NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(E3) Bruins vs (E4) Islanders

+7
Sharks vk
croshark
RedBaron
Pugsley
FiMol
Breznjev
Marvin
11 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

(E3) Bruins vs (E4) Islanders - Page 3 Empty Re: (E3) Bruins vs (E4) Islanders

Počalji od Breznjev Čet Jun 10, 2021 7:08 pm

Pugsley ::Svaka cast Islandersima, zasluzeno.Poslednje 3 utakmice imamo problem sa puck managmentom, i po meni to je glavni problem bio, s druge strane da bi dao gol Islandersima, moras da rodis mecku.
Nije bila losa sezona za Bos, u offseasonu Sweeney mora dovesti veliko ime u defanzivi, jer imamo 2 i po beka. Neka puste Halla, i dovedu beka, nama treba neko kao Pietrangello, lider.

U ovoj g6 bekovi upropastili Bruinse,uz polupokretnog Raska,neverovatno kakva 3 gola su primili u drugoj trećini posle njihovih grešaka i to je bio kraj utakmice i serije.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(E3) Bruins vs (E4) Islanders - Page 3 Empty Re: (E3) Bruins vs (E4) Islanders

Počalji od Breznjev Čet Jun 10, 2021 7:12 pm

Ivan Pak u glavu ::Trotz rutinski odradio posao, svaka mu čast. Opet će biti prošlogodišnje finale konferencije Tampa - Islandersi. Mislim d aje realno da bude rezultat kao i prošle godine 4:2 za Tampu, a navijački naravno da se glasa za Islanderse!

Ako prođe Vegas,imaćemo 3 od 4 ekipe u polufinalu kao i prošle godine,Tampa,Islanders,Vegas.Samo Montreal umesto Dalasa.
Ne znam kada se to dogodilo poslednji put back to back,verovatno između 1995-2003 kad su dominirali Devilsi,Detrot,Colorado i Dalas?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(E3) Bruins vs (E4) Islanders - Page 3 Empty Re: (E3) Bruins vs (E4) Islanders

Počalji od RedBaron Pet Jun 11, 2021 7:02 pm

Brain Damage ::
RedBaron ::
Brain Damage ::SVI SMO MI ISLANDERSI! Ajde sada osveta odvratnoj Tampi, samo ne najgore finale NHL-a, TBL i Vegas!
E da znas ova ti je prava 
Najgore finale Tampa Vegas
A i da se to kojim slučajem desi, samo da ne uzme Ryan Reaves SC.  Pijem kafu i chiluje
Sto samo ne on? Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(E3) Bruins vs (E4) Islanders - Page 3 Empty Re: (E3) Bruins vs (E4) Islanders

Počalji od Breznjev Pet Jun 11, 2021 11:13 pm

Breznjev ::
Ako prođe Vegas,imaćemo 3 od 4 ekipe u polufinalu kao i prošle godine,Tampa,Islanders,Vegas.Samo Montreal umesto Dalasa.
Ne znam kada se to dogodilo poslednji put back to back,verovatno između 1995-2003 kad su dominirali Devilsi,Detrot,Colorado i Dalas?

Dobio sam odgovor na moje pitanje u Hnic-u,kaže David Amber nije se desilo 3 decenije  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(E3) Bruins vs (E4) Islanders - Page 3 Empty Re: (E3) Bruins vs (E4) Islanders

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu