NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodeni sportovi

+7
kb8
SymphonyX
ιвяσ
Lazicy
Laza
collymore10
Che
11 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Vodeni sportovi Empty Vodeni sportovi

Počalji od Che Ned Feb 14, 2010 1:21 am

Ovde idu svi sportovi koji su vezani za vodu, poput plivanja, skokova, vaterpola..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Sub Mar 27, 2010 1:41 am

Evo vesti iz vaterpola - P A R T I Z A N gazi sve redom :weee:
Eger je porazen a 12-4
Laughing
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Sub Mar 27, 2010 7:00 pm

da, cak i na strani, kad je sudjenje ocajno, deru sa 7-8 razlike.. Laughing :weee:
ako ove godine ne osvojimo evroligu, ne znam kad cemo.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Pon Maj 31, 2010 11:57 pm

Srbija Srbija Srbija Srbija VSS:Denise, srećan ti put! Srbija Srbija Srbija Srbija

IZVOR: SPORTSKE.NET,

Vaterpolo savez Srbije saopštio je da je upoznat sa činjenicom da će bivši golman selekcije Denis Šefik dobiti crnogorski pasoš, ali da to ne remeti planove.
Denis Šefik je odlučio da nastupa za reprezentaciju Crne Gore, a iz srpskog vaterpolo savez poručuju da nemaju ništa protiv takve odluke odličnog golmana.
"To je njegova legitimna i svojevoljna odluka, svaki igrač ima pravo da bira za koju će reprezentaciju ili tim igrati", navodi se u saopštenju prvog operativca VSS, Marka Stefanovića.
Generalni sekretar VSS je podsetio da je Miloš Vukićević takođe dobio crnogorski pasoš i da je prošle godine na Mediteranskim igrama u Peskari nastupao za reprezentaciju te zemlje.
"Za Vaterpolo savez Srbije to su samo formalnosti koje ne remete dalje planove i pripreme reprezenatcije Srbije", navodi se u saopštenju.
Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora Crna Gora
jebiga ako mu ONI vise odgovaraju onda...
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Čet Jun 03, 2010 12:29 am

Crnogorci mnogo vise ulazu u vaterpolo i, uopste, mnogo mu vise paznje posvecuju.. Sta da rade, kad samo tu valjaju, i samo tu mogu (donekle) da se kurce.. Laughing
A i dosta toga je on nama vec dao, a polako i matori.. Za to mu hvala.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Sub Jun 12, 2010 2:18 pm

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Vanji Udovičiću otkaz u Pro Reku zbog Srbije! Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija

| IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORTSKI ZURNAL, NOVOSTI, PRESS

Vodeni sportovi Vanjaudovicic

Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Vanja Udovičić dobio je otkaz u Pro Reku jer nije želeo da igra za Italiju. Više puta sam im rekao da želim da igram samo za Srbiju, kaže Udovičić.
Vanja Udovičić doveo je Pro Reko do svih mogućih trofeja, a onda je doživeo da bude ucenjen. Italijani ostanak u Reku uslovili igranjem za njihov nacionalni tim.
"Tražili su da igram za Italiju, jednostavno je bilo ili-ili... Obrazložili su to rečima da su mnogo uložili u dobijanje pasoša, da veruju da mi je mesto u toj reprezentaciji", rekao je Udovičić za "Sportski žurnal".
Priča o njegovom prelasku međi Azure datira već neko vreme, a Vanja Udovičić nije se ni jednog trenutka dvoumio.
”I tada su mi rekli šta hoće, ali sam im ja poručio isto što sam rekao nekoliko puta do sada. Ne razmišljam da igram ni za jednu drugu reprezentaciju osim za reprezentaciju Srbije. Kapiten sam svetskog prvaka i zna se šta osećamo kad igramo zajedno. Izgledalo je kao da to nisu očekivali i odlučili su se za ovaj potez. Za mene je to bilo iznenađenje, ali nemam razloga da žalim nijednog trenutka",kaže Udovičić
Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Vanja Udovičić rekao je da nije imao kontakt sa čelnicima Partizana iako su mediji u Italiji spekulisali da bi mogao da se vrati na Banjicu, a da Andrija Prlainović u zamenu dođe u Pro Reko.
”Nisam pričao sa Partizanom. Možda se i vratim u Srbiju, pa se pronađe način da zaigram za neki drugi klub. Ko zna, trenutno sam slobodan i čekam ponude” rekao je Udovičić


Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Uto Jul 20, 2010 12:00 pm

OK OK OK
Mi nemamo ni bazen, a FSS dobija milione!

izvor:PRESS

Pitam se ima li smisla da mi vaterpolisti uopšte osvajamo medalje kad nas niko ne poštuje! Ministarstvo nam je prepolovilo budžet, nemamo bazen za trening, a u fudbal se ulažu ogromne pare. Pitam se samo na osnovu čega?

Jedan od najboljih srpskih vaterpolista Andrija Prlainović žestoko je ogorčen zbog odnosa države prema ovom trofejnom sportu! Dan posle osvajanja prvog mesta u Svetskoj ligi, zlatni „delfin" je istakao da će Srbija imati najlošije uslove za pripreme za Evropsko prvenstvo od svih
reprezentacija.

- Želeo bih prvo da zahvalim divnoj niškoj publici. Poslali smo svi zajedno divnu sliku u svet. Spojili smo zlato na Svetskom prvenstvu i Svetskoj ligi, očekuju nas još dva takmičenja u bliskoj budućnosti. Jasno je da ćemo, uprkos svemu, jurišati na prvo mesto na EP u Hrvatskoj - rekao je Andrija Prlainović za Press.

Ljut na ministarstvo

Mada bi trebalo da bude zadovoljan i radostan zbog novog uspeha jednog od najtrofejnijih kolektivnih sportova u Srbiji, Prlainović je zvučao dosta tužno i ogorčeno.
- Ne znam šta više možemo da napravimo od ovoga što smo napravili do sada, a da neko počne da nas poštuje na pravi način. Slobodno napišite da sam ogorčen na Ministarstvo sporta i omladine, jer su skratili budžet za vaterpolo. Ne skratili, nego prepolovili. Svi se mi pitamo da li ima više svrhe da osvajamo ove medalje.
Nedavno je selektor Dejan Udovičić izneo niz problema sa kojima se tokom priprema suočila reprezentacija, a Prlainović potvrđuje da se on i saigrači pripremaju u zaista lošim uslovima.
- Maltene nismo imali gde da treniramo. Zar je to zaslužio svetski prvak? Ova zemlja nema jedan i po bazen, a donosimo najsjajnije medalje sa svih takmičenja. Ovde se ulaže u mnogo toga, gradi se svašta, a mi nemamo bazen u kome možemo nesmetano da treniramo. Ulaže se, recimo, puno para u Fudbalski savez, a zaista ne znam na osnovu čega oni dobijaju toliko. Mogli su malo para da odvoje za nas - nastavlja priču Prlainović.

I Ja se to pitam celog zivota - dokle vise PROSECNI fudbaleri da budu ISPRED svih sportista u Srbija pa ljudi fudbal igra i Pantelic !?
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Uto Jul 20, 2010 12:03 pm

Jbg., to je nasa realnost. Sad Mada, ne moze se uporedjivati vaterpolo i fudbal - fudbal je mnogo profitabilniji (ako se dobro vodi)..
Inace, tesko cemo mi u Hrvatskoj napraviti nesto, narocito ako budemo igrali sa Hrvatima.. Pa jbt., sudjenje je i u Nisu bilo OCAJNO, kako li ce tek biti tamo.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Laza Uto Jul 20, 2010 5:24 pm

Osvajamo ili mi ili Crnogorci, ne verujem da mogu nesto Hrvati.
Laza
Laza
AHL
AHL

Posts : 125
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

http://www.nba-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Pet Jul 30, 2010 6:11 pm

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija

Vaterpolisti Srbije u polufinalu SK

izvor: B92

Vaterpolo reprezentacija plasirala se u polufinale Svetskog Kupa pobedom nad Australijom rezultatom 12:9 (3:2, 4:2, 3:2, 2:3).

Srbija je do pobede u četvrtfinalu Svetskog Kupa u rumunskoj Oradei došla bez većih problema, uz dobru igru i odlično korišćenje igrača više u bazenu.
Najefikasniji u ekipi Srbije bio je Aleksić sa tri gola, a istakao se i Slobodan Soro sa 12 odbrana. Najverovatniji rival našoj selekciji u polufinalu biće reprezentacija Španija i taj susret na programu je u subotu od 17:30.
Srbija je u relativno mirnoj prvoj četvrtini, uz po jedno isključenje na obe strane, došla do prednosti od 3:2. Treći gol za Srbiju postigao je Prlainović i to je bio njegov 200. pogodak za nacionalni tim.

Na startu druge četvrtine Australija je izjednačila, ali je onda Srbija u periodu od samo dva minuta postigla tri gola i na taj način stekla prednost koju je uspešno čuvala do kraja meča.

Selektor Dejan Udovičić ukazao je na nedostatke u igri, uprkos pobedi.

“Vidljivo je da nemamo kontinuitet u igri i protiv Španije ćemo očigledno morati da rasporedimo snagu. Neke smo elemente popravili u odnosu na Niš ali još mora da se radi. Španija je imala lakšu grupu ali je primetno da su značajno digli formu u odnosu na sve ekipe koje su bile u Svetskoj ligi. Imaju drugog centra Mađara i verujem da iako ne igra Rađen moramo da se odbranimo”, rekao je selektor.

Milan Aleksić već se okrenuo susretu sa Špancima.

“Biće teško sa Španijom, odlična ekipa. Dobili su drugog centra Mađara Širanjija, iskusni su i sigurno imaju želju da idu napred. Daćemo sve od sebe”, rekao je Aleksić.

Filip Filipović svestan je da će meč sa Španijom biti veoma neizvestan.

“Tri četvrtine kvalitetne igre za ovaj stadijum priprema.U poslednjem smo ostali bez koncentracije, bez realizacije dogovora sa sastanka i to ne sme da se ponavlja. Španija igra odlično, biće u krugu kandidata za medalju u Zagrebu. U Nišu su samo trenirali a sada se vidi da se podižu i da će nam biti jako teško. Dosta smo igrali ove godine. Imaju pojačanje u mađarskom centru ali verujem da ćemo dati sve od sebe i videti koliko to sada vredi”, rekao je Filipović.

Bazen Jon Aleksandresku. Gledalaca 300. Sudije: Aleksandresku (Rumunija), Kabral (Brazil).Igrač više: Australija 9 (4), Srbija 7 (5) .

Australija: Stenton, Kembel 1, Bird, O Haloran 1, Mitland 1, Martin, Junger 2, Mek Gregor 1, Svit, Hojden 2, Koteril, Miler 1, Denerli.Selektor: Foks.

Srbija: Soro, Avramović, Gocić 1, Udovičić 2, Vapenski, D.Pijetlović 1, Nikić 1, Aleksić 3, Mlličić, Filipović 2, Prlainović 2, Mitrović, G.Pijetlović. Selektor:Udovičić.

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Ned Avg 01, 2010 9:43 pm

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija

Srbijaaa! Sampion Vrtim se u krug Postovanje Bravo Razz Very Happy Laughing :klan: Cepam se od smeha U zdravlje

S R B I J A U B E D L J I V O D O S V E T S K O G K U P A ! ! !

izvor: B92

Vaterpolo reprezntacija Srbije osvojila je Svetski FINA kup u rumunskoj Oradei pošto je u finalu pobedila selekciju Hrvatske sa 13:7 (4:0,2:3, 5:3, 2:1).

Filip Filipović, Živko Gocić i Vanja Udovičić bili su najefikasniji sa po tri gola.
Ekipa Dejana Udovičića je tako nakon trijumfa u Svetskoj ligi osvojila prvo mesto i u Svetskom kupu, a turnir u Oradei bio je poslednja provera pred Evropsko prvenstvo koje se održava u Zagrebu od 29. avgusta do 10. septembra.
Srbija je u prvom kolu Svetskog kupa u grupnoj fazi izgubila od selekcije Hrvatske. Naši vaterpolisti najavljivali su težak meč u finalu, i čini se da im je upravo takav pristup i donao ubedljiv trijumf.

Duel je praktično odlučen već u prvoj četvrtini koju je Srbija odigrala bez greške u odbrani. Sa druge strane po dva gola postigli su Gocić i Udovičić, i nakon prvog kvartala na semaforu je stajalo ubedljivih 4:0.

U drugom periodu selekcija Ratka Rudića pokušala je da se vrati u meč, ali naši vaterpolisti to nisu dozvolili. Srbija je do samog finiša održavala prednost od četiri razlike, a četiri sekunde pre kraja nadu Hrvatima pred nastavak dao je Bušlje koji je smanjio na 6:3.

Drugi deo naši vaterpolisti sjajno su počeli. Filipović, Nikić, Udovičić i Mitrović postigli su golove, i početkom trećeg perioda bilo je velikih 10:4. Hrcvati su se sa dva vezana gola približili na minus četiri, a konačan rezultat posle treće četvrtine postavio je Gocić (11:6).

Poslednji period protekao je u slabijem tempu pošto je pobednik već bio poznat. Golove za Srbiju postigli su Pjetlović i Filipović, a sa druge strane pogodio je najbolji strelac turnira Sukno za konačnih 13:6.

Najbolji igrač turnira Vanja Udovičić bio je zadovoljan nakon trijuma u finalu.

"Uradili smo dobar posao, išlo nam je sve od ruke. Ali Oradeu već zaboravljamo.Drugi ispit smo položili sa najvećom ocenom.Siguran sam da možemo još bolje.Sada se spremamo za Zagreb", rekao je Udovičić.

Dejan Udovičić je bio kratak: "Čestitam ekipi. Oni mogu još bolje."

Sa druge strane Rudić je sportski čestitao: "Srbija je fizički pripremljenija i to se videlo. Bili su brži, jači, bolji."

Filip Filipović rekao je da nije očekivao laku pobedu u finalu.

"Moj drugi FINA Kup. Nismo očekivali ovakav meč i naravno presrećan sam što se sve ovako odvijalo. Hrvatska je mnogo dobra ekipa i nije lako pobediti ni sa golom razlike a ne ovako."

Srbija - Hrvatska 13:7 (4:0,2:3, 5:3, 2:1)

Bazen: Jon Aleksandresku. Gledalaca. Sudije:Koganov (Azerbejdžan), Golderberg (SAD). Igrač više: Srbija 8 (8), Hrvatska 11 (3)

SRBIJA: Soro, Avramović, Gocić 3, Udovičić 3 , Vapenski, D.Pijetlović 1, Nikić 1, Aleksić, Miličić, Filipović 3, Prlainović, Mitrović 2, G.Pijetlović.Selektor:Udovičić
HRVATSKA: Brzica, Burić, Bošković, Dobud, Joković, Karač 1, Muslim, Bušlje 2, Sukno 3, Barać 1, Hinić, Buljubašić, Pavić.Selektor: Rudić.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Pon Avg 02, 2010 2:52 pm

Kakva 1/3 je ono bila.. :klan: Srbijaaa!
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Čet Sep 09, 2010 2:03 pm

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija

S´VEROM U BOGA...
Vodeni sportovi V161396p0

Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija Srbija
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Čet Sep 09, 2010 2:10 pm

Ja ovo danas necu gledati. Necu da se nerviram, znam da ce nas sudije pokrasti. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Lazicy Čet Sep 09, 2010 2:45 pm

kako bih voleo da ih ponizimo pred onom njihovom publikom. Pijem kafu i chiluje
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Lazicy Čet Sep 09, 2010 5:40 pm

Srbija srbija srbija...
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od collymore10 Čet Sep 09, 2010 6:55 pm

Nemoj nikako Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec Ruzna rec
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Čet Sep 09, 2010 7:26 pm

Ma ja vaterpolo gledam samo kad igraju kod nas.. Pijem kafu i chiluje
Kolko sudije tu kradu, ma bosanski politicari su za njih mala deca.. Nindza
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Lazicy Čet Sep 09, 2010 9:16 pm

ono je sramota. Fejspalm joj
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od ιвяσ Čet Sep 09, 2010 9:33 pm

Де сте момци, како сте, надам се да смо вам покварили дан!

Spojler:
avatar
ιвяσ
AHL
AHL

Posts : 190
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Lazicy Čet Sep 09, 2010 9:44 pm

ιвяσ ::Де сте момци, како сте, надам се да смо вам покварили дан!

Spojler:

dobar si Zujo Kujo.. Laughing

a stvarno, moras priznati da onako ne sude ni kobiju.. Fejspalm joj
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od ιвяσ Čet Sep 09, 2010 9:53 pm

ne znam, stvarno... imao sam trening...
avatar
ιвяσ
AHL
AHL

Posts : 190
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Che Čet Sep 09, 2010 10:51 pm

Ja nisam gledao, al znam da su nas sudije unistile.. Pijem kafu i chiluje
Svejedno, vaterpolo je sport za koji niko ne daje 5 pari, sem nas Balkanaca, i mozda Madjara i Italijana.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od SymphonyX Pet Sep 10, 2010 2:47 am

Ne serite kurve mrtve.......HRVATSKA Zao Sudjenje je bilo dobro,nemamo razloga da se bunimo kad su hrvatice uz nas kad pijemo Lupam smeh Lupam smeh
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od kb8 Pet Sep 10, 2010 8:41 am

Bome nisu suci nista krivi jer to je jednostavno takav sport di jedni druge peglaju pa na kraju pobijedi ko pobijedi... U Nisu ste vi nas dobili, sad smo mi vratili i mozemo na janjetinu... Uostalom, ja bi uvijek mjenjo ovu pobjedu za onaj kosarkaski poraz od prije par dana...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Vodeni sportovi Empty Re: Vodeni sportovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu