NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

+7
Brain Damage
Sharks vk
Breznjev
Hororelf
SymphonyX
Accipitrinae
Marvin
11 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Breznjev Uto Apr 18, 2017 11:04 pm

Ko bi se ovome nadao...i naravno opet Fiala gol u ot Smile Šta li sad kažu oni vajni nhl stručnjaci njih 16 od 21 što je prognoziralo finale Chicago Washington Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Accipitrinae Sre Apr 19, 2017 3:09 pm

I ja sam ih stavila u finale, na zapadu bih stavila  Blackhawks cak i u slucaju da smo na WC2, a iskreno na istoku sam ocekivala da ce Capsi konacno da stignu do finala (jos uvek nije iskljuceno)

A inace ti strucnjaci katastrofalno prognoziraju, mislim da ako saberemo na kraju sve prognoze i za nagrade i za regularnu i za PO, Sharks bi imao vise pogodjenih od tih strucnjaka.

Posle sinocne utakmice #1 Celtics vs #8 Bulls, jasno mi je zasto Blackhawksi ovako stoje, ne mozemo da dominiramo i u NBA i u NHL...  Placem 2
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od hyvää päivänjatkoa! Čet Apr 20, 2017 1:45 am

Dosao da bacim hail  Smile

Pekka Rinne  Klanjam se
hyvää päivänjatkoa!
hyvää päivänjatkoa!
Junior
Junior

Posts : 17
Location : NS
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Čet Apr 20, 2017 1:46 am

Dobar username. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Čet Apr 20, 2017 4:31 am

hyvää päivänjatkoa! ::Dosao da bacim hail  Smile

Pekka Rinne  Klanjam se
Ko god da je sprecio je zloupotrebu nick-a Very Happy.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od SymphonyX Čet Apr 20, 2017 2:30 pm

Sjecam se kad je prije par godina Dzomba pisao neke vijesti i smislio naslov "Dok Pekka(r) mesi,Predatori nisu gladni" Laughing  Laughing Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Čet Apr 20, 2017 3:05 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Čet Apr 20, 2017 4:31 pm

Hoce li favoriti za Stanley Cup zavrsiti veceras ovu sezonu ili ce napraviti obrt. Mislim da ce ipak biti ovo prvo, mada Hawksi su to sve je moguce sa njima.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od hyvää päivänjatkoa! Čet Apr 20, 2017 5:42 pm

Ne verujem da ce Chi biti ocetkan sa nulom
hyvää päivänjatkoa!
hyvää päivänjatkoa!
Junior
Junior

Posts : 17
Location : NS
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Breznjev Čet Apr 20, 2017 8:04 pm

SymphonyX ::Sjecam se kad je prije par godina Dzomba pisao neke vijesti i smislio naslov "Dok Pekka(r) mesi,Predatori nisu gladni" Laughing  Laughing Laughing
Pa da Pekar Ine Smile 
Ja nešto mislim da će metla da padne.
Jedino ako možda ubace Tomasa Jurka ko Kolumbus Kajla Kvinsija što je ubacio za pobedu  Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Accipitrinae Pet Apr 21, 2017 6:57 am

Toliko o tome, srecno Predsima, ako nastave ovako da igraju sigurno ulaze u finale zapada.

Za nas ne znam sta da kazem, totalno mi je neobjasnjivo propadanje od poslednjih par utakmica regularne sezone pa sve do sada, kao da uopste nisu hteli da idu dalje. Nadam se da Q nije ugrozen ovim PO neuspesima.
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Sharks vk Pet Apr 21, 2017 9:09 am

Još jedna sjajna partija Peke(30/31) i čitave ekipe  Predators.
W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 2722045255 Dajem im velike šanse za ulazak u finale zapada.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 21, 2017 9:12 am

Accipitrinae ::Toliko o tome, srecno Predsima, ako nastave ovako da igraju sigurno ulaze u finale zapada.

Za nas ne znam sta da kazem, totalno mi je neobjasnjivo propadanje od poslednjih par utakmica regularne sezone pa sve do sada, kao da uopste nisu hteli da idu dalje. Nadam se da Q nije ugrozen ovim PO neuspesima.
sta bre "srecno predsima"? nek im bre padne avion u nekom bespucu.....

ovi su igrali kao da je oktobar a ne sredina aprila. jedino kejn sa zeljom da nesto uradi. ostali su jos od 31. marta na odmoru. sad treba sagledati sve, napraviti plan i gurati. trebaju nam dobri mladi igraci jer core je sve stariji i vise ne mogu da se trkaju sa drugim timovima kao sto je ranijih godina to bio slucaj. videcemo da li ce SB nesto dobro da napravi do oktobra. sve u svemu, idemo dalje...  (u globalu ne u ovom playoffu  je l)
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Pet Apr 21, 2017 11:15 am

Grof Bronza ::
Accipitrinae ::Toliko o tome, srecno Predsima, ako nastave ovako da igraju sigurno ulaze u finale zapada.

Za nas ne znam sta da kazem, totalno mi je neobjasnjivo propadanje od poslednjih par utakmica regularne sezone pa sve do sada, kao da uopste nisu hteli da idu dalje. Nadam se da Q nije ugrozen ovim PO neuspesima.
sta bre "srecno predsima"? nek im bre padne avion u nekom bespucu.....

ovi su igrali kao da je oktobar a ne sredina aprila. jedino kejn sa zeljom da nesto uradi. ostali su jos od 31. marta na odmoru. sad treba sagledati sve, napraviti plan i gurati. trebaju nam dobri mladi igraci jer core je sve stariji i vise ne mogu da se trkaju sa drugim timovima kao sto je ranijih godina to bio slucaj. videcemo da li ce SB nesto dobro da napravi do oktobra. sve u svemu, idemo dalje...  (u globalu ne u ovom playoffu  je l)
Bicu realan , vi ste prosle godine uzeli kup tako da nema za cime mnogo da zalite ovu sezonu u poredjenu sa nekim drugim klubovima koji nikada nisu ni osvojili kup. Kad smo kod Nashville-a odlicna akcija kod treceg gola.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Pet Apr 21, 2017 11:48 am

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 18034346_10158527874150075_156045037250583130_n
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Pet Apr 21, 2017 12:45 pm

Nece Q nigde.

A nisu prosle godine osvojili Hororelf majku mu.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Accipitrinae Pet Apr 21, 2017 12:56 pm

Pa bolje Nashville da osvoji SC, nego tamo neki (b)luzeri ili patke ili jos gore neko sa istoka tipa pingvini (u tom slucaju cu nuke-ovati sve sajtove vezano za nhl do oktobra).
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od SymphonyX Pet Apr 21, 2017 1:58 pm

Nije mi jasno kako ti je milije da uzme neko sa zapada nego sa istoka.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Liverpool FC Pet Apr 21, 2017 5:26 pm

Predsi su stvarno sve iznenadili...ili mozda Chi ocajnom igrom? Steta... Ispao je tim koji se moze gledati sa uzivanjem, a prosao odvratni Nesvil.


W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Brain Damage Pet Apr 21, 2017 7:01 pm

Lepo je rekao Bronza, igrali su bukvalno kao da je Oktobar, 19 kao da je potpuno odsutan, nezainteresovan...delovali su kao prosecna ekipa. Ja se nadam da ova kantri ekipa nece da osvoji, na strani sam St Louisa i Oilersa sa zapada...a na istoku, pa Otava?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Pet Apr 21, 2017 7:22 pm

Kako iko moze da navija za njih ili Boston?

Jedino je ispravno da navijas da im padne meteor za vreme utakmice.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Brain Damage Pet Apr 21, 2017 7:56 pm

Nije mi ni Otava simpaticna, realno sanse nemaju da osvoje ali bih voleo da osvoji neko ko nikada nije osvajao...a da nije Nesvil ili Vasington.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Breznjev Sub Apr 22, 2017 12:07 am

I na kraju bi metla...kakav fail Chicaga ne znam jel ikad osmi izbacio prvog metlom? 
Takođe i najveći fail "stručnjaka" u prognozi u novijoj istoriji.
Ja ovo mogu jedino da uporedim sa ispadanjem Detroita od Edmontona 2006 u prvoj rundi
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Sub Apr 22, 2017 2:10 am

Marvin ::Nece Q nigde.

A nisu prosle godine osvojili Hororelf majku mu.
A predprosle, zabo sam jbt. Jos sam u tom trenutku bio svestan za Pingvine ,ali na kraju fejlovah. Pa realno cini mi se da velike sanse ima Nashhvile i verovatno Pingvini ponovo u finalu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Sub Apr 22, 2017 2:59 am

Prvi put je osmi ocistio prvog.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators - Page 2 Empty Re: W/4 (C1)Blackhawks vs (WC2)Predators

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu