NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajt

4 posters

Ići dole

Sajt Empty Sajt

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 17, 2013 6:13 pm

ljudi, kada sa mobilnog pristupim sajtu pokaze mi se neki cudan sajt bez da mogu da se ulogujem i da biram sta da citam... jel neko zna kako se to prevazilazi?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Sre Apr 17, 2013 6:23 pm

Ja mogu da biram sta citam, ali ne mogu da se logujem. Pojasni malo kako ne mozes da biras?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 17, 2013 6:59 pm

Marvin ::Ja mogu da biram sta citam, ali ne mogu da se logujem. Pojasni malo kako ne mozes da biras?

pa mogu da kliknem na recimo "western conference" pa kliknem recimo na "colorado" i onda mi da da citam od prve stranice.. ne mogu da biram koju hocu stranicu...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Sre Apr 17, 2013 7:09 pm

Ja imam izbor stranica.
Jedino mi je bezveze sto me automatski salje na prvu stranicu, a ne na poslednju.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 17, 2013 9:07 pm

i nista ne moze da se uradi po tom pitanju?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Sre Apr 17, 2013 9:32 pm

To je jedan od problema toga sto sam ja admin.
Malo se razumem u kompjutere, a u telefone još slabije(ne bi verovao kakvu nesreću pri kupovini tih čuda imam), tako da se nadam da neko drugi zna više.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od rhadamanth Sre Apr 17, 2013 11:26 pm

meni na mobilnom isto ne prikazuje kako treba, pisala sam ranije o tome, ima neki plutajuci meni, koji prekriva gornji deo ekrana i uvek je u tom delu i nema sanse da pristupim onome sto je prekriveno time. to je bilo pre par meseci (valjda) i nije se promenilo. probala i sa nekog drugog telefona, izgleda drugacije, pa verovatno zavisi od browsera telefona koje opcije funkcionisu onako kako su zamisljene, a koje imaju problema.

ako vam nije problem kolicina podataka, brzina protoka i velicina na ekranu, skrolujte dole i odaberite desktop verziju.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Che Čet Apr 18, 2013 1:39 am

Jebo vas mobilni... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Čet Apr 18, 2013 12:59 pm

Uspeo sam da se logujem preko te druge verzije, al mi onda sporije radi, a nisam uspeo da postujem(Kaze, prevelika strana da bi bila ucitana)


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 18, 2013 1:36 pm

Marvin ::Uspeo sam da se logujem preko te druge verzije, al mi onda sporije radi, a nisam uspeo da postujem(Kaze, prevelika strana da bi bila ucitana)

kako si uspeo da se logujes? gde?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 18, 2013 1:37 pm

starbuck ::meni na mobilnom isto ne prikazuje kako treba, pisala sam ranije o tome, ima neki plutajuci meni, koji prekriva gornji deo ekrana i uvek je u tom delu i nema sanse da pristupim onome sto je prekriveno time. to je bilo pre par meseci (valjda) i nije se promenilo. probala i sa nekog drugog telefona, izgleda drugacije, pa verovatno zavisi od browsera telefona koje opcije funkcionisu onako kako su zamisljene, a koje imaju problema.

ako vam nije problem kolicina podataka, brzina protoka i velicina na ekranu, skrolujte dole i odaberite desktop verziju.

gde ima da se bira desktop verzija? trazio sam svugde tkao nesto Sad
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 18, 2013 1:37 pm

Che ::Jebo vas mobilni... Pijem kafu i chiluje

hejteru Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Čet Apr 18, 2013 1:43 pm

Meni je dole pisalo nesto u fazonu "Prikazi direktno stranicu".


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 8:02 pm

Grof Bronza ::
gde ima da se bira desktop verzija? trazio sam svugde tkao nesto Sad


evo, sad gledam i nema nigde. nasla sam i moje postove od kraja novembra prosle godine, kada sam se upravo na to zalila. izgleda da nista nisu menjali.

dakle, pisala sam ovo:

"elem, imam problem sa pristupom sajtu pomocu mobilnog.
forum je prikazan ok, ali ima neki floating bar pri vrhu, koji prekrije i sam vrh stranice, pa mi recimo prvi podforum nije vidljiv, ili ako skrolujem dole, ne vidi se ono sto se u vrhu ekrana nalazi pod tim barom. e, sad, ako kliknem na taj floating bar dok sam na naslovnoj, klik markira ono sto je ispod bara tj. propusta klik, ali nije providan. kad stignem na kliknutu stranicu, pojave se dugmici na baru na koje mogu da kliknem i onda nije "klikopropustan".
je l' to do mog mobilnog/browsera/stavec ili do same stranice za mobilne?
kakva su vasa iskustva sa pristupom forumu pomocu mobilnog?"

"sta ja, pa nisam ja uvela to.

update - floating bar inace ne radi, dugmici koji se pojavljuju po njemu ne reaguju. dodatna glupos' je to sto u listi tema na podforumu ne postoje linkovi ka pojedinacnim stranicama, jedino je moguce kliknuti na temu i otici na pocetnu stranicu, a ni tamo nema linkova ka odredjenim stranicama, pa postupno listas do 25te... hau jes nou...

los, vrlo los program za mobilne..."


ne znam sta da kazem. izgleda da radi ocajno. eventualno ako nikom bas ne odgovara, da probamo skroz da uklonimo mobilnu verziju, pa da i preko mobilnog idete direkt na desktop.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Čet Apr 18, 2013 8:15 pm

Ja sam zadovoljan. Jeste da radi uzas, al mi bar kako tako radi, a meni je i to ok.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 18, 2013 8:19 pm

starbuck ::
Grof Bronza ::
gde ima da se bira desktop verzija? trazio sam svugde tkao nesto Sad


evo, sad gledam i nema nigde. nasla sam i moje postove od kraja novembra prosle godine, kada sam se upravo na to zalila. izgleda da nista nisu menjali.

dakle, pisala sam ovo:

"elem, imam problem sa pristupom sajtu pomocu mobilnog.
forum je prikazan ok, ali ima neki floating bar pri vrhu, koji prekrije i sam vrh stranice, pa mi recimo prvi podforum nije vidljiv, ili ako skrolujem dole, ne vidi se ono sto se u vrhu ekrana nalazi pod tim barom. e, sad, ako kliknem na taj floating bar dok sam na naslovnoj, klik markira ono sto je ispod bara tj. propusta klik, ali nije providan. kad stignem na kliknutu stranicu, pojave se dugmici na baru na koje mogu da kliknem i onda nije "klikopropustan".
je l' to do mog mobilnog/browsera/stavec ili do same stranice za mobilne?
kakva su vasa iskustva sa pristupom forumu pomocu mobilnog?"

"sta ja, pa nisam ja uvela to.

update - floating bar inace ne radi, dugmici koji se pojavljuju po njemu ne reaguju. dodatna glupos' je to sto u listi tema na podforumu ne postoje linkovi ka pojedinacnim stranicama, jedino je moguce kliknuti na temu i otici na pocetnu stranicu, a ni tamo nema linkova ka odredjenim stranicama, pa postupno listas do 25te... hau jes nou...

los, vrlo los program za mobilne..."


ne znam sta da kazem. izgleda da radi ocajno. eventualno ako nikom bas ne odgovara, da probamo skroz da uklonimo mobilnu verziju, pa da i preko mobilnog idete direkt na desktop.

hm... pa ne znamn Sad bar da dobijem obicnu desktop verziju bio bih zadovoljan.. ovako mi je sajt neupotrebljiv kada sam negde napolju a hocu da vidim sta se pise Sad
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 8:47 pm

@marvin

koji telefon koristis? tj. koji sistem?

meni je ovako krsh na androidu, a na obicnom ranije nije bilo dovoljno memorije da ucita celu stranicu.

@grof

aj malo cu da prelistam forume vezane za ovu opciju, pa cemo da vidimo.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 18, 2013 9:09 pm

starbuck ::

@grof

aj malo cu da prelistam forume vezane za ovu opciju, pa cemo da vidimo.

hvala ti puno Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Marvin Čet Apr 18, 2013 9:22 pm

Sony Ericsson K800i Sajt 344871


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od rhadamanth Čet Apr 18, 2013 9:47 pm

Grof Bronza ::
starbuck ::

@grof

aj malo cu da prelistam forume vezane za ovu opciju, pa cemo da vidimo.

hvala ti puno Smile


elem. koliko shvatam, tek od februara je omoguceno da se i preko mobilne verzije moze ulogovati na forum.

opcije za log in i to prebacivanje na klasicnu verziju treba da se nalaze u onom baru koji stalno visi na vrhu stranice, koji sam pominjala u mojim ranijim postovima i koji ja ne mogu da koristim.

Sajt Login10

jedno od mogucih resenja je iskljucivanje java scripta na mobilnom. meni ni tako ne radi, tj. jos gore je, onda ni ne vidim te opcije (od kojih su neke bile prisutne, ali ako ih pipnem, ne reaguju, vec aktiviram ono sto se nalazi ispod tog bara).

sad cu da pokusam sa podesavanjima java scripta za forum, pa ako vam nesto eksplodira u facu dok se muvate po forumskim kuloarima, verovatno sam ja odgovorna Very Happy


edit: blah, sve zivo sam prekombinovala, kod mene nece nikako da radi kako treba, a nema opcije da se iskljuci. dakle, ko moze da pristupi meniju, moze da odabere "classic version", a ko ne moze, ostaje sa tim kako je.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Sajt Empty Re: Sajt

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu