NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Serbia

+26
dacha od bosne
Yorick
stele70
Rista Ris
Accipitrinae
Nemanja_93
Forsberg
Breznjev
VM
Marvin
Grof Bronza
Iceman
Liverpool FC
TUTI FRUTI
Galence
Sima90
VIX
West
rhadamanth
collymore10
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Bard
Che
30 posters

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Feb 09, 2020 2:36 pm

Danas će mi biti jako interesantno ispratiti sve duele jer, ovde je ponovo npr GB protiv Madjara i videćemo, mogu li Madjari do iznenađenja. Takodje jako zanimljiva priča biće Sa slovenijom i Japanom koji je u našoj grupi i Takodje Estonija koja će igrati sa nama pored ozbiljnih Rumuna, a da ne spominjem dusel Hrvata koji su iste snage kao i mi i protiv Litvanaca, tu će se tačno videti kako stoje stvari i imamo li neke šanse, mada i dalje msm da imamo protiv Estonaca i Litvanije.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Ned Feb 09, 2020 3:23 pm

Hororelf ::Nama je jedina šansa da dobijemo Litvaniju u prvom meču i da nekako dobijemo Estoniju. Poljaci, Japan i Ukrajina su preveliki zalogaj.

Mi nemamo nikakvu sansu ni protiv koga u ovoj grupi. Ocekujem minimum 5-6 golova razlike protiv Litvanije i Estonije. Ne trebamo da se zavaravamo. Bojim se jake blamaze. Upravo gledam Estoniju, pa to je dve klase razlike u odnosu na nas. Gledao sam i Litvaniju i oni su dobri, pogotovo sto ovde nisu dosli sa najjacim sastavom a prosle godine su igrali cak diviziju 1A. Imaju organizovanu igru za razliku od nas.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Feb 09, 2020 4:20 pm

TUTI FRUTI ::
Hororelf ::Nama je jedina šansa da dobijemo Litvaniju u prvom meču i da nekako dobijemo Estoniju. Poljaci, Japan i Ukrajina su preveliki zalogaj.

Mi nemamo nikakvu sansu ni protiv koga u ovoj grupi. Ocekujem minimum 5-6 golova razlike protiv Litvanije i Estonije. Ne trebamo da se zavaravamo. Bojim se jake blamaze. Upravo gledam Estoniju, pa to je dve klase razlike u odnosu na nas. Gledao sam i Litvaniju i oni su dobri, pogotovo sto ovde nisu dosli sa najjacim sastavom a prosle godine su igrali cak diviziju 1A. Imaju organizovanu igru za razliku od nas.

Previše si kritičan prema nama, ali nažalost si verovatno u pravu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Feb 09, 2020 6:28 pm

Hororelf ::
TUTI FRUTI ::
Hororelf ::Nama je jedina šansa da dobijemo Litvaniju u prvom meču i da nekako dobijemo Estoniju. Poljaci, Japan i Ukrajina su preveliki zalogaj.

Mi nemamo nikakvu sansu ni protiv koga u ovoj grupi. Ocekujem minimum 5-6 golova razlike protiv Litvanije i Estonije. Ne trebamo da se zavaravamo. Bojim se jake blamaze. Upravo gledam Estoniju, pa to je dve klase razlike u odnosu na nas. Gledao sam i Litvaniju i oni su dobri, pogotovo sto ovde nisu dosli sa najjacim sastavom a prosle godine su igrali cak diviziju 1A. Imaju organizovanu igru za razliku od nas.

Previše si kritičan prema nama, ali nažalost si verovatno u pravu.
Very Happy Laughing

Imaš ove intervjue od Komazec, Peroun, Vujović, Koglan i Tripp pre takmičenja, i iz svih je izbijao optimizam. Niko se posle tih prvenstava nije pozvao na klasicne floskule tipa: 
"Ekipa je pokazala karakter" ili "Tim spirit" ili "Good job" ili ... 

Bolje biti realan i kazati jeste nismo se spremili, imali smo 2 nedelje a nismo igrali pripremne utakmice, ili jeste trener je dosao posle nove godine i za 3 dana nije mogao ni da nasluti da nismo dovoljno uigrani itd itd.

Tako da mi sa pristupom da smo uvek zatečeni nemamo sta da se nadamo osim pojavljivanja na takmicenju. Bas me interesuje hoce li Peroun imati obraza da ponovo uzme bilo koju selekciju ikada, nek se tera u 3 lepe.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Feb 09, 2020 8:21 pm

Za Perouna se potpuno slažem, nema sta da traži. Jovica Rus je jedini realan trener koji poznaje momke i oseća ih kako dišu i kako klizanju. Evo Madjari vode 2:0 protiv Velike Britanije.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Uto Mar 03, 2020 2:24 pm

https://hockeyserbia.com/7047/iihf-otkazao-sva-svetska-prvenstva-tokom-marta-zbog-korona-virusa/?fbclid=IwAR0kbd2hIHi7BQ3wuUAg9L8qr-CGXSmawdh3KHBAPlYRe_tGONg2grh7c0k

Izgleda da ce nasa U18 ipak ostati u diviziji 2a. Ovaj savez nas ima vise srece nego pameti Laughing
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sub Jul 11, 2020 6:23 pm

Pa i seniori  Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Avg 05, 2020 1:03 am

Izgleda cemo za sada imati nekoliko seniora u dobrim ligama:

Djumic nastavlja u Jesenicama, Subotic verovatno u DAB u MOL ligi, imamo Barackova koji ce nastaviti sezonu u Norveskoj 2 ligi, Lestaric i Boskovic pretpostavljam i dalje u US - Univerzitet/Koledz hokej u ACHA, i konacno sam nasao i Kastel Viktora koji ce igrati profi (po Eliteporspect) FPHL u Mentor Ice Breakers ekipi. Ukupno 6 igraca da kazemo ce igrati za nase prilike odlicne lige, a nadam se da ce i jos neki uspeti da pronadju angazmane pre svega juniori U20, nekoliko njih je vec bilo u Nemackoj DNL, neko u Slovackoj itd, itd.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Avg 30, 2020 9:27 pm

Znam da nema veze sa ovom temom, ali i ima. Danas sam bio na Palicu i u Subotici i slikao klizalište u Subotici. 

Za sada nema radova za pokrivanje. 
Team Serbia - Page 32 Img_2014
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Čet Sep 03, 2020 9:58 pm

Gyor je slican po velicini i dobio je je ovu halu - ime : Nemak Hala
Smile
Kao sto rekoh, ja sam za ove manje hale koje se lake odrzavaju a imaju funkciju i mogucnost cele godine leda (kampovi npr leti itd, itd).

Team Serbia - Page 32 Nemak-hala-Gyor
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sre Sep 09, 2020 8:15 pm

Najavili da se i Spens renovira.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Nov 18, 2020 2:49 am

Svaka Vam cast momci, jako lepa prica iz prosle sezone: 

https://www.espreso.rs/sport/ostali-sportovi/366672/reprezentativci-srbije-su-moler-pica-majstor-fotograf-i-arhivator-oni-su-nas-ponos-i-brane-svetsko-zlato 

Klanjam se
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Dec 02, 2020 12:02 am

Mozda smaram ali posle grada Gyor, i manje mesto Ajka (juzno od Gyora 80km) je dobilo halo za 1200 ljudi. Pretvorio sam valutu i kostalo je oko 5 miliona eura.

http://www.jegkorongblog.hu/2020/12/01/1200-ferohelyes-jegcsarnokot-adtak-at-ajkan/#post-335497

Pojma nemam
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sub Dec 12, 2020 3:20 pm

Edmonton ce biti domacin IIHF prvenstva za juniore U20, start je decembar 25 i prilika da preko tv (stream) ekrana pratimo i gledamo vrhunski hokej.

https://www.eliteprospects.com/league/wjc-20

Thumbs up
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pet Dec 25, 2020 3:37 pm

Veceras krece Jr prvenstvo do 20 godina u Edmontonu!!!

Ocekujem dobre utakmice i navijam za Nemce, i nadam se da ce uspeti da udju u playoff za medalje.

Inace, ove godine niko ne ispada zbog Pandemije koja ipak nije opasna po NHL playoff ili Svetsko juniorsko.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Dec 27, 2020 2:39 pm

Severna Amerika vs German Tribes 27:2 Very Happy

Ne znam ima li ikoga da prati ovo Jr prvenstvo, inace veoma interesantno i s obzirom na sveukupnu situaciju sa Covid virusom. Nemci su prve 2 utakmice imali na raspolaganju samo 5 bekova i 9 napadaca (imaju i Schumahera ali ocajan igrac) tako da je bilo zanimljivo gledati.

Prva sa Fincima i nekako ali sa Kanadom nije moglo, Lisce je zatrpalo Orlove.

Veceras krecu i Slovaci, videcemo kako ce oni sa Kanadom, u ponoc bi trebalo da krene utakmica, ima na onhockey tv stream.

Moji favoriti su USA iako su izgubili od Rusa, tu je Kanada i Rusija, a iskreno se nadam i da ce Nemci kada se kompletiraju pokazati nesto, golmani su im za sada katastrofa ali uzimajuci sve faktore videcemo.


Malo zanimljivosti:
http://stats.iihf.com/Hydra/503/IHM503A05_74_3_0.pdf

Pogledajte "time on ice" Nemackih igraca - bek #3 bio preko 29min na ledu Very Happy
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Dec 29, 2020 10:46 am

Ja pratim ali kad stignem ili kada utakmice ne počinju posle 12.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Dec 29, 2020 2:37 pm

Nemci igraju i dalje u sastavu sa 5 bekova i 9 napadaca, i pobeda u overtime Thumbs up

http://stats.iihf.com/Hydra/503/IHM503A11_74_4_0.pdf

Stutzle igrao 31 min, - 2 gola + 1 asist
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Dec 30, 2020 4:30 pm

Dosadasnji rezultati pokazaju velike razlike cak i i top Diviziji U20 Sad

Za sada top reputaciju pokazuju 6 timova, i one predstavljaju krem Svetskog hokeja:

Kanada
USA
Svedska
Finska
Rusija
Ceska

Austrija i Svajcarska su totalno razocaranje,

Slovaci se koprcaju ali dobro su se pokazali u duelu sa Kanadom, a Nemci jos nisu zaigrali kompletni tako da nemam objektivnu sliku (iako su pobedili Slovake). Videcemo u naredna dva dana rasplet za playoff doigravanje.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Čet Dec 31, 2020 2:19 pm

Nemci po 1 put u istoriji ulaze u 1/4 finale Bravo i verovatno, po nekim mojim prognozama bi trebali da igraju sa Rusima (posto USA i Svedjani igraju zadnji mec pobednik ide na 1 mesto u grupi a RUS ostaje na drugom).

http://stats.iihf.com/Hydra/503/IHM503A16_74_3_0.pdf

Nemci kontrolisali 2/3 i onda kada su mislili da je kraj borili se za pobedu.
Ostaje za veceras dueli CAN - FIN , i USA - SWE kao poslastica.

Slovaci i Svajcarska zavrsavaju prvenstvo - mnogo slabo izdanje generalno. Tuzan


PS

Za sve ljubitelje NHL bice interesantno da #8 Stutze odlazi u Ottawa Senators a Peterka #24 u Buffalo Sabres i mislim da ce ovi drugi vise profitirati jer momak #24 igra i zrelo i jednostavno sto jedino prolazi. "Nemacki Ovechkin" ce verovatno proci malu tezu skolu zbog svog soliranja ali videcemo.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Čet Dec 31, 2020 4:53 pm

Obožavam ove Nemce, počeli su da igraju hokej u svim uzrastima na sličan način i dobro prolaze. Ne znam da li će i kada će njihov sastav biti kompletan na prvenstvu? Čujem da nisu uopšte kompletni.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Čet Dec 31, 2020 8:26 pm

Bili su u full rosteru zadnju sa Svajcarcima. Evo drugog gola, jedva sam nasao video: 

http://www.jegkorongblog.hu/2021/01/01/stutzle-zsenialis-gollal-szomoritotta-el-a-svajciakat/#post-338523

Tim Stützle u svom fazonu. Gol je bio ander rivju ali je priznat posle provere, sudije rekle da je imao kontrolu, po meni nije  Cool

Delim misljenje jednog komentatora koji kaze da je sa plave preuzeo pak na par metara od gola, sto je ekvivalentno "dump & take". 

Misljenja???


Poslednji izmenio FiMol dana Sub Jan 02, 2021 1:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pet Jan 01, 2021 3:24 pm

1/4 finala

Russia - Germany 

Finland - Sweden 

Canada - Czech R 

USA - Slovakia 


Srecno u 2021 ! 
OK
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sub Jan 02, 2021 4:20 pm

FiMol ::1/4 finala

Russia
- Germany 

Finland - Sweden 

Canada - Czech R 

USA - Slovakia 


Srecno u 2021 ! 
OK
Veceras u 18 krece 1/4 finala gde je samo neizvesnost u susretu Finske i Swedske a sve ostalo bi trebalo da bude rutina.

Nemacka nema sta da trazi sa Rusima, bice vise evociranje uspomena sa istorijskom konotacijom.
Kanada ce imati problem sa Cesima ako ne postignu barem 2 pogotka u prvoj trecini, a USA treba lagano da odradi Slovake.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Jan 03, 2021 1:58 pm

Moze se reci uzbudljiva četvrtfinala, naročito Finska i Swedska, a nista manje ni Nemci koji ipak istorijski ne mogu do kraja. 

Polufinala: 
Rusija - Kanada 
USA - Finska 

Par reci za Nemce, svaka čast. Peterka dokazao da je najbolji napadač kod Nemaca i čudi me da nije ušao u najbolja 3 Nemackog tima. Buffalo Sabres je dobio super prospekta.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 32 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu