NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL na TV-u

+36
Iceman
Sepultura
Sharks vk
maminho
Gavri
Galence
sweeper19
Breznjev
C of Red
Sima90
Patrick Kane
bobbyx
rhadamanth
narrogh
beli84
Lee
backy
Jimmer
HockeyX
Pufta
pap
VIX
Augment
Marvin
Laza
Бели Орао 1389
collymore10
Lazicy
Colts fan
kb8
Lemieux
cro_gunner
West
Liverpool FC
SymphonyX
Che
40 posters

Strana 32 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole

Ko radi kvalitetnije prenose?

NHL na TV-u - Page 32 Vote_lcap147%NHL na TV-u - Page 32 Vote_rcap1 47% 
[ 24 ]
NHL na TV-u - Page 32 Vote_lcap153%NHL na TV-u - Page 32 Vote_rcap1 53% 
[ 27 ]
 
Ukupno Glasova : 51
 
 

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Sre Okt 08, 2014 10:51 pm

Jbt, a mi mislili da je u nedelju bila kakva drugarica u igri, kad ono ti nisi dosao na draft i otpilio nas zbog druga  Nindza
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sre Okt 08, 2014 10:59 pm

pap ::Jbt, a mi mislili da je u nedelju bila kakva drugarica u igri, kad ono ti nisi dosao na draft i otpilio nas zbog druga  Nindza
Laughing Very Happy Laughing
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od SymphonyX Čet Okt 09, 2014 12:10 am

pap ::Jbt, a mi mislili da je u nedelju bila kakva drugarica u igri, kad ono ti nisi dosao na draft i otpilio nas zbog druga  Nindza
Hahahaha ovu nedelju sam bio na potpuno trecu stranu,gotovo da nista nisam ispratio u standardnom terminu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Čet Okt 09, 2014 2:16 am

Prvi utisci odlični...potpuno druga dimenzija hokeja,mogućnosti ko u priči,prebacuješ se s utakmice u utakmicu u sekundi(iako ih je trenutno samo 2),uglova kamera na izbor,slika u slici,multicam,statistika uz utakmicu...

Marvine ako će ti pomoći ima 4 vrste kvaliteta slike:

BEST(4500 kbps)-vrhunska

HIGH(3000 kbps)-odlična

MEDIUM(1600 kbps)-ko na tv prijenosu na Areni bez HD

LOW(400 kbps)-loše,ko na streamu.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Čet Okt 09, 2014 9:58 am

Slika je uvijek super, 800kbps je minimum za neko normalno gledanje, 400 izgleda lose i na ekranu telefona di nece na monitoru ili telki.
Posto ja u 99% slucajeva koristim mobilnu aplikaciju mogu rec da je slika i na 1200kbps(app nazalost nedaje vecu rezoluciju) izvrsna, cak i kad se prebaci na tv od 47''. Sto je mozda najbitnije na 1200kbps stream radi ko vurica i na sporijim vezama-i na 3G i na relativno slaboj wifi vezi(isprobo na poslu di je veza dosta losa i spora). Vise mi recimo zna stekat youtube nego stream sa GCLa.



Super mi je iva kamera na sucima, jbn pogled na igru. Jos jedna dobra stvar, na app bar, nije neka drasticna promjena al jako olaksava zivot i odrzava napetost. Naime sad  kad sakrijes rezultate ne dogodi se da kad ides pogledat snimku prvo naletis na recap i ogroman naslov(tipa "Sharksi uzvratili Kingsima" ili nesto slicno). Lani sam inace bio razvio izvrsnu tehniku skiljenja i naslijepi trazenja linka za snimku Very Happy al ovo je nemjerljivo bolje.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Čet Okt 09, 2014 10:54 am

pap ::Slika je uvijek super, 800kbps je minimum za neko normalno gledanje, 400 izgleda lose i na ekranu telefona di nece na monitoru ili telki.
Posto ja u 99% slucajeva koristim mobilnu aplikaciju mogu rec da je slika i na 1200kbps(app nazalost nedaje vecu rezoluciju) izvrsna, cak i kad se prebaci na tv od 47''. Sto je mozda najbitnije na 1200kbps stream radi ko vurica i na sporijim vezama-i na 3G i na relativno slaboj wifi vezi(isprobo na poslu di je veza dosta losa i spora). Vise mi recimo zna stekat youtube nego stream sa GCLa.



Super mi je iva kamera na sucima, jbn pogled na igru. Jos jedna dobra stvar, na app bar, nije neka drasticna promjena al jako olaksava zivot i odrzava napetost. Naime sad  kad sakrijes rezultate ne dogodi se da kad ides pogledat snimku prvo naletis na recap i ogroman naslov(tipa "Sharksi uzvratili Kingsima" ili nesto slicno). Lani sam inace bio razvio izvrsnu tehniku skiljenja i naslijepi trazenja linka za snimku Very Happy al ovo je nemjerljivo bolje.
Ovo radim godinama Very Happy .

Bajdvej i snimke su odmah u igri,čak i ova čiji nije bio prijenos LAK-SJS.Završila je oko pola 7,7,a kada sam gledao oko 9 već je bila raspoloživa što nudi ubuduće novu opciju-puno gledanja utakmica po danu bez da znam rezultat,naravno koliko obaveze dozvole.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Čet Okt 09, 2014 7:03 pm

Kako nije bilo prijenosa? Ja gledo najnormalnije
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Čet Okt 09, 2014 8:29 pm

pap ::Kako nije bilo prijenosa? Ja gledo najnormalnije
Pa nemam pojma jel ga bilo jer sam u pola 4 legao,ali rekli su da neće prenositi utakmice koje prenose lokalne tv.Ako je bilo još bolje.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Brain Damage Čet Okt 09, 2014 8:37 pm

Ja nisam izdrzao Very Happy Mada ima sada snimak u 22h Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Čet Okt 09, 2014 11:52 pm

moze li mali size sta, kako, koliko oko tog gamecentra ili kako se vec zove?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Pet Okt 10, 2014 11:05 am

rhadamanth ::moze li mali size sta, kako, koliko oko tog gamecentra ili kako se vec zove?

GC Live misliš?

Usluga NHLa koja omogućuje pračenje svih utakmica live, re-live i u skraćenim snimkama(10tak minuta). Košta $75 za nas europljane u što je uključena cijela regularna sezona i kompletan playoff.
Možeš ga koristiti kako na kompu(di odeš na nhl.com i gledaš od tamo) ili putem aplikacije za android/iphone na svom mobitelu/tabletu i sl.
Kvaliteta slike je vrhunska i lako se prilagodi dostupnj brzini neta, a istodobno je i u gotovo najslabijoj verziji slika daleko daleko bolja od bilo kojeg dostupnog flash streama (jedino se stream torrent i slični mogu mjeriti po kvaliteti).
Upotreba je krajnje jednostavna, nezahtjeva nikave dodatne instalacije il nešto slično.


Pitaj kaj te još zanima.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Pet Okt 10, 2014 4:29 pm

rhadamanth ::moze li mali size sta, kako, koliko oko tog gamecentra ili kako se vec zove?
Pap je sve rekao,a ja bih još nadodao da možeš platiti kako sam ja na 5 rata po 15 USD...postoji niz mogućnosti,mijenjanje kutova kamere,praćenje istovremeno 2 ili 4 utakmice,a još jedna super fora je da na svakom uređaju možeš gledati drugu utakmicu,pa sam ja preksinoć otprilike ovako pratio:

NHL na TV-u - Page 32 20141009035014
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Pet Okt 10, 2014 8:45 pm

pap ::
rhadamanth ::moze li mali size sta, kako, koliko oko tog gamecentra ili kako se vec zove?

GC Live misliš?

Usluga NHLa koja omogućuje pračenje svih utakmica live, re-live i u skraćenim snimkama(10tak minuta). Košta $75 za nas europljane u što je uključena cijela regularna sezona i kompletan playoff.
Možeš ga koristiti kako na kompu(di odeš na nhl.com i gledaš od tamo) ili putem aplikacije za android/iphone na svom mobitelu/tabletu i sl.
Kvaliteta slike je vrhunska i lako se prilagodi dostupnj brzini neta, a istodobno je i u gotovo najslabijoj verziji slika daleko daleko bolja od bilo kojeg dostupnog flash streama (jedino se stream torrent i slični mogu mjeriti po kvaliteti).
Upotreba je krajnje jednostavna, nezahtjeva nikave dodatne instalacije il nešto slično.


Pitaj kaj te još zanima.

imas 75$?



Very Happy

ozbiljno razmisljam o ovome.
sad ozbiljno pitanje: mozes da ga koristis nezavisno od internet naloga koji koristis? msm, dobijes verovatno neki user/pass, pa sa tim se kacis odakle hoces?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Pet Okt 10, 2014 9:09 pm

Sharks vk ::
rhadamanth ::moze li mali size sta, kako, koliko oko tog gamecentra ili kako se vec zove?
Pap je sve rekao,a ja bih još nadodao da možeš platiti kako sam ja na 5 rata po 15 USD...postoji niz mogućnosti,mijenjanje kutova kamere,praćenje istovremeno 2 ili 4 utakmice,a još jedna super fora je da na svakom uređaju možeš gledati drugu utakmicu,pa sam ja preksinoć otprilike ovako pratio:

NHL na TV-u - Page 32 20141009035014


jumpy



p.s. ako te ubije ono ispod zutog upaljaca, zavestaj mi gcl nalog Wink

rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Pet Okt 10, 2014 9:38 pm

Dogovoreno! OK

Pa da,imaš username i password i peglaj odakle želiš.Mislim da je tako,jer da nije ne bi mi tražio to dvoje kada se logiram nego bi zapamtio adresu kompa.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Pet Okt 10, 2014 11:34 pm

Mozes se spajat od kud zelis i sa cega zelis, samo se regas na nhl.com i onda zatrazis gcl il skines app i preko nje sve obavis(cak mislim da mozes uc pomocu fejsa pa skratis malo popunjavanje obrasca). Jednom kad se registriras samo se kacis svojim userom ili emailom i passwordom i gcl ti je uvijek dostupan. Ako se kacis preko cvrste veze/wifi gcl ti provjerava lokaciju preko ip adrese(jedino ako ulazis u neke kompliciranije varijante sa proxyem i sl. mozes imat neke uajebancije, al posto nitko normalan nema velike potrebe za tim ionako je nevazno), a preko moba ti mislim provjerava geolokaciju i to je sve - provjravaju zbog blackouta, al meni se jos nije nijednom dogodilo da nemogu vidjet tekmu mafa je bio prijenos na telki(Arena je uredno navedena kao nosioc prava za kompletnu regiju) tak da je to nevazno.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Okt 11, 2014 12:16 am

odlicno! hvala drugari!

ostaje mi da se preracunam i donesem konacnu odluku Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Sub Okt 11, 2014 10:21 am

Ima jos par besplatnih opcija inace, recimo probaj www.doctor-dance.net/wss.apk
To je android splikacija World Sports Stream, sa stvarno hrpom svakakvih sportskih programa natprosjecne kvalitete. Izmedu ostalog imaju 1,2,3,4 i 5 Arena, SK1,2,3 plus niz britanskih, kanadskih i americkih tv stanica koje rade bar povremeno nhl(NBCSN radi bar 70tak utakmica ove sezone i Sportnet Ontario mislim da radi hrpu prijenosa, od engleza neznam dal sky ima nesto, al mislim bein ima nhl na rasporedu. uz to sky2 radi nfl cijelu sezonu cet/ned, dok je ponedeljak na espnu valjda. tu je i vjerojatno najbolji kanal za gledanje F1, skyF1, te hrpa nogometa koji sky radi na svim kanalima-liga prvaka, uefa liga, nacionalna prvenstva i sl., tak da ak nekog interesira sport opcenito ovdje moze nac stvarno svasta)
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Sub Okt 11, 2014 10:32 am

Jedina, al klasicna mana, aplikacije su povremene reklame al su relativno rijetke i samo ih ugasis na pocetku streama pa se ne vracaju.
App inace koristi mx player ili wondershere player pa ih je potrebno instalirat za gledanje.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Okt 11, 2014 1:53 pm

jel su stabilni strimovi na ovoj apk?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Sub Okt 11, 2014 2:04 pm

Kolko sam ja gledo jesu, mslm, sigurno nisu savrseni i moguce da stream stane, al nema trzanja i stekanja, bar za sad, a ak stane samo ga ponovo pokrenem Postoji jos jedna slicna Live Sports TV Pro, no tamo su vecinom samo strani streamovi i imo sam cesto dosta muke da ih natjeram da rade. Sa wss app zasad mi je sve radilo od prve, nisam jos naiso na neki mrtav link i sl. a ima i domace arene i sk pa mi je ova aplikacija favorit sad, em je jednostavnija em je pozdanija.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Okt 11, 2014 2:42 pm

super, hvala, isprobacemo
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Marvin Sub Okt 11, 2014 9:09 pm

Hm, ovo ce biti verovatno jako glupo pitanje, ali nikad nisam koristio nesto sa ovakvim sistemom polacanja pa me ne kosta da pitam.

Ako mozes da koristis account sa vise uredjaja istovremeno, nije account vezan za racunar ili tako to, zasto ne bi moglo vise nas da kupi jedan account i gleda preko njega? Treba li neka konfirmacija preko maila kad se logujes, kako to funkcionise?
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od pap Sub Okt 11, 2014 10:23 pm

Netreba nikakva potvrda na mail kod logiranja. Problem je vjerojatno sto ti nece dat da se istovremeno logiras sa dve razlicite IP adrese(da budem iskren nisam probao istovremeno spajanje s razlicitih IP adresa, ili recimo putem kompa i 3G mreze na mobu). Teoretski je moguce fa dvoje(ili vise) ljudi uzme jedan nalog i podijeli trosak pa se onda dogovore za termine kad ce se logirati koji (recimo dogovoris se da ti gledas utakmicu u 1 uzivo, a tvoj kolega onu u 4 ili sljedeci dan snimku il tako nesto) da bi izbjegli istovremeno logiranje istim nalogom.

Ako stignem veceras bas cu probat logirat se na PCu i preko aplikacije na mobu pa javim.

Al velim, teoretski je moguce, samo je pitanje dal imas mogucnosti s nekim tako podijeliti satnicu(uz put da spomenem da bi to onda bilo krsenje uvjeta na koje pristajete prilikom placanja, al vjerojatno je mala, ono jako mala, sansa da ce itko uopce obracat paznju na to posto to bas i nije tako cesto bas zbog toga jer je dosta neprakticno iskonstruirat satnicu koristenja tak da su svi zadovoljni)
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Ned Okt 12, 2014 12:24 am

Moj laptop ima jednu IP adresu,a komp drugu...Galaxy treću.Isprobao sam spajanje putem istog naloga na različite sadržaje,fotografija to dokazuje.Ajmo malo perverzija.S obzirom da postoji mogućnost zvana quad tj.istovremeno praćenje 4 utakmice,ja večeras sa 3 uređaja mogu pratiti 12 utakmica...šteta što nemam i tablet Very Happy ...

Logično razmišljajući ne bi smjelo biti moguće ovo o čemu Marvin priča,ali u praksi?Ko zna?Možemo probati...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 32 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu