NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako sam zavoleo franšizu

+2
Breznjev
RedBaron
6 posters

Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od RedBaron Uto Mar 16, 2021 1:59 pm

Kao sto negde rekoh prvo sam pratio reprezentativni hokej na OI i prvenstvima i navijao naravno za Amere  Smile, ( i to negde rekoh )

Sto se NHL tice kada se pojavio na ovim prostorima 90-91 god, putem satelitskog kanala paznju su mi privukli Pingvini isto kao najveci deo  naroda u oovj zemlji nekako su oni uvek na prvu loptu prihvatljivi to sam kod nas primetio ...Ne znam nekako deluju kao sarena laža za decu da se odmah uhvate za njih Smile , valjda iz zato i ne gotivim više
Ali to je kratko trajalo dok nisam spoznaoo da je moj klub zapravo Red Wings kako zbog grada( teska prica , mucenje ) a i voleo sam Pistonse u NBA...I naravno zbog boje dresova i sta znam neki igraci koji su tada igrali u Wingsima su mi legli i jednostavno ljubav se rodiila  Pojma nemam koja traje i traje

P.S. Od ostalih simpatisem Rendžerse zbog mojih ljubimaca Richter ( omiljeni golman ikad ) i Brian Leetch 


Ajd sad i ostali malo da osvezimo secanja  Thumbs up
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od Breznjev Uto Mar 16, 2021 9:02 pm

Kod mene isto kao i kod tebe,počeo sam prvo od olimpijade u Sarajevu da pratim reprezentacije,to su nam prenosili jedino,olimpijadu i svetska prvenstva i za razliku od tebe ja sam se ložio na CCCP i kako su rusi počeli da odlaze u nhl naročito u Detrot tako sam ja počeo da navijam za njih Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od Sharks vk Uto Mar 16, 2021 10:58 pm

80-ih sam gotivio  Devils i  Avalanche,a početkom 90-ih se pojavila nova franšiza,nemam pojma kako i od koga,ali dobio sam dres Sharksa,a navijao za komšije Sonicse u NBA i eto tako zavoljeh te nesretnike.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od croshark Sre Mar 17, 2021 12:35 am

Krenio igrat nhl 2007 čini mi se iako prije toga nisam ima pojma o hokeju na ledu i gledam koju ću momčad odabrat vidim morskog psa i kažem si ovo su moji i tako krenilo proučavanje franšize i brzinski ih zavolio. Jedini stanley koji su osvojili su ovi na igrama  Laughing
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od Forsberg Sre Mar 17, 2021 9:28 am

Ja mogu da zahvalim 3K tamo sa početka 2000-ih kada su u nekom kratkom periodu (možda i nije bio kratak, ali sam gledao samo par utakmica) prenosili NHL. Jedna (ili jedina) utakmica je bila Kolorado protiv ko bi li ga znao koga Very Happy u svakom slučaju, sećam se da je Forsberg razbijao i tako se naložih na franšizu.

A što se samog hokeja tiče, zavoleo sam ga u prvim danima 2001. godine kad se u Pioniru igralo U20 svetsko prvenstvo. Tetka me odvela da pogledam jednu utakmicu i sledeća 4 dana nisam izlazio iz Pionira Very Happy i dalje imam reklamni plakat sa tog prvenstva na vratima sobe starog stana Smile
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od FiMol Sre Mar 17, 2021 5:33 pm

Stutzle kad je potpisao za Ottawa Senators moj zivot se totalno promenio i okrenuo ka NHL-u. 

Btw, Pasic, Krouli i Vilijams su krivci za nenormalan kontinuitet prema hokeju.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Kako sam zavoleo franšizu Empty Re: Kako sam zavoleo franšizu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu