NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijaci

+13
Liverpool FC
Breznjev
Grof Bronza
DeeDee
pap
Iceman
kb8
Sharks vk
SashaMTL
Che
SymphonyX
Marvin
collymore10
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Navijaci Empty Navijaci

Počalji od collymore10 Sre Sep 29, 2010 11:53 pm

NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL NHL
Craziest fans

Hockey fans might not be European soccer hooligans, but puckheads are still pretty nuts. As the pre-season, thankfully, winds down, the hockey world has been all ‘a Twitter’ with training camp happenings – however minute or mundane.

In Montreal, fans began booing No. 1 netminder Carey Price less than 30 minutes into the first exhibition game of the year. In Toronto, a 5-0 loss to Ottawa to begin the pre-season ended in jeers as well.

On the Isle, they haven’t even played a real game yet and already two of New York’s best players have gone down for months. There’s even talk of not putting Mark Streit on long-term injury reserve to ensure meeting the salary cap floor. And Alexei Yashin is their highest-paid player this season. You’ve gotta feel for Isles fans.

But just who are the NHL’s nuttiest supporters? Which buildings are home to hockey’s horrors of home ice? We’ve got the answer. This is THN’s Top 10 craziest NHL buildings, with the order straight from our 2008 The Ultimate Book of Hockey Lists:


Poslednji izmenio collymore10 dana Čet Sep 30, 2010 12:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od collymore10 Čet Sep 30, 2010 12:00 am

10. Joe Louis Arena

Navijaci Redwingst

When your team is as good as the Red Wings year-in-and-year-out – 19 consecutive playoff berths and four Cups in 13 seasons – it’s no wonder Detroit Rock City rocks for home games. Watch out for flying octopi.

9. HSBC Arena

Navijaci Stafford-ETID-LB

Sabres fans are some of the most loyal – and most vocal. Through thick and thin, Buffalonians stick by their team, packing the arena nightly.

8. Nassau Veterans Memorial Coliseum

Navijaci Islestopper

If you’re a fan of the Islanders, God bless your heart. There are few teams with a worse record in the past decade and even fewer worse places to watch a game. But there’s a hardcore following on Long Island yearning for a return to glory and a chance to hate on the Rangers.

7. Staples Center

Navijaci Gokings

There’s so much to do in La-La Land, the Kings sometimes get lost in the mix. But each season Kings faithful go on a roadie to Anaheim for the annual Ducks Roast; a return to top form will put them front and center again.

6. Rexall Place

Navijaci Oilers

Oilers fans are still surviving on the 1990 Cup and, after last season, are in dire need of something to cheer about. But when they do, look out. Whyte Avenue became the Red Mile in 2006 when playoff celebrations in Edmonton ended with stabbings and mobs keeping ambulances out.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od collymore10 Čet Sep 30, 2010 12:07 am

5. Pengrowth Saddledome

Navijaci Calgaryflamesfans292121

Calgary’s 2004 run to the Cup final is legendary as much (or more) for the adult-rated Flames street-party scenes from the Red Mile that were splashed on the Internet than for the actual final loss itself.

4. Air Canada Centre

Navijaci Tgier48

Toronto fans aren’t always known for being the loudest in the league, but that’s only inside the building. First round wins – which hasn’t happen since 2004 – elicit much festiveness and the city nearly shuts down for anything beyond Round 1; guess that’s what happens when it’s been 43 years since the last Cup

3. Bell Centre

Navijaci 58067593

Is any group anywhere more passionate than Canadiens fans? We don’t think so. They cheer with their heart on the collective sleeve and can be seen at any NHL rink any time. And of course, as we witnessed last spring, playoff series wins can mean riots in the streets. Same as always, remember 1955, when the Richard Riots broke out after the Rocket was suspended?

2. Madison Square Garden

Navijaci Fans_0420_Big

Few barns in the world can boast fans as boisterous as those found on Broadway. They’ve mobbed opposition busses, kept ambulances with injured players from leaving and thrown batteries from the stands at their most hated players. It’s not a nice place to play.

1. Wells Fargo Center

Navijaci Article353392

The what? That’s the old Wachovia Center. Which was the old Spectrum…ah, you say, Philly! In Philadelphia, Santa Claus gets pelted with snowballs and goons are beloved figures. If you don’t play hard and hit, you won’t survive the Flyers faithful – and that’s just when they’re playing road hockey.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od collymore10 Čet Sep 30, 2010 12:11 am

Neverovatno Fejspalm joj umesto top napisao sam tup - daj nek neko ispravi ako meze Ruzna rec Palica u glavu
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Marvin Čet Sep 30, 2010 12:16 am

Shite lista. Rangersi... Kingsi... Sabresi... Ma sigurno. Navijaci 42622
Ako se nekome divim to su navijaci Islesa.
Zna se dobro ko u Torontu ima karte za utakmice tako da bolje da ne komentarisem ako se gleda po tome sto se desava u areni. Navijaci 647483


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od SymphonyX Čet Sep 30, 2010 1:06 am

Rangersi i nekako,ali Sabresii i Kingsi Fejspalm joj
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Čet Sep 30, 2010 2:07 am

Ovo je skroz retardirano.. Fejspalm joj Svaka lista ovakve vrste u kojoj Habsi i Lifsi nisu na prvom mestu je kvadrupl fejspalm.. Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj
Sta tek reci za Ajlanderse na listi.. Fejspalm joj Ja jebote volim (dobro, i sprdam se) taj tim, ali ne pamtim kada su ljudi imali punu dvoranu, osim mozda derbija sa NYR.. Fejspalm joj Sta sad, treba da ih stave na listu iz sazaljena..

Zna se dobro ko u Torontu ima karte za utakmice tako da bolje da ne komentarisem ako se gleda po tome sto se desava u areni.
Upravo.. Pijem kafu i chiluje A i pored toga je sigurno medju top 10, jer su sve americke fransize, ono, way, way, way down... Rolling Eyes
Jednostavno nije isto igrati u Kanadi, i u USA.. Mada, Flyersi i Bruinsi su primer timova sa odlicnom podrskom, a eto, i u Njujorku nisu losi..
Znam sta svi mislite o Kingsima, i znam sta vecina vas zna sta ja mislim generalno o LA-u (Very Happy), ali zapravo navijaci tamo su, barem po onome sto sam ja mogao da cujem i vidim preko TV-a, jedni od najglasnijih. Pitaj boga kako, ali to su cinjenice. Veoma dobro cujem.. Pijem kafu i chiluje

edit: temu cemo preimenovati u "Navijaci" (nznm kako se nismo setili da otvorimo pre Pojma nemam).. Ili, ako neko ima neki domisljatiji naziv.. Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od SashaMTL Pon Okt 11, 2010 7:33 pm

Najbolji navijaci su definitivno ovdje u Montrealu
https://www.youtube.com/watch?v=JOo60x1GjjM
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Pon Okt 11, 2010 7:48 pm

Slazem se, Montrealac..

Dzomba ::Svaka lista ovakve vrste u kojoj Habsi i Lifsi nisu na prvom mestu je kvadrupl fejspalm.. Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj
Marvin ::Zna se dobro ko u Torontu ima karte za utakmice tako da bolje da ne komentarisem ako se gleda po tome sto se desava u areni.
Dzomba ::Upravo.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od SashaMTL Pet Okt 15, 2010 9:36 am

A navijacice Calgary Flames? Navijaci 731207 Navijaci Flamesgirl
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Pet Okt 15, 2010 3:27 pm

Pogresio si temu.. Ovakve stvari idu u "Ice girls".. Laughing
Ali stvarno, primecuje se da su one "najotvorenije".. Pijem kafu i chiluje Flames
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Sre Okt 27, 2010 2:52 am

Hahahahaha.. Cepam se od smeha

http://sports.yahoo.com/nhl/blog/puck_daddy/post/Makeshift-hockey-Halloween-costumes-for-thrifty-;_ylt=AvKIVmJ19W1sGq_92S.bTOB7vLYF?urn=nhl-280095

Prejako.. Lupam smeh
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Sharks vk Sre Feb 20, 2013 1:35 pm

Malo da oživimo ovu temu.Primjetno najviše navijača imaju Navijaci 938389 i Navijaci 342926 što ne čudi s obzirom na povijest i tradiciju.Međutim trenutno po meni najbolja atmosfera bez premca je kod Navijaci 2704252971.S obzirom da ja navijače cijenim i gledam isključivo kroz gostovanja,jer privrženost se dokazuje kroz odricanja što financijska,što vremenska,najviše su me se dojmili navijači kluba kojeg ne volim-Navijaci 499336 kojih ima posvuda u velikom broju.
Uvijek se slatko nasmijem kada vidim jednog ili dvojicu gostujućih navijača u masi domaćih kako skaču i raduju se kada njihovi zabiju...i zamišljam nekog BBB-a ili Kohortaša kako to radi na vinkovačkom istoku,he-he.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Marvin Sre Feb 20, 2013 4:17 pm

Habs fanova mislim da imamo samo dva. Wingsa i Pensa ima vise.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Sre Feb 20, 2013 7:16 pm

Msm da je ajkula mislila na uopste u svetu, ne na forum..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Sharks vk Čet Feb 21, 2013 8:06 am

Možda sam bio nejasan,mislio sam uopće u svijetu,ne na forumu.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od kb8 Čet Feb 21, 2013 8:15 am

Pa sigurno da...

Zna se di je koljevka pravog hokeja Navijaci 327381

Je eo iako imam familije u Torontu podosta, navijam za Habse, slađi mi odma trashtalk Navijaci 260887
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Iceman Čet Feb 21, 2013 9:41 am

Slazem se sa Ajkulom. Trenutno, najbolju podrsku navijaca imaju Jets-i. U Vinipegu je atmosfera na utakmicama zaista nevjerovatna! Zna se koliko ljudi tamo vole hokej, a i zazeljeli su ga se svih tih godina koliko je fransiza bila u Atlanti.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Čet Feb 21, 2013 1:43 pm

Pa ono, jeste, kad je NHL jedina zabava u gradu.. Moze se reci da su ovi ostali, narocito iz velikih centara, razmazeni.. Ili da pak imamo Toronto situaciju, gde je fan baza toliko velika, da obicni, "pravi" navijaci ne mogu ni da dodju do karata..

No, videcemo kakva ce biti situacija u Vinipegu za 7-8 godina, kada prodje cela ludnica, i posle x sezona bez plejofa.. Oni prakticno imaju rasprodatu dvoranu u naredne 2-3 godine kombinovano sa velikom traznjom za njihovim licenciranim proizvodima i sl., ali posle toga bi mogli da upadnu u probleme, jer su ipak small market fransiza.
Jedino ako bi videli neki rast ekonomske aktivnosti, pa i populacije, u tom delu Kanade, u narednih 5-6 godina, koji bi onda povukao sve. Nznm bas kako stoje stvari na tom planu, ali Kanada je velika (i valjda ozbiljna) zemlja, a svaka takva bi trebala da razmislja o podjednakom razvoju svojih regiona (kolko je to moguce), i u slucaju Kanade, razvoju unutrasnjosti drzave. Msm, znam da oni vec rade neke stvari po tom pitanju - secam se nekih vesti o jeftinoj (besplatnoj?) zemlji koje valjda drzava daje pojedincima, ako se obavezu da ce izgraditi kuce na njoj, i sl. stvari. Naravno, ta zemlja je u nekoj zabiti, bog zna gde. Ali ipak dobre ideje...

Nazalost, kod nas, koji ipak zivimo u normalnijim, pre svega klimatskim, uslovima, se nista ne radi po tom pitanju. Svi putevi vode u Beograd, svi zive u Beogradu, od vesti je vazno i moze da se cuje samo ono sto se desava u Beogradu, sportski klubovi van Beograda i ne postoje i sl.

Otisao sam malo u off, pa cu stati.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od pap Čet Feb 21, 2013 1:52 pm

Jetsi imaju prvoklasne navijace.

Imali su prvoklasne i prvotno prije preseljenja u Arizonu(onodobno su navijaci bili skupili 10gtak miljona za ostanak koji nazalost nisu bili dovoljni). Definitivno su zasluzili povratak Jetsa(isto tako se nadam da ce NBA vratit Supersonicse)
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Che Čet Feb 21, 2013 1:55 pm

Pa Sonicsi su vec gotova stvar, msm.. Smile
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Sharks vk Čet Feb 21, 2013 10:07 pm

Sonicsi su gotova stvar,gasi se franšiza u Sacramentu(nažalost,svi se sjećamo slavnih dana sa Divcem,Peđom,Jason Williamsom i ostatkom ekipe).
Ja vjerujem da će navijači Jetsa biti pravi i nakon 10 godina neuspjeha,jer navijanje i ljubav prema klubu je u krvi,ili jesi ili nisi.Ja navijam za klub koji je nekoliko puta ispadao u 2. ligu,koji nikada nije osvojio trofej,a i dalje ga volim i pratim i u ajmo reći srednjim godinama.Ili recimo Cigani,Zvezda najlošija u povijesti,a oni za 3 koplja iznad svih na ovim prostorima,ako ne i u Evropi.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od pap Čet Feb 21, 2013 10:19 pm

Kad sam vec prosiro temu na NBA, a sad je vec na nogometu, nemovu a da ne spomebem meni osobno najjaci klub i navijace:

St. Pauli Vrtim se u krug
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Sharks vk Čet Feb 21, 2013 11:43 pm

Onda Pap sigurno voliš i Livorno.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od pap Pet Feb 22, 2013 8:35 am

Sharks vk ::Onda Pap sigurno voliš i Livorno.


Very Happy


Banda Bassotti Klanjam se me pomalo navukla
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Navijaci Empty Re: Navijaci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu