NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+19
Breznjev
Iceman
Augment
DeeDee
Бледолики
Grof Bronza
Sharks vk
Lemieux
Lazicy
Liverpool FC
VIX
narrogh
rhadamanth
ZigZag
Marvin
backy
Pufta
SymphonyX
Che
23 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Čet Apr 18, 2013 1:46 am

Ja dva filma mesecno ako pogledam to je uspeh.. Laughing Ne, ozbiljno, mozda je i to preambiciozno...

Evo, Sedam Samuraja sam gledao tipa sedam dana.. Laughing Zavrsio ga pre 2 nedelje tipa.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 2:00 am

^ dobro nisu jos snimili 100 godina samoce...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od SymphonyX Čet Apr 18, 2013 2:03 am

Kad se meni film svidi,nema toga ko ce me nacerat da se udaljim od monitora ili cega vec.Kako mozes da gledas iz vise puta?


@starbuck
Gledao oba.


Ja sam poslednjih dana samo Tarkovskog gledao i nevjerovatno je koliko njegovi filmovi rastu sa svakim gledanjem.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 2:15 am

evo, npr. ja pocinjem vec zilion puta watchmen. nikad ne stignem dalje od prvih 20 minuta. desava se.

sta si gledao od tarkovskog?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od SymphonyX Čet Apr 18, 2013 2:16 am

Sve po jedno 4-5 puta Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Čet Apr 18, 2013 2:23 am

Kad vi stignete da pogledate tolko filmova? To mene zanima...
Jel imate neko posebno vreme dnevno|nedeljno kada gledate, ili...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 2:26 am

ja to manicno gledam nedelju-dve, onda neka duuuza pauza, pa opet nakupim nesto interesantno i tako.

nisu problem filmovi, vec kad krenes da gledas neku seriju, stariju, sa 5-6 sezona po 20-26 postenih epizoda. sreca, pa odavno nisam Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od SymphonyX Čet Apr 18, 2013 2:30 am

To je vise pitanje navike ili potrebe,nego vremena.Moji su me zarazili filmovima i sad tesko moze proc 3-4 dana da nesto ne pogledam.Na svu srecu,toliko kvalitetnih stvari je napravljeno da nikad ne mozes ostat bez materijala.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 2:36 am

^ pogotovo uz danasnje mogucnosti kupovine filmova Wink

ne moras da se cimas do videoteke i otimas o jednu od dve izlizane kopije filma koji ti i jos pedeset ljudi hocete da gledate bas u tom momentu Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Liverpool FC Čet Jul 11, 2013 12:37 pm

Definitivno preporucujem the perks of being a wallflower.


Filmovi - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Sre Jul 17, 2013 8:11 pm

man of steel - super OK 



pacific rim - malo glupkasti dijalozi, ali sve ostalo megagigalozana Rock on 


sta se desava sa ovim tupavim forumom? quick reply je ocajan! Bacam kompijuter
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Бледолики Čet Sep 26, 2013 11:47 pm

Trenutno "obrćem" retrospektivu filmova Gaja Ričijija. Našo sam čak i jedan koji do sad nisam gledao (a u tom, jedan od "negativaca" se zove kao i ja Very Happy ). Dajem mu generalno visoku ocenu kao režiseru (a kupio me je još davno sa dve čadjave dvocevke).

Kao veliki ljubitelj stripova volim obrade istih (Bet'Spajd'Ajron-mene) uključujući i poslednji koji sam gledao "Lone Ranger" sa genijalnim Džoni Depom )gde mi se spojilo sa drugim žanrom koji volim, vestern), ili filmove napravljene u strip stilu (npr. Šerlok Holms).

Dalje dečije filmove poput "Oz"a kao i crtane u stilu Despicable Me.

Svaki film ili tv serija koja govori o istorijskim dogadjajima (ranijim od 1918) me uvek interesuje.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:18 pm

Бледолики ::Trenutno "obrćem" retrospektivu filmova Gaja Ričijija. Našo sam čak i jedan koji do sad nisam gledao (a u tom, jedan od "negativaca" se zove kao i ja Very Happy ). Dajem mu generalno visoku ocenu kao režiseru (a kupio me je još davno sa dve čadjave dvocevke).

Kao veliki ljubitelj stripova volim obrade istih (Bet'Spajd'Ajron-mene) uključujući i poslednji koji sam gledao "Lone Ranger" sa genijalnim Džoni Depom )gde mi se spojilo sa drugim žanrom koji volim, vestern), ili filmove napravljene u strip stilu (npr. Šerlok Holms).

Dalje dečije filmove poput "Oz"a kao i crtane u stilu Despicable Me.

Svaki film ili tv serija koja govori o istorijskim dogadjajima (ranijim od 1918) me uvek interesuje.
Da li si gledao Firefly?

Na kog Sherlocka mislis? 






Btw, veceras na Cinemaniji u 22h Pi.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 8:20 pm

Jel snimljena nova sezona Sherlocka? Jel emitovano? Jesi gledala star?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:26 pm

e, nije jos. mislim da ce biti pocetkom 2014 emitovano, a cumberbumber najavio i cetvrtu i petu sezonu Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 8:33 pm

Vole to da prikazuju zimi, pa to ti je... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Marvin Uto Okt 08, 2013 8:37 pm

Vole da jedu govna mnogo, tolko je Moffat razredio i DR Whoa i Sherlocka da je to haos, tolko vremena provodi sve u post produkciji, nemam sta da gledam, davaj davaj to vise.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 8:40 pm

Ja nemam kad da gledam, al dobro... Valjda cu imati, kad stigne.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Marvin Uto Okt 08, 2013 8:41 pm

Realno, ja jedva da gledam TV i to sve, a onda i ovo sto hocu da gledam moram da cekam 100 godina pa me zato smara.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:42 pm

pa ja zato i uzela da gledam poi. sezona ima pune 22 epizode. ono, normalno. a ne da ti podvale meze, predjelo i onda ish, cekaj jos godinu dana na sledeci obrok.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:51 pm

ovo bi moglo da bude dobro:



1:57 Laughing
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 9:20 pm

Al realno, da sada iyadje Sherlock, odmah bi gledao. Pijem kafu i chiluje

Tako to biva. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Бледолики Uto Okt 08, 2013 9:30 pm

starbuck ::
Бледолики ::Trenutno "obrćem" retrospektivu filmova Gaja Ričijija. Našo sam čak i jedan koji do sad nisam gledao (a u tom, jedan od "negativaca" se zove kao i ja Very Happy ). Dajem mu generalno visoku ocenu kao režiseru (a kupio me je još davno sa dve čadjave dvocevke).

Kao veliki ljubitelj stripova volim obrade istih (Bet'Spajd'Ajron-mene) uključujući i poslednji koji sam gledao "Lone Ranger" sa genijalnim Džoni Depom )gde mi se spojilo sa drugim žanrom koji volim, vestern), ili filmove napravljene u strip stilu (npr. Šerlok Holms).

Dalje dečije filmove poput "Oz"a kao i crtane u stilu Despicable Me.

Svaki film ili tv serija koja govori o istorijskim dogadjajima (ranijim od 1918) me uvek interesuje.
Da li si gledao Firefly?

Na kog Sherlocka mislis? 






Btw, veceras na Cinemaniji u 22h Pi.
Nisam nikad ni čuo za Firefly. Evo sad sam malo izguglao da vidim o čemu se radi. neobična priča, svakako.

Mislio sam na filmove o Šerloku od gaja Ričija upravo. Pogotovo prvi film (mada ni drugi nije bio loš). Ko što rekoh uradjen kao strip. A o scenama Londona s kraja pretprošlog veka i s početka industrijalizacije da ne govorim. Vidim da je u pripremi treći film (mada sam malo skeptičan u kom pravcu ide, iako naprimer sam bio veliki fan Indijana Džonsa kad sam bio klinac, gde su svi delovi bili dobri ali onaj prvi film je bio originalan i jedinstven neponoviv).

Ja slabo gledam TV pa tako i serije. Skoro isključivo hokej i to je to. Doduše ako vidim da ima neka serija koja mi se dopadne onda gledam ili još češće jednostavno kupim set diskova iz cele sezone i onda gledam redom. tako sam naprimer uzeo spartaka (prvu sezonu) i rešio da gledam svaki dan po jednu epizodu, ali nije bilo šanse, kad krenem po dve ili tri na dan. To je jedina sezona koju sam gledao obzirom da im je umro onaj glumac a nisam baš bio uveren u budućnost te serije, a po vašim ovde pisanjima bio sam u pravu. Inače i ova serija je uradjena kao da je reč o stripu(kadrovi, priča, logika mislim onaj ko se razume u stripove biće mu jasno našta mislim).

Tako sam isto odgledao i seriju "Rome" obe sezone. odlična je.
Na TVu (a imam onaj flat od 80inči, al to sam uzeo samo zbog hokeja Very Happy ) sam gledao mislim samo Game of Thrones, jer ne mogu da čekam da izadje na disku (obično tek po godinu dana). Zanimljivo da sam i do saznanja o ovoj seriji došao ne preko knjige nego preko stripa. Ovaj Miler koji je to pisao je isto veliki ljubitelj stripova, oni su ga i inspirisali da se bavi pisanjem, je napravio jednu priču (scenario) za strip koji se dogadja 100tinak godina pre priče Game of thrones u tom svetu. Ja sam to kupovao dok je izlazio serijal mislim 25 brojeva i tako ušao u svet iz serije-knjige.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 9:56 pm

Бледолики ::Nisam nikad ni čuo za Firefly. Evo sad sam malo izguglao da vidim o čemu se radi. neobična priča, svakako.

Mislio sam na filmove o Šerloku od gaja Ričija upravo. Pogotovo prvi film (mada ni drugi nije bio loš). Ko što rekoh uradjen kao strip. A o scenama Londona s kraja pretprošlog veka i s početka industrijalizacije da ne govorim. Vidim da je u pripremi treći film (mada sam malo skeptičan u kom pravcu ide, iako naprimer sam bio veliki fan Indijana Džonsa kad sam bio klinac, gde su svi delovi bili dobri ali onaj prvi film je bio originalan i jedinstven neponoviv).

Ja slabo gledam TV pa tako i serije. Skoro isključivo hokej i to je to. Doduše ako vidim da ima neka serija koja mi se dopadne onda gledam ili još češće jednostavno kupim set diskova iz cele sezone i onda gledam redom. tako sam naprimer uzeo spartaka (prvu sezonu) i rešio da gledam svaki dan po jednu epizodu, ali nije bilo šanse, kad krenem po dve ili tri na dan. To je jedina sezona koju sam gledao obzirom da im je umro onaj glumac a nisam baš bio uveren u budućnost te serije, a po vašim ovde pisanjima bio sam u pravu. Inače i ova serija je uradjena kao da je reč o stripu(kadrovi, priča, logika mislim onaj ko se razume u stripove biće mu jasno našta mislim).

Tako sam isto odgledao i seriju "Rome" obe sezone. odlična je.
Na TVu (a imam onaj flat od 80inči, al to sam uzeo samo zbog hokeja Very Happy) sam gledao mislim samo Game of Thrones, jer ne mogu da čekam da izadje na disku (obično tek po godinu dana). Zanimljivo da sam i do saznanja o ovoj seriji došao ne preko knjige nego preko stripa. Ovaj Miler koji je to pisao je isto veliki ljubitelj stripova, oni su ga i inspirisali da se bavi pisanjem, je napravio jednu priču (scenario) za strip koji se dogadja 100tinak godina pre priče Game of thrones u tom svetu. Ja sam to kupovao dok je izlazio serijal mislim 25 brojeva i tako ušao u svet iz serije-knjige.
Onda Firefly gledaj obavezno. Ima serija, film, roman, strip i nekoliko mini webizoda. Meni to stoji stalno na hd-u, obrnem krug bar jednom godisnje. Fore su im neopevane. A bila sam veoooma skepticna prema kombinaciji sf+western.

Za Sherlocka pitam, jer ja filmove nisam gledala. Nesto ne mirisem RDJ-a, a novi BBC-jev Sherlock je neverovatno dobar i ne bih da kvarim sliku o Shekiju koju sada imam Very Happy 

Bolje da si kupio projektor, pa preko celog zida od sobe, nego sto se tu becis na 80 incha Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 10:52 pm

gospode!!! kako mrzim mrzim MRRRZZZIIIM televizije!!!!!

 U picku materinu 

kasne sa programom citavih 45 minuta i onda provalim da uopste ne ide film Pi, vec P2. ]ebale ih stamparske greske u programu...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi - Page 5 Empty Re: Filmovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu