NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

+9
Brain Damage
Forsberg
Sharks vk
Rista Ris
Liverpool FC
Accipitrinae
SymphonyX
Breznjev
Marvin
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Sharks vk Ned Apr 16, 2017 9:43 pm

Liverpool FC ::Nikad sa tom gamadi iz Nesvila!
A onda sa  Sharks ...ko ti je kriv imao si šansu za prihvatiti... Very Happy
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Uto Apr 18, 2017 11:09 pm

Dakle sada kada su svi odigrali game 3 imamo četiri serije sa 3-0 i četiri serije gde kanadske ekipe vode sa 2-1 Smile Noćas je u NHL-u prvi put od 1985.godine u jednom danu 4 utakmice otišlo u ot...Ujedno već je više ot bilo nego u celoj prvoj rundi prošlogodišnjeg playoffa!
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Sharks vk Sre Apr 19, 2017 12:02 am

Sjajno stoje Kanađani... Maple Leafs, Canadiens, Senators i  Oilers vode u serijama.Kad ono prošle ili pretprošle godine niko nije ni ušao u PO?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od SymphonyX Sre Apr 19, 2017 12:30 am

Prosle godine niko nije usao u PO.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Sharks vk Sre Apr 19, 2017 11:02 am

Na istoku neće biti It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 2722045255,na zapadu još 3 moguće. Wild mi je najizglednija,kod njih je totalni raspad,iako je i  Blackhawks tu negdje. Flames je zaslužio barem jednu pobjedu,imali su jako puno nesreće.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Brain Damage Ned Apr 23, 2017 12:46 am

Kako me nervira kada dodje neki navijac, fan ekipe koja je prosla dalje na FB stranicu ekipe koja je izgubila a sa kojom su igrali i pocne da sere..."imate super tim, sjajna serija, srecno"...povraca mi se od tog proseravanja i patetike.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Marvin Ned Apr 23, 2017 12:51 am

I meni isto.

Sve ostale ekipe i njihovi fanovi nek se napasu muda sto se mene tice kad se o tome prica. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Ned Apr 23, 2017 8:34 pm

Fair play jbg mi to ne poznajemo, kada je u blatu zakopaj ga još dublje Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Brain Damage Ned Apr 23, 2017 8:40 pm

Breznjev to mu dodje isto kao u tenisu kada loptica udari u vrh mreze i predje na protivnikovu stranu pa mu se ovaj kao izvinjava, e tako meni deluje ovo. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Ned Apr 23, 2017 8:41 pm

Brain Damage ::Breznjev to mu dodje isto kao u tenisu kada loptica udari u vrh mreze i predje na protivnikovu stranu pa mu se ovaj kao izvinjava, e tako meni deluje ovo. Very Happy
Ahahah  Thumbs up
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Brain Damage Ned Apr 23, 2017 8:43 pm

Ili zbog lajkova. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Ned Apr 23, 2017 8:52 pm

Dakle od 9 timova iz regularne sezone sa 100 i više poena za sada četiri su prošla (Pitsburg,Anahajm,Edmonton,Rangers) a četiri su ispala (Chicago,Minesota,Columbus,Montreal) ostaje da vidimo hoće li Washington biti peti.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Augment Uto Apr 25, 2017 1:56 am

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 261975 VS  It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 18426

Finale iz najvece nocne more Fejspalm joj Nemoj nikako
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Uto Apr 25, 2017 9:01 am

Dakle imamo neverovatan podatak,prva runda se završila za samo 11 noći/dana,imali smo 18 ot utakmica najviše do sada a ni jedna serija nije otišla u game seven pored te izjednačenosti u utakmicama  Ceskam bradu
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Red Wing Pet Maj 12, 2017 3:35 pm

Ajmo  Ducks vs Senators finale, pa da se istorija ponovi, tj. jubilej 2007... Tesko, mada jos otkako pratim, to su mi jedne od omiljenih ekipa! 

Ma, samo da  Penguins ne uzmu SC ... Daleko od toga da ih mrzim, ali previse ce onda biti ku*cenja sa njihove strane Cool   Ma kakogod nek bude, glavno da smo uveliko izasli iz serije smenjivanja Blackhawks i Kings sa trona...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Rista Ris Pet Maj 12, 2017 9:06 pm

Uf, ozbiljno sam zabrinut za sebe.
Prvi put uplatim toliko željeni NHL TV i na kraju od tolikih utakmica odgledam samo 2-3.
Nemam više vremena ni volje da gledam cele tekme. Condensed games od 5-6 minuta su mi prava mera.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Sharks vk Pet Maj 12, 2017 9:55 pm

Kad već ovi moji slepci nisu prošli drago mi je da su  Ducks, Predators i  Senators tu...da se malo mijenjaju ekipe,pun mi klinac više i  Kings, Blackhawks, Red Wings, Devils...a  Penguins pogotovo.Ajmo Sensi!!!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od ForG Pet Maj 12, 2017 10:47 pm

Red Wing ::Ajmo  Ducks vs Senators finale, pa da se istorija ponovi, tj. jubilej 2007... Tesko, mada jos otkako pratim, to su mi jedne od omiljenih ekipa! 

Ma, samo da  Penguins ne uzmu SC ... Daleko od toga da ih mrzim, ali previse ce onda biti ku*cenja sa njihove strane Cool   Ma kakogod nek bude, glavno da smo uveliko izasli iz serije smenjivanja Blackhawks i Kings sa trona...
To je i meni najlepši ali i najmanje verovatan scenario, ne vidim kako možemo dobiti Predse deluju mi jače u svakom segmentu; Gibson kao da vuče neku povredu i brani dosta nesigurno i usporeno, u kombinaciji sa mekim i često smotanim bekovima dušu dalo za oportunističke ekipe, s druge strane izuzetni bekovi, čak i treći par solidno igra odbranu a Rinne ne da dominira na golu nego igra i kao pomoćni bek, ne mož u pošten forecheck da kreneš jer pakuje svaki dump. U napadu igraju sa 4 linije i još par rezervi i svi kidišu, mi bez Eavesa praktično sa dve, doduše bolje od bilo koje njihove. Gec konačno igra odličan plejof i ne pravi gluposti, verovatno će PL da šalje na njega Johansen-Josi linije pa ko preživi. Možda dobijemo par highscoring utakmica ali više od tga teško. 
Nebitno, kad smo dobili jebeni game 7 sad mi je ovo čist zen, nemam ništa protiv ni da momci iz Tenesija premlate Sida i najbolji trener ponovo osvoji titiulu.
avatar
ForG
Junior
Junior

Posts : 33
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 14, 2017 12:33 pm

a sta fali  Blackhawks na tronu molicu?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Breznjev Pon Maj 15, 2017 9:46 pm

Čuh zanimljiv podatak ovo je osma sezona za redom da u finalu zapada igra jedan od 3 predstavnika Kalifornije.Kalifornija hockey hot bed Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno - Page 2 Empty Re: It's that time of the year - 2017 SCP uopšteno

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu