NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plejof 2020 - Generalno

+5
Hororelf
SymphonyX
FiMol
Brain Damage
Marvin
9 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Ned Avg 02, 2020 6:01 pm

Ove godine necu da otvaram zasebno teme za svaku seriju, mislim da je ocigledno i zasto. Very Happy

Sve sto se desava pisacemo ovde, juce idesmo kako je sve zapocelo, Edmonton puko ko zvecka, Pitsburg mi oborio tiket, Karolina ocekivano pobedila, a Mark Scheifele nazalost doziveo tezu povredu.

NYI - Florida niko nije gledo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Brain Damage Ned Avg 02, 2020 7:23 pm

Tačno sam znao da će Oilersi da se opeku, naravno nije još gotovo ali su već prežalili Hawkse. Ja sam rešio da preskočim ovaj PO, verovatno ne bih pogodio ništa. Pa iznenađenje je donekle da su CGY pobedili WPG? I Laine povređen.  Pijem kafu i chiluje
Nemam pojma, iskreno sere mi se što su počeli da kleče i na hokeju.

Biće zanimljivo gledati Leafse i CBJ, Flyersi dobijaju Boston 100%.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Pon Avg 03, 2020 2:25 pm

Leafsi se usrali, jednostavno ne mozes onako da igras. Columbus smatram da nije nista specijalno od ekipe, ali mogu da nas izbace posto ove godine nista specijalno nisu ni nasi.

Kadri pokazo sta moze samo kad nije suspendovan, Hororelfovi tukli Symphonyjeve, Philadelpfia dobila Boston dosta komotno ko sto rece Damage, a u prvom mecu Arizona zadrzala prednost protivu Predatorsa.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Brain Damage Pon Avg 03, 2020 4:25 pm

Jesi gledao direktno Leafse?
Vidiš da je sa CBJ ista priča svake godine, ne svake ali eto prošle počistili TBL, sada su opet bili autsajderi i vode...
Biće ovde još dobrih mečeva, zajebi one gluposti što ljudi pišu, kao nije to to zbog prekida, nema veze, ne treba njima mnogo da se našteluju. 
Samo biće bzvz ako sezona počne opet u Decembru ako se ne varam? Kako li će sve izgledati baš me zanima. Možda bude i publike nadam se. Vidim da se u fudbalu razmatra. Tačnije u Francuskoj će moći neka cifra od oko pet hiljada, Engleska takođe planira, Italija...

Nego gledao sam pre neki dan dokumentarac o Red Wings-ima, neverovatno. U pitanju je bio Russian five period. ***** ti kakv su oni bili tada a kakvi su sada, koji su tada igrači igrali a ko sada igra za njih, bruka i sramota. Ipak su oni bili sinonim za pobede. Preporučujem ga.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od FiMol Pon Avg 03, 2020 7:25 pm

CBJ u prvom mecu nisu uopste delovali kao autsajderi, naprotiv. Fizicki su izdominirali ceo mec i imali mnogo vise sansi, Anderson bio najbolji. Prve 2 napadacke linije Leafsa nevidljive, najbolja im treca sa 15, 89 i Kapanen, narocito 15 Kerfoot odskace. 

Vrlo moguce da se ovo zavrsi čišćenjem, ali videcemo sutra  ujutro mislim u 8 da igraju. Meni Hyman i Nylander totalno beskorisni kod Leafsa, bacanje para. 

Kadri vredi za obojicu.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Pon Avg 03, 2020 8:32 pm

Gledalo se direktno, jasta.

Pa ni nisu oni autsajderi, ovo je 8vs9 matchup. Slažem se sa napisanim, Kerfoot jeste bio primetan, ali ipak je Matthews bio najbolji kod nas, ostali su svi sivi bili i to je to. Na duge staze i se vidi korisnost tih igrača, ali džabe sve kad dođu bitni mečevi oni ovako odigraju.

Smatram da smo drugu trećinu bili bolji i prvih 15 minuta i da smo većinu vremena mi držali pak, ali iz toga je proizašla jedna jedina šansa, džabe ti to.

Isto tako, klasika u utakmicama Toronta, sudije progutaju pištaljku, dosude jedan nama jedan njima i ko ga šiša, mi svoje odradili. Mada suštinski i nemam neke žalbe da je nešto bilo loše suđenje, jednostavno to je već navika.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od SymphonyX Pon Avg 03, 2020 10:21 pm

Carolinu gledao oba meca, Aho i Svech ce da terorisu ligu dugi niz godina. Ako Necas napravi dodatni iskorak, bice prava sila na istoku. Jedino mi Mrazek tu ne uliva povjerenje, ali svakavih cuda od golmana smo gledali u PO.

Jets - Flames trebalo da bude vatromet od serije, ali ovi prvi bas imaju gomilu izostanaka, ne bi me sweep zacudio.

Wild rutinski protiv Nucksa, ugasili svaki pokusaj one grupe gradjana. Veterani svi podbacili, Pearson i Toffoli se bukvalno nisu pojavili, Miller jako slab. Nije dobro kad momci od 20 godina jedini vuku, cak je i Bo bio slab.
Virtanen i MacEwen moraju u sastav, klizacki je Vancouver najslabiji tim lige. Ako Markstrom cudo ne napravi, nema se ni promil sansi. 

Preds - Coyotes najzanimljivija serija, zivo me zanima kako ce Predsi da odgovore. I dalje ne mogu da se naviknem na otklon od dugogodisnjeg stila igre, ovaj roster djeluje prilicno neizbalansirano. Bottom 6 mora bolja, mada ne vidim nacin da tu dodje do neke promjene. 
Djelovali su bezopasno u ES, posebno ona ''nova'' druga linija.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od FiMol Sre Avg 05, 2020 12:55 am

Leafs totalno izdominirali i dosli na 1-1.
Nisam video sta se desilo sa Muzzin ali izgleda je povredio vrat Sad
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Sre Avg 05, 2020 1:40 am

Ovo je već mnogo bolje, čini mi se da igramo ekstremno bezbedno nazad al zato jednom kad se pogreši onda je panika na maksimum. Sudije čak bile na našoj strani do pred kraj onda se vratili na klasilu.

Ako je Muzzin duže out ogroman je gubitak.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Čet Avg 06, 2020 9:38 pm

Eh sto sam angazovano ispratio, tek jutros sam otkrio kako se reseeduje, hvala Bogu.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od FiMol Čet Avg 06, 2020 10:29 pm

Montreal  Bravo Najbolje i najludje utakmice sa njima, leti perje svuda Very Happy 
Poveli 2-1 i sad ocekujem rat sa Pingvinima.
Malo mi cudno sto Max Domi igra 4 liniju ali ok, igra u PP.

Odlazak Kovalcuka milsim da je dobar za Montreal, i ne mislim da je dobar za Capitalse ali, ajde videcemo Cool
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Brain Damage Čet Avg 06, 2020 11:55 pm

Symph, okrenuli ovi tvoji, najverovatnije dobijate seriju. 

Ali Chi vodi ljudi, ja sam mislio da će biti očišćeni?  
A recimo nekim novinarima koji prate NHL tamo nije uopšte iznenađenje recimo za Arizonu, da igram kladionicu ništa ne bih pogodio.
Nemojte samo da hvalite Flyerse. Very Happy Doduše, kada dođe PO, to je sve neka druga dimenzija, ali imamo ozbiljnu trenersku klupu. Uvek sam blatio Laughtona, međutim dečko je za 3, 4 liniju odličan. Bićemo nezgodan protivnik svakome.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Pet Avg 07, 2020 4:45 am

Svaka utakmica danas bar 10 powerplaya ali ne, ovde ne sme da se utice na igru kad Leafsi igraju. Vankuver i Minesota 11 PP svako. Nindza

Ako izgubimo nece biti zasluzeno, mada opet usrali su se kad treba da cuvaju prednost po hiljaditi put, ajde bre vise prebolite to.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Hororelf Sub Avg 08, 2020 7:41 am

Mi smo usrali motku. Evo gledam mec protiv Vancuvera , cekam OT i gricrkam nokte, ali bukvalno. Da posle odlicnog prvog meca odigramo dva katastrofalna i evo sad jos kuburimo 4:4. Ako mi doijemo veceras ima da skocim od srece do plafona.. Kevin Fiala najbolji iskreno, Brodin i Dumba solidni, ostali onako... Iskreno mislim da ce Vankouver da nas pocisti... Mislio sam da barem njih mozemo proci, bez nekih daljih i vecih ambicija..

Arizona je odlican posao odradila,Carolina takodje, jos Toronto da prodje pa da nekolicina timova koje gotivim prodje dalje Very Happy ,a  ni malo me nisu iznenadili u Arizoni i ako su autsajderi, Crosby ispusio na rodjendan, a koliko vidim prvi put je Ovechkin bez poena protiv Flyersa Very Happy , 5 MECEVA ove sezone 0 poena, ei Ovechkin???

Odoh da gledam OT i da placem sto ispadamo Fejspalm joj.... Za Wild je previse i kad prodje prvu rundu PO.....Ja se ne secam kada je to bilo. Laughing Idem da se nerviram pa se vidimo ovde da kukam kako smo ispali IksDe . Ispada da sam ja u fantaziju napredovao vise no Wildi za 10 sezona Fejspalm joj .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Hororelf Sub Avg 08, 2020 7:49 am

11 sekundi trajala je nada. Vancouver win the series Bravo,a ja kao da gledam jedan te isti mec, jednu te istu sezonu. Dodje mi da batalim da gledam vise NHL.. Pijem kafu i chiluje nista, GO CAROLINA GO!
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od FiMol Sub Avg 08, 2020 2:50 pm

Montreal zasluzeno, a kakva utakmica CBJ i TML. Nesto slicno kao prethodna, s tim sto je CBJ preokrenuo u zadnjoj trecini, TML u zadnjih 3min, bez golmana, totalna ludnica. Ovako nesto jos nisam gledao  Klanjam se
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Sub Avg 08, 2020 3:41 pm

Hororelf, da budemo iskreni, ti si imao vise mesta za napredak u fantaziju nego Wild na ledu. Very Happy Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Hororelf Sub Avg 08, 2020 5:07 pm

Marvin ::Hororelf, da budemo iskreni, ti si imao vise mesta za napredak u fantaziju nego Wild na ledu. Very Happy Very Happy
Hahah, pa to ti kažem. Ja sam napredovao iz sezone u sezonu Very Happy.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Brain Damage Sub Avg 08, 2020 5:52 pm

Eto, sada Dumba može da se posveti aktivizmu i da piše na Twitteru "Black Power".

Ja ne mogu da verujem kakva je ono beda od CBJ, kako su igrali odbranu, kao da ih je mrzelo, katastrofa.
Mi danas za prvo mesto, ko bi rekao, iskreno sumnjam, TBL je baš dobra ekipa, mada nema veze, odlična sezona do sada.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Marvin Pon Avg 10, 2020 4:29 am

Bolji tim je pobedio, ako su oni bili bolji.

Zabava 0/100.

Nas kad usere da damo prvi gol to bude ko game 3, njih kad usere onda idemo precka stativa i blablabla.

Od 6 igraca nazad 3 su buzdovani.

Ne mozemo gol da damo ispodprosecnim golmanima.

Ovaj mrtvak sto ga ovaj debil Hughson zove Fruity tacno sam znao da ce nesto da izfigurira do kraja.

Za bolje i nismo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11060
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od SymphonyX Pon Avg 10, 2020 11:06 am

Jacketsi su ekipa dje mi bas nista nije jasno. 
Leafsi pored svih akvizicija nemaju #1 dmana i to ih kosta svo ovo vrijeme.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od SymphonyX Pon Avg 10, 2020 4:03 pm

Serija Carolina - Boston ima da bude jebeni vatromet  Vrtim se u krug
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Augment Uto Avg 11, 2020 1:09 am

Sta reci Za TML osim sta ocekivati kad ove godine nisu uspjeli natrpati 42-godisnjeg vozaca zambonija koji jos radi za njih Pijem kafu i chiluje tako im i treba kad su protjerali Mikea Babcocka. kao da je problem u trenerima sve ove godine...

Imam osjecaj da ce Colorado osvojiti ili igrati finale ove godine. Ma da je sve moguce ovako na silu pred praznom dvoranom
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Hororelf Uto Avg 11, 2020 3:19 pm

Brain Damage ::Eto, sada Dumba može da se posveti aktivizmu i da piše na Twitteru "Black Power".

Ja ne mogu da verujem kakva je ono beda od CBJ, kako su igrali odbranu, kao da ih je mrzelo, katastrofa.
Mi danas za prvo mesto, ko bi rekao, iskreno sumnjam, TBL je baš dobra ekipa, mada nema veze, odlična sezona do sada.
Meni se cini da ćete vi i Tampu dobiti. Za dalje ne znam.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Brain Damage Uto Avg 11, 2020 3:42 pm

Malo si okasnio...htedoh da napišem sa twitom  Laughing ali da, TBL je dobijena, doduše igraju sve vreme bez Stamkosa, ne znam da li će se vratiti danas. Uglavnom, prvi krug sa MTL, ne bih da prognoziram zaista, bez obzira na dobre igre, ipak je ovo PO a tu je sve moguće.

Biće mi dobra serija, repriza od prošle godine, Boltsi i Jacketsi. Inače kada su se igrale kvalifikacije poslednji dan, budim se i samo bacim pogled na telefon, onako bunovan vidim da su Leafsi pobedili CBJ  Very Happy međutim posle kada sam progledao vidim pravu istinu.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Plejof 2020 - Generalno Empty Re: Plejof 2020 - Generalno

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu