NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minnesota Wild

+27
Accipitrinae
Hororelf
DeeDee
Forsberg
Brain Damage
Sepultura
Iceman
Galence
Sharks vk
Бледолики
Lee
Breznjev
Grof Bronza
narrogh
kb8
maminho
VIX
backy
pap
Augment
Marvin
collymore10
Pufta
Che
SymphonyX
Liverpool FC
Lazicy
31 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Sub Mar 13, 2021 10:49 pm

Brain Damage ::Slažem se, i ja sam jedan o tih koji voli kada u timu ima mnogo igrača iz Evrope.
Inače čitao sam u komentarima, mnogi navijači Minnesote su sumnjali u Kirila kada je doalzio. Razumem da ne gledaju KHL ali ne moraju da se ponašaju kao da sve znaju o hokeju. Naravno, sada ga dižu u nebesa isti ti koji su ga maletene osporavali. Moram i da dodam da bi Wild bez Kaprizova bila prosečna ekipa, digao je tim na viši nivo, superstar budući.
Generalno su Ameri, a pogotovo u Minnesoti prepuni sebe i misle da su najpametniji, mada ima i onih koji su oke i koji maltene posle svakog neca u kome Dumba dobro odigra i iznese mec, kao npr pre nekoliko meceva gol u OT i onda je glavna proizvka, Dumbina fotka i poruka "Where are you now Dumba haters"? 😁 To obozavam da vidim, zato sto su ljudi uglavnom tipicni "amerikanci", cast izuzetcima, ali ih je jako malo. Moram priznati da me to uzasno nervira kod njih. Kad su tako pametni sto ne formiraju dobar tim? Pljuvali su i Fialu, ja sam komentarisao da ce docekati svoj momenat i eto ga jedan od boljih igraca.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od SymphonyX Ned Mar 14, 2021 1:43 am

Marvin ::Treba uzimati sto bolje igrace, nebitno odakle su. Jako je cesta pojava da na ovom forumu da fanbojujete neke Ruse ili sta ti ja znam kakve igrace koji nista specijalno nisu, samo zato sto su Rusi, a na jednog koji je dobar kao Kaprizov dodje gomila Mayorova i Shirokova i ko zna kakvih sve ne To jedino navijaci Montreala sto vole svoje frankofone igrace i trenera, govna separatisticka, inace uvek best player available pa makar bio ko zna odakle.
Epizoda Shirokova u Nucksima je bas bila bljak.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Marvin Ned Mar 14, 2021 2:14 am

Brain Damage ::
Hvala, hvala. Very Happy

Marvine, pa zar to nije slučaj sa svim ostalim igračima bez obzira koje su nacionalnosti? Šta hoćeš da kažeš? Da bih pre izabrao za svoj tim Loktionova nego Barkova recimo? Naravno da ne.  Smile
Uopste ne razumem sta hoces da kazes?

Vidi, postoji svakako odredjena barijera koja sprecava da svi najbolji igraci na svetu budu u NHLu. Ako igrac moze biti first liner u KHLu i vodja ekipe, tesko da ce on doci u NHL da igra u trecoj postavi.

A neretko se desava da postavite tako neke igrace koji su dobri u KHLu ili u evropskim ligama da su na nivou ozbiljnih NHL igraca a oni to nisu. Za svakog Panarina ili Kaprizova dodje desetine i desetine Shirokova, Filatova, Barabanova ili ne daj Boze Rikarda Valina i slicnih.

A glavna poenta je da se posebno obraca paznja na te igrace, npr. mnogo vise ste pricali o npr. Lyubimovu ili Medvedovu nego o njima jednakim pandanima sa Severnoamerickog kontinenta, cisto jer su oni Rusi.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od SymphonyX Ned Mar 14, 2021 12:07 pm

Previse puta smo vodili ovu raspravu, jos smo ranije imali jaku russian fanboys ekipu  Laughing
Kad smo vec kod toga, ima li neko u KHL da bi mogao napraviti nesto u NHL?
Pritom ne racunam ove poznatije prospecte.
U Vancouver sledece sezone vjerovatno stizu Tryamkin i Pod.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Ned Mar 14, 2021 1:16 pm

Marvin ::
Brain Damage ::
Hvala, hvala. Very Happy

Marvine, pa zar to nije slučaj sa svim ostalim igračima bez obzira koje su nacionalnosti? Šta hoćeš da kažeš? Da bih pre izabrao za svoj tim Loktionova nego Barkova recimo? Naravno da ne.  Smile
Uopste ne razumem sta hoces da kazes?

Vidi, postoji svakako odredjena barijera koja sprecava da svi najbolji igraci na svetu budu u NHLu. Ako igrac moze biti first liner u KHLu i vodja ekipe, tesko da ce on doci u NHL da igra u trecoj postavi.

A neretko se desava da postavite tako neke igrace koji su dobri u KHLu ili u evropskim ligama da su na nivou ozbiljnih NHL igraca a oni to nisu. Za svakog Panarina ili Kaprizova dodje desetine i desetine Shirokova, Filatova, Barabanova ili ne daj Boze Rikarda Valina i slicnih.

A glavna poenta je da se posebno obraca paznja na te igrace, npr. mnogo vise ste pricali o npr. Lyubimovu ili Medvedovu nego o njima jednakim pandanima sa Severnoamerickog kontinenta, cisto jer su oni Rusi.
Svi dobro znamo da se nekim igracima i ne isplati da napuštaju tim u KHL i vode ekipu, pritom imaju mnogo vise novca u KHL nego u NHL, prema tome, zasto bi uopste  hteo sa ide iz svoje zemlje gde ima sve , a ima i kvalitet i to pokazuje? Realno, nije sve u NHL.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Brain Damage Ned Mar 14, 2021 1:51 pm

Marvin ::
Brain Damage ::
Hvala, hvala. Very Happy

Marvine, pa zar to nije slučaj sa svim ostalim igračima bez obzira koje su nacionalnosti? Šta hoćeš da kažeš? Da bih pre izabrao za svoj tim Loktionova nego Barkova recimo? Naravno da ne.  Smile
Uopste ne razumem sta hoces da kazes?

Vidi, postoji svakako odredjena barijera koja sprecava da svi najbolji igraci na svetu budu u NHLu. Ako igrac moze biti first liner u KHLu i vodja ekipe, tesko da ce on doci u NHL da igra u trecoj postavi.

A neretko se desava da postavite tako neke igrace koji su dobri u KHLu ili u evropskim ligama da su na nivou ozbiljnih NHL igraca a oni to nisu. Za svakog Panarina ili Kaprizova dodje desetine i desetine Shirokova, Filatova, Barabanova ili ne daj Boze Rikarda Valina i slicnih.

A glavna poenta je da se posebno obraca paznja na te igrace, npr. mnogo vise ste pricali o npr. Lyubimovu ili Medvedovu nego o njima jednakim pandanima sa Severnoamerickog kontinenta, cisto jer su oni Rusi.

Hoću da kažem da si u pravu za napisano ali i da grešiš ako misliš da bi moj NHL tim bio sastavljem isključivo od ruske reprezentacije.  Pijem kafu i chiluje
Kako nismo pričali? Matt Read?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od RedBaron Ned Mar 14, 2021 1:55 pm

Uh bre upadoh u rusofilsko gnezdo  Wink...Ok verovatno ima onih koji bi sastavili tim od Kanadjana samo ili Svedjana ili Finaca ili Ceha 
Nego jel ima neko osim mene da bi sastavljao uglavnom sa Amerima ? Ili sam i tu usamljen  Sad
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Ned Mar 14, 2021 3:17 pm

RedBaron ::Uh bre upadoh u rusofilsko gnezdo  Wink...Ok verovatno ima onih koji bi sastavili tim od Kanadjana samo ili Svedjana ili Finaca ili Ceha 
Nego jel ima neko osim mene da bi sastavljao uglavnom sa Amerima ? Ili sam i tu usamljen  Sad
Nemce u Svedjane kao i Fince treba ubaciti sto vise u NHL. Oni mogu da nametnu jos bolju igru gde ce se ljudi vise cimati, a ne kao sto Borna kaze "jedan sutira, ovaj drugi se bije, treci blokira", ali niko da se bori za tim do kraja.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od croshark Pon Mar 15, 2021 10:46 am

Minnesota melje... ajmo minnesota  Very Happy
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Brain Damage Pon Mar 15, 2021 6:23 pm

Evo im prilika da se odlepe, još jedna pobeda protiv Arizone i to je to, ja nisam uopšte sumnjao da će igrati PO, u odnosu na ostale ekipe su bolji, tačnije imaju Kaprizova, da nije došao ove sezone, to bi onda bila ujednačena bitka za tu poziciju.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od croshark Pon Mar 15, 2021 8:18 pm

Brain Damage ::Evo im prilika da se odlepe, još jedna pobeda protiv Arizone i to je to, ja nisam uopšte sumnjao da će igrati PO, u odnosu na ostale ekipe su bolji, tačnije imaju Kaprizova, da nije došao ove sezone, to bi onda bila ujednačena bitka za tu poziciju.
Nisam ih vidio ovako visoko a pogotovo ne da pobjeđuju u kontinuitetu.
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Pon Mar 15, 2021 9:58 pm

croshark ::
Brain Damage ::Evo im prilika da se odlepe, još jedna pobeda protiv Arizone i to je to, ja nisam uopšte sumnjao da će igrati PO, u odnosu na ostale ekipe su bolji, tačnije imaju Kaprizova, da nije došao ove sezone, to bi onda bila ujednačena bitka za tu poziciju.
Nisam ih vidio ovako visoko a pogotovo ne da pobjeđuju u kontinuitetu.



Sezona 2017. Minnesota vezala 12 pobeda za redom, Columbusi zaredjali tada 13 za redom. Mec izmedju dve ekipe igrao se za vece Nove godine tacno u 12 po nasem vremenu. Columbus je tada dobio i 14 meč mislim pobedom nad Wildima 4:2.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Sre Mar 17, 2021 12:44 pm

Kahkonnen SHO, zaista me prijatno iznenadjuje decko. 9 uzastopna pobeda.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Breznjev Sre Mar 17, 2021 5:06 pm

Kaprizov i Kahkonen preporodili Minesotu,sad se pokazalo kao pun pogodak što su se rešili Koivua i Staala a pre toga prodali sve od kojih se očekivalo da budu nosioci igre Niderajtera,Granlunda i Coyla jer ono što su dobili za njih a to su Fiala,Rask i Donato ako se ne varam pokazali su se kao dostojne zamene.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Sre Mar 17, 2021 7:32 pm

Breznjev ::Kaprizov i Kahkonen preporodili Minesotu,sad se pokazalo kao pun pogodak što su se rešili Koivua i Staala a pre toga prodali sve od kojih se očekivalo da budu nosioci igre Niderajtera,Granlunda i Coyla jer ono što su dobili za njih a to su Fiala,Rask i Donato ako se ne varam pokazali su se kao dostojne zamene.
Da budem iskren od Donata sam ocekivao vise, Rask nije los, ali definitivno je Fiala bio dobra opcija.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Brain Damage Čet Mar 18, 2021 5:26 pm

Večeras je pravi test, protiv Kolorada.  Smile
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Čet Mar 18, 2021 8:20 pm

Brain Damage ::Večeras je pravi test, protiv Kolorada.  Smile
Pa pazi, jedino se Kolorada plasimo i Vegasa. Da uzmemo barem jedan mec bice dobro.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od croshark Čet Mar 18, 2021 10:41 pm

Vidit ćemo noćas kakva je situacija zapravo kad idete na noge Avsima koji su isto u seriji.
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Pet Mar 19, 2021 12:37 am

croshark ::Vidit ćemo noćas kakva je situacija zapravo kad idete na noge Avsima koji su isto u seriji.

Uglavnom Sota bolje prolazi ove sezone u gostima, barem je tako bilo dok nismo poceli igrati kuci 😁.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Pet Mar 19, 2021 2:49 am

Colorado je pucao 25 puta u prvoj trecini... Potpuno zasluzeno vode 2:0..
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od croshark Pet Mar 19, 2021 10:36 am

Na kraju Avsi rezultatski glatko.. nekako sam to i očekiva
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Hororelf Pet Mar 19, 2021 11:07 am

croshark ::Na kraju Avsi rezultatski glatko.. nekako sam to i očekiva
Ja nisam, mi smo juce totalno bili dezorijentisani, jako losa igra, a Avsi su pritom odirgali jako dobro, unistili su nas i statistticki i rezultatski, odlična igra Colorada i zasluzena pobeda. Majstorija Rantanena juce, voleo bih takvog igraca da dovedemo.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Brain Damage Sub Mar 20, 2021 10:27 pm

Nešto vam ne leže Avelanši.  Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od croshark Sub Mar 20, 2021 10:44 pm

Auf opet težak poraz....
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Breznjev Ned Mar 21, 2021 12:45 am

Kakvo izuvanje od Avsa.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Minnesota Wild - Page 37 Empty Re: Minnesota Wild

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu