NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizija & serije, emisije..

+19
DeeDee
Lemieux
Sharks vk
Breznjev
Augment
Liverpool FC
C of Red
narrogh
rhadamanth
Jaz
Marvin
VIX
collymore10
maminho
backy
Pufta
Lazicy
SymphonyX
Che
23 posters

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Sep 12, 2013 9:53 pm

DeeDee ::
starbuck ::
DeeDee ::@starbuck

Kakav ti je dosadasnji utisak o SoA??? Hocu da pocnem da gledam ali nikako da se nakanim Smile
jedna od najboljih serija ikada!!!

disclaimer: naravno da se ne slazem sa takvim nacinom zivota i likovi uospte nisu "heroji", ali je serija sa svim obrtima, brutalnoscu i likovima prva liga. jos ako gledas u paketu (a imas pet celih sezona + sad pocinje sesta, dok odgledas i ona ce biti gotova) ludilo! pogotovo obrti - nema sanse da provalis ili predvidis ni desetinu.
znaci valja...idem da skinem pa da pocnem Smile  videla sam da ima bas dobru ocenu na imdb-u bez obzira na koncept antiheroja,a ne skodi i sto Hunnam izgleda kako izgleda Very Happy
apsolutna preporuka, kontam, volis hokej, voleces i bajkere Smile

hunnam zakon, jos sa sve kosicom i onom 2nd round sc playoff bradicom OK
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Čet Sep 12, 2013 10:32 pm

starbuck ::
DeeDee ::
starbuck ::
DeeDee ::@starbuck

Kakav ti je dosadasnji utisak o SoA??? Hocu da pocnem da gledam ali nikako da se nakanim Smile
jedna od najboljih serija ikada!!!

disclaimer: naravno da se ne slazem sa takvim nacinom zivota i likovi uospte nisu "heroji", ali je serija sa svim obrtima, brutalnoscu i likovima prva liga. jos ako gledas u paketu (a imas pet celih sezona + sad pocinje sesta, dok odgledas i ona ce biti gotova) ludilo! pogotovo obrti - nema sanse da provalis ili predvidis ni desetinu.
znaci valja...idem da skinem pa da pocnem Smile  videla sam da ima bas dobru ocenu na imdb-u bez obzira na koncept antiheroja,a ne skodi i sto Hunnam izgleda kako izgleda Very Happy
apsolutna preporuka, kontam, volis hokej, voleces i bajkere Smile

hunnam zakon, jos sa sve kosicom i onom 2nd round sc playoff bradicom OK
svidja mi se ova tvoja mogucnost da ocenjujes bradu prema rundi playoffa Very Happy Very Happy Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Ned Sep 15, 2013 10:50 pm

@starbuck

SOA kida Cool ...serija je odlicno uradjena i bas sam brzo zgotivila likove (iako nisu bas dobre cike)...vidim da planiraju da ima 7 sezona i najgore mi je sto sam se vec vezala za neke likove ali mi se cini da ce svi redom da zavrse sa RIP kraj imena Sad 


Ko nije gledao-toplo preporucujem Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Pon Sep 16, 2013 8:19 pm

hehe, DeeDee, kazem ja. cekaj drugu i trecu sezonu, ima da ti se zavrti u glavi Very Happy 

ono, sta da ti kazem, groblje se puni, ali nije tako strashno. realni su, ubiju i ponekog bitnog, da ne bude da su svi supermeni. 

nego, jedva cekam ne da zgotivis nego da pocnes da ih mrzis. e to je trip Nindza 

ja definitivno resila da sacekam da se skupi bar nekoliko epizoda seste sezone. mislim da sam tu pogresila sa petom, nisam imala taj utisak tempa i napetosti, jer sam se smarala cekajuci po nedelju dana na novu epizodu. ovaj put se ne dam zeznuti Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:12 pm

hmm, da.

eto, desilo se jednom, ne tako davno, da sam odgledala prometheusa i the dark knight rises. posle takvog bolnog razocarenja morala sam da promenim pristup bioskopu. sada idem bez ikakvih ocekivanja, mozda cak i sa negativnim. ergo, man of steal i pacific rim budu super.

jos da uspem ovo da prenesem na tv. soa jos uvek ne gledam i totalno ignorisem svaki info o novim epizodama, pa me i ne vuce toliko da gledam. mislim da cu uspesno sacekati da se zavrsi sezona.

e, sad, pominjala sam person of interest. a bila je to tako dobra serija Placem 2  onda su na kraju druge sezone i sa tekucom trecom sve zasrali Televizija & serije, emisije.. - Page 9 574044057 

bice da su tamo u ameriku u filmskoj i tv industriji izvrsili kolektivnu lobotomiju. razmisljam da pocnem da gledam sulejmana. despair...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od SymphonyX Uto Okt 08, 2013 10:53 pm

Samo Juzna Koreja i Danska.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Uto Okt 08, 2013 11:29 pm

Slazem se-kinematografija J.Koreje je po meni trenutno No.1 Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 11:36 pm

jest.

ali ne moze uvek sampanjac i kavijar. mora nekad i junk food. Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Uto Okt 08, 2013 11:42 pm

Ja sam se totalno navukla na njihove filmove a do pre godinu dana sam redovno pratila i gomilu njihovih serija.

@starbuck
Inace zavrsila sam sa 4.sezonom SOA-serija je jaaaako,jaaaako dobra i super mi sada uskace kao zamena za Breaking bad.K.Sutter stvarno zna kako da napravi odlicnu seriju.Hvala na preporuci inace bi mi jos stajala na 'to watch' listi Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 11:53 pm

DeeDee ::Ja sam se totalno navukla na njihove filmove a do pre godinu dana sam redovno pratila i gomilu njihovih serija.

@starbuck
Inace zavrsila sam sa 4.sezonom SOA-serija je jaaaako,jaaaako dobra i super mi sada uskace kao zamena za Breaking bad.K.Sutter stvarno zna kako da napravi odlicnu seriju.Hvala na preporuci inace bi mi jos stajala na 'to watch' listi Smile
Thumbs up 

bas me interesuje kako ce ti se svideti peta. meni je na kraju bila super, ali prvi deo me nesto smorio. e, sad, pitanje je da li je to do sporog gledanja jedne epizode nedeljno ili je stvarno malo sutter smorio. zato se sesta ceka da izadje cela Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 12:00 am

starbuck ::
DeeDee ::Ja sam se totalno navukla na njihove filmove a do pre godinu dana sam redovno pratila i gomilu njihovih serija.

@starbuck
Inace zavrsila sam sa 4.sezonom SOA-serija je jaaaako,jaaaako dobra i super mi sada uskace kao zamena za Breaking bad.K.Sutter stvarno zna kako da napravi odlicnu seriju.Hvala na preporuci inace bi mi jos stajala na 'to watch' listi Smile
Thumbs up 

bas me interesuje kako ce ti se svideti peta. meni je na kraju bila super, ali prvi deo me nesto smorio. e, sad, pitanje je da li je to do sporog gledanja jedne epizode nedeljno ili je stvarno malo sutter smorio. zato se sesta ceka da izadje cela Very Happy
msm da cu je pogledati za vikend pa ti javim utiske Smile a meni djavo nije dao mira pre nedelju,dve i uzivo pogledam ep iz 6. sezone-prva pomisao je bila wtf?-this show is awesome-robocop will never,ever be the same  Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Okt 09, 2013 12:07 am

ignorisem prethodni post Caos
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Sre Okt 09, 2013 12:25 am

Sinovi anarhije su mi bili otkrovenje, zbog njih sam pustio najveću bradu u životu (cca 2 mjeseca:grandpa:  ) i (opet) počeo maštati o čoperu. Ali...
Trebali su seriju završiti sa trećom sezonom, ovako su se rasplinuli. Dok se priča vrtjela oko "klubova" bilo je super, Mačete i ostali dodaci su , po meni, prevelik zalogaj. I moram reći da me sve više nervira Džeks i njegov "šarm" (onaj kretenski hod i klimanje glavom dok govori). Žao mi je stare garde, Pajni mrtav, Klej se totalno pogubio...
Eto, samo moje mišljenje.Caos
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 12:38 am

Hmmm kontam sta hoces da kazes-bilo je delova gde su bas davili ali sada mi je sve bolje i bolje (posebno ovo sto sam virnula da se desava u 6.sezoni).Sutter polako pocinje da pakuje kraj.Sto se tice Jaxa sa njim sam non stop izmedju ljubavi i mrznje (stvarno koliko tragicno je dovoljno tragicno kada je on u pitanju i kako to da do sada nije zakacio neku od STD??? Laughing ).Ja sve kontam,kako su krenuli, ima da pobiju sve likove i seriju zavrse tako sto ce nova generacija povesti Sinove Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Sre Okt 09, 2013 12:47 am

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 32451

http://www.imdb.com/title/tt2183641/?ref_=nv_sr_1

Ako volite krimiće.Smile
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 12:49 am

narrogh ::Televizija & serije, emisije.. - Page 9 32451

http://www.imdb.com/title/tt2183641/?ref_=nv_sr_1

Ako volite krimiće.Smile
Odlicna...a posebno Mr.Darcy...hocu reci Inspektor Reid Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Sre Okt 09, 2013 12:52 am

Odlicna...a posebno Mr.Darcy...hocu reci Inspektor Reid Very Happy
Meni su svi likovi jaki, a posebno narednik Drejk (iliti Bron iz GoT Very Happy).

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Detective-Sergeant-Bennet-Drake-ripper-street-33185971-1280-1920
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od SymphonyX Sre Okt 09, 2013 2:33 am

DeeDee ::Slazem se-kinematografija J.Koreje je po meni trenutno No.1 Smile
Omiljeni filmovi?Reziseri?
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 3:37 am

SymphonyX ::
DeeDee ::Slazem se-kinematografija J.Koreje je po meni trenutno No.1 Smile
Omiljeni filmovi?Reziseri?
Hmmmm welcome to dongkmakgol,3-Iron,Arirang,Friend,oldboy,TaeGuKi,71-into the fire,My tutor friend,Lady Vengance,Jae Woo Chi,Antique,The good the bad and the weird,Do re mi fa,Temptation of the wolves,S Diary (veliki fan Kim Sun Ah) ima ih jos mnogo...ove sam gledala vise puta pa su mi prvi pali na pamet Very Happy Volim njihove drame-ako neko zna da napravi dobru dramu to su onda Korejci...a imaju i dobre komedije i rom/com Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Grof Bronza Sre Okt 09, 2013 10:58 am

ja jedva cekam kada ce oni sa severa da okupiraju tu juznu koreju Very Happy uzasni su Very Happy japan wannabe Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Okt 09, 2013 10:13 pm

gotovo, ne gledam vise poi, nek se nose tamo gde su i zamislili, ali bez mene. nisam toliki mazohista.

ajd sad, tender, predlazite, sta da gledam?






edit: ha! povratak u buducnos' na foxmovies!
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Sre Okt 09, 2013 11:10 pm

Mislim da bi trebala dati još jednu šansu za Fringe. Dr. Volter Bišop / Džon Nobl je definitivno najjači lik, poprilično otkačen genijalac. U suštini, stvarno gotivim ove stare glumce sa pravilnom dikcijom.Klanjam se

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Aluminum-hat-walter
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 11:31 pm

Deadwood,Six feet under,Justified,Supernatural Smile  Neki od mojih favorita Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Okt 09, 2013 11:33 pm

Homeland je fino odradjena serija ako mozes da progutas "americki patriotizam'' Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Sre Okt 09, 2013 11:57 pm

Ovo će biti film godine!!!

narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 9 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu