NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL na TV-u

+36
Iceman
Sepultura
Sharks vk
maminho
Gavri
Galence
sweeper19
Breznjev
C of Red
Sima90
Patrick Kane
bobbyx
rhadamanth
narrogh
beli84
Lee
backy
Jimmer
HockeyX
Pufta
pap
VIX
Augment
Marvin
Laza
Бели Орао 1389
collymore10
Lazicy
Colts fan
kb8
Lemieux
cro_gunner
West
Liverpool FC
SymphonyX
Che
40 posters

Strana 28 od 35 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Sledeći

Ići dole

Ko radi kvalitetnije prenose?

NHL na TV-u - Page 28 Vote_lcap147%NHL na TV-u - Page 28 Vote_rcap1 47% 
[ 24 ]
NHL na TV-u - Page 28 Vote_lcap153%NHL na TV-u - Page 28 Vote_rcap1 53% 
[ 27 ]
 
Ukupno Glasova : 51
 
 

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od SymphonyX Ned Mar 31, 2013 4:51 am

Ovaj tim neku uvrnutu naviku da sporadicno ostavi mozak u svlacionici i primi 7-8 komada.Uzas.1 na 5 situacije ne mozemo da rijesimo Fejspalm joj
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sre Apr 24, 2013 2:17 am

NHL na TV-u - Page 28 705894 VS NHL na TV-u - Page 28 841259 na TV-u na ESPN,NHL na TV-u - Page 28 153964 VS NHL na TV-u - Page 28 1173714633 na MAX TV-u na kompu,a rezultati na Galaxyu.Za kraj NHL na TV-u - Page 28 261262 VS NHL na TV-u - Page 28 788935na TV-u.Može li bolje?Radni dan ujutro,ali ne smeta.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sepultura Sre Apr 24, 2013 5:23 pm

I to odlične utakmice za gledanje bile
Sepultura
Sepultura
AHL
AHL

Posts : 103
Godine : 32
Location : Banja Luka
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od backy Pon Apr 29, 2013 6:25 am

Your 2013 Stanley Cup Playoff first-round TV schedule

http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/2013-stanley-cup-playoff-first-round-tv-schedule-034013168.html
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Uto Apr 30, 2013 11:13 pm

01.05.2013, 02:00 uživo NHL Arena 1
Los Angeles - St. Louis

02.05.2013, 01:00 uživo NHL Arena 2
Toronto - Boston

03.05.2013, 01:30 uživo NHL Arena 2
NY Rangers - Washington

04.05.2013, 01:00 uživo NHL Arena 1
Pittsburgh - NY Islanders

05.05.2013, 01:00 uživo NHL Arena 1
Toronto -Boston

05.05.2013, 18:00 uživo NHL Arena 4
Pittsburgh - NY Islandres

Svaki dan jedna tekma, sto je super. Tj., bilo bi super, da nemam samo Arenu 1 od ovih... Sad Suv
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 12:49 am

jbt! ne znam prosto koji cu prenos pre da gledam. hokeja na espnu ni od korova... Fejspalm joj
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 1:03 am

starbuck ::jbt! ne znam prosto koji cu prenos pre da gledam. hokeja na espnu ni od korova... NHL na TV-u - Page 28 329102

Ako me išta kod ESPN-a u PO ljuti to je činjenica da kad se uhvate za jedan meč ne puštaju.Sada u 1. rundi to je NHL na TV-u - Page 28 877353 VS NHL na TV-u - Page 28 510476.Nemam ništa protiv tih mečeva,ali da barem malo šaraju i daju i ostale duele...pa makar i NHL na TV-u - Page 28 261975 VS NHL na TV-u - Page 28 617927,he-he.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 1:04 am

Ladno prenose Jayse. NHL na TV-u - Page 28 344871 NHL na TV-u - Page 28 329102


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Maj 04, 2013 1:10 am

Pa ja nznm koju bi seriju drugu forsirali nego Rangers - Caps. Najveca trzista, najzanimljivije za medije, zvezde i sve to...
Ali, naravno, slazem se, da.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 1:18 am

Che ::Pa ja nznm koju bi seriju drugu forsirali nego Rangers - Caps. Najveca trzista, najzanimljivije za medije, zvezde i sve to...
Ali, naravno, slazem se, da.

Ma da...super serija,neizvjesnost u najavi,sve stoji,ali...i kada jedeš miješano meso svaki dan dopizdi ti,zaželiš se graha.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 1:19 am

trziste. da. odmah posle ovog prenosa ide zenska gimnastika(!?). realno, nista ne moze da se poredi sa potraznjom za tim. osim eventualno trziste koje prozdire turnir srednjih skola u kuglanju, ali eurosport je prvi otkupio prava.

to je to. tu smo svi.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 1:23 am

Capsi i Rangersi imaju vece trziste od Toronta i Montreala?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 1:24 am

starbuck ::trziste. da. odmah posle ovog prenosa ide zenska gimnastika(!?). realno, nista ne moze da se poredi sa potraznjom za tim. osim eventualno trziste koje prozdire turnir srednjih skola u kuglanju, ali eurosport je prvi otkupio prava.

to je to. tu smo svi.

Lijepo si to rekla...iako je gimnastika super gledljiv sport kakvih ih sve ima...ja je oduvijek volim,a i sin mi je gimnastičar tako da...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 1:31 am

Sharks vk ::
starbuck ::trziste. da. odmah posle ovog prenosa ide zenska gimnastika(!?). realno, nista ne moze da se poredi sa potraznjom za tim. osim eventualno trziste koje prozdire turnir srednjih skola u kuglanju, ali eurosport je prvi otkupio prava.

to je to. tu smo svi.

Lijepo si to rekla...iako je gimnastika super gledljiv sport kakvih ih sve ima...ja je oduvijek volim,a i sin mi je gimnastičar tako da...

volim i ja. i ja sam trenirala. pominjem je jer stoji u programu, a taman je legla za poredjenje po pitanju trzista.

no, cak i nije toliko problem espn, vec sto prava za emitovanje ima arena, koju ja i velika vecina nemamo. koren problema lezi u monopolskom ratu sbb-a i telekoma i tu mi nista ne mozemo. lomi se preko nasih ledja, bez da nas iko ista pita.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Maj 04, 2013 1:35 am

Marvin ::Capsi i Rangersi imaju vece trziste od Toronta i Montreala?
Govorimo o prenosima u SAD...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 1:37 am

starbuck ::
Sharks vk ::
starbuck ::trziste. da. odmah posle ovog prenosa ide zenska gimnastika(!?). realno, nista ne moze da se poredi sa potraznjom za tim. osim eventualno trziste koje prozdire turnir srednjih skola u kuglanju, ali eurosport je prvi otkupio prava.

to je to. tu smo svi.

Lijepo si to rekla...iako je gimnastika super gledljiv sport kakvih ih sve ima...ja je oduvijek volim,a i sin mi je gimnastičar tako da...

volim i ja. i ja sam trenirala. pominjem je jer stoji u programu, a taman je legla za poredjenje po pitanju trzista.

no, cak i nije toliko problem espn, vec sto prava za emitovanje ima arena, koju ja i velika vecina nemamo. koren problema lezi u monopolskom ratu sbb-a i telekoma i tu mi nista ne mozemo. lomi se preko nasih ledja, bez da nas iko ista pita.

Vi u Srbiji barem ne morate više plaćati RTV pretplatu ako sam dobro upućen,pa imate koliko toliko prostora za kupnju neke platforme koja prenosi sve ono što volimo.Mi u Hrvatskoj i dalje plaćamo taj jaram od 80kn ili nepunih 11 Eura,a ja plaćam B-NET Total TV koji u osnovnoj ponudi ima i ESPN i sve SK i oba Eurosporta 12 Eura...a u njemu imam cca 200 programa.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 1:39 am

Che ::
Marvin ::Capsi i Rangersi imaju vece trziste od Toronta i Montreala?
Govorimo o prenosima u SAD...
I mislio sam, al opet reko da pitam.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 1:41 am

Sharks vk ::
Vi u Srbiji barem ne morate više plaćati RTV pretplatu ako sam dobro upućen,pa imate koliko toliko prostora za kupnju neke platforme koja prenosi sve ono što volimo.Mi u Hrvatskoj i dalje plaćamo taj jaram od 80kn ili nepunih 11 Eura,a ja plaćam B-NET Total TV koji u osnovnoj ponudi ima i ESPN i sve SK i oba Eurosporta 12 Eura...a u njemu imam cca 200 programa.

pretplata se jos uvek naplacuje. mozda bude ukinuta od jula. na zalost, to uopste ne smatram dobrim.

sto se kanala tice, nezgodno je dok ujuris sve sto ti se svidja, moras da calujes vise platformi, a to nije nikako isplativo. mislim da je jos najbolje da se uplati preko neta za nhl prenose, sve ide u hd, ne moras da se becis na sugavom streamu, i to nekako sprovedes do tv-a. sad je prilicno lako izvodivo s obzirom na uvodjenje paypala.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 1:48 am

starbuck ::
Sharks vk ::
Vi u Srbiji barem ne morate više plaćati RTV pretplatu ako sam dobro upućen,pa imate koliko toliko prostora za kupnju neke platforme koja prenosi sve ono što volimo.Mi u Hrvatskoj i dalje plaćamo taj jaram od 80kn ili nepunih 11 Eura,a ja plaćam B-NET Total TV koji u osnovnoj ponudi ima i ESPN i sve SK i oba Eurosporta 12 Eura...a u njemu imam cca 200 programa.

pretplata se jos uvek naplacuje. mozda bude ukinuta od jula. na zalost, to uopste ne smatram dobrim.

sto se kanala tice, nezgodno je dok ujuris sve sto ti se svidja, moras da calujes vise platformi, a to nije nikako isplativo. mislim da je jos najbolje da se uplati preko neta za nhl prenose, sve ide u hd, ne moras da se becis na sugavom streamu, i to nekako sprovedes do tv-a. sad je prilicno lako izvodivo s obzirom na uvodjenje paypala.

Zašto misliš da nije dobro ukidanje plaćanja bilo koje vrste monopola?
Neznam kako je kod vas,ali mi u ponudi imamo 7-8 različitih opcija po približno istoj cijeni i mislim da svako može naći paket po svojoj mjeri.Ja sam dokaz da se može za neveliku lovu.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 2:01 am

Sharks vk ::
Zašto misliš da nije dobro ukidanje plaćanja bilo koje vrste monopola?
Neznam kako je kod vas,ali mi u ponudi imamo 7-8 različitih opcija po približno istoj cijeni i mislim da svako može naći paket po svojoj mjeri.Ja sam dokaz da se može za neveliku lovu.

naravno da moze da se napravi dobra kombinacija, ali treba se angazovati.

elem, pretplata za javni servis nije nikakvo finansiranje monopola. da ne zalazim u to sta bi javni servis trebalo da bude, a sta kod nas jeste - i takav kakav je barem je delimicno nezavisan od vladajuceg aparata. na zalost, izvesna persona predano radi na utvrdjivanju vladajuce pozicije na vise nacina, te ta usteda mizernih 500 dinara mesecno ima ustvari da nas kosta mnogo vise.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Maj 04, 2013 2:07 am

Che ::
Marvin ::Capsi i Rangersi imaju vece trziste od Toronta i Montreala?
Govorimo o prenosima u SAD...
Daj sad, ne mozemo to ocekivati. Mada je bzvz sto se Bruinsima i Leafsima ne daje prostora kod njih, kolko vidim.
A to je realno naj serija od ovih, po vise osnova.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sharks vk Sub Maj 04, 2013 2:20 am

starbuck ::
Sharks vk ::
Zašto misliš da nije dobro ukidanje plaćanja bilo koje vrste monopola?
Neznam kako je kod vas,ali mi u ponudi imamo 7-8 različitih opcija po približno istoj cijeni i mislim da svako može naći paket po svojoj mjeri.Ja sam dokaz da se može za neveliku lovu.

naravno da moze da se napravi dobra kombinacija, ali treba se angazovati.

elem, pretplata za javni servis nije nikakvo finansiranje monopola. da ne zalazim u to sta bi javni servis trebalo da bude, a sta kod nas jeste - i takav kakav je barem je delimicno nezavisan od vladajuceg aparata. na zalost, izvesna persona predano radi na utvrdjivanju vladajuce pozicije na vise nacina, te ta usteda mizernih 500 dinara mesecno ima ustvari da nas kosta mnogo vise.

Starbuck javni servis ni kod vas ni kod nas nije odavno ono što bi trebao biti.Kada se sjetim HRT prije 10,15 godina i sada to ne može da se poredi.Nema više na državnoj tv ni F1,ni NBA,ni prvenstvenih utakmica 5 najjačih liga,izgubili su i CL utorkom,Euroligu u basketu,od tenisa eventualno bude finale Grand slama...o čemu mi tu pričamo,šta ja plaćam?Većina ljudi više ni Dnevnik ne gleda na državnoj tv,nego na komercijalnim tv.

Baš sam sad provjerio kod vas u Srbiji se plaća rtv pretplata kako si rekla 500 dinara,a to je 34 kn.A mi plaćamo 80 kn...za ništa!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Che Sub Maj 04, 2013 2:24 am

Ja gledam HRT povremeno, i mogu da potvrdim da je 3x vece sranje i od RTSa, i to sa sve uracunatim Srecnim Ljudima, Porodicnim Blagom, Boljim Zivotom i slicnim reprizama..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 2:35 am

Sharks vk ::
Starbuck javni servis ni kod vas ni kod nas nije odavno ono što bi trebao biti.Kada se sjetim HRT prije 10,15 godina i sada to ne može da se poredi.Nema više na državnoj tv ni F1,ni NBA,ni prvenstvenih utakmica 5 najjačih liga,izgubili su i CL utorkom,Euroligu u basketu,od tenisa eventualno bude finale Grand slama...o čemu mi tu pričamo,šta ja plaćam?Većina ljudi više ni Dnevnik ne gleda na državnoj tv,nego na komercijalnim tv.

Baš sam sad provjerio kod vas u Srbiji se plaća rtv pretplata kako si rekla 500 dinara,a to je 34 kn.A mi plaćamo 80 kn...za ništa!

ja i ne ocekujem da javni servis prenosi sve od sporta. mozda kada se do kraja sprovede digitalizacija i bude mnogo lakse da se formiraju specijalizovani kanali. mislim da mnogi ne kontaju da cemo isto placati javni servis i kada se ukine pretplata, jer onda ce pare ici direkt iz budzeta, a da bi pokrili taj trosak, uz cinjenicu da je pretakanje iz praznog u suplje apsolutni nonsens, morace negde neki porez da uvedu ili povecaju, pa tako ispadne da cemo isto da placamo, ali se doticni medij opet vraca pod drzavnu kontrolu. dakle, nista nece biti reseno, vec upravo suprotno, vraceno vise koraka unazad.

primer onoga kako bi javni servis u zacetku trebalo da izgleda je rtv vojvodina. i pored svih problema i nedostatka para, sve kvalitetniji program - solidna informativa, produkcija zabavnog programa zadovoljavajuca (u okviru ocekivanja, s obzirom da je to javni servis), serijski i filmski program besprekoran, cak postoji i nesto obrazovnog. dok se rts koncentrise na trosenje za kulise, najvece ekrane, najskuplje voditeljke, produkciju "najgledanijih" serija, rtv se okrenuo radu i stvaranju.

sta ja znam. mislim da se ipak treba boriti za instituciju javnog servisa.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od rhadamanth Sub Maj 04, 2013 2:37 am

Che ::Ja gledam HRT povremeno, i mogu da potvrdim da je 3x vece sranje i od RTSa, i to sa sve uracunatim Srecnim Ljudima, Porodicnim Blagom, Boljim Zivotom i slicnim reprizama..

Shocked

zezas?!

odavno nisam gledala, ali da su zajebali sotru, bajica, kovacevica? really?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL na TV-u - Page 28 Empty Re: NHL na TV-u

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 35 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu