NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

+6
Rista Ris
Breznjev
Branke90
FiMol
Hororelf
dacha od bosne
10 posters

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pon Dec 09, 2019 5:16 pm

https://www.czbg.net/2019/12/09/saradnja-zvezde-i-cikaga/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pon Dec 09, 2019 7:26 pm

https://www.czbg.net/2019/12/09/utisci-bivsih-hokejasa-o-intervjuima-vezanim-za-istoriju-naseg-kluba/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Čet Dec 19, 2019 7:15 am

https://www.czbg.net/2019/12/18/zvezdasi-vazno-je-svi-na-utakmicu-protiv-vojvodine/

https://www.czbg.net/2019/12/18/saradnja-sa-kjub-divelopment-timom-nastavlja-se-u-cikagu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Čet Dec 19, 2019 4:48 pm

dacha od bosne ::https://www.czbg.net/2019/12/18/zvezdasi-vazno-je-svi-na-utakmicu-protiv-vojvodine/
Zvezde je do sada 10 puta pobedjivala Vojvodinu u IHL ligi od sezone 2017-18, mislim da ce Zvezda nastaviti tradicionalno sa pobedama.
Pijem kafu i chiluje
Bilo bi lepo da imamo prenos na Youtube.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Čet Dec 19, 2019 7:15 pm

prenosa bi trebalo da bude...inače dovodimo Victora Zueva, najvjerovatnije, samo nisam htio to da stavljam u tekst
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Čet Dec 19, 2019 10:43 pm

Meni je iznimno drago sto se Sabados vratio u hokej. Eto malo radosnih vesti za zvezdu i repku...hoce li ovaj rus sto igra vec dve godine za zvezdu imati pravo ove godine da igra za reprezentaciju srbije??? Dacho mozes li da pitas nekoga u zvezdi oko ovoga?
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Dec 20, 2019 6:00 am

Pitaću ovih dana
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Dec 20, 2019 5:04 pm

Na kog rusa tačno mislite? Nisam u toku?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pet Dec 20, 2019 5:10 pm

Hvala za informaciju Dacho! 

Nisam za to da se dovode igraci na polusezonu, ni Zuyev niti Sabadoš, osim ako za to postoji valjani razlog. 

Ukoliko Zvezda zeli da napravi prostor da junior igraci odigravaju IHL-U19 onda to ima smisla, jer vec imaju puno zaostalih utakmica, ili ako ima povredjene igrace. 

Misljenja sam da je trenutni roster dovoljan a igraci su pokazali da imaju kvalitet da budu u ravni sa svim timovima IHL lige, pa i vise od toga. 

Sto se tice Prv Srbije ono je totalno nebitno i sluzi samo radi promovisanja ljudi iz Saveza. To i ako se igra playoff treba igrati samo sa nasim igracima i dodati Ristica cisto kao "enforcera". 

Kasitsky i Cegrintsev su dovoljni kao stranci, a nadam se i da ce Hrv reprezentativac konacno biti spreman da igra.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Dec 20, 2019 5:56 pm

Zuev je jako mlad i igrao je za Spartak. Možda je projekat na duže staze, ne znam. Sabadoš se vratio jer, najvjerovatnije, Zvezdi treba malo jača bekovska linija protiv Triglava i Slavije, a protiv Slavije je bilo povreda pa  se možda pokušava ibjeći neki dodatni rizik.

Za onog Rusa, mislilo se na Čegrintseva.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Dec 20, 2019 6:13 pm

Info, Zuev igra sutra.
Čegrintsev ima pravo sljedeće godine da igra za repku.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 20, 2019 6:40 pm

dacha od bosne ::Info, Zuev igra sutra.
Čegrintsev ima pravo sljedeće godine da igra za repku.
Hvala na info.

Bilo koji povratak domaceg igraca u hokej ja pozdravljam. Sabados i sa jednom nogom moze da pomogne jer se nikad nije stedeo i uvek ide 100 posto. Kazem meni je ovo dobar potez i zbog repke ako naravno on uopste bude bio na spisku ili bude hteo da igra. Kontam da igraci domaci vide da mogu uz posao i skolu da igraju ovu ligu pa sto onda ne bi igrali...Uostalom tako funkcionisu svi hrvatski klubovi. Amateri koji igraju hokej. Mada njima je lakse, Zagreb je manji grad, nema tolikih guzvi i ne gube u saobracaju kao u Beogradu nasi igraci da bi dosli na trening i vratili se kuci a i Slovenija je mnogo bliza za utakmice pa mogu sve mnogo lakse da odrade.
Sto se tice stranaca, video sad statistiku za ovog mladog rusa, nije impresivna ali ipak je bek pa samim tim statistika i nije neki reper ali cim je igrao za juniore Spartaka nije verovatno los. Dobro sto je mlad, sigurno ce zeleti da se dokaze. 
Mislim da zvezda nema razloga da dovodi strance, neka igraju domaci igrac, mislim da zvezda nema cilja da i ove godine bude prva pa samim tim cemu stranci. Ali sa druge strane mi je i drago jer to pokazuje da se nije odrekla nekih ambicija i da ipak nece sve preci u neku stihiju, polako se sprema ekipa za plej of. 
Vrtim se u krug
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Dec 20, 2019 7:21 pm

dacha od bosne ::Info, Zuev igra sutra.
Čegrintsev ima pravo sljedeće godine da igra za repku.

Znaci li to da postoje velike šanse da igra već na svetskom prvenstvu DIV 1 G B?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Dec 20, 2019 7:25 pm

Sta li se desava sa Michael Danielom. Ceh koji igra u Zvezdi još od sezone 16/17. Da li on ima pravo uskoro igrati za repku?
https://www.eliteprospects.com/player/237012/michal-daniel
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pet Dec 20, 2019 8:15 pm

Michal Daniel je dugorocni projekat Very Happy 

Zvezda, ne racunajuci golmane ima 9 seniora Shocked :

Podunavac
Anic
Novakovic
Spanjevic

Brkusanin
Dusan Jankovic
Markovic
Zwick
Michal Daniel

Realno smo tanki sa seniorima, i shvatam da je bilo neizbezno da se dovedu Kasitsky, Cegrintsev i pridoda Jankovic Ivan. Dobra stvar je da imamo dosta juniora koji su igrali 14 16 Slovenacke junior lige, i koji sada pokazuju da je vredelo ulagati u njih.

Nadam se da ce Zvezda odigrati IHL U19 i da ce ispostovati Slovenacku Federaciju, i uzvratiti njihovo postovanje prema nama.

Sabados je ostavio hokej i nemam nista protiv njega da kao i Ristic uskace sa vremena na vreme kada imamo iskakanja zbog povreda igraca - to mi je sasvim ok OK .
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 20, 2019 10:03 pm

Hororelf ::
dacha od bosne ::Info, Zuev igra sutra.
Čegrintsev ima pravo sljedeće godine da igra za repku.

Znaci li to da postoje velike šanse da igra već na svetskom prvenstvu DIV 1 G B?

Naravno. Mada nam tamo nece pomoci ni 5 centgriceva ipak je dobro da pojacamo repku sa prvim strelcem Zvezde. Mozda ce nam to biti novi Popravko. Smile
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Dec 20, 2019 10:26 pm

E da nam je jedan Hugo Turcote ovde Very Happy. Pa ja se nadam da Estonija može pasti nekako, a svi znamo da jedna pobeda može značiti opstanak.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Dec 21, 2019 4:08 pm

Izgleda ce ovde prenositi utakmicu: 
https://youtu.be/oTsaC3cmeB4 

Smile
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Dec 21, 2019 5:05 pm

Koliko secka dobro se i vidi, ali bolje ista nego nista Smile)) ima i na Onhockey. Tv link tako da super. Probao sam i tvoj link ali imam error. Vrv na svakom periodu menjaju link.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Dec 21, 2019 7:48 pm

Bice postavljen kasnije bolji snimak, sa zvukom Smile

Rezultat 9:2 dovoljno govori sam po sebi. Vojvodina je pokazivale znake hokejaskog tima pocetkom 1 trecine ali posle toga su Zvezdini igraci preuzeli kompletnu kontrolu utakmice, i samo "davili" protivnika.

Nadam se da je i selektor nase reprezentacije Koglan zadovoljan sa predstavom Pijem kafu i chiluje

Svaka cast Sabadosu, odigrao je rutinski i videlo se sa kojom lakocom igra sa Brkusaninom, Zuyev osim na pocetku prilicno disciplinovan u igri.
Ostajem na misljenju da nam nisu potrebni za IHL ligu, i da bi sa ostatkom juniora rezultat bio malo neizvesniji ali bi ishod bio istovetan. Razlika od 9:2, ili 4:2 kako je bilo i prosli put da li uopste bitno  Pojma nemam  .. meni je draze da igraju omladinci Pijem kafu i chiluje 

Kad Ristic ide u penziju? Postovanje 


CRVENA ZVEZDA 

Rankovic

Podunavac
Anic 
Brkusanin
Cegrintsev
Sabados

Kasitsky
Novakovic
Zuyev
Michal
Zwick

Spanjevic
Mladenovic
Popovic
Dragovic
Jankovic D.

Tharakan
Ristic
Masic

VOJVODINA

Beukeboom

Pusac M. 
Stephanson
Vucurevic
Pusan N.
Babic

Puketa
Markovic 
Pajic
Bjelogrlic
Radosavljevic

Colle
Dergachov
Nikolic
Milojkovic
Cengeri

Jerkovic

Srbijaaa!
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Dec 21, 2019 10:48 pm

Kad bih se ja pitao ja bih u krajnjem slučaju jer neće biti mečeva redovno organizovao trening utakmice između Zvezde i Vojvodine i sve do svetskih prvenstava i to 2 do 3 nedeljno da se ostane na ledu i održi kondicija..
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Ned Dec 22, 2019 8:55 am

Mi cemo biti jedina reprezentacija bez pripremne utakmice za svetsko prvenstvo. Pored toga pripreme ce nam trajati nedelju dana. I obrukacemo se kao nikada do sada. Ne mozes sa amaterskim igracima i amaterskim pristupom da igras profi diviziju 1B. Mi smo uvek posle velikih uspeha reorezentacije dozivljavali krah domaceg hokeja, divoljno je samo se setiti proklete 2009 godine i kako se hokej raspao u Srbiji. Da me neko ne shvati pogresno, ugraci nisu i nikada nece biti krivi za neuspeh srpskog hokeja
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Ned Dec 22, 2019 8:10 pm

Proklete 2009 godine da nismo imali igrace sa strane ne bismo ni usli u visu diviziju i to je cinjenica koju niko ne zeli da prizna. To sto smo mi smatrali da imamo dobar domaci kadar, koji su igrali "profi" ligu Srbije sa 30 stranih igraca ne znaci da smo i posedovali kvalitet.

Desilo se to da smo dobili Estoniju nakon penala jer su ljudi putovali 3 dana, bez ikakvih priprema, i toliko nas oduvali u prve 2 trecine da nismo znali gde se nalazimo - gde nas gol Kovacevica vraca u zivot, momka koji je 6 godina igrao u Kanadi (ali sada nema Bugara, Kineza, Severne Koreje u grupi jer se sistem promenio).

Recimo Ivan Prokic je dolazio za playoff da pojacava Zvezdu i bio najbolji igrac ubedljivo, a u Americi je igrao hokej kada sa kolegama sa posla ode na rekreaciju. Partizan se pojacavao sa NCAA igracima, ili Slovacima iz elitne lige da bi imao dominaciju, plus su dovodili najbolje domace igrace.


Ovi klinci igraju bolji hokej, i bolji su igraci iz veoma prostog razloga jer se razvijaju, i igraju u ligama gde POSTOJE uslovi za hokej - Madjarska i Slovenija u najvecem procentu. Pogledajte na Eliteprospect nase igrace U20 i U18 svi su proveli par junior sezone napolje.

ZVezda sa domacim igracima razbija Vojvodinu koja je napunjena igracima sa strane, igracima koji igraju za repku (Vucurevic, Pajic, Radosavljevic, Cengeri, Bjelogrlic, Markovic, Babic Milos) i koji plus imaju i strucnjaka iz Kanade sa velikim iskustvom koji vec 2 meseca radi sa ovim timom.

Zaigra i Sabados i da im 4 gola? O cemu pricamo?

Jel Trip ili Kogla cuo za Sabadosa? Verujem da nije, nije bio dovoljno vremena, a i ovaj mu nije rekao "Dobar Dan mister Trip i Koglan".
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pon Dec 23, 2019 2:09 pm

Robert Sabados: 
https://hockeyserbia.com/6691/zvezda-ubedljiva-u-crveno-belom-derbiju/



– Ovo je više nego dobar povratak, i sam sam iznenađen. Došao sam pre nedelju dana da vratim opremu, a onda su me ubedili da se vratim. Još uvek se ne osećam dobro na ledu, pauza od sedam meseci je učinila svoje, ali do plej-ofa bi trebalo da se vratim u formu i da svi zajedno pokušamo da još jednom osvojimo titulu – zadovoljan je povratničkim debijem Robert Sabadoš.
Laughing
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Pon Dec 23, 2019 2:13 pm

FiMol ::
Robert Sabados: 
https://hockeyserbia.com/6691/zvezda-ubedljiva-u-crveno-belom-derbiju/



– Ovo je više nego dobar povratak, i sam sam iznenađen. Došao sam pre nedelju dana da vratim opremu, a onda su me ubedili da se vratim. Još uvek se ne osećam dobro na ledu, pauza od sedam meseci je učinila svoje, ali do plej-ofa bi trebalo da se vratim u formu i da svi zajedno pokušamo da još jednom osvojimo titulu – zadovoljan je povratničkim debijem Robert Sabadoš.
Laughing

Brate ja neverujem sta citam... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Umirem od smeha. Ides u klub da vratis opremu i oprostis se za sva vremena od igranja hokej i onda te nagovore da opet zaigras. Pa sta bi bilo da nije vratio opremu do kraja sezone ili da je dosao da vrati opremu na pocetku sezone? Very Happy

Naravno da mi je drago sto se Sabados vratio da me neko ne razume pogresno. Ali ovo je vrh. Dosao malo da pomogne posle pauze i odmah najbolji strelac i igrac utakmice. Sta bi bilo da je trenirao Thumbs up
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 16 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu