NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

+23
Grof Bronza
Red Wing
Sharks vk
Iceman
kb8
Galence
Sima90
narrogh
Jaz
collymore10
backy
rhadamanth
bogic9
VIX
Liverpool FC
Strax
Marvin
Pufta
SymphonyX
Augment
Lazicy
Issa
Che
27 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od VIX Uto Dec 24, 2013 11:54 pm

Iceman ::Shark, Pap, Augment, kb8 i svi koji veceras slavite badnje vece i sutra Bozic, zelim vam srecne praznike i sve najbolje!
Pridruzujem se cestitkama, sve najbolje momci!  Smile
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od narrogh Uto Dec 24, 2013 11:56 pm

Iceman ::Shark, Pap, Augment, kb8 i svi koji veceras slavite badnje vece i sutra Bozic, zelim vam srecne praznike i sve najbolje!
Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 SantaHockey2
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Sharks vk Sre Dec 25, 2013 1:27 am

VIX ::
Iceman ::Shark, Pap, Augment, kb8 i svi koji veceras slavite badnje vece i sutra Bozic, zelim vam srecne praznike i sve najbolje!
Pridruzujem se cestitkama, sve najbolje momci!  Smile
Hvala momci svima na čestitkama! U zdravlje
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Marvin Sre Dec 25, 2013 1:32 am

Srećan Božić Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od backy Sre Dec 25, 2013 5:40 am

Sretan bozic svima koji slave
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Che Sre Dec 25, 2013 12:38 pm

Najveca glupost verovatno na ovom svetu je slavljenje Bozica razlicitog dana. Debilizam epske klase.
Msm, i iz komercijalnih razloga, i iz verskih, i svih mogucih. Ja inace nisam vernik i to, pa mi je opet bas debilno.

...

Uglavnom, Srecan Bozic.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Sharks vk Sre Dec 25, 2013 6:23 pm

Che ::Najveca glupost verovatno na ovom svetu je slavljenje Bozica razlicitog dana. Debilizam epske klase.
Msm, i iz komercijalnih razloga, i iz verskih, i svih mogucih. Ja inace nisam vernik i to, pa mi je opet bas debilno.

...

Uglavnom, Srecan Bozic.
Nisam ni ja vjernik i vjerski praznici mi baš ne predstavljaju nešto,ali prilagođavam se najviše zbog djece...djed mraz i te fore,iščekivanje i radost kod djece je nešto zaista lijepo.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Sre Dec 25, 2013 8:10 pm

Nijedan praznik nema ni priblizno takvu caroliju kao Bozic i Nova Godina.  Smile  Zima, snijeg, radost, iscekivanje, porodica na okupu, toplina porodicnog doma, badnjaci i jelke, ukrasi, pokloni, Bozic Bata tj. djed Mraz... Sve to skupa cini jednu predivnu atmosferu, sa kojom se nista ne moze porediti!  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Sre Dec 25, 2013 8:15 pm

Meni licno je od polovine decembra pa do polovine ili kraja januara ubjedljivo najljepsi period godine!  Smile  Da mogu, zaustavio bih vrijeme da stalno bude ovaj period koji je sad poceo.  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Sre Dec 25, 2013 8:18 pm

Samo, neopisivo mi fali snijeg!  Sad  Sad  Sad  U Novom Sadu danas kao da je proljece bilo! Odvratno!  Ljut
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od rhadamanth Sre Dec 25, 2013 9:26 pm

Srecan Bozic svima koji danas slave!











edit: da, fali sneg, mnoooogooo...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Red Wing Sre Dec 25, 2013 11:19 pm

Che ::Najveca glupost verovatno na ovom svetu je slavljenje Bozica razlicitog dana. Debilizam epske klase.
Msm, i iz komercijalnih razloga, i iz verskih, i svih mogucih. Ja inace nisam vernik i to, pa mi je opet bas debilno.

...

Uglavnom, Srecan Bozic.
Kako razlicitog dana, pa i mi Pravoslavci slavimo 25og decembra...  Very Happy Doduse po starom julijanskom a Katolici/protestanti po gregorijanskom koji se razlikuje za 13 dana... Naravno ovaj redovni tj. svetovni kalendar je svugde gregorijanski...

Iskljucivo ''astronomski'' i matematicki gledano, ubedljivo najsavrseniji je Milankovicev kalendar, koji valjda kasni sekundu ili dve na 10.000 godina, sto je oko 10X preciznije od drugoplasiranog najtacnijeg... Tako da je zapravo ''debilizam'' sto se on ne koristi svugde, ali ko ce neke naterati na to  Rolling Eyes

Sve u svemu, forumasi, srecni vam novogodisnji&bozicni praznici  U zdravlje
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Grof Bronza Čet Dec 26, 2013 12:19 am

sad kad pricamo o kalendaru.... jedna od glavnih spoticanja 2 kalendara je vreme Vaskrsa. Saborom je donesena odluka da se Vaskrs uvek slavi cini mi se posle jevrejske pashe da se narod ne bi izmedjuostalog pobio na ulici. Gregorijanski kalendar dopusta da Vaskrs bude i pre i posle i za vreme jevrejske pashe. To je jedan od kamena spoticanja.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od rhadamanth Čet Dec 26, 2013 1:04 am

Grof Bronza ::sad kad pricamo o kalendaru.... jedna od glavnih spoticanja 2 kalendara je vreme Vaskrsa. Saborom je donesena odluka da se Vaskrs uvek slavi cini mi se posle jevrejske pashe da se narod ne bi izmedjuostalog pobio na ulici. Gregorijanski kalendar dopusta da Vaskrs bude i pre i posle i za vreme jevrejske pashe. To je jedan od kamena spoticanja.


interesantno. ovo nisam znala.

uostalom, potpuno je nebitno kad koja religija sta slavi, ionako je sve cime se bave jos malo pa sa one strane verovatnog. kalendar je tu najmanji problem.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Čet Dec 26, 2013 1:25 am

Red Wing, za to u vezi tacnosti kalendara si 100 % u pravu! Tacno je tako kako si rekao. Ubjedljivo i neuporedivo najtacniji kalendar je onaj koji je napravio Milutin Milankovic! A zasto ga onda cio svijet nije prihvatio, sto bi bilo logicno?! E pa zbog toga sto ga je napravio Milutin  Milankovic, a da ga je napravio neki Milton Milcham recimo, e pa u tom slucaju bi odavno usao u zvanicnu upotrebu u svim zemljama svijeta!  Ljut
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Marvin Čet Dec 26, 2013 1:31 am

Iceman ::Milton Milcham
 Laughing Laughing Laughing 
Gde su John Smith i slicna imena bre, kako ti ovo pade na pamet. Very Happy 
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Čet Dec 26, 2013 1:51 am

Marvin ::
Iceman ::Milton Milcham
 Laughing Laughing Laughing 
Gde su John Smith i slicna imena bre, kako ti ovo pade na pamet. Very Happy 

 Very Happy  Smisljao sam neki engleski pandan imenu Milutin Milankovic, otuda Milton!  Very Happy  Ne moze John, to ime bih upotrijebio da je calendar napravio Jovan Cvijic, recimo!  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od SymphonyX Čet Dec 26, 2013 5:11 pm

Marvin ::
Iceman ::Milton Milcham
 Laughing Laughing Laughing 
Gde su John Smith i slicna imena bre, kako ti ovo pade na pamet. Very Happy 
Car Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Liverpool FC Pet Dec 27, 2013 11:13 am

Srecan treci dan Xmasa Very Happy


Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Che Pet Dec 27, 2013 3:16 pm

Iceman ::Nijedan praznik nema ni priblizno takvu caroliju kao Bozic i Nova Godina.  Smile  Zima, snijeg, radost, iscekivanje, porodica na okupu, toplina porodicnog doma, badnjaci i jelke, ukrasi, pokloni, Bozic Bata tj. djed Mraz... Sve to skupa cini jednu predivnu atmosferu, sa kojom se nista ne moze porediti!  Smile
Ti nisi video moju porodicu... Pijem kafu i chiluje  Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Pet Dec 27, 2013 5:57 pm

Che ::
Iceman ::Nijedan praznik nema ni priblizno takvu caroliju kao Bozic i Nova Godina.  Smile  Zima, snijeg, radost, iscekivanje, porodica na okupu, toplina porodicnog doma, badnjaci i jelke, ukrasi, pokloni, Bozic Bata tj. djed Mraz... Sve to skupa cini jednu predivnu atmosferu, sa kojom se nista ne moze porediti!  Smile
Ti nisi video moju porodicu... Pijem kafu i chiluje  Mellow

Zasto, pa niste vanzemaljci?  Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Liverpool FC Sre Jan 01, 2014 11:49 am

Srecna Nova godina ljudi Smile
Da vam se sve zelje ispune!


Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 11:55 am

Liverpool FC ::Srecna Nova godina ljudi Smile
Da vam se sve zelje ispune!
Hvala LFC, i tebi sve najbolje! Taman sam pomislio da sam se ja prvi probudio danas i posao da startujem ovu temu, ali preduhitrio si me!  Very Happy 
Svim forumasima zelim SRECNU I USPJESNU NOVU GODINU (kako ovo vrijeme leti, strah me da napisem koja je... Very Happy )!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Liverpool FC Sre Jan 01, 2014 11:58 am

Ma znas onaj trip kad te na novogodisnje jutro probudi Sunce?


Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 12:08 pm

Liverpool FC ::Ma znas onaj trip kad te na novogodisnje jutro probudi Sunce?
 Very Happy Znam! Jao, kakvo glupo i odvratno vrijeme za NG, umjesto da lijepo pada snijeg! Veceras gledam Winter Classic, a do prodavnice skoknem u majici kratkih rukava!  Ne  Ne  Ne
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Srećni Novogodišnji i Božićni praznici - Page 5 Empty Re: Srećni Novogodišnji i Božićni praznici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu