NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dzomba - leksikon

2 posters

Ići dole

Dzomba - leksikon Empty Dzomba - leksikon

Počalji od Che Sub Feb 27, 2010 1:02 am

Malo o vama:
1. Recite nam nesto za pocetak. Laza feg
2. Ime i Prezime? Milan Djordjevic
3. Visina i tezina (moze i recima, tj. opisno)? 189 cm, 93 kg (mozda i manje, sigurno nemam vise)
4. Seksualno opredeljenje? hetero
5. Zemlja boravka, nacionalnost, versko opredeljenje? Srbija, srpsko, reci cu pravoslavac, ali cisto zbog tradicije, ne zato sto nesto verujem u boga..
6. Sta radite u zivotu, tj. zanimanje? Student
7. Nadimak i kako ste ga dobili? Dzomba - otkud znam, dali mi ga drugovi. Jednog dana me je neko iz cista mira tako nazvao, pa ostalo.
8. Broj clanova u porodici, i nesto malo vise o njima (ako zelite)? 4, imam mladjeg burazera. Smarac mali.
9. Da li ste sujeverni? Generalno ne, ali uhvatim sebe nekad da mislim na taj nacin.
10. Da li ste alergicni na nesto? Glupost
11. Pusenje, alkohol, droga...? Ne, povremeno, ne
12. Najseksipilnija Srpkinja/Srbin (u zavisnosti od preferencija )? Marija Kilibarda
13. Najseksipilnija devojka/muskarac (u zavisnosti od preferencija )? Marija Kirilenko
14. Najvise volite.. punjene paprike Laughing
15. Najvise mrzite/ne podnosite.. dvolicnost, nepravdu
16. Najvise se plasite.. mraka
17. Najlepsi trenutak u zivotu? rodjenje Pojma nemam nznm (jbt, sto mi je ovo glupo pitanje Fejspalm joj )
18. Situacija u kojoj ste se najvise izblamirali? recimo samo da sam kao mladji sam bio veoma sklon ekcesima.. Laughing
19. Najlepse mesto na kojem ste bili? Firenca
20. Najvise se kajem zbog.. blejanja na forumima kada sam trebao da spremam ispit..
21. Hobi? nista posebo.. samo volim da pratim sve moguce sportove koji se daju na TV-u..
22. Kucni ljubimci? nemam
23. Politicka opredeljenost? evo, bas sada nesto razmisljam, sledeci izbori ce mi biti prvi u zivotu.. tu sam negde izmedju demokrata i naprednjaka, kao i velika vecina zemlje Srbije..
24. Homoseksualnost - vase misljenje? ja sam jedan dosta liberalan covek.. homoseksualnost ne podrzavam, ali i nemam nista protiv tih ljudi. to je tudja, licna stvar i to treba postovati.
25. Najdrazi citat/zivotna mudrost? Sto ne boli to nije život, što ne prolazi to nije sreća. Ivo Andric
26. Vas san? Nista posebno, osnovati porodicu, raditi dobro placen i posao koji volim. Ako to postignem, ja sam srecan covek. A u danasnjem svetu, to je tesko ostvariti.

Malo o hokeju:
27. Koliko dugo vec pratite hokej? pa, aktivno, ima neke 3-4 godine.. zagrizeni fan sam postao tek sa prenosima na SK.
28. Prva (najranija) hokejaska secanja? to je bilo neko svetsko prvenstvo, i davalo se na televiziji.. mislim da je bilo neko finale, da su igrali rusi.. znam da sam gledao u dnevnoj sobi sa caletom, da mi se igra svidela, i da sam brzo ukapirao o cemu se tu radi..
29. Zasto volim hokej? zato sto je to najbrza kolektivna igra na svetu i zato sto treba biti izuzetno kompletan i fizicki i psihicki da bi uspesno igrali ovu igru.. i zato sto znanje i umece najvise dolazi do izrazaja, zato sto u hokeju nema lazi, nema prevare.. zato sto su golmani glavne "zvezde" timova, i zato sto je timska igra u pravom smislu te reci.. zato sto je pojedinac u hokeju nista bez ekipe.
30. Da li ste ikada prisustvovali hokejaskoj utakmici? Ako jeste, na koliko utakmica ste bili? jesam, 2 puta na partizanu..
31. Da trenirate hokej, koju bi poziciju voleli da igrate i zasto? D, D, D, D.. Very Happy nznm zasto, no sa mojom telesnom konfiguracijom tesko da bi neko krilo mogao da budem.. Laughing
no, prvo da naucim da klizam.. Cepam se od smeha

32. Legenda kojoj se najvise divim je.. Dzo Sakic, jer ga se jedinog nekako secam. Inace, mnogo je tu velikih ljudi, ne bih sada da ih nabrajam.
33. Trener kojeg najvise postujem je.. pfff.. Ceskam bradu Lindi Raf, od onih fegova napravi ekipu.. Pijem kafu i chiluje
34. Utakmica koju cete pamtiti je.. 2 utakmica finala istoka 2009, Pingvinsi - Kejnsi i hettrik Malkina.. :klan: Ukljucujuci i onaj gol iza ledja, bez gledanja. Krstim se
35. Omiljeni tim i zasto ste bas njih izabrali? Toronto Maple Leafsi, zato stto su svi vise gotivili Kanejdijanse, a ja sam uvek iso protiv svih.. Pijem kafu i chiluje i tako, vremenom postadoh pravi fan.. Vrtim beli peskir
ali generalno, uvek navijam za kanadske timove kada igraju protiv americkih.. sem kad igraju Lajtingsi.. Very Happy

36. NHL ili evropski hokej? vise volim evropski nacin igre i filozofiju, ali, sa druge strane, kako ne voleti jedno takmicenje sa toliko velikih igraca.. :klan: najvise bih verovatno voleo NHL po IIHF pravilima. Very Happy
37. Istok ili zapad (NHL)? Istok, bez razmisljanja.
38. Sta vam najvise smeta/ne podnosite u NHL-u? to sto ne mogu da ih uhvatim na kladionici.. Cepam se od smeha
39. Ovechkin ili Crosby (molim vas ne stavljajte nista trece)? Ovechkin, opet bez razmiljanja.
40. Hattrick ili Shutout? Hattrick, ne podcenjujuci ovo drugo. :klan:

Malo o forumu:
41. Kako vam se svidja forum? meni se svidja, jer sam ga pravio.. na neki nacin..
42. Sta vam se ne svija/sta nedostaje forumu? clanovi, diskusija, vise razlicitih misljenja.. nekako se svi previse dobro slazemo Fejspalm joj
43. Kako poboljsati rad foruma? to bi i ja voleo da znam..
44. Sa kojim clanovima se najbolje slazete? pa, Simfoni je tu, pre svih.. posle svih onih postova na NBA Serbia, ali u NHL temi, imam osecaj da znam kako covek razmislja. Laughing Tu je naravno i tzv. Puffa, izuzetno dobar, smesan i kul lik.
Ima, stvarno ima mnogo dobrih i pamenih likova na forumu i to je jos jedan razlog zasto bi ljudi trebalo da se registruju.

45. Ko je "zlatni clan" foruma? Ja (skromno) Pijem kafu i chiluje
46. Koga ne gotivite sa foruma? Lazicija Laughing salim se, sa njim se svadjam uglavnom da bih spamovao (zaboravih da to stavim pod hobi)
47. Sta mislite o administratorima i kako ocenjujete njihov rad? The Feg je uradio dosta za ovaj forum, i na tome sam mu veoma zahvalan. Mada, imam neki osecaj da je napravio ovaj forum samo da bi mogao da reklamira NBA Serbia.. Laughing Ali dobro, to je donekle i razumljivo. Znam da je majstor u "marketingu", mogao bi to jos jednom da nam pokaze.
Za starbak mislim da je veliki znalac i nadam se da ce nam se ubrzo prikljuciti. Mislim da bi cak ona mogla da bude ta varnica koja bi pokrenula sve.

48. Sta mislite o moderatorima i kako ocenjujete njihov rad?
Sve sama velicina do velicine. Dobri i posteni ljudi, sa jasnim i dobro podkrepljenim misljenjem.
49. Da li mislite da forum ima buducnost? I kakvu? nznm, nadam se da cemo privuci jos clanova. Mislim da sam negde Lazi fegu rekao da cemo sigurno imati 40 clanova do pocetka po u ligi. Sada dosta sumnjam u to. Sad O daljoj buducnosti je neozbiljno pricati.
50. Napisite nesto za kraj i okacite vasu sliku (ako zelite). Pozdravljam vas i apelujem da budete aktivniji, da ne moram da spamujem bas sve topike.
Ajd..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Dzomba - leksikon Empty Re: Dzomba - leksikon

Počalji od Lazicy Sub Feb 27, 2010 1:10 am

Probace tvoj fegic nesto da odradi narednih dana, imam par aseva u rukavu, samo me pustite i ne smarajte.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Dzomba - leksikon Empty Re: Dzomba - leksikon

Počalji od Che Sub Feb 27, 2010 1:24 am

ma nisam te ja smarao..
ajde uradi leksikon.. dosta je opsiran, ali jbg.
radis ga jednom u zivotu..

a i ne krijem da me zanimaju tvoji odgovori na odredjena pitanja.. Rolling Eyes Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Dzomba - leksikon Empty Re: Dzomba - leksikon

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu