NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

+10
SashaMTL
narrogh
Grof Bronza
VIX
pap
Galence
sweeper19
Che
Бледолики
Marvin
14 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Che Pet Maj 03, 2013 3:37 am

Niko se ne seca sta smo ti pricali o Alfredsonu, jer je on peder, kao i ti. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Galence Pet Maj 03, 2013 3:47 am

Peder ili ne, zabija on Smile
Ne mogu da povucem bas sve sto sam reko za sudije na ovom mecu ali ovim golom i time sto ga nisu ponistili (a iz dosad vidjenog ocekivao sam da se ponisti) barem malo ublazili toliki broj kikseva na mecu...

4:2... Mogu mirno da spavam sad Smile
Nakon prve pobede sledi duga i mirna noca, a ujutru neka me Quick obraduje nekom novom greskom Smile
Galence
Galence
AHL
AHL

Posts : 484
Location : Nis
Senators

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Pet Maj 03, 2013 3:58 am

Da se ne lazemo, ja navijam za Montreal, al kad krenu tako da seru i treba da izgube.
Nisam jos uvek video sta se tacno desilo, al mogu da zamislim.
Montreal je jedna slavna fransiza sa velikom istorijom, koja je spala na sisice ko sto je ovaj mali Zabar...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Pet Maj 03, 2013 4:23 pm

A sa druge strane imamo:

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 CAN_OS

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 266684
Vido sam ovo jos sinoc al sam mislio da se neko sprda.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Che Pet Maj 03, 2013 4:46 pm

Hihihihihihihihi... Very Happy Laughing Koji idioti... Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Pet Maj 03, 2013 7:01 pm

Montreal won't have Eller AND both Gionta and Pacioretty tonight in Game 2.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od VIX Pet Maj 03, 2013 7:07 pm

Koji smradovi novinarski .. Fejspalm joj Nindza

Dobija veceras Montreal, u inat svima! Pijem kafu i chiluje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Grof Bronza Pet Maj 03, 2013 8:03 pm

idemo otava do pobede Very Happy srecno galence Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Che Pet Maj 03, 2013 11:13 pm



jbn montreal, koja gomila pacenika i cmiydravaca.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Бледолики Pet Maj 03, 2013 11:46 pm

Zašta čovek dobi dve utakmice.. fuj.. Šenahane Djubre E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 773921
Pa kako Ferenc onda samo jednu ??????
O prastu ne treba komentar, najniži oblik ljudskog bića, tu samo još pacoreti može niže da padne I onaj ludak iz Pingvina što je osakatio do sad samo tri četiri igrača, sitnica.
Mislim ustvari.. da ovo nije kraj I da ovi iz Montreala treba ponovo da zovu policiju. Ako nisu uspeli da uhapse Čaru prošle godine zbog onog udarca ovaj iz Otave ne bi smeo da im umakne. Naravno doživotna robija mu ne gine.
Dakle ako sam imao trunku respekta prema ovom timu I to su sprali, kakva ciganija, Bože sakloni.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Бледолики Sub Maj 04, 2013 12:00 am

Ma popizdeo sam odavno me neko u NHL ovako nije iznerviraoE/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 266681
Onaj smrad I djubre djonta otkinuo glavu Rajmeru. Dečko je izgubio celu godinu zbog povrede, velika šteta naneta timu, ali on tvrdi da nije video bilo je slučajno. Niko se čak nije usudio da kaže da je protivno pravilu, nevažno da li je bilo namerno (A BILO JE). I nije dobio ništa ni 2min. kazne.

A sad?
Predobri naivni sveci iz montreala I pizde iz NHLa. Pa nije džaba bio onaj dupeglavac tamo na tribinama.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 12:48 am

Prust je sjajan igrac i sad malo lozi situaciju. Njega cenim i dalje. Malo mu se uvukla ta gadna atmosfera pod kozu valjda. E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Бледолики Sub Maj 04, 2013 1:02 am

Što se mene tiče ja večeras igram Civilizaciju 5 I gledam bejzbol. Da sam hteo da pratim takmičenje kakvo NHL "vodje" hoće da nametnu, pratio bi italijanski kalčo ili neku sličnu ligu. Do kraja pratim samo Toronto ML utakmice (dok su u PO) a za sledeću sezonu ću da vidim hoće li da se dogovore oko pravila I poštenja ili će kao I do sad ko kuka I preti njemu dvije, ostalima šipak.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od sweeper19 Sub Maj 04, 2013 1:09 am

Divlja utakmica. Atmosfera VRH. Anderson objasnio Price-u neke stvari.
Sve, sve, ali ukljucenje u utakmicu iz Washingtona kad je Karlsson dao gol: "Besides wolverine's healing ability, Karlsson also has a great scoring touch"!!! Razz
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Che Sub Maj 04, 2013 1:29 am



BULLSHIT!!!
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od narrogh Sub Maj 04, 2013 10:58 am



E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 2892935325
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Pon Maj 06, 2013 3:53 am

Preko 200 penalty minuta. E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 814112


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 06, 2013 7:50 am

kakva utakmica.. uhh.. Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od SashaMTL Pon Maj 06, 2013 8:21 am

https://youtu.be/alvQgg8t3RE
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od sweeper19 Pon Maj 06, 2013 11:13 am

UTOVAR!!!! @Price Lupam smeh
Kako su ih ponizili + prebili.
Pageau sesirdzija! Thumbs up
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od sweeper19 Pon Maj 06, 2013 11:18 am

"I might put [the tooth] under my pillow to see what's going to happen. I'll lose another one if it means we can win the next game."
— Ottawa rookie Jean-Gabriel Pageau after losing a tooth on the first of his three goals in the Sens' 6-1 win over the Canadiens in Game 3 OK
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od VIX Pon Maj 06, 2013 11:56 am

Gallagher pizdica, ja bi za ono kaznjavao, majke mi ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Sharks vk Pon Maj 06, 2013 1:25 pm

Svaka čast E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 779865 na scoutingu,odakle samo čupaju te nepoznate igrače koji zabljesnu?!?Ko je sad pobogu taj Pageau,12. utakmica u NHL karijeri i hattrick.Još jednom svaka čast.

A za onu četverostruku tuču mogu samo reći-E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 814112.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Marvin Pon Maj 06, 2013 4:02 pm

Bez ikakvih suspenzija.

To sto se svi biju ne bi trebalo da znaci da neko moze da poteze laktove u glavu, ali eto. E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 124188


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Бледолики Pon Maj 06, 2013 7:45 pm

Marvin ::Bez ikakvih suspenzija.

To sto se svi biju ne bi trebalo da znaci da neko moze da poteze laktove u glavu, ali eto. E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 124188
Ja sam hteo to da napišem, preteko si me. Nisam hteo da gledam utakmicu ali ono što sam video na snimku, nije mi jasno kako može laktom u glavu I da nema suspenzije. A da, može, kad su u pitanju igraći Montreala, ali kao što si rekao nema veze, oni su van svih dimenzija. Njihovi igrači mogu da vredjaju protivnike I niko ne sme da pisne, ni NHL "officials" ili ne daj Bože neko iz protivničkog tima, kad se samo setim šta su radili onom Ajveriju za izjavu o devojci protivničkog igrača, sve dok ga nisu oterali iz lige. Govoriti nekom da je zrikav, debeo, svinjoglav ili već štaE/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 773921
Moram da odam priznanje treneru I igračima Otave (ne na pobedi, to je očekivano) kako su se nosili sa svim tim. Poput Bruinsa I Lifsa radi se o timu koji možeš da voliš ili ne voliš ali u pošten odnos prema protivniku na ledu, nema da brines, ma koliko oštro igrali.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators - Page 2 Empty Re: E/4 (2) Canadiens vs. (7) Senators

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu