NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pak u glavu - podcast

+15
Luka
SymphonyX
Breznjev
Nemanja_93
Ivan Pak u glavu
Hororelf
Forsberg
Sharks vk
FiMol
Brain Damage
Jovana - Pak u glavu
croshark
Pronger
RedBaron
Marvin
19 posters

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Marvin Sub Mar 20, 2021 1:58 am

Eh sad Sale, ne mozes da cenis to na taj nacin, prvo u vreme drafta se zna ko su top prospekti i odlazenje mnogo dalje od toga ne bi bilo ni dobro prihvaceno ko prvo, drugo suludo bi bilo draftovati te igrace sa tim pikom a ne raditi trade down.

Drugi deo je da draft nije sve i svja, vec ima mnogo u tome sta se dalje radi sa igracima, a Oilersi su sampionu u losem razvijanju igraca.


2010. Hall ispred Seguina - to je stvarno bio los potez i cudan sa stanovista NHLa koji je usledio u poslednjih deset godina. Uzeti krilo ispred centra, koje nije toliko bolje plus ima neke probleme privatno jeste stvarno cudna odluka.

2011. RNH nije bio konsenzuz top jedan pik ali s obzirom da su prosle godine birali krilo nije bilo verovatno da ce ponovo propustiti centra na draftu. Ovde je najveca prica u stvari sto je broj jedan prospekt godinu dana pre drafta bio Sean Couturier koji je pao na necuveno nisko osmo mesto, a eto nakon nekoliko slabijih godina moze se reci da je drugi najbolji igrac iz te klase posle Sheifelea (koji je smatran za iznenadjenje sto je biran kao sedmi).

2012. Losa draft godina, Yakupov je uzeo Calder al su ga posle upropastili kod Dallas Eakinsa i slicnih trenera i atmosfere u ekipi. Vasilevski ne dolazi u obzir kao first overall pik ni u ludilu i pitanje je sta bi bilo s njim da je biran u Oilersima.

2013. Nurse - pa i nije moglo mnogo bolje.

2014. Draisaitl - najbolji pik su napravili i to neocekivano.

2015. McDavid - tu ne treba nista pisati.

2016. Puljujarvi je bio predvidjen kao #2 overall pik posle Matthewsa, pa se Laine probio na onom svetskom prvenstvu, pa su Jacketsi neocekivano uzeli PLD-a. DeBrincat nikako ne moze u ovo kontekstu da se spominje kao greska Oilersa jer su ga sve ekipe preskocije, uzet je u drugoj rundi tek a realno je bilo moguce da ce jednostavno biti efikasan i u NHLu. Jedino je nelogicno sto su ga propustili i u drugoj rundi a vec je igrao sa McDavidom.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sharks vk Sub Mar 20, 2021 4:58 am

A ogradih se u startu....ovo je samo projekcija...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Marvin Sub Mar 20, 2021 1:00 pm

Pa dobro, ja samo produbljujem tu pricu.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sharks vk Sub Mar 20, 2021 1:10 pm

Vjerujem da će forum koristiti i Ivanu koji je super informiran,prati sve,zna puno ljudi iz priče,ali opet i ovdje se zna naći dobrih podataka,jer je recimo Marvin živa enciklopedija,sve zna,a ni ostali ne zaostaju.
Kad već pomenuh,ajde Ivane kada budeš imao vremena daj par natuknica koje podcaste pratiš,blogove,portale...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od SymphonyX Sub Mar 20, 2021 2:09 pm

2010. draft bio two horse race za prvi pik, mada je Hall citavo vrijeme bio ispred. Da stvar bude gora, Edmonton u to vrijeme i nije imao nekih centara, Gagner, Horcoff i ostala ekipa, nidje veze. Cini mi se da ni Seguin nije imao besprekornu reputaciju i da je bilo nekih problema prica o problematicnom karakteru. Tarasenko i Kuz pali samo zato jer su Rusi realno, imali obojica sjajne draft godine.
Meni favorit bio Brett Connolly  Laughing

2011. sam mislio da je Larsson mesija, bio ubijedjen da ide u Colorado, sjecam se da smo Marvin i ja imali sjajne prepiske oko toga haha
RNH bio zakljucan kao broj jedan, mada se tad vec pricalo da ce da budu mnogo mekani. 
Navijaci Jetsa dozivjeli kolektivni nervni slom nakon sto su uzeli Scheifelea prije Couturiera, posebno sto je ovaj bio projektvan da podje prije. Gaudreau na HF bio hajpovan samo tako, stavljali ga u mokovima na kraju prve, pocetkom druge, ali nije bilo sanse da se u to vrijeme uzme igrac takve konstitucije jako rano.
Za Raska sam napisao da je steal, tog posta se sjecam kao da sam ga juce pisao  Laughing Vancouver imao sjajan draft, ne znam jesu li svi pikovi imali 5 poena. 

2012. i Fail for Nail kampanja, koliko dobro  Laughing
Da se Galchenyuk nije skrljao, bio bi broj dva sigurno, idealna sansa bila da saigraci odu 1 i 2 posebno sto draft nije bio nesto. Hajpovan Forsberg sa moje strane, kao i ostali Svedjani, a posle Parayko omiljeni igrac klase.
Vasilevskiy bio drugi Tampin pik te godine, toliko o tome.

Ovo ostalo straight forward, ali najveci problem svega toga je sto su van prve runde imali uzasavajuc track record sto dovoljno govori o njihovoj mogucnosti razvoja igraca.
Ajde neka neko proba da se sjeti dobrog pika van prve runde, nema jebene sanse. Bio je na Athleticu sjajan tekst o njihovoj draft istoriji u kasnijim rundama u poslednjoj deceniji.
Vise bi uspjeha imali da su dali nekome da random izvlaci imena.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sharks vk Sub Mar 20, 2021 3:00 pm

Brett Conolly Laughing Laughing

Ako se dobro sjećam Pekka Rinne je bio 300,400-ti pik tako nešto.Ako nisam pobrkao nešto.

Ne sjećam se godine,ali mislim da su Gaudreau,Forsberg i Stone bili ista klasa...meni su baš dragi igrači,a Stone je po meni najpodcjenjeniji igrač u NHL...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od SymphonyX Sub Mar 20, 2021 3:36 pm

Gaudreau je 2011, Forsberg 2012.
Ne sjecam se godine za Stonea, znam da je otisao jako, jako kasno.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sharks vk Sub Mar 20, 2021 3:50 pm

U ovim godinama memorija baš slabi,posvjedočit će tome matorci s foruma.Tipa 2007. i 2013. su mi tu negdje,nema velike razlike,ali se zato jasno sjećam 1978. i finala Argentina-Holandija,majstorija Kempesa,Passarelle i ostatka ekipe.Mozak je čudo!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Sub Mar 20, 2021 5:00 pm

Sharks vk ::U ovim godinama memorija baš slabi,posvjedočit će tome matorci s foruma.Tipa 2007. i 2013. su mi tu negdje,nema velike razlike,ali se zato jasno sjećam 1978. i finala Argentina-Holandija,majstorija Kempesa,Passarelle i ostatka ekipe.Mozak je čudo!

Hahaha baš tako!  Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Mar 20, 2021 7:22 pm

Sharks vk ::Vjerujem da će forum koristiti i Ivanu koji je super informiran,prati sve,zna puno ljudi iz priče,ali opet i ovdje se zna naći dobrih podataka,jer je recimo Marvin živa enciklopedija,sve zna,a ni ostali ne zaostaju.
Kad već pomenuh,ajde Ivane kada budeš imao vremena daj par natuknica koje podcaste pratiš,blogove,portale...
Uh lista je dugačka 
Youtube: Spittin Chiclets, Cam and Stricks, TSN Taiwan hockey, hello Burkie
Fb: hockey memes and jokes, hockey beast, hockey unplugged, nhl, iihf. 
PDOcast na stranici od Dimitri Filipovića
Nhl sajt, tamo imas pod news svasta plus oni imaju svoje podcaste. I gledam tekme sa usa komentatorima pa slusam i njih.
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Pronger and RedBaron like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Mar 20, 2021 7:24 pm

Sharks vk ::Brett Conolly Laughing Laughing

Ako se dobro sjećam Pekka Rinne je bio 300,400-ti pik tako nešto.Ako nisam pobrkao nešto.

Ne sjećam se godine,ali mislim da su Gaudreau,Forsberg i Stone bili ista klasa...meni su baš dragi igrači,a Stone je po meni najpodcjenjeniji igrač u NHL... 
Stone je jedva usao u NHL, rekli mu da ne zna da kliza hahah

Imas sada skoro je dao intervju na Spittin Chiclets pa poslusaj sta ima da kaze.

U svakom slucaju ja ga bas gotivim i mislim da je top igrac!
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Sub Mar 20, 2021 7:32 pm

Sharks vk ::U ovim godinama memorija baš slabi,posvjedočit će tome matorci s foruma.Tipa 2007. i 2013. su mi tu negdje,nema velike razlike,ali se zato jasno sjećam 1978. i finala Argentina-Holandija,majstorija Kempesa,Passarelle i ostatka ekipe.Mozak je čudo!
E i kod mene isti slucaj ...OD 2000 do 2020 nemam pojma sta se desavalo ali zato 1988 ili 1989 tacno znam  Smile ...Secam se celog SP u Meksiku 1986 ali nemam pojma ni gde su se odigravala SP u 21 veku Smile
Nhl igrace dobro znam iz 90ih sa punim imenom i prezimenom ali kasnije sve slabije ...nevezano sto sam manje pratio 

Cudna ta stvar memorija pogotovo kod nas matorih
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Sub Mar 20, 2021 7:33 pm

Ivan Pak u glavu ::
Sharks vk ::Vjerujem da će forum koristiti i Ivanu koji je super informiran,prati sve,zna puno ljudi iz priče,ali opet i ovdje se zna naći dobrih podataka,jer je recimo Marvin živa enciklopedija,sve zna,a ni ostali ne zaostaju.
Kad već pomenuh,ajde Ivane kada budeš imao vremena daj par natuknica koje podcaste pratiš,blogove,portale...
Uh lista je dugačka 
Youtube: Spittin Chiclets, Cam and Stricks, TSN Taiwan hockey, hello Burkie
Fb: hockey memes and jokes, hockey beast, hockey unplugged, nhl, iihf. 
PDOcast na stranici od Dimitri Filipovića
Nhl sajt, tamo imas pod news svasta plus oni imaju svoje podcaste. I gledam tekme sa usa komentatorima pa slusam i njih.
Bravo ...hvala na ovim info da se i ja prikopcam na to  Bravo


Inace na YT sam poceo da pratim The Hockey Guy ...zanimljive analize ima
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Marvin Sub Mar 20, 2021 7:59 pm

Symph secam se da sam ja te 2011. ubo redosled prva 4 pika iako si naglasavo da seces ruku ako Larsson ostane do cetvrtog. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od SymphonyX Sub Mar 20, 2021 10:20 pm

Marvin ::Symph secam se da sam ja te 2011. ubo redosled prva 4 pika iako si naglasavo da seces ruku ako Larsson ostane do cetvrtog. Very Happy
Dobro je ako sam samo ruku obecavao da sjecem  Laughing
Rekoh da sam mislio da je Mesija  Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Brain Damage Sub Mar 20, 2021 11:45 pm

SymphonyX ::
Marvin ::Symph secam se da sam ja te 2011. ubo redosled prva 4 pika iako si naglasavo da seces ruku ako Larsson ostane do cetvrtog. Very Happy
Dobro je ako sam samo ruku obecavao da sjecem  Laughing
Rekoh da sam mislio da je Mesija  Laughing
Symphony, Dmitri Filipović je takođe rekao, tačnije prognozirao kao i ti da će Eichel u LA. Mislim ne znam šta će da im...šta bi mogli da im ponude? Byfielda?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Sub Mar 20, 2021 11:46 pm

Ivan Pak u glavu ::https://youtu.be/GzsSpblzBw8

Svaki lajk pregled i share je bitan 😊🍻

Odgledah sada 6 epizodu.Kaži Žuletu da se Ovečkinu ne broje golovi u plejofu za rekord koji juri  Smile
Dopao mi se ovaj mali Stojkov,deluje pametan dečko,nadam se da mu je dobar i hokejaški iq i da će uspeti da napravi dobru karijeru.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Sub Mar 20, 2021 11:48 pm

SymphonyX ::
Marvin ::Symph secam se da sam ja te 2011. ubo redosled prva 4 pika iako si naglasavo da seces ruku ako Larsson ostane do cetvrtog. Very Happy
Dobro je ako sam samo ruku obecavao da sjecem  Laughing
Rekoh da sam mislio da je Mesija  Laughing

Koji bre Larsson? Ovaj Adam iz Oilersa?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od SymphonyX Ned Mar 21, 2021 12:25 am

Adam Larsson, vjerovatno najveci pokazatelj koliko veze s hokejom nemam.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Ned Mar 21, 2021 12:43 am

SymphonyX ::Adam Larsson, vjerovatno najveci pokazatelj koliko veze s hokejom nemam.
Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Ned Mar 21, 2021 4:27 pm

Pogleda ceo PuG (6) 

Zule bas voli da upada u rec  Rolling Eyes , ne moze da se iskontrolise. Sveukupno se ne slazrm oko mnogih stvari sa njim ali obzirom da sam rookie u NHL i to je ok. 

Stojkov je super, zelim mu puno srece!! OHL je teska prica, 30 igraca, tj 10 bekova na treningu za 6 mesta nije lako. 

Podkast Burke - Don Cherry jedina dobitna kombinacija  Very Happy
Jedino je Jovana tamo triple A prospect  OK
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Ned Mar 21, 2021 5:56 pm

FiMol ::Pogleda ceo PuG (6) 

Zule bas voli da upada u rec  Rolling Eyes , ne moze da se iskontrolise. Sveukupno se ne slazrm oko mnogih stvari sa njim ali obzirom da sam rookie u NHL i to je ok. 


Meni vise smeta sto je stalno u nekom hajpu ....Svi su mu igraci dobri a oni koji su zaista dobri oni su me fenomenalni ...Daj malo neke subjektivnosti , ili nekog navijackog smeka i slicno  Very Happy

Ivan osim sto kaze da neke igrace ne voli jer smatra da nisu dobri igraci ili su u losoj formi , za neke izjasni da su dobri ali ih on eto ne voli iz nekog subjektivnog razloga (npr stalno trci za lovom ) ..Sve nekako ljudski 
Kod Zuleta cak nema ni kritike nego ih sve opravdava od igraca do trenera do GM pa do gazda fransiza  Laughing..Sve poteze napred navedenih opravdava kao djavolji advokat Cool ...Kao da se plasi da ce kritika unistiti hokej ili da je hokej tako nesto sveto da se ne sme ukaljati kritikom  Wink
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

FiMol likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Ned Mar 21, 2021 6:55 pm

Dobar je Zule, daleko od toga ali njegov koncept gledanja tipa oni imaju ovoga i onoga i sad su favoriti - nije to bas tako. Ozren je ono kako recimo ja gledam na stvari, i zato mi je blize takav prilaz. 

Recimo Ottawa igra "evropski stil"  Rolling Eyes , mogao je reci da igramo bez sila sto je mnogo blize od "evropskog". Samo cekam da Sens udje u PO, i prodje 1 kolo  Very Happy
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Ned Mar 21, 2021 7:12 pm

FiMol ::Dobar je Zule, daleko od toga ali njegov koncept gledanja tipa oni imaju ovoga i onoga i sad su favoriti - nije to bas tako. Ozren je ono kako recimo ja gledam na stvari, i zato mi je blize takav prilaz. 

Recimo Ottawa igra "evropski stil"  Rolling Eyes , mogao je reci da igramo bez sila sto je mnogo blize od "evropskog". Samo cekam da Sens udje u PO, i prodje 1 kolo  Very Happy
Ma Ozren je klasa 

On brate lepo kaze za igraca da ne valja ili da nije klasa ili da je budala ili sta vec ...Da ne navodim o kojim igracima je pricao 
Kod Zuleta nema krs tima niti loseg igraca  Wink
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

FiMol likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Ned Mar 21, 2021 7:47 pm

Da biram izmedju Jovane i Ozrena, ozenio bih Ozrena  Very Happy
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 3 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu