NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators

+7
Sharks vk
Breznjev
croshark
Ivan Pak u glavu
Forsberg
Hororelf
Marvin
11 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Brain Damage Pet Maj 21, 2021 10:38 pm

Očekujem da će Predsi da dobiju večeras.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Sharks vk Pet Maj 21, 2021 11:37 pm

Neka sve iskoristi što može!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Forsberg Sub Maj 22, 2021 10:17 am

Kakav snajper Trocheka! Šteta što nisu Canes povećali razliku, ali računam ovo kao počasnu pobedu Nešvila. Od Canes u 5.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Breznjev Sub Maj 22, 2021 10:05 pm

Dobra tekma,tek u 2ot dobi Nešvil nekako.Nedeljković se nije proslavio,naročito kako ga je zajebao Forsberg za onaj gol...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 23, 2021 11:01 am

Alex opet treba da krene tekmi, iskreno me čudi da nisu stavili Mrazeka za tekmu večeras sa obzirom da se išlo u 2OT prošlu tekmu
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Hororelf Ned Maj 23, 2021 11:18 pm

I kakva maestralna odbrana u 52 sekunde do kraja meca. ETO zasto je Nedeljkovic trebalo da bude veceras na golu. Bravo Srbine! Spasao Carolinu i odveo tim u OT.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Forsberg Pon Maj 24, 2021 12:04 am

Da, da, izdominirao je tom odbranom! Mnogo bih voleo da dobiju večeras, ali kako stoje stvari, neće se rešiti u 1OT.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od FiMol Pon Maj 24, 2021 12:21 am

Bravo za mladog golmana, kad god ga prikazu u kadru izbliza deluje mi iscrpljeno. 
Bude li Carolina izgubila ili prosla, svejedno morace da ga odmore sledecu pod obavezno. 
Previse je ovo za mladog golmana, zaista mu svaka cast  OK
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Forsberg Pon Maj 24, 2021 12:57 am

E do kurca. Jeftin gol.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Breznjev Pon Maj 24, 2021 8:40 pm

Spektakularni Nedeljković ali i spektakularni Saroš sa 60 odbrana! Opet odlična utakmica i opet 2ot.Ovo neće biti tako lako za Karolinu verovatno će se ići u sedmu utakmicu...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Brain Damage Pon Maj 24, 2021 11:28 pm

Predsi prave brejk sledeću.  Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od croshark Uto Maj 25, 2021 4:05 pm

Nedaju se predatori. 5.ut po meni lomi seriju
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Ivan Pak u glavu Uto Maj 25, 2021 9:04 pm

FiMol ::Laughing video sam na twitter snimak nje  Bravo

Pa ni 2 Nedeljkovica njoj nisu dovoljna za vikend, i ovo nije podcenjivanje ni jednog.  Ne
Hahhaha video sam to, sto bi se reklo "nothing but a trouble" za tek verenog Alexa hahha

Btw i danas kreće tekmu, iskreno me čudi jer sam baš kontao da danas kreće Mrazek 🤔
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

FiMol likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Hororelf Sre Maj 26, 2021 1:12 pm

Iskreno,bila bi ogromna steta da Canesi ne prodju. Ja se uzdam u Nedeljkovica. Canewi nisu tim poput Oilersa. Moraju proci! Necas majstorica za 2-2 i Staal jako dobar u PO.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Breznjev Sre Maj 26, 2021 9:36 pm

Brain Damage ::Predsi prave brejk sledeću.  Very Happy

Umalo da pogodiš...izvuče se Carolina nekako do ot i dobi dramatično u situaciji 4 na 4 kapiten Staal heroj.
U situaciji gde je trenutni skor u plejofu 19-18 za goste u do sad odigranim utakmicama, ovde svih 5 pobeda domaćina je baš raritet.
Publika je dvanaesti igrač i kod jednih i kod drugih!  Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Brain Damage Pet Maj 28, 2021 7:23 pm

Upravo ih je ta utakmica verovatno koštala eliminacije. Inače Predatori su klošari, sve žive blokiraju na društvenim mrežama, mene su isto pre par godina. Very Happy

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 193553582_3854080984718736_1627890110548957772_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=P0KicJfr8IIAX-Jeqmw&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Marvin Pet Maj 28, 2021 7:50 pm

Verujem bez razloga potpuno. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Brain Damage Pet Maj 28, 2021 10:37 pm

Ma oborili me za veliku lovu i svašta sam im napisao u inbox na FB. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Ivan Pak u glavu Pet Maj 28, 2021 11:14 pm

Btw pisao ja Alexu i reko jel si umoran od toliko OT kaže on ma kalvi i ovako nisam imao puno posla u OT 😂
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Brain Damage Pet Maj 28, 2021 11:40 pm

Ivane, da li je istina da je Alex navijač Partizana? Pročitao sam to po ovim domaćim skrnavim medijima a njima naravno ništa ne verujem.

https://www.telegraf.rs/sport/1999573-ponosi-se-srpskim-poreklom-on-brani-za-ameriku-ali-nosi-cetiri-s-na-kacigi-foto
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Breznjev Pet Maj 28, 2021 11:49 pm

Kakva serija ispade ovo! Četiri za redom u ot utakmice,srećom ovaj se završio brzo.
Nešvil bolji nego što se očekivalo.
Mislim da je u ovom duelu bilo više šveđana finaca i švajcaraca nego amera i kanađana Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Maj 29, 2021 8:40 am

Brain Damage ::Ivane, da li je istina da je Alex navijač Partizana? Pročitao sam to po ovim domaćim skrnavim medijima a njima naravno ništa ne verujem.

https://www.telegraf.rs/sport/1999573-ponosi-se-srpskim-poreklom-on-brani-za-ameriku-ali-nosi-cetiri-s-na-kacigi-foto
Nem pojma, o tome nikada nismo pričali. Ajd kada se ukaže prilika pitaću ga, mada sada je u PO modu pa kontam kada kada završi Thumbs up
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od RedBaron Sub Maj 29, 2021 3:04 pm

Brain Damage ::Ivane, da li je istina da je Alex navijač Partizana? Pročitao sam to po ovim domaćim skrnavim medijima a njima naravno ništa ne verujem.

https://www.telegraf.rs/sport/1999573-ponosi-se-srpskim-poreklom-on-brani-za-ameriku-ali-nosi-cetiri-s-na-kacigi-foto

Inace ovde se kod nasa broji podela na  Zvezdu i Partizan.....Tako da se bas nisam izjasnjavao povodom Aleksa dok se ne izjasni Smile ...Svejedno mi bilo za Karolinu ...Sad vec znam kako dalje Smile 

Lucic je vec otpao ,zbog ranijih njegovih poseta Srbiji Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Forsberg Sub Maj 29, 2021 6:32 pm

RedBaron ::
Brain Damage ::Ivane, da li je istina da je Alex navijač Partizana? Pročitao sam to po ovim domaćim skrnavim medijima a njima naravno ništa ne verujem.

https://www.telegraf.rs/sport/1999573-ponosi-se-srpskim-poreklom-on-brani-za-ameriku-ali-nosi-cetiri-s-na-kacigi-foto

Inace ovde se kod nasa broji podela na  Zvezdu i Partizan.....Tako da se bas nisam izjasnjavao povodom Aleksa dok se ne izjasni Smile ...Svejedno mi bilo za Karolinu ...Sad vec znam kako dalje Smile 

Lucic je vec otpao ,zbog ranijih njegovih poseta Srbiji Smile

Misliš onda kad je doneo Kup ovde?  Laughing
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od RedBaron Sub Maj 29, 2021 6:45 pm

Forsberg ::
RedBaron ::
Brain Damage ::Ivane, da li je istina da je Alex navijač Partizana? Pročitao sam to po ovim domaćim skrnavim medijima a njima naravno ništa ne verujem.

https://www.telegraf.rs/sport/1999573-ponosi-se-srpskim-poreklom-on-brani-za-ameriku-ali-nosi-cetiri-s-na-kacigi-foto

Inace ovde se kod nasa broji podela na  Zvezdu i Partizan.....Tako da se bas nisam izjasnjavao povodom Aleksa dok se ne izjasni Smile ...Svejedno mi bilo za Karolinu ...Sad vec znam kako dalje Smile 

Lucic je vec otpao ,zbog ranijih njegovih poseta Srbiji Smile

Misliš onda kad je doneo Kup ovde?  Laughing

Mislim kad je posecivao jedan klub  Nindza
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

(C1) Hurricanes vs (C4) Predators - Page 2 Empty Re: (C1) Hurricanes vs (C4) Predators

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu