ::
Бледолики ::Pazi centre otave Speca, Rajan, Turis a u Torontu Bozak, kadri, Bolan... e bolan ne bio Nonise pojma nemas. Jos imam osecaj da su ga Sensi samo navlacili da preplati Klarksona jer oni nisu ni bili zaista zainteresovani da ga potpišu.
Debeli da nekako trejduje za Stasnija ili sl. inače će stvarno da me naljuti danas.

E popijem par piva popodne malo se opustim i oma lupetam...

rajan je krilo nije centar )iako ostaje da je otava jača od nas na tim pozicijama) a izgleda i da je Edmonton a ne Otava nudio najviše klarksonu (mada mi je i dalje čudno da su KAO hteli da imaju i jednog i drugog Rajana i klarksona)
Kad već spominješ kakva su vam piva tamo daleko?Piješ ova razvikana Bud,Molson ili šta već ili ima nekih dobrih lokalnih?
Aaa moja omiljena tema:)  Pivo.

Dobra su Kanadska piva. Samo u sam u nemačkoj možda pio bolja. Kao i kod "nas" i ovde je dosta tradicija pripremanja upravo nemačka ali irska.

ja sam sad uglavnom na Moose Head, koji mi je najbolji (čak se i neki članovi moje porodice koji su pravi nemci slažu samnom po ovom pitanju). Osim toga još uvek su nezavisni nisu se prodali ovim ogromnim kompanijama. oni su iz Branzvika. Sliman ima dobra piva isto (oni su ovde iz Gvelfa Ontario) to pijem kad sam u restoranu posle stejka. Rickard's Red volim. Imaju i neke male pivare ovde na lejkšoru ali to nisam sve probao. Imam i jedan omiljeni pab, prijatelj sam sa nekim kelnericama a i vlasnika znam. irski pab i vlasnici i zaposleni su uglavnom irci. Tu mi Meri uvek donese neko novo da probam al nikad ne upamtim koje mi je bilo bolje na kraju noći:D 

Ovde ima puno pivopija i popularna su i domaća i strana naročito StelaArtoa belgijsko koje je meni odvratno.Još užasnije mi je hajneken. 

P.S.
nekad davno u onoj sfrj jako sam voleo Jagodinsko i karlovačko (za Jagodinsko znam da nije više dobro a karlovačko nisam pio maltene još od vojske kad sam bio u zagorju, tamo daleko, još kao 18ogodišnjak. kasnije mi se svidjalo pećko, al to više nema Sad Mislim da je srpsko najbolje trenutno jelen, zaključio sam poslednji put kad sam bio tamo pre dve godine.

editČ ebem ti tastaturu

 Svaka ti čast na recenziji.Ja 2,5 godine nisam popio kap piva,a bio sam poznat u kraju kao pivopija...nakon nogometa ili nakon posla sam znao otići na pivo,dva,a uvijek bi završilo na dvocifrenoj brojci...naime nabio sam 118 kg na svojih 174 cm i pivo je uz večeru bio logičan rez.Danas sam na cca 98-100 kg što je opet previše,ali podnošljivo.Što se tiče alkohola pijem žestu i vino,pa evo nam i teme za novu recenziju.Kod mene ima dobre šljive i jako dobrog pinota i graševine...ženio sam ženu iz zagorskog sela kraj Vinkovaca i normalnim slijedom sam dobio punca koji voli popiti,koji je legenda od čovjeka i koji uvijek brine o tome da zet ima šta popiti...Kakva su tvoja iskustva sa ovim nektarima?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Sub Jul 06, 2013 2:16 am

Zaboravio sam spomenuti da punac ima mali vinograd od cca 400 l vina!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Sub Jul 06, 2013 2:48 am

Pa što ne spavaš bre? Very Happy 

Razumem ovo kroz šta si prošo. ja skoro cele prošle godine nisam smeo da pijem iz drugih zdravstvenih razloga, tek sam ovog proleća dobio ponovo zeleno svetlo, na moju radost a i nekih mojih pajtosa ovde.

stvarno imaš mnogo, ja ima isto oko 98-100kg ali sam 189cm, tako da mu to dodje skoro pa taman. 

vino i pivo je i zdravo samo ne u preteranim količinama, naravno.

Ja se nerazumem u vina mnogo, retko pijem, tako da si ti ekspert za mene tu. Jedan od mojih najboljih drugara bio je iz okoline benkovca i tu sam se ko klinac nalivao iz podruma njegovog dede, crno vino je bilo, ali ništa drugo neznam. ni on ni njegovi nisu više tamo.
ovde mi se svidelo ovo njihovo IceVine, za koje ja nisam pre nikad čuo, ti sigurno znaš, prave ga od groždja koje je uhvatio prvi mraz. jako je slatko, ali ja ga gotivim. iako mi neki drže stranu, ovi pravi znalci mi kažu da je to vino za žene Very Happy al' eto ako bi biro neko, to je to. Puno vinograda ima ovde na manje od 50ak km od mene u regionu Nijagare.

I za kraj da ti čestitam na tastu (puncu), u braku se sve računa, ženiš se za celu porodicu  Wink
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Sub Jul 06, 2013 2:56 am

Sad sam morao da stanem na vagu da proverim 98 tačno. Al najveća je fora što vaga paralelno pokazuje i paunds koji oni ovde ponekad koriste i to bi bilo 212 (zastračujuće).

U zdravlje Živeo!

u moje vreme dosta piva, dosta pisanja, banovaće me sin Marvin:D
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Sub Jul 06, 2013 3:07 am

I za kraj da ti čestitam na tastu (puncu), u braku se sve računa, ženiš se za celu porodicu

Naravno brate...punac mi je fantastičan,šogor i šogorica su ok,ali punica što je dobra ja ti to ne mogu opisati.Sa ženom sam 10-ak godina i punica je uvijek na mojoj strani,uvijek je zet u pravu,a kćer serenda...ne mogu ti opisati koliko sam dobru obitelj "ubo" da se tako izrazim.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Sub Jul 06, 2013 3:38 am

Ja kad bi imao 98 ja bi bio car. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sharks vk Sub Jul 06, 2013 3:50 am

Marvin ::Ja kad bi imao 98 ja bi bio car. Very Happy

 Pa koliko imaš?

Dečkić od 20 godina...70-90 kg?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Sub Jul 06, 2013 4:14 am

Vise bre. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Liverpool FC Ned Sep 15, 2013 2:05 pm

Twitter 
NHL@NHL 1m
ICYMI - Jason Spezza is the new captain of the @Senators.


Ottawa Senators - Page 28 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od backy Pon Sep 30, 2013 7:27 pm

Zibanejad poslat u AHL :facepalm:dolari sve diktiraju.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Pon Sep 30, 2013 9:20 pm

Nema mesta realno.
Ja ga ne bi igro iza Spezza-Turris-Conacher tria, moze jops malo da se kali dole.


Mada, sta mene briga, nek ode Very Happy
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Uto Okt 08, 2013 1:28 am

http://www.ottawasun.com/2013/10/05/macarthur-reveals-hes-got-a-bone-to-pick-with-former-coach-randy-carlyle

Realno


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Uto Okt 08, 2013 2:11 am

Marvin ::http://www.ottawasun.com/2013/10/05/macarthur-reveals-hes-got-a-bone-to-pick-with-former-coach-randy-carlyle

Realno
Pa tako je. meni je žao i za macArtura, mislim da je klasa od igrača. O grabovskom da i ne govorim. Ali ovaj trener je imao uspeh a kad imaš uspeh dozvoljeno ti je da teraš po svom jer niko ne može da ti kaže da ne znaš kad si pokazao da znaš. Šteta. Sećaš se priča o tome kako se Burk mnogo kurčio a bez ikakvih rezultata u torontu, e to ne može, šut karta o'ma. Ipak najvažnije je da Lifsi postanu stalni učesnik PO i takmac za Stenlija, i ako ga osvoje pod Karlajlom, sve mu je oprošteno (ako ima šta i da mu se prašta), on radi posao po svom.

Mislim da je sledeći na putu napolje Gardiner jer vidim da je tu situacija najnapetija (opet nažalost, jedan od mojih najomiljenijih lifsa). Ali možda uspesi tima sve to ispeglaju (plus ovaj mali rajli očigledno nije spreman za NHL, tu je prednost gardinera).

Čto se Otave tiče, njima svaka čast. Od vlasnika, preko menadžera (koji je vozao onog burka ko vola godinama) pa do sadašnjeg trenera. Kod njih je najveći problem jedino osećaj inferiornosti i kompleks niže vrednosti Very Happy u odnosu na super popularne i voljene Lifse.

I pored svega mislim da mi imamo malo bolji tim od njih, ali očekujem oba tima u PO ove sezone.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Uto Okt 08, 2013 2:16 am

Cekaj, stani, Eugene Melnyk je kreten, vlasnika mozes da izostavis.
A i GM nije da je nesto preterano vozo Burkea, pre ce biti da je bilo obrnuto(mada isforsirano i nepotrebno) u nekim situacijama.
Zasto mislis da je Gardiner na putu napolje, nesto nisam obavesten?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Бледолики Uto Okt 08, 2013 2:30 am

Marvin ::Cekaj, stani, Eugene Melnyk je kreten, vlasnika mozes da izostavis.
A i GM nije da je nesto preterano vozo Burkea, pre ce biti da je bilo obrnuto(mada isforsirano i nepotrebno) u nekim situacijama.
Zasto mislis da je Gardiner na putu napolje, nesto nisam obavesten?
Ako je melnik kreten, on voli svoj klub i odvaja ogromne količine novca, i tačno se zna ko plaća a ko pije u takvim timovima.

GM je antipatičan ali je neuporedivo bio bolji od Burka u draftovima i dovodjenju igrača, a mora da se kaže da su još teži uslovi da se dovede igač u tako mali grad u sred ničega tj. polja kanade slično kao i Edmonton na primer, ali ovi su mnogo uspešniji. O mladima iz bingamtona da ne pišem. Tek smo od pre dve godine počeli malo da hvatamo korak sa marlijima.  

Trener im je gotivan, i uspešan.

Pa Gardiner i karlajl su u stalnom sukobu još od prošle sezone, slično kao grabo i Makartur. I nekako poput ove dvojice momak nikako da se vrati u formu i uklopi u stil igre ovog trenera, čak ni na početku ove sezone. Videćemo kako će ovaj duel da se završi (kad sam čuo da su ostavili rajlija u prvom timu meni je prvo gardiner pao na pamet). nadam se da će u ovom slučaju da bude drugačije.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Uto Okt 08, 2013 2:35 am

Nadam se da nece sukob od prosle godine da se produzi, vidi se da decko ima talenta i to sve, a Reilly stvarno nije izgledao spremno. Jeste to samo jedna utakmica, ali nekako bi radije imao TJ Brennana(koji je uzgred AHL igrac nedelje) trenutno sa Fransonom.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Marvin Čet Okt 24, 2013 11:57 am

Hehe, trpaj Alfredssona.

Spojler:
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od SymphonyX Pon Okt 28, 2013 2:40 am

Po ovome sto se vidio nocas protiv Sharksa,izgleda da Karlsson jos nije potpuno zdrav.Valjda ce to brzo doc na svoje,bas se primijeti kod klizanja da to nije isti lik.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Ottawa Senators - Page 28 Empty Re: Ottawa Senators

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu