NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL Eastside Hockey Manager 2007

+12
Sharks vk
Silwerwolf
West
Lemieux
Gavri
Augment
pap
Che
SymphonyX
C of Red
VIX
narrogh
16 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Čet Feb 16, 2012 11:50 am

narrogh ::
Dzomba ::Kako si uspeo da izvedes to? Laughing
Nemam pojma, i mene je iznenadilo. Ovog Bodroa sam pokupio u prvoj rundi drafta, a ovaj drugi je golman iz šeste runde istog drafta. Ne znam što su se Kings toliko zaletjeli na Sutera, ali su ga ,brate, preplatili! Laughing
Al dobro, pazi.. Oni su jako dobar tim kod tebe, pa su onda ovo kasni pikovi, verovatno...
Ipak nije tolko nerealno..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od pap Čet Feb 16, 2012 3:21 pm

Dzomba ::To je svet u kojem bi pap voleo da zivi.. Laughing

S obzirom kakvu muku mi u zadnje vrijeme predstavlja samo pogledat rezultate Kingsa(mučnina, povračanje, bolovi u glavi, znojenje dlanova, otežano disanje...a zatim sljedi očaj i nevjerica, povremeno lupanje glavom u zid Fejspalm joj )


Inače LA je mnogo overrated u EHMu, bar zadnjih godina
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Čet Feb 16, 2012 4:31 pm

Dzomba ::
narrogh ::
Dzomba ::Kako si uspeo da izvedes to? Laughing
Nemam pojma, i mene je iznenadilo. Ovog Bodroa sam pokupio u prvoj rundi drafta, a ovaj drugi je golman iz šeste runde istog drafta. Ne znam što su se Kings toliko zaletjeli na Sutera, ali su ga ,brate, preplatili! Laughing
Al dobro, pazi.. Oni su jako dobar tim kod tebe, pa su onda ovo kasni pikovi, verovatno...
Ipak nije tolko nerealno..
To jeste, ali ipak tri pika prve runde su, moraš priznati, sjajan ulov! Cool
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od SymphonyX Čet Feb 16, 2012 5:10 pm

U pravu je pap,Kingsi su overrated na EHM.Obije godine sam se klao sa njima za prvo mjesto zapada.Ove godine su bili bod ispred mene.Posto sam upravo zavrsio draft 2013,mogu da kazem da se krajem prve runde,odakle i Kingsi draftuju,tesko moze naci pristojan igrac.Sve neki ***** prospecti.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od pap Čet Feb 16, 2012 7:27 pm

Najveći problem EHM(najmanje realističan) je UFA period kada se mogu dobit sjani igrači(poneki i malo previše "nampumpani") za male novce....čini igru malo prelaganom


@Dzomba
kaj se taktike tiče ak ti se neda previše prtljat "skini" s foruma neku gotovu taktiku loadaj i zaboravi na nju

Druga možda zanemarena stvar je trening, ak ga staviš na autotrening(ili coch kontrolu) dobro je korigirat trening kategorije (general, off., def., goal....igra ima glupu tendenciju da ofenzivce još više drila ofnzivi mada je puno svrsi shodnije da činiš upravo suprotno;druga stvar kja igra ima loše postavljeno kaj se treninga tiče je večinom light level treninga, sve bi zapravo trebalo biti na medium plus dve kategorije na maksimum)


@Symphony
Najveće blago cjele igre je draft i proces skautiranja...za kolko tolko solidnu sliku kaj se može očekivat od ograča trebaš bar dva ili tri reporta skauta za igrača... oduzima puno vremena, al je pravo zadooljstvo kad nađeš skriven talent(igrač s 2 ili 3 zvijezdice koji na kraju postane standardan igrač ekipe)


Moja osobna taktika je da svake godine prije kraja sezone, najbolje prije TDa, potpišem sve igrače pa onda starije i zamjenjive pred draft mjenjam za pikove(uglavnom tražim samo i isključivo pikove, bilo kakve) - hrpu pikova je puno lakše zamjeniti za neki viši pik, nego pojedinog ili grupu igrača

inače na forumu postoji grupa koja radi na potpuno novom hokej manageru i više manje dečki stalno traže suradnike(istraživanje uglavnom) pa ak je neko zainteresiran nek posjeti sekciju za više informacija("Dabo manager" čini mi se )
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Čet Feb 16, 2012 8:04 pm

Meni nesto nije jasno: jel si ti, kad vodis NHL ekipu, samo GM, a head coach je neki lik, ili si i jedno i drugo.. Ceskam bradu Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Čet Feb 16, 2012 8:21 pm

Dzomba ::Meni nesto nije jasno: jel si ti, kad vodis NHL ekipu, samo GM, a head coach je neki lik, ili si i jedno i drugo.. Ceskam bradu Mellow
Kada odeš na "General Manager Options" imaš opciju "Coach games yourself?", ako je štiklirana onda si i Head coach.
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od SymphonyX Pet Feb 17, 2012 12:11 am

Meni su scouti manje-vise OK,ali ja bas i nemam mjesta za uvodjenje nekih rookie igraca.Sto pap rece,FA period je cisti horor pa tu popunim ekipu.Ja sam potpisao Iginlu za 4.2 Fejspalm joj Mislim,totalna budalastina.Ribeiro je trazio 1.3,ja ponudio 1.5,ali ostao u Dallasu za te pare.Alzner kao #7 samo 525 hiljada.Sad planiram da utopim Luonga nekome,najvjerovatnije cu da trazim Halaka i da nekako izdejstvujem Berglunda.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pet Feb 17, 2012 7:22 pm

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 13725592

Plejof, konačno! Vrtim se u krug Idemo na Canucks da ih razbucamo! Cekiram ti igraca
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pet Feb 17, 2012 8:15 pm

Počistili smo Canucks sa 4:0, ali je zato i Kings počistio nas!
U velikom finalu su se našli Capitals i (naravno) Kings . SC su ovaj put (jedva) osvojili Capitals

Arrt Ross Trophy: Alexander Ovechkin 70g+80a=150p
Conn Smythe Trophy: Alexander Semin 14g+18a=32p

Jack Johnson and Erik Johnson have been named to the NHL First All-Star Team. Avalanche
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Pet Feb 17, 2012 8:51 pm

Kako tako brzo odigras sezonu... Mellow
Ja sam tek na pola prve..
...
Elem, ponudili mi Hamilton Buldogsi (AHL tim Canadiensa) posao, ja prihvatio.. Laughing Ekipa je cista sprdnja, mnogo su slabi, i bez LW skoro.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pet Feb 17, 2012 8:55 pm

Dzomba ::Kako tako brzo odigras sezonu... Mellow
Ja sam tek na pola prve..
Postavim taktiku i linije, a onda prepustim hed kouču da mi vodi meč (naravno, štikliram opcije za taktiku i linije).
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Pet Feb 17, 2012 9:02 pm

Aha... A dobro.. Meni nije zanimljivo tako..
Znaci, ne gledas ono golove i to..??
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pet Feb 17, 2012 9:12 pm

Dzomba ::Aha... A dobro.. Meni nije zanimljivo tako..
Znaci, ne gledas ono golove i to..??
Pogledam poslije meča. Jedino u plejofu pratim sve. Pijem kafu i chiluje
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Augment Sub Feb 18, 2012 4:22 am

kakva je to prdacina od igre kad los angeles cisti sve
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Sub Feb 18, 2012 1:02 pm

Augment ::kakva je to prdacina od igre kad los angeles cisti sve
To zavisi od rostera sve.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pon Feb 20, 2012 12:32 am

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 34444889

Cekiram ti igraca Avalanche Excellent
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Pon Feb 20, 2012 5:07 pm

Ruzna rec nas Flames u polufinalu zapada, a isti dobiše na kraju i Rangers u velikom finalu.

Arrt Ross Trophy: Alexander Ovechkin 60g+68a=128p
Conn Smythe Trophy: R.J. Umberger 7g+15a=22p
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Che Pon Feb 20, 2012 9:07 pm

R.J. Umberger Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od narrogh Sub Feb 25, 2012 1:02 am

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 73498934

Opet ispadamo u polufinalu zapada Fejspalm joj , ovaj put Oilers .
Oilers i Sabres u velikom finalu, SC ide u Oilers .

Arrt Ross Trophy: Alexander Ovechkin 62g+65a=127p
Conn Smythe Trophy: Alexander Semin 12g+11a=23p
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Gavri Ned Jan 13, 2013 3:51 am

Jel postoji neki updejt sa sadsnjim rosterima?
Gavri
Gavri
Junior
Junior

Posts : 14
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Gavri Ned Jan 13, 2013 4:59 am

SymphonyX ::Mene onaj CSD malo zeza,ne mogu da ga pokrenem.Prijavljuje mi stalno neku gresku,dok mi onaj drugi radi odlicno.
edit: Rijesih i to Very Happy

Kako si resio i meni prijavljuje gresku, a ne mogu da stavim run as administrator?
Gavri
Gavri
Junior
Junior

Posts : 14
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Gavri Sre Jan 16, 2013 12:40 am

Snasao sam se,morao sam jos jedan tul da uzmem.Uzeo sam Boston sa najnovijim updejtom.Jel zna mozda neko kako da uvaljam Tima Tomasa koji je na odsustvu do kraja ugovora Very Happy
Gavri
Gavri
Junior
Junior

Posts : 14
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Lemieux Sre Jan 16, 2013 1:13 am

daj linkove za igru na PM molim te NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 260887
Lemieux
Lemieux
AHL
AHL

Posts : 443
Godine : 30
Location : Sremska Mitrovica
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Gavri Sre Jan 16, 2013 1:39 am

Pa imas u prvom postu.
Gavri
Gavri
Junior
Junior

Posts : 14
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Eastside Hockey Manager 2007 - Page 4 Empty Re: NHL Eastside Hockey Manager 2007

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu