NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

+3
Breznjev
SymphonyX
Marvin
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Brain Damage Ned Apr 23, 2017 5:06 pm

Bilo bi lepo da se Henrik oprosti sa SC, pre nego reci Oveckin, posle svake utakmice kada daje intervju deluje mi nekako ispijeno, izmuceno, ova njegova skrnava odbrana ga uvek ostavlja na cedilu. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Breznjev Ned Apr 23, 2017 8:40 pm

Na kraju King Henrik nadvisio Price-a.Pored toga što sam pogodio ko prolazi dalje takođe mi je drago što je Montreal ispao jer ne volim timove koji menjaju trenere i pola tima u toku sezone.Eto im sad akvizicije Djordi Ben,Ott,King,Martinsen,Nesterov,Davidson i Julien pa nek se vesele Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Sharks vk Pon Apr 24, 2017 1:25 am

Ma koliko čudno zazvučalo,ali vidim  Senators u finalu konferencije.Ne znam kako stoje u sezoni sa  Rangers,ali nije ni bitno.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Sharks vk Pon Apr 24, 2017 1:27 am

Brain Damage ::Bilo bi lepo da se Henrik oprosti sa SC, pre nego reci Oveckin, posle svake utakmice kada daje intervju deluje mi nekako ispijeno, izmuceno, ova njegova skrnava odbrana ga uvek ostavlja na cedilu. Very Happy
Ja volim Ovija,fighter je,borac...uz to je i gotivan lik,puno pomaže ljudima...volio bih da uzme Stanleya.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Augment Uto Apr 25, 2017 1:54 am

Sharks vk ::
Brain Damage ::Bilo bi lepo da se Henrik oprosti sa SC, pre nego reci Oveckin, posle svake utakmice kada daje intervju deluje mi nekako ispijeno, izmuceno, ova njegova skrnava odbrana ga uvek ostavlja na cedilu. Very Happy
Ja volim Ovija,fighter je,borac...uz to je i gotivan lik,puno pomaže ljudima...volio bih da uzme Stanleya.


i ja isto i da uniste proklete pingvine Oklagijom cu ja tebe
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Forsberg Sub Apr 29, 2017 11:45 am

Ja Ovija nekako nikad nisam gotivio. Ipak sam Sid FanClub Very Happy 
Mnogo bih vise voleo da King Henrik uzme kup, pogotovo sto ima manje vremena. Posle bih voleo i Holtbi da ga capi u nekom trenutku, ali me kod te zelje malo jebe jer bi to znacilo da ce i Ovi da ga uzme Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Brain Damage Sub Apr 29, 2017 7:34 pm

Meni je 8 u pocetku bio super, nervira me ta njegova egocentricnost...nije on sa obe noge na zemlji, kao recimo Tarasenko. U svakom slucaju bolje on nego Pensi.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers - Page 2 Empty Re: E/4 (A1)Canadiens vs (WC1)Rangers

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu