NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Washington Capitals

+36
Hororelf
Brain Damage
Iceman
Sepultura
Sharks vk
sweeper19
Galence
Lemieux
Breznjev
Grof Bronza
Lee
narrogh
maminho
Бледолики
backy
FFC
Patkula
bogic9
VIX
Boky
HockeyX
Augment
pap
popxl
Marvin
Issa
Бели Орао 1389
Liverpool FC
collymore10
Nicklas Backstrom
Colts fan
Pufta
kb8
Che
SymphonyX
Lazicy
40 posters

Strana 2 od 42 Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sledeći

Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Mar 25, 2010 4:01 pm

sta seres, ovo sto bi oveckin uradio krozbi moze samo da sanja.. Pijem kafu i chiluje
i ne drkam na njega, samo postujem coveka jer je trenutno najbolji igrac u ligi, i vec sada sigurno legenda..

p.s. ako ja drkam na oveckina, ti onda 3x vise drkas na vejda.. Palica u glavu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Pufta Čet Mar 25, 2010 4:14 pm

vejd je vejd a ovehkin je smrda Pijem kafu i chiluje
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Mar 25, 2010 4:18 pm

zasto je smrda.. zato sto zna da radi bodicekove i ne plasi se da udje u duel kao neki.. Pojma nemam Palica u glavu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od SymphonyX Čet Mar 25, 2010 4:20 pm

Citav NBA forum drka na Wadea.Meni je Alex nevidjena legenda,i vise ga volim nego onu pickicu bez umanjivanja njegovih hokejasih sposobnosti.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Mar 25, 2010 4:22 pm

ja isto.. i to ne znaci da drkam na njega..
jedina osoba koja se bavi sporom i na koju drkam je marija kirilenko.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Mar 25, 2010 4:57 pm

vau, kakav derbi.. :klan: duzina hajlajtsa (skoro 12.5 minuta) dovoljno govori o svemu..



fenomenalni golovi semina i stala u regularnom delu.. i na kraju kanubl iz penala za delirijum na tribinama.. Laughing
kako mi je jako kad navijaci "bacaju koske" jedni drugima.. Cepam se od smeha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Sre Mar 31, 2010 2:40 pm

ruska veza...



na kraju kepsima samo bod protiv, u zadnje vreme fenomenalnih, sensa..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Sre Mar 31, 2010 2:52 pm

Backstrom je dodao ko Manning u toj akciji.Bolji bio prvi gol Semina kada je asistenciju upisao golman Theodore Smile i to mu je 1. asistencija ove godine a Varlamov takodje ima asistenciju i to na prosloj tekmi kod gola The Gr8-a.
Nego kad sam vec kod golmana i asistencija oce li se golmanima racunati asistencija u fantasy-ju?
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Sre Mar 31, 2010 3:30 pm

dobro pitanje.. al onda bi bas favorizovali kepse... Laughing
a odlucio sam da za odbrambene uvedem blocked shoots i da oni nose 0.5 poena.. sta mislis??
ja mislim da je to najbolja rubrika i odgovarajuci broj poena.. najbolji (znaci najbolji) igraci u ligi u ovoj rubrici imaju prosek od 2.5, a neki prosecan D ima 1.5 - 1.75.. najbolji je bivsi "ostrvljanin", a sada senator saton sa 2.85, a u vrhu su recimo (po procentu) jos i sajdenberg, pronger, volcenkiv, djirardi, klark, robida, timonen, mihalek, hamrlik, sibruk, busemin itd. itd.
meni je ovo bolje nego hitovi da se racunaju..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Sre Mar 31, 2010 4:21 pm

U pravu si glupo je racunati hitove jer The Gr8 ima 6-7 hitova po tekmi i mnogo bi bilo poena.

Sto se tice izblokiranih suteva to je OK secam se jedne tekme Capsa gde je Backstrom na PK izblokirao 3 suta zaredom i to bez sticka-odmah je usledio "standing ovation".Dobra ideja zaista.

Pa to bi onda bilo to sto se tice fantasy-ja?

EDIT:A oduzeti pakovi? Koliko znam tu je Datsyuk najbolji pa nekoliko mesta prazno pa Kessler, realno i to je bitno koliko i izblokirani sutevi?
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Sre Mar 31, 2010 4:37 pm

gledaj sad ovo.. puno posla, ali realno..
za sve (i za D i za A) hitove racunamo sa 0.2, a blokirane suteve sa 0.4 poena.. to bi bas bilo realno, jer najvise hitova ostvaruju napadaci, al opet napadaca skoro da nema medju najboljim blokerima (sto je i razumljivo)..
to ili samo blocked shoots za D-eve.. sta mislis??
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Sre Mar 31, 2010 5:01 pm

Dzomba :: samo blocked shoots za D-eve.. sta mislis??

Ovo je dovoljno,hitovi nisu nikakav faktor u tekmama, mozda nisi video u prethodnom postu ali sta je sa oduzetim pakovima(takeaways)? Kao sto sam napisao Datsyuk je tu najbolji 120 takeaways u 74 utakmice sledi Kessler sa 78, mozda da bodujes kao i blocked shots sa 0.4 poena?
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Sre Mar 31, 2010 8:17 pm

to bih bez razmisljanja ubacio, ali je problem sto opet najvise oduzetih pakova imaju napadaci (uglavnom centri).. brinem se da mi odbrana ne ostane malo zapostavljena.. a da hitovi nisu faktor - slazem se..
ali ajde, sad kad bolje razmisli, tako bi ocenjivanje bilo najkompletnije: 2 ofanzivne rubrike - pasovi i asistencije, i 2 defanzivne - blokirani udarci i oduzeti pakovi.. ucinicemo tako..
znaci, to smo utvrdili (hvala na pomoci, konstatacijama i predlozima).. e sad, kako cemo da ocenjujemo to (tk i bs.. zanimljivo je i da su kolone u statistici utakmice jedna do druge Smile ).. 0.5 svaka, 0.4 svaka, jedna vise, jedna manje?? generalno gledano, na utakmicama ima mnogo vise blokiranih suteva nego oduzetih pakova.. sa te strane, bilo bi dobro da oduzeti pakovi nose vise poena.. sa druge strane, onda bi neki napadaci nagomilali toliko poena (asistencije, golovi, pa jos i ovo..), a defanzivci ne bi bili toliko vazni..
sta mislis??
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Sre Mar 31, 2010 8:46 pm

Normalno je da ce neki igraci donositi vise poena od drugih i uglavnom ce u prvih nekoliko rundi biti birani centri kao sto na NFL fantasy-ju budu birani RB-ovi(jer mogu i da hvataju i da nose loptu za razliku od WR-a koji samo hvataju ili kikera,TE, itd). Jos sam ranije predlozio da se defanzivcima racuna plus minus ali ako toga nema onda ofanzivcima da se racunaju oduzeti pakovi a defanzivcima blokirani sutevi?

U sustini golovi nose 1,5 poen sto znaci da igrac treba da oduzme 3 paka ili izblokira 3 suta da bi bio izjednacen sa 1-im golom i to je u redu.
U pravu si za centre oni su u najboljoj poziciji ali ima ih toliko dobrih da ce svi imati izjednacene timove(Malkin,Backstrom,H.Sedin,Thornton...).
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Apr 01, 2010 6:23 pm

uzecemo po 0.4 i za bs i za ta...
al sto mi sad pade jedna ideja za onaj problem oko broja utakmica..
sta mislite da, umesto onih dodatnih poena na osnovu rezultata u seriji, racunamo prosecan broj poena koje je neki igrac ostvario u utakmici, i onda pomnozimo sa brojem utakmica..
npr., sidni feg je ostvarivao po utakmicama 3, 1, 2, 3, 0 poena.. to je 1.8 bodova po mecu, a s obzirom da mu do 7 utakmica fale 2, to ce on dobiti 3.6 poena..
meni se cini bolje nego ono.. jos bi samo mozda uveo da se igracu pobednickog tima doda jos 1 poen za samu pobedu, tako da bi sidni feg u jednoj rundi imao 9 + 3.6 + 1 poen (ako picburg pobedi)...
sta kazete??
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Čet Apr 01, 2010 6:56 pm

Ja sam mislio da Sidnija zovu Cindy ali nije lose ni Sidney feg Very Happy

Dobra ideja OK To je onda to sa pravilima??
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Čet Apr 01, 2010 7:24 pm

ako jos nesto smislimo.. bilo ko... Very Happy videcemo..
prvi put je, to je donekle i normalno.. no, bas mislim da smo sada sve super smislili, samo se brinem jos oko drafta, posto znam da ce neki fegovi da ispale normalne ljude.. Fejspalm joj
tu sam imao jednu uvrnutu ideju, koja me sad podseti na nesto.. pazi ovo..
ja sam mislio da svako od nas draftuje 10 igraca (izvodljivo, ima nas 8 za sada, a ne verujem da ce biti novih prijava).. od toga, 6 za startnu postavu, 2 rezervna napadaca, 1 rezervni defanzivac i 1 rezervni golman.. ucesnici bi birali stratnu postavu kojoj bi se racunali bodovi, a ovi bi upadali ukoliko se neko iz startne ne igra nijedan minut iz bilo kog razloga (povreda, odluka trenera i sl.).. npr., ako neki golman ne brani, bodovi se automatski racunaju drugom (tj. rezervnom) golmanu.. pozicije ostaju faktor, znaci ne moze napadac da menja povredjenog defanzivca, vec to mora da radi onaj jedan rezervni defanzivac.. u krajnjoj nuzdi, napadac moze da menja defanzivca ili obratno, ali bi se onda obracunavalo samo 50% osvojenih bodova za tog igraca..
sta mislis??? ja mislim da je odlicno, ali se brinem kako cemo da draftujemo 80 pikova.. Nindza
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Pet Apr 02, 2010 12:11 am

[quote="Dzomba"] u krajnjoj nuzdi, napadac moze da menja defanzivca ili obratno, ali bi se onda obracunavalo samo 50% osvojenih bodova za tog igraca..
quote]

Ovo ne treba jer napadac(pogotovo centar) bi trebalo da donosi barem duplo vise poena tako da ako nekome ne mogu da igraju dva defanzivca(npr) kontaktira urednika lige(a to si ti) i ti mu dozvolis da pokupi jednog defanzivca koji nije draftovan.

Ostalo je OK

Sto se tice drafta cim budu poznati svi ucesnici PO-a krecemo, za ove prve runde bi trebalo svi da draftuju svojom voljom a ako se desi da neko ko je na redu da draftuje ne moze da uradi to u roku od 24 sata onda se preskace i kada se doticni igrac pojavi moze da draftuje kad hoce(tako je kod NFL drafta samo sto se naravno nikome nije desilo da iscuri 10 minuta koje imaju za draft)
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od SymphonyX Pet Apr 02, 2010 12:39 am

Au sinove sto ste se raspisali,jedva sve ovo procitah.Ali sto bas u temi Capsa Pojma nemam Svi preslozi koje ste iznijeli djeluju mi razumno posebno oni za broj utakmica kada bi se prosjek bodova iz odigranih meceva mnozio sa ostatkom.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Pet Apr 02, 2010 12:50 am

Al ostaje draft nadam se da nece biti problema i da ce svi biti tu mozda bi mogli neku satnicu da odredimo?
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od SymphonyX Pet Apr 02, 2010 1:03 am

Nece to biti problem,moze svako odvojiti sat vremena ako treba
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Pet Apr 02, 2010 2:22 am

Colts fan ::o ne treba jer napadac(pogotovo centar) bi trebalo da donosi barem duplo vise poena tako da ako nekome ne mogu da igraju dva defanzivca(npr) kontaktira urednika lige(a to si ti) i ti mu dozvolis da pokupi jednog defanzivca koji nije draftovan.
ovo ti bas nisam razumeo, ali mislim da je ovo moje bolje.. malo se vise mucimo na pocetku, ali kasnije mozes normalno da igras.. bolje je draftovati sve odjednom, pa posle da uzivamo..
razmisljao sam i jos nesto.. ko ne moze u dogovoreno vreme na draft, nek samo lepo smisli jednu poduzu listu prioritetnih igraca (fino poredjanih), i ja cu draftovati za njega.. Very Happy

SymphonyX ::Nece to biti problem,moze svako odvojiti sat vremena ako treba
moze, al treba to da se potrefi u isto vreme..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Colts fan Pet Apr 02, 2010 4:16 am

Ono sto sam hteo da kazem je da ce svako da draftuje po 3 defanzivaca tako da ce nedraftovanih defanzivaca biti duplo vise i onom fantasy igracu kojem ne mogu da igraju dva defanzivca moci ce da uzme jednog od nedraftovanih defanzivaca umesto da mu napadac donosi 50% poena.Tako bi zamenio jednog od defanzivaca drugim koji nije ni draftovan.
Naravno to preuzimanje drugog igraca ide u dogovoru sa komesarom lige i samim tim to preuzimanje drugog defanzivca(koji nije draftovan) bi znacilo da mora da "cutuje" jednog od trojice defanzivaca koje je prvobitno draftovao.
Colts fan
Colts fan
AHL
AHL

Posts : 162
Godine : 33
Location : Beograd
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Che Uto Apr 06, 2010 8:35 pm

bice mozda nesto od njega..



..mada i dalje ostaje najslabija karika u timu kepsa.. bas me zanima da li ce vasington eksperimentisati malo sa varlamovom, kao sto su radili prosle godine..
verujem da hoce, ako tiodor primi par lakih.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od SymphonyX Sre Apr 07, 2010 12:50 am

Jebace njih pozicija golmana u PO.Tu su u zastokom deficitu u odnosu na ostale velikane sa istoka.Ako popune tu rupu,odnosno ako se razbrani jedan od ove dvojice mozda bude nesto.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Washington Capitals - Page 2 Empty Re: Washington Capitals

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 42 Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu