NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

+12
Lee
Marvin
VIX
Бледолики
ForG
sweeper19
Breznjev
Augment
SymphonyX
Grof Bronza
backy
Che
16 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Бледолики Ned Maj 13, 2012 6:11 pm

Овечкин је синоћ био очајан. Слабо је клизао, целу утакмицу одиграо је позерски, иако сам мислио некад да се ради о великом играчу сад ме је потпуно разуверио, један је од оних талентованих али лажних звезда. За разлику од њега најбољи играч Ренџера Ричардс је био на висини "плате". Утакмица као и све претходне, утук на утук до давежа, једва сам издржао до краја. Торторела ме је нажалост разуверио у ком правцу се креће НХЛ хокеј и показао ми да са испод просечним тимом и добрим голманом ако играш супер затворено и зихерашки можеш да постигнеш одличне резултате. Ово је сад мислим и тужна чињеница како ће бити у будућности, ал шта да се ради. Бакију и осталим навијачима Ренџера са сајта честитке за пласман у финале. Биће поново тесно и тамо јер налећу на тим са којим су имали неких непријатних сцена у регуларној сезони и играју слично као и они и Вашингтон.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Che Ned Maj 13, 2012 6:27 pm

Ovechkin svakako nije briljirao, ali sad suditi mu sve po ovom mecu.. Malo je bzvz. ...
Dobro su ga zatvorili... Klizao je kolko je mogao, nznm sta je sada trebao da radi..
Doduse, nije ga bilo u pravim, klizackim akcijama, slazem se (al dal je to njegova krivica.. pitanje je..).. Par onih uigranih akcija za njega nakon fejsofova, i to je bilo to, nazalost.. Sad
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od backy Ned Maj 13, 2012 7:00 pm

Бледолики ::Овечкин је синоћ био очајан. Слабо је клизао, целу утакмицу одиграо је позерски, иако сам мислио некад да се ради о великом играчу сад ме је потпуно разуверио, један је од оних талентованих али лажних звезда. За разлику од њега најбољи играч Ренџера Ричардс је био на висини "плате". Утакмица као и све претходне, утук на утук до давежа, једва сам издржао до краја. Торторела ме је нажалост разуверио у ком правцу се креће НХЛ хокеј и показао ми да са испод просечним тимом и добрим голманом ако играш супер затворено и зихерашки можеш да постигнеш одличне резултате. Ово је сад мислим и тужна чињеница како ће бити у будућности, ал шта да се ради. Бакију и осталим навијачима Ренџера са сајта честитке за пласман у финале. Биће поново тесно и тамо јер налећу на тим са којим су имали неких непријатних сцена у регуларној сезони и играју слично као и они и Вашингтон.
Prvo hvala na cestitki E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 690961Sa vecinom tvog posta se slazem manje vise svjestan sam da igramo dosadan hokej ali s druge strane to donosi rezultat .I mora se priznati da za ovaj stil igre potrebno mnogo discipline zrtvovanja i ne moze niko reci da smo mi ne zasluzeno u finalu istoka.Sto se tice zvijezda Ovi citavu sezonu igra toplo hladno mozda vise hladno nije bio najbolji kad je najvise trebalo dok s druge strane kao sto si rekao Richards je opravdao sva ocekivanja od njega i povukao ekipu u PO.I takođe svjestan sam da smo dobili najgoreg moguceg protivnika za nas u finalu istoka umjereni sam optimista.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Breznjev Ned Maj 13, 2012 9:40 pm

Cestitke Rangerima,od sve četiri ekipe koje su ušle u finala konferencija,gledajući učinak u celoj sezoni a ne samo playoff,jedino su oni zaslužili da se tu nađu.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 13, 2012 10:16 pm

Бледолики ::Овечкин је синоћ био очајан. Слабо је клизао, целу утакмицу одиграо је позерски, иако сам мислио некад да се ради о великом играчу сад ме је потпуно разуверио, један је од оних талентованих али лажних звезда. За разлику од њега најбољи играч Ренџера Ричардс је био на висини "плате". Утакмица као и све претходне, утук на утук до давежа, једва сам издржао до краја. Торторела ме је нажалост разуверио у ком правцу се креће НХЛ хокеј и показао ми да са испод просечним тимом и добрим голманом ако играш супер затворено и зихерашки можеш да постигнеш одличне резултате. Ово је сад мислим и тужна чињеница како ће бити у будућности, ал шта да се ради. Бакију и осталим навијачима Ренџера са сајта честитке за пласман у финале. Биће поново тесно и тамо јер налећу на тим са којим су имали неких непријатних сцена у регуларној сезони и играју слично као и они и Вашингтон.

ovo sto si rekao mnogo pre vazi za kojote nego za rendzere... rendzeri mogu da igraju i napadacki i svakako zavisi od protivnika i to je njihova predost.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Che Ned Maj 13, 2012 10:31 pm

Hmm.. Pa Kojoti su efikasniji, zar ne..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Бледолики Ned Maj 13, 2012 11:43 pm

Dzomba ::Ovechkin svakako nije briljirao, ali sad suditi mu sve po ovom mecu.. Malo je bzvz. ...
Dobro su ga zatvorili... Klizao je kolko je mogao, nznm sta je sada trebao da radi..
Doduse, nije ga bilo u pravim, klizackim akcijama, slazem se (al dal je to njegova krivica.. pitanje je..).. Par onih uigranih akcija za njega nakon fejsofova, i to je bilo to, nazalost.. E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 276604
Pa naravno da su ga dobro čuvali, nije ni on valjda očekivao da će da ga puste. I nije da treba da mu se "sudi" posle jedne utakmice.

Ali:

Pada bezveze kad mu bek Rendžera uzima pak i to onako u slow-motion, pa onda se okreće prema sudijama zeva dal ih možda nije zajebo, sa facom "vidi ga mama ne da mi!" Kad god je izgubio pak klizao je tako polako nazad ko da se vraća sa kopanja. On je ustvari indirektni krivac za GWG Rendžera (pogledajte ponovo koga ne mrzi kako je cela akcija počela). Trener mu ušuškava dres u gaće a on kao naivan se čudi (to mu je kao neka fora, ala Gretzky - jedino što je Wayne prvo osvojio nekoliko kupova a i nisu nikako za porediti) to je važnije da pozira nego da grize ko da mu je poslednja utakmica, jeste da je jedna utakmica ali to je baš ona gde najbolji igrač treba da pokaže da je najbolji. Pa kad će to da odigra dobro - protiv Leafsa ili habsa negde u sredini sezone kad je Mnooogo bitnije. I ima toga još al da ne duLJim.

Ovečkin KEC ko vrata!
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Che Ned Maj 13, 2012 11:51 pm

Ah, msm da pristup ne moze nikako da mu se ospori.. Ovo drugo je mozda i na mestu...

...

Uglavnom, tesna serija je bila od pocetka, mnogo je sitnih stvari odlucilo.. Sad, traziti krivce u takvoj situaciji nema tolko smisla..

Meni, recimo, Ward prvi pada na pamet.. Od pukovnika, series GWG protiv B'sa, do pokojnika, i gomile gluposti (pre svega sa penalima) koje je pravio u ovoj seriji..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Бледолики Ned Maj 13, 2012 11:52 pm

backy ::
Prvo hvala na cestitki E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 690961Sa vecinom tvog posta se slazem manje vise svjestan sam da igramo dosadan hokej ali s druge strane to donosi rezultat .I mora se priznati da za ovaj stil igre potrebno mnogo discipline zrtvovanja i ne moze niko reci da smo mi ne zasluzeno u finalu istoka.Sto se tice zvijezda Ovi citavu sezonu igra toplo hladno mozda vise hladno nije bio najbolji kad je najvise trebalo dok s druge strane kao sto si rekao Richards je opravdao sva ocekivanja od njega i povukao ekipu u PO.I takođe svjestan sam da smo dobili najgoreg moguceg protivnika za nas u finalu istoka umjereni sam optimista.

To što se ja žalim na način kako igraju (izmedju ostalih i Rendžeri) naravno ne važi za navijače tog tima, svakako da je onom ko navija jedino važno da tim pobedi. Ovo je namenjeno nama koji volimo hokej a timovi nam nisu prošli pa bi sad bar voleli da gledamo nešto kvalitetnije (a i navikli nas ranijih sezona) ali nema. Jedino se generalno lašim da će cela liga iduće sezone da se pretvori u ovo, obzirom da je dokazano da uspeva, al ajde videćemo, možda neko nadje leka i za to.

.

Pa neznam da li su Djavoli najgori mogući protivnik za Rendžere ali su trenutno u najboljoj formi od ova 4 tima u finalima, po meni. Biće napeto, i nešto bolje šanse dajem NYorku ali sve je moguće. Kovalčuk nije Ovečkin a Parise je prava mera za Richardsa. Predpostavljam 6 ili 7 utakmica.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Бледолики Ned Maj 13, 2012 11:57 pm

Dzomba ::Ah, msm da pristup ne moze nikako da mu se ospori.. Ovo drugo je mozda i na mestu...

...

Uglavnom, tesna serija je bila od pocetka, mnogo je sitnih stvari odlucilo.. Sad, traziti krivce u takvoj situaciji nema tolko smisla..

Meni, recimo, Ward prvi pada na pamet.. Od pukovnika, series GWG protiv B'sa, do pokojnika, i gomile gluposti (pre svega sa penalima) koje je pravio u ovoj seriji..
Ma razumem šta hoćeš da kažeš. ali Ovečkin im je najbolji igrač, on to misli, i svi tako kažu, a odigrao je loše. Nije kriv niko iz 4. linije kad se izgubi nego oni od kojih se očekuje da najviše pruže (i obrnuto kad se pobedi). Mislim da se čak nije ni trudio ili je tako izgledalo. Kako se kaže kod nas "na muci se poznaju junaci". E pa ovaj se nije pokazao (po ko zna koji put).
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Бледолики Pon Maj 14, 2012 12:04 am

Grof Bronza ::
ovo sto si rekao mnogo pre vazi za kojote nego za rendzere... rendzeri mogu da igraju i napadacki i svakako zavisi od protivnika i to je njihova predost.
Mogu? Pa mogu. Al nešto nećeE/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 344871 Što je još gore. A u pravu si isto važi i za Kojote, apsolutno. Devilsi igraju slično al opet malo različitije (mada mislim da će protiv Rendžera i oni da igraju potpuno isto, jedno vodi drugom).

A najveća fora je što se uopšte neotvaraju ni kad gube(Ni Capsi ni Ragsi u ovoj seriji). Nego ako prime prvi go, gotovo jeE/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 344871 E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 329102 Pa jesi gledao ?

Jedini tim u finalima koji igra drugačije je LA Kings. Koristi svoje najbolje igrače ne da blokiraju nego da se nadigravaju. Al da li će im to proći protiv ovih konzveri, ne znam.

edit: Hteo sam da napišem za LA da uvek imaju problema sa Kojotima u regularnoj sezoni, oni su im onako baš nezgodan protivnik. Ne znam kakav je odmer u pobedama bio u grupi?
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od SymphonyX Pon Maj 14, 2012 1:35 am

4-4 je bilo u regularnom dijelu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Marvin Uto Maj 15, 2012 3:06 am

Niko ne pominje da je Hunter dao otkaz i vratio se u OHL u London.
Cudno, oni su otisli na Memorial Cup, valjda ne tripuje lik da ce da dobije nesto(Mada ce ga Saint John osvojiti i ovako i onako).


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Che Uto Maj 15, 2012 2:46 pm

Marvin ::Niko ne pominje da je Hunter dao otkaz i vratio se u OHL u London.
Nisam ni video nigde.. Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals - Page 7 Empty Re: E/2: (1) Rangers vs. (7) Capitals

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu