NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

+14
sweeper19
kb8
C of Red
SashaMTL
Grof Bronza
HockeyX
SymphonyX
VIX
CATEGORY_5
Marvin
Augment
Breznjev
narrogh
Che
18 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 2:50 am

cvrsta utakmica, samo washington me iznenadio kako su impotentni u napadu  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 771106
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Marvin Pet Apr 13, 2012 3:14 am

26-7 u sutevima.
I sad ce da dobiju samo da bi se ja nerviro.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od SymphonyX Pet Apr 13, 2012 3:19 am

Holtby odlican,jos i bije narod Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 13, 2012 4:51 am

1:0 Boston u OT.... Smile mora da je extra interesantna utakmica bila.... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od narrogh Pet Apr 13, 2012 7:25 am



Opet udario švaba na rusa... Laughing
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 9:33 am

hit nije bio nesto strasan samo je alex bio prsima okrenut prema seidenbergu.

a utakmica je bila solidna.. zaspao sam i evo sad mi zao sto su capitalsi izgubili kad su se vec branili cijelo vrijeme.. trebali su kazniti bruinse
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od HockeyX Pet Apr 13, 2012 10:48 am

a mamicu im 1:18 u overtimeu im je trebalo, taman dovoljno da meni skinu čistu 1 na BOS

Jel holtby stvarno bio toliko dobar??
HockeyX
HockeyX
AHL
AHL

Posts : 232
Godine : 36
Flyers

http://hockeyx.bloger.hr/default.aspx

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 11:17 am

a pazi, ja sam gledao 2 trecine i rekao bih da Holtby nije bio tako dobar koliko je odbrana dobro igrala..ali je dobro uradio svoj posao. malo me iznenadio sa samopouzdanjem.. sto se ne bi moglo reci za balerine u napadu.. jadno, ocajno, zalosno i ostali epiteti koji idu uz debakl..
capitalsi nemaju igre, nisu ni sjena ekipe od prosle godine i zato ce platiti ceh mozda vec u 1. krugu
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Pet Apr 13, 2012 12:01 pm

HockeyX ::a mamicu im 1:18 u overtimeu im je trebalo, taman dovoljno da meni skinu čistu 1 na BOS

Jel holtby stvarno bio toliko dobar??
Holtby je bio sjajan.. Pribran tokom cele utakmice. Sto se tice stvari u svom prostoru, delovao je kao PO veteran.. Istakao bi najvise postavljanje i brzo vracanje u optimalnu poziciju posle odbrana.. Perfektan tu, cini se..
Bilo je greskica i nesigurnosti kod igranja paka van prostora, ali to nije nista neocekivano za tako mladog i relativno neiskusnog golmana..
Prosto ti je bilo zao momka kad je primio onaj OT gol.. Lepo je izasao da skrati ugao.. Ali malo je previse "cuvao" prvu stativu, cini se.. Sad



Pitanje je sad sta je tu trebalo ciniti.. Mozda i nije trebao da izlazi tolko, imao bi vise vremena za reagovanje.. Ili bi imao bolju orijentaciju da se drzao blize stativa..
Uglavnom, stvarno mi zao decka.. Posle gola je krenuo prema klupi i izlazu, a svi igraci su pohrlili ka njemu da mu cestitaju i utese.. Ovechkin mu prisloni kacigu na njegovu, stavi ruku, i nesto mu je pricao jedno 15 sekundi.. Kapitenski.. Very Happy

Augment ::a pazi, ja sam gledao 2 trecine i rekao bih da Holtby nije bio tako dobar koliko je odbrana dobro igrala..
Tesko da je odbrana uradila tako dobar posao kada za prve 2/3 dopustis skoro 30 suteva.. Rolling Eyes Nisu pravili neke kardinalne greske, doduse, to je tacno..
Boston je dominirao skoro celu utakmicu, 3/3 je jedina bila otprilike izjednacena (i to tako sto je Bruinsima pripao pocetak iste, a Capsima drugi deo). Zasluzeno su pobedilil.. Kako su poceli silovito, mislio sam da ce da pojedu Bruinse.. Ali na kraju je ispala vrlo zanimljiva i neizvesna utakmica.
Odlican posao su uradili i ofanzivno i defanzivno.. Top linije Capsa su se slabo videle.. Sa druge strane, kod Bruinsa su, po obicaju, svi igrali.. Lep pokazatelj je, recimo, kad pogledas broj suteva.. Gotovo svako ima po neki.. A i linije su skoro jednako forsirane (znacajno manje su igrali samo Thornton, Campbell i Pouilot)
Inace je utakmica bila i fizicki na nivou... Dosta hitova, ali u granicama dozvoljenog.. (sto ne znaci da nije bilo tenzija izmedju duvanja pistaljki Very Happy)

...

Btw, nova epizoda.. Very Happy

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Marvin Pet Apr 13, 2012 12:53 pm

Bas me zanimalo sta mu Ovi prica.
Mrzim taj osecaj, pocne OT, a meni se spava strasno, onda posle minut padne gol pa mi se ostaje budan.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 1:46 pm

washington je imao 0 suteva nakon 2/3.. ono sto su oni opucali i ja bih odbranio.. kao i tih 30 bruinsa 90% su bili isforsirani.. al eto bitno je da ti vidis statistiku gdje pise 30 udaraca.. i ispada da je mali pravio cuda na golu  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 252768
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Marvin Pet Apr 13, 2012 4:37 pm

Nije bio spektatkularan, ali je bio stalozen i uspeo da ne primi gol 60 minuta. Kapa dole.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 5:48 pm

jeste svaka cast, ali je takodjer odbrana odigrala vrhunski.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Pet Apr 13, 2012 6:54 pm

Augment ::washington je imao 0 suteva nakon 2/3.. ono sto su oni opucali i ja bih odbranio.. kao i tih 30 bruinsa 90% su bili isforsirani.. al eto bitno je da ti vidis statistiku gdje pise 30 udaraca.. i ispada da je mali pravio cuda na golu  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 252768
Ja sam gledao celu utakmicu, za razliku od tebe..

Augment ::jeste svaka cast, ali je takodjer odbrana odigrala vrhunski.
Ako ti tako kazes.. Seljak
Opet, jedino sto nisu gresili...

I ne smaraj vise o statistici, ja ne bih srao bez pokrica.. Tacno se vidi po mojim postovima koje sam utakmice cele gledao, a koje sam gledao hajlajtse i izvestaje..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Blasfemija

Počalji od SymphonyX Pet Apr 13, 2012 8:53 pm

Dzomba ::
Tesko da je odbrana uradila tako dobar posao kada za prve 2/3 dopustis skoro 30 suteva.. Rolling Eyes Nisu pravili neke
Mozda si gledao utakmicu,ali odje si pojeo govno Laughing Odbrana je bila odlicna,pribrana u svim trenucima,bar do OT.Najjace da nemaju 30 suteva,a imali su 6 uzastopnih minuta PP,a nakon toga jos jedan.Sto se tog dijela tice,opet Bostonu ne blistaa taaj segment,ali previse su jaki za Capse da bi se to osjetilo u velikoj mjeri.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od HockeyX Pet Apr 13, 2012 9:27 pm

Imam osjećaj da će se capsi prilagoditi i da bi mogli biti opasni za Bruinse ako Holtby pokaže da nije ovo bila slućajno ovako dobra njegova tekma i ako Bostonu i dalje bude PP štekao
HockeyX
HockeyX
AHL
AHL

Posts : 232
Godine : 36
Flyers

http://hockeyx.bloger.hr/default.aspx

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Pet Apr 13, 2012 10:25 pm

SymphonyX ::
Dzomba ::
Tesko da je odbrana uradila tako dobar posao kada za prve 2/3 dopustis skoro 30 suteva.. Rolling Eyes Nisu pravili neke
Mozda si gledao utakmicu,ali odje si pojeo govno Laughing Odbrana je bila odlicna,pribrana u svim trenucima,bar do OT.Najjace da nemaju 30 suteva,a imali su 6 uzastopnih minuta PP,a nakon toga jos jedan.Sto se tog dijela tice,opet Bostonu ne blistaa taaj segment,ali previse su jaki za Capse da bi se to osjetilo u velikoj mjeri.
Ja sam i rekao da greske pravili nisu i da su bili pribrani..
Sad, kako vi definisete dobru odbranu, to je drugo..
Jedino sumnje nema da su Capsi bili pritisnuti uz zid veci deo meca, i da su se izvlacili kako znaju i umeju..

...

Ja veci credit dajem Holtbyju nego odbrani..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Sub Apr 14, 2012 1:15 am

zanimljivo je da vjerovatno nisi ni gledao utakmicu..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Sub Apr 14, 2012 12:53 pm

Augment ::zanimljivo je da vjerovatno nisi ni gledao utakmicu..
Ti ces da me ucis o hokeju, nisu utakmicu u zivotu pogledao...
Ni na TV-u, a kamoli uzivo..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Sub Apr 14, 2012 2:09 pm

nema veze ocu te uciti o hockeyu ili ne. utakmicu broj 1 izmedju  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 841259 i  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 877353 si pogledao sazetke  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 147869

odigrao sam 2 nocas  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 439696 zasto ali nisam sebi mogao pomoci  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 998582
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Sub Apr 14, 2012 5:11 pm

Celu sam utakmicu pogledao.. Celu... Pijem kafu i chiluje
Ti si taj koji nije gledao celu, ne znam kako onda mozes meni nesto da pricas..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Sub Apr 14, 2012 5:17 pm

zato sto je nisi gledao nikako  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 147869
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Sub Apr 14, 2012 5:27 pm

Dzomba ::
HockeyX ::a mamicu im 1:18 u overtimeu im je trebalo, taman dovoljno da meni skinu čistu 1 na BOS

Jel holtby stvarno bio toliko dobar??
Holtby je bio sjajan.. Pribran tokom cele utakmice. Sto se tice stvari u svom prostoru, delovao je kao PO veteran.. Istakao bi najvise postavljanje i brzo vracanje u optimalnu poziciju posle odbrana.. Perfektan tu, cini se..
Bilo je greskica i nesigurnosti kod igranja paka van prostora, ali to nije nista neocekivano za tako mladog i relativno neiskusnog golmana..
Prosto ti je bilo zao momka kad je primio onaj OT gol.. Lepo je izasao da skrati ugao.. Ali malo je previse "cuvao" prvu stativu, cini se.. Sad



Pitanje je sad sta je tu trebalo ciniti.. Mozda i nije trebao da izlazi tolko, imao bi vise vremena za reagovanje.. Ili bi imao bolju orijentaciju da se drzao blize stativa..
Uglavnom, stvarno mi zao decka.. Posle gola je krenuo prema klupi i izlazu, a svi igraci su pohrlili ka njemu da mu cestitaju i utese.. Ovechkin mu prisloni kacigu na njegovu, stavi ruku, i nesto mu je pricao jedno 15 sekundi.. Kapitenski.. Very Happy

Augment ::a pazi, ja sam gledao 2 trecine i rekao bih da Holtby nije bio tako dobar koliko je odbrana dobro igrala..
Tesko da je odbrana uradila tako dobar posao kada za prve 2/3 dopustis skoro 30 suteva.. Rolling Eyes Nisu pravili neke kardinalne greske, doduse, to je tacno..
Boston je dominirao skoro celu utakmicu, 3/3 je jedina bila otprilike izjednacena (i to tako sto je Bruinsima pripao pocetak iste, a Capsima drugi deo). Zasluzeno su pobedilil.. Kako su poceli silovito, mislio sam da ce da pojedu Bruinse.. Ali na kraju je ispala vrlo zanimljiva i neizvesna utakmica.
Odlican posao su uradili i ofanzivno i defanzivno.. Top linije Capsa su se slabo videle.. Sa druge strane, kod Bruinsa su, po obicaju, svi igrali.. Lep pokazatelj je, recimo, kad pogledas broj suteva.. Gotovo svako ima po neki.. A i linije su skoro jednako forsirane (znacajno manje su igrali samo Thornton, Campbell i Pouilot)
Inace je utakmica bila i fizicki na nivou... Dosta hitova, ali u granicama dozvoljenog.. (sto ne znaci da nije bilo tenzija izmedju duvanja pistaljki Very Happy)

...

Btw, nova epizoda.. Very Happy

Kako mozes da napises ovakav post ako nisi gledao celu?
Kako mozes da znas zasto je Pero igrao tek 10-ak minuta ako nisi gledao celu?
Kako mozes uopste da pricas o Holtbyju kad verovatno nijedna njegova odbrana nije bila u hajlajtsima?
Mozes samo ako si gledao kako je momak igrao.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Augment Sub Apr 14, 2012 6:18 pm

Dzomba ::nijedna njegova odbrana nije bila u hajlajtsima?
Mozes samo ako si gledao kako je momak igrao.


pa je li ti ovo dokaz da je odbrana odradila najveci dio posla  E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 318616

ne znam zasto se prepiremo uopce, niko nije rekao da mali nije dobro branio, nego si popljuvao odbranu kao da su samo stajali dok je jadni holtby sam branio silne nalete bruinsa
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Che Sub Apr 14, 2012 6:42 pm

"Napljuvao?" Rolling Eyes
...
Ja sam rekao da nisu pravili greske, sto je pohvalno, ali da nisu napravili toliko dobar posao jer Bruinsi JESU uputili brdo suteva ka Holtbyju.. Oni su uradili dobar posao utoliko sto nije bilo toliko visokopostotnih sansi za Bruinse, ali su i dalje dopustili preveliki broj suteva. 2. i 3. linija Bruinsa su jele i pritiskale one njihove all-round D-eve (kojih su Capsi puni), a da ne govorim koliko su ih preklizali i izudarali.
Jedini razlog sto nisu primili gol u regularnoj je, kazem, relativno dobro postavljanje odbrane Capsa (igrali su vise evropsku odbranu nazad, manje agresivnu, vise povlacenje kolko moze, gledanje uglova, uciniti da sutevi budu sto tezi), ali vise odlicno postavljanje Holtbuja, koji je izgledao dobro u svim situacijama.. Cak i u guzvama, gde sam mislio da ce biti losiji...

Zato prestani da seres, molim te.. Ja nisam napljuvao odbranu Capsa, ali definitivno nije ni tacno da su oni sada uradili neki fenomenalan posao. Citaj moje postove pre nego sto ista kazes, sve pise.

Dzomba ::
Augment ::a pazi, ja sam gledao 2 trecine i rekao bih da Holtby nije bio tako dobar koliko je odbrana dobro igrala..
Tesko da je odbrana uradila tako dobar posao kada za prve 2/3 dopustis skoro 30 suteva.. Rolling Eyes Nisu pravili neke kardinalne greske, doduse, to je tacno..
Ako je ovo pljuvanje, ti kao da nisi video kako izgleda kad ja pljujem nekoga..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

 E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals - Page 2 Empty Re: E/4: (2) Bruins vs. (7) Capitals

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu