NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz mog ugla-Sharks vk

+20
Yorick
Accipitrinae
Forsberg
FFC
Hororelf
Grof Bronza
Breznjev
sweeper19
pap
SymphonyX
Red Wing
Palermo
backy
VIX
Augment
narrogh
Che
Iceman
Marvin
Sharks vk
24 posters

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od croshark Sub Mar 13, 2021 11:23 pm

Sharks vk ::Malo da oživim i ovaj moj Iz mog ugla...ekipe koje volim gledati:

Flames, Huricanes, Maple Leafs, Capitals, Jets, Las Vegas Golden Kni ...

Ekipe koje baš izbjegavam gledati,čak i na higlightsima odmah odem na boxscore:

Senators, Devils, Kings, Red Wings, Ducks...

Iskreno mimo simpatija dosta toga ovisi i o Fantasyu.Igram 8 liga,borba je velika,pa tako više pratim ekipe u kojima participira većina mojih igrača.

Uzgred lijepo je vidjeti da je forum oživio,gledao jutros,gledam sad i u 6 sekcija novi upisi.

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Evo ja volim gledat Avse, Oilerse i Sharkse dakako ali pošto po našem vrimenu sve te ekipe igraju dosta kasno zadovoljim se vikendom bilo kojom utakmicom a dojmila me se utakmica od prošlog vikenda chicago tampa bay di su gosti okrenili zaostatak od 03 i dobili 63... Sažetke sve odgledam redovno a najdraži igrači su mi Evander Kane i Leon Draisatl a od ovih starijih što ne igraju više obožava sam Henrika Zetterberga, Danny Heatleya i Evgeni Nabokova.
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Hororelf Sub Mar 13, 2021 11:42 pm

Sharks vk ::Malo da oživim i ovaj moj Iz mog ugla...ekipe koje volim gledati:

Flames, Huricanes, Maple Leafs, Capitals, Jets, Las Vegas Golden Kni ...

Ekipe koje baš izbjegavam gledati,čak i na higlightsima odmah odem na boxscore:

Senators, Devils, Kings, Red Wings, Ducks...

Iskreno mimo simpatija dosta toga ovisi i o Fantasyu.Igram 8 liga,borba je velika,pa tako više pratim ekipe u kojima participira većina mojih igrača.

Uzgred lijepo je vidjeti da je forum oživio,gledao jutros,gledam sad i u 6 sekcija novi upisi.

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Ekipe koje uopste ne pratim:
Ducks Flames Stars Oilers Canadiens Rangers Predators Senators

Ekipe koje volim gledati:
Huricanes Blue Jackets Wild Sharks Flyers Sabres Maple Leafs Las Vegas Golden Kni Canucks
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od RedBaron Pon Mar 15, 2021 10:19 am

Mislim da bi bilo zanimljivo da se ovde ili negde drugde izjasnimo kako smo poceli da navijamo za tim za koji navijamo i kada Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od croshark Pon Mar 15, 2021 10:44 am

RedBaron ::Mislim da bi bilo zanimljivo da se ovde ili negde drugde izjasnimo kako smo poceli da navijamo za tim za koji navijamo i kada Smile
Dobra ideja.
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Pon Mar 15, 2021 1:07 pm

Ima tema i za to ja mislim. Smile

Napravis ovde novu temu i cepas. https://nhl-serbia.forumotion.com/f18-nhls-leksikon


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Sub Jan 15, 2022 1:53 am

Baš nešto slabo pišemo na forumu ja prvi sam puno neaktivniji nego ranije.Što splet okolnosti,što izgubio naviku.E ajd da se malo vratimo na stare staze dajem mali poticaj...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Sub Jan 15, 2022 2:24 am

I ove pauze zbog korone nisu pomogle.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Sub Jan 15, 2022 2:49 am

Nakon skoro pola sezone po ekipama...

Coyotes-uh...sve očekivano,realno užas od ekipe.

Ducks-iznenađujuće dobri,Terry i Zegras baš otkrovenja,sve u svemu super izgledaju.

Bruins-7,8 mjesto Istoka,a jaki ko zemlja!Ako upadnu u PO mogu realno do kraja,em iskustvo,em sve.

Sabres -sreća pa se ne kladim,popizdio bih za Nashville sinoć.Žao mi onog matorog Ricka Jeanorota,jel se tako piše?

Flames-super mi izgledaju,uz ove top igrače i Mangiapane je postao jako bitan,čak i Luč igra sezonu na tragu onih starih iz Bruinsa.

Huricanes-jaki ko zemlja,opravdavaju to igrama...po meni finale konferencije.

Blackhawks-sezona bolja od prošle,ali ništa posebno.

Avalanche-hm...igrački materijal za  Stanley Cup,ali nešto fali u glavi...Makar za sada top,ostali toplo hladno...ako se potrefe svi u najboljim izdanjima kada treba to je to.

Blue Jackets-realno oni meni ono što se kaže nit smre nit mirišu.

Stars-nakrcali se zvijezdama,ali sve mi to nekako šuplje...fali Bishop.

Red Wings-dobar rebuilding,Nedeljković na golu,Raymond i onaj mali Moris kako već...odlični!

Oilers-napravili iskorak na početku sezone,sad opet li la...mogu li McD i Leon išta?Teško.

Panthers-top ekipa,pozložili se ajme.Po meni finale Istoka će biti Floridsko.Dok ovo pišem Florida vodi protiv  Stars 6-0 pred kraj 2. Shocked

Kings-očekivao  i nadao se puno lošijoj sezoni,ali oni guraju solidno.Anže kralj!

Wild-ne vidim kvalitet za veće dosege,ali igraju baš lijepo,kapa dole.

Canadiens-prošla sezona i njihovo finale mi je najveći sportski nonsens u povijesti sporta.Ovo sad je realno.

Predators-Jeannot opak momak...play off i to je to.

Islanders-najveće razočaranje čitave lige...od prognoza za titulu do situacije na tablici uz Arizonu i Ottawu.

Rangers-preuzeli primat u NY području...napokon postali respektabilna ekipa.

Devils.rebuilding u toku,ali obećavaju.

Senators-šta reći...od ekipe za finale konferencije do ekipe za ismijavanje u 2.3 sezone.

Flyers-sad moram paziti šta ću reći Very Happy...a jebiga Brain nikad ništa od njih.

Penguins-nešto kao Boston,7.8 na Istoku,a realno mogu daleko.Vratio se Geno...druga ekipa.I taj Rodrigues je opak momak.

Sharks-eh muko...realno vidio sam ih uz Arizonu,čak i dobro igraju,PO u igri.A kad uđemo idemo po  Stanley Cup Very Happy Very Happy Very Happy.

Blues-posložena ekipa,ne vidim ih do kraja,ali baš su jaki.

Lightning-bez Kucherowa najjači,s njim ne vidim ko im može stati na crtu.3. u nizu.

Maple Leafs-kontenderi,mogu realno do kraja...samo to u glavama,taj pritisak...

Canucks-ide na bolje...uskoro i PO i borbe.

Las Vegas Golden Kni-realno najjači na Zapadu.Strašna ekipa,kao da malo tankaju,mislim da imaju gasa ajme.

Capitals-ekipa koja ima  Ovija uz Backsa ako zaigra kako treba,Kuza,Carlsona...uvijek kandidati za tittulu.

Jets-vječiti dark horse...ove sezone ipak mislim da ništa od njih.Wheeler i Scheifelle baš užasni,bez njih ne ide.

Seattle Krakens-zajebali s odabirom,vidimo se za 20 godina!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Sub Jan 15, 2022 2:51 am

Ajmo malo s razmišljanjima,opservacijama,kritikama,zapažanjima...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin Sub Jan 15, 2022 10:57 am

Tesko da moze floridsko finale konferencije, ipak su u istoj diviziji oni. Glupi sistem.

Predatorsi dosta dobro stoje trenutno, nesto si ih lako otpisao.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Breznjev Sub Jan 15, 2022 10:22 pm

Mislim da sam već pisao,Istok je gotovo rešen,8 sjajnih timova,biće pokolj u prvoj rundi tipa Tampa i Florida protiv Toronta i Bostona, Carolina i Vašington na Pitsburg i Rangerse.
Na zapadu je situacija nejasna,Central kida sa Nešvilom i Minesotom koji su odlični uz Bluzere i Avse koji su favoriti broj jedan ali imaju manji broj odigranih utakmica.Na Pacifiku uz Vegas situacija se promenila što kanadski klubovi nisu igrali i sada je Kalifornija 2,3,4 ali očekuje se povratak Kalgarija i Edmontona u trku za plejof,možda i Budroovog Vankuvera,ali mislim da su se izduvali...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Ned Jan 16, 2022 12:08 am

Marvin ::Tesko da moze floridsko finale konferencije, ipak su u istoj diviziji oni. Glupi sistem.

Predatorsi dosta dobro stoje trenutno, nesto si ih lako otpisao.
Ma da,noćas malo cuga i zaboravio na to,pogotovo što u NHL na PS možeš urediti...moja greška.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Ned Jan 23, 2022 2:40 am

Chris Kreider nije normalan ove sezone,sad već je na razini učinka prošlih sezona,ok ne još,ali skoro.Brutalan je!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Brain Damage Sre Jan 26, 2022 2:00 am

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 705894-sad moram paziti šta ću reći Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 260887...a jebiga Brain nikad ništa od njih.


Pa nema šta, apsolutno si u pravu, znaš da ja njih više ne doživljavam lično, blati ih do mile volje, zaslužili su. Very Happy
U pravu je Sharks, jedno vreme je forum živnuo sa podkastom, dobili smo i nove članove, zahvaljujući meni  Laughing šalim se, ali značio je podkast, tamo sam ostavio info za forum, dosta njih se uspavalo, par pojedinaca ovde je aktivno, ajde ljudi, budite se.  Thumbs up
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Sharks vk likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Pet Nov 11, 2022 9:46 pm

Obećah prije par nedjelja neko viđenje nadolazeće sezone,ali obaveze su učinile svoje pa nikako...ajde sad imam inspiraciju,pa evo neko viđenje dosadašnjeg toka sezone kao i predikcija nadolazećih dešavanja.Nešto u vidu power rankingsa kako ga ja vidim.

ISTOK

1. Huricanes(9-4-1 trenutno) Djeluju mi najzrelije uz turbo 1.liniju i prinove u vidu Burnsa i Stastnya djeluju baš jako,još ako se i Pacioretty oporavi na vrijeme...

2. Lightning(7-5-1) Ne igraju na nivou šampionskog tima,ali materijal za finale definitivno.

3. Bruins(12-2-0) I bez Marchanda su super igrali,sad kad se vratio melju.Idu daleko definitivno.

4, Rangers(7-5-3) Nekako gledajući sezonu i tekme i highlightse imao sam dojam da imaju puno bolji skor nego što zaista imaju.Bez obzira na to imaju zaista moćnu ekipu kadru da ode do kraja.

5. Maple Leafs(7-4-3) Napadački najpotentnija ekipa lige,rijetke su utakmice u kojima protivnik ima više SOG.Obrana mi djeluje tanko,a povrede golmana su posebna priča,trenutno im brani 3. golman Kahlgren.

6. Panthers(8-5-1) Trade Tkachuk-Huberdau bi dugoročno mogao biti pogodak,ali nekako mi djeluje kao da su si razbili kemiju,Hub i Barkov su razvaljivali,ovo sad mi nekako slabo.

7. Capitals(6-7-2) Baš se vidi da fali Backstrom,vjerujem da će ih Ovi ipak povući do PO.

8. Penguins(5-6-2) Iako su u užasnom periodu mislim da imaju previše kvaliteta da bi omašili PO.

9. Devils(11-3-0) Momci razvaljuju,u budućnosti opet ih vidim kao kontendere na titulu,ali ipak mislim ne ove godine.

10. Islanders(9-6-0) Oni su mi baš nepoznanica,dobra ekipa,pretprošle godine top,prošle krš...ove opet top ili?

11. Sabres(7-7-0) Meni baš draga ekipa zbog nabrijane publike,nabrijanog čika Ricka,Thompson i Cozens kidaju na početku sezone...ali fali dubine.

12 Senators(4-8-1) Meni su Sensi pred sezonu djelovali kao Dark Horse,uz ovu omladinu Stutzle,Batherson,Tkachuk,Norris,Pinto dođu Giroux i De Brincat.Mislio sam ima da naprave nešto.Ali obrana i golmani baš krš.

13. Red Wings(7-4-3) Napredak je očigledan,ali doći će serija loših rezultata.Noćas 2-8 vs NYR.Uh.

14. Flyers(7-4-2) Sorry Brain,ali meni je ova Phila grozna ekipa,igram 8 liga na Fantasyu i nemam nijednog igrača iz nje.

15. Blue Jackets(4-9-0)Upali u bunar i nema nazad.A ekipa po imenima za PO,ne kužim koji im je klinac???Sad kad vidim stavio bih ih ipak na 10. mjesto,duga je sezona,Gaudreau će to povući,Laine će izgurati bez povreda,imaju baš dobru ekipu.

16. Canadiens(7-6-1)Kako okarakterizirati ekipu koja jednu sezonu bude u finalu,a iduću bude najgora?Po meni nedostatak karaktera nastavak od prošle sezone.

ZAPAD

1. Avalanche(7-4-1)Šampioni,ne treba tu puno lamentirati.

2. Las Vegas Golden Kni(13-2-0)Trenutno su najbolji skor lige,Eichel proigrao,sve linije top,obrana najjača u ligi,jedino mi golmani ne ulijevaju povjerenje.Definitivno kontenderi.

3. Oilers(8-7-0) Ekipa koja ima McD i Leona je kandidat za velike rezultate da su svi ostali bogalji.A nisu,tu je i RNH,Nurse...volim ih gledati,nažalost velik udarac je povreda Evander Kanea i IR-LT,spominju 3-4 mjeseca.

4. Jets(8-3-1) Prošlu sezonu su zasrali,ovu neće,previše je tu klase.

5. Stars(8-4-1) Dovoljno je reći da su Benn i Seguin trenutno u drugom planu,da bi spoznali njihovu snagu.Ali kao kod Sensa obrana i golmani mi ne ulijevaju povjerenje.

6. Wild(6-6-1) Volio bih da zbog tradicije,State of Hockey,Horolelfa naprave nešto...ali ne znam.Nisu trebali pustiti Fialu.

7. Blues(4-8-0) Grozan start,ali nadoći će,imaju kvalitetnu ekipu,skoro pa identičnu onoj šampionskoj iz 2019. ako se ne varam?

8. Kings(9-6-1) Baš nisam fan ekipa iz ovog grada i taj LA mi baš ne izgleda nikako,ali mogu ladno u PO,jer su ostali veći krš.

9. Flames(5-6-2) Draga mi je ova ekipa i ne mogu shvatiti da trejduju dušu ekipe Gaudreaua i Tkachuka?!Super je Kadri igra vrhunski,Huberdeau igra očajno,ali nije to to.Kreće pad.

10.SEATTLE KRAKENS(8-4-2) Možda i najugodnije iznenađenje,mene su baš iznenadili dobrim igrama.Još da nam vrate Supersonicse!

11. Predators(5-8-1) Ako izuzmemo one 2 pobjede protiv raspalih Sharksa u Evropi oni su na 3-8-1.Vidio sam ih u borbi za PO,ali očito teško.

12. Blackhawks(5-5-3) Čak i nisu toliko loši,ali nakon dugo godina u vrhu pad je očito neminovan.Žao mi samo gledati kako se i Patrick Kane utapa u sivilo.

13. Canucks(4-7-3) Oni se od onog Bostona prije 10 godina nikad neće oporaviti.

14. Ducks(4-9-1) Osrednjost,samo osrednjost...Terry i Zegras nešto,ostali mrka kapa.

15 Coyotes(6-6-1) Da je sad kraj sezone oni bi bili u Play off.To je samo pokazatelj koliko se Pacific srozao.

16. Sharks(3-9-3) Ekipa koju ni pod razno nemojte gledati ni u highlightsima,a direktno samo ako ste drogirani ili jako pijani,a na tv-u nema baš ništa.Bolje gledati Selo gori,a baba se češlja.Šta reći?Od ekipe s Thorntonom,Pavelskim,Burnsom u primeu,dođosmo do nekih Kunina,Nieta,Lorentza,Barabanova,Megne,Benninga,Ferrara...ko su uopće ti likovi???Golmani nisu ni AHL nivo.OK,ima tu još par znalaca tipa Meier,Hertl i Couture,ajd i mali Labanc...žao mi njih propast će.Ovdje i neki rookie tipa McD ne može pomoći. Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

narrogh and Forsberg like this post

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sharks vk Pet Feb 17, 2023 8:15 pm

Izgleda da smo svi odustali od našeg foruma...baš šteta,10 godina sam se budio i lijegao uz čavrljanja na forumu... Sad Sad Sad
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od narrogh Sub Feb 18, 2023 12:43 am

Ponekad navratim, ali rijetko šta napišem.
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Pronger Pon Feb 20, 2023 9:54 am

Sharks vk ::Izgleda da smo svi odustali od našeg foruma...baš šteta,10 godina sam se budio i lijegao uz čavrljanja na forumu... Sad Sad Sad
Jbg napravio sam sam discord pre skoro mesec dana i nikoga nema tamo. 
Na forumu je sve manje ljudi koji pišu.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Iz mog ugla-Sharks vk - Page 9 Empty Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu