NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Srbije

+27
hanson44
Yorick
Nemanja_93
Grof Bronza
stele70
TUTI FRUTI
Breznjev
Hororelf
Rista Ris
MUĆKE
Galence
Marvin
Patrick Kane
C of Red
rhadamanth
Sima90
prlapan
maminho
kb8
VIX
OHK Beograd
collymore10
Liverpool FC
Koleman994
SymphonyX
FILIP31
Che
31 posters

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sub Jul 21, 2018 9:04 pm

Eto, sam si vidio koja su djeca u pitanju. Sramota šta rade.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Sub Jul 21, 2018 9:30 pm

Zvezda treba da igra ligu Slovenije 12 i 14 (ili Madjarska), posto je vise nego ocigledno ovo sa decom samo farsa. Mislim da ona ne treba da ispastaju.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Sub Jul 21, 2018 9:51 pm

Sramota od saveza sta su uradili, ovo se odnosi i na Partizan.

Meni samo nije jasno zasto se Zvezda uopste obazire na ovu zabranu od strane Saveza?
Sta to moze savez da uradi Zvezdi i na koji nacin moze da je kazni?
Zasto Zvezda ne igra U14 u Sloveniji bez obzira na zabranu?????

Ako ce Spartak igrati sa U14 u Madjarskoj, ne znam zasto Zvezda ne igra takodje?

Savez ne moze i ne sme Zvezdu da kazni, jer bez Zvezde slobodno mozemo da stavimo bravu na ceo hokej trenutno u Srbiji. Ne bi imali ni seniorsku ni juniorsku reprezentaciju...jer su skoro svi igraci iz Zvezde....Zvezda moze bez problema da ucenjuje savez...ne znam samo zasto to ne uradi?

Ajde Dačo, objasni mi molim te ovo....Zasto Zvezda bez obzira na zabranu ne igra U14 u Sloveniji????
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sub Jul 21, 2018 11:10 pm

Spartak je svoju djecu registrovao za mađarski klub i zato mogu djeca da igraju. Zvezda je htjela da svoju djecu registruje pod Maribor B ali Đaković mi kaže da tada ne bi mogla da igraju domaće prvenstvo. Kako će to Spartak da premosti, ne znam.
Zvezda nije mogla da se registruje za IHL sa U14 jer zabrana Saveza se poštuje od strane Slovenaca jer je na tom IIHL niovou. Đaković je trenutno na odmoru pa nemam info šta će da bude sa tom djecom, mada je moguće da neki od njih budu prekomandovani u U16.
Strašno je šta je Savez sa ovom sramnom odlukom napravio...ali STRAŠNO.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Ned Jul 22, 2018 11:13 pm

Mislim da je Djakovic uz saglasnost roditelja trebao da istraje na onome kako se zapocelo pre par sezona. Samo cu vam dati linkove da vidite kakva je ponuda za ligu od strane Slovenaca: 
U14 - 9 ekipa - 24 utakmice bez Zvezde (+ playoff) 
http://hokej.si/razpored-ihl-in-drzavnega-prvenstva-deckov-201819/ 
U12 - 13 ekipa - 24 utakmice bez Zvezde (+playoff) 
http://hokej.si/razpored-ihl-in-drzavnega-prvenstva-mlajsih-deckov-201819/ 

Mislim da je prihvatanje ove ucene greska samim tim sto su i Partizan i Spartak pronasli nacin da zaobidju ovu zabranu.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pon Jul 23, 2018 6:32 am

Pazi, Partizan je bio mnogo obavješteniji pa je planiranje tog U15 išlo sigurno dosta ranije. Za Spartak ne znam kako će Savez da odreaguje da djeca koja su prijavljena u Mađarskoj igraju i srpsku ligu. Znam da je bilo priče da Zvezdina djeca budu prijavljena u Maribor B ali onda ne bi mogla da igraju srpsku ligu.
Da li će ili su već u Zvezdi nešto planirali, osim da određeni broj igrača prebace u kategoriju U16, ne znam. Čekam Đakovića da se vrati sa godišnjeg pa da razgovaram oko toga s njim.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pon Jul 23, 2018 1:58 pm

Slazem se sa FIMolom....Zvezda je trebala da registruje ekipu Maribor B i da igra Slovenacku ligu. Sta vredi bezvredna titula u domacem U14 prvenstvu gde igraju 2-3 ekipe? Bas se pitam koliko bi se utakmica odigralo u domacem prvenstvu i da li je to vredno samo da bi se osvojila titula?

Zrtvovati titulu u domacoj ligi u toj konkurenciji  je sasvim opravdano ako bi klinci igrali Slovenacku ligu i napredovali.

Sto se tice Spartaka, pa to je neozbiljno. Oni i tako nemaju ekipu za U14 i tako ne bi ni igrali domace prvenstvo. Njihovih par igraca dopunjuje Madjarsku ekipu i to je cela poenta zasto igraju to. Oni nisu ni planirali da igraju domacu ligu u toj konkurenciji jer nemaju dovoljan broj igraca.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pon Jul 23, 2018 2:31 pm

Vidjećemo još šta će biti sa Zvezdinom U14...sačekajte da čujem Đakovića šta će reći.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Čet Sep 06, 2018 1:11 pm

Da se nadovezem, Zvezda U14 i pored zabrane Saveza igrace Sloveniju sto toplo pozdravljam Smile 
Postovanje

Nasa liga, seniori - ko ucestvuje i raspored?
Junior lige 18 16 14 12?

Evo 10 septembar a Savez kao da i nepostoji, sramota!! 
Sramota uopste sto predsednik Milovanovic uopste ima monopol da se zajebava sa nasom decom, nadam se da ce sam otici ako imalo ima mozga.. samo budala i idiot moze da zabrani 14 i 12 deci da se takmice, i da ih vezuje za nesto sto i sam zna da nema perspektivu.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Čet Sep 06, 2018 7:16 pm

Bogdan Dabović je nešto u Savezu (zaboravih šta) pa ću ga sutra vidjeti u Sarajevu i napraviti intervju i pitati i neke stvari oko Saveza, lige i sl.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sre Sep 19, 2018 9:04 pm

Izgleda bez seniorske lige http://www.czbgtv.com/2018/09/19/bruka-na-pomolu-nema-seniorske-lige-u-hokeju-na-ledu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Hororelf Sre Sep 19, 2018 10:29 pm

HOKEJ U BEOGRADU 2016-2017 .... Tuzan Tuzan Tuzan

Liga Srbije - Page 25 Jpeg&lastModified=1474540303000

Liga Srbije - Page 25 MOL-Liga-Vreme-je-za-debi-HK-Beograd

HOKEJ U BEOGRADU DANAS 2018 Fejspalm joj Bacam kompijuter

Liga Srbije - Page 25 Hala_Pionir
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sub Sep 22, 2018 9:57 pm

Evo šta mi kažu iz NS Starsa...

"Nece biti domace lige, a mi pokusavamo da napravimo seniorsku selekciju sa mladjim igracima i igramo Balkansku ligu sto i (HK Spartak) igra!
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Ned Sep 23, 2018 7:33 am

http://www.czbgtv.com/2018/09/23/domaca-liga-je-mrtva/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Ned Sep 23, 2018 2:07 pm

Pa naravno da niko ne sme da kaze nista kad i klubovi dobijaju valjda (ne znam) neku siću od Saveza, a uostalom dobro je poznato kako je Predsednik docao na celo Saveza. 

Napravice on neku ligu od Januar - Mart, dovoljno je ubaciti reprezentaciju U20 i jos neki tim okupiti samo zbog papira (nema veze sto ce gro utakmica biti registrovan 5:0). 

Misljenja sam da je dosta ljudi u vrzinom kolu, jer su i svi deo kolorita zadnjih 10+ godina.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Sre Okt 03, 2018 4:10 pm

Zakoracili smo u oktobar, obe hale u Beogradu i Novom Sadu su operativne a sa stranice Saveza za sada samo izvestaji o IHL ligi sa Slovencima. 

Imamo li raspored i ekipe za ligu 12 i 14 Srbije? 
Gde su i sta rade 12 i 14 kategorije Zvezde, gde se takmice?
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sre Okt 03, 2018 6:02 pm

Čekaju ligu Srbije Very Happy Pitaću šta se dešava.

Seniorske lige nema.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Hororelf Čet Okt 04, 2018 4:24 pm

Nevezano za ovu pricu. Ne znam za vas,ali kad sam poslednji put bio u Pioniru skoro primetio sam da je osvetljenje uzasno. Pola terena je u mraku, cak kod klupa za igrace skoro pa da je potpuno mrak... Da li iko zna da ce se odigrati dva svetska prvenstva sledece godine i da po nekim pravilima , rekao bih, trebalo bi da hala ima vise svetla? Ne znam kakvi su propisi u IIHF-U ,ali mislim da je ovo lose. Cak nekad pomislim da igraci jedva vide pak u nekim zonama. Kao da igraju u tunelu. Ako neko nije obratio pozanju neka vrati stream-ove skorasnjih utakmica pa neka sam prosudi Pojma nemam .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Pet Okt 05, 2018 12:40 am

Bice jos mracnije za 14 dana kada u Italiji krece 2 runda Kontinental Kupa.
Nevezano za mrak u Pioniru Very Happy 

http://continental-cup2019-groupb.iihf.hockey/
Mislim da u ovom trenutku Zvezda nije spremna za ovakvu avanturu, bojim da ce proci kao i u Belorusiji. Trenutno 2 stranca nisu dovoljna, pa da se i popune sa jos 3 opet ce biti visok nivo za ovaj tim Zvezde. Celje je igralo sa rosterom od 2+12igraca, pa smo uspeli da se obrukamo u 2 mecu. Realno, mi tamo bolje da ne odlazimo jer izgledamo nespremni za ekipe kao sto su Jesenice, Ritten Sport i MAC koji igra u Extraligu Slovacke. Bolje ostaviti ovo za neku drugu priliku i ako je moguce dati IIHFu da nas neko zameni.

Mrak ovde - Mrak tamo.

Treba se fokusiati na ovu amatersku ligu sa Slovencima i Hrvatima, ne treba odlaziti nespreman. Ove su ekipe u pogonu 2 meseca, da ne govorimo da ne igraju sa ekipama koje imaju 2 postave kao sto su Celje. Ali, ako Jovica Rus, Nenad Rakovic, i kanadski strucnjak Joe Byrne odluce da je ovo dobro za tim Zvezde onda ipak treba poslusati iskusnije, ljude koji znaju mnogo vise od nas o hokeju.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pet Okt 05, 2018 11:59 am

Hororelf ::Nevezano za ovu pricu. Ne znam za vas,ali kad sam poslednji put bio u Pioniru skoro primetio sam da je osvetljenje uzasno. Pola terena je u mraku, cak kod klupa za igrace skoro pa da je potpuno mrak... Da li iko zna da ce se odigrati dva svetska prvenstva sledece godine i da po nekim pravilima , rekao bih, trebalo bi da hala ima vise svetla? Ne znam kakvi su propisi u IIHF-U ,ali mislim da je ovo lose. Cak nekad pomislim da igraci jedva vide pak u nekim zonama. Kao da igraju u tunelu. Ako neko nije obratio pozanju neka vrati stream-ove skorasnjih utakmica pa neka sam prosudi Pojma nemam .

To se zove usteda. Skupa je struja, nema potrebe paliti sva svetla za ovaj nivo hokeja. Primetilo se na strimu da je bio polumrak.
Za svetsko prvenstvo ce upaliti sva svetla. A mozda oba prvenstva budu u novoj hali ako se uopste i sagradi. Shocked
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pet Okt 05, 2018 12:02 pm

FiMol ::Bice jos mracnije za 14 dana kada u Italiji krece 2 runda Kontinental Kupa.
Nevezano za mrak u Pioniru Very Happy 

http://continental-cup2019-groupb.iihf.hockey/
Mislim da u ovom trenutku Zvezda nije spremna za ovakvu avanturu, bojim da ce proci kao i u Belorusiji. Trenutno 2 stranca nisu dovoljna, pa da se i popune sa jos 3 opet ce biti visok nivo za ovaj tim Zvezde. Celje je igralo sa rosterom od 2+12igraca, pa smo uspeli da se obrukamo u 2 mecu. Realno, mi tamo bolje da ne odlazimo jer izgledamo nespremni za ekipe kao sto su Jesenice, Ritten Sport i MAC koji igra u Extraligu Slovacke. Bolje ostaviti ovo za neku drugu priliku i ako je moguce dati IIHFu da nas neko zameni.

Mrak ovde - Mrak tamo.

Treba se fokusiati na ovu amatersku ligu sa Slovencima i Hrvatima, ne treba odlaziti nespreman. Ove su ekipe u pogonu 2 meseca, da ne govorimo da ne igraju sa ekipama koje imaju 2 postave kao sto su Celje. Ali, ako Jovica Rus, Nenad Rakovic, i kanadski strucnjak Joe Byrne odluce da je ovo dobro za tim Zvezde onda ipak treba poslusati iskusnije, ljude koji znaju mnogo vise od nas o hokeju.


Zvezda je unapred  znala sa kakvim ambicijama ulazi ove godine sa seniorima kada se prijavljivala za Continental cup. Bas zbog toga je po meni  trebala je da otkaze ove godine ucesce u continental cupu ili makar da je igrala samo prvo kolo kao priprema za Sloveniju.  Utakmice protiv ovakvih protivnika nemaju nikakvu svrhu ni smisao.  Oces u zid - u zid 
Bice cak i gore nego u Belorusiji.
Da ima iole nekog normalnog u klubu pa da su ovo na vreme otkazali....Bilo bi bolje za sve. Mislim da je sada kasno za otkazivanje. Da ne govorim o troskovima ovakve ekskurzije. Mada ko zna, mozda IIHF sve placa pa ajde malo u soping u Italiju.
Zvezdi sa ovakvim ambicijama kao ove godine nisu potrebni nikakvi stranci. Trebaju da igraju samo domaci igraci i gotovo. Koja je poenta dovesti dvojicu stranaca sa ovakvim abmicijama? Zelis biti prvi ili ne zelis biti zadnji u ligi? Ako je cilj da ne budu zadnji u ligi, onda razumem angazovanje dvojice stranaca.

Djakovic je odustao od ozbiljnog ulaganja u seniore. Opet se ponavlja stara prica. A pre dve godine je bila histerija oko ugovora, ciji su koji igraci i ostale zajebancija. Zar nisu prosle godine potpisali sa svim igracima dvogodisnje ugovore? Ako su potpisali, sto su ih pustili da ove godine  ostave hokej. Ako si potpisao ugovor onda kuš, cuti i odradi. Kakve su kazne za igrace ako ne ispostuju ugovor na dve godine  i uopste ima li ikakve svrhe ugovori u domacem hokeju Laughing
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pet Okt 05, 2018 12:24 pm

FiMol ::Zakoracili smo u oktobar, obe hale u Beogradu i Novom Sadu su operativne a sa stranice Saveza za sada samo izvestaji o IHL ligi sa Slovencima. 

Imamo li raspored i ekipe za ligu 12 i 14 Srbije? 
Gde su i sta rade 12 i 14 kategorije Zvezde, gde se takmice?


Sve mi se vise i vise cini da je Djakovic sabotirao ove kategorije ove godine samo zbog smanjenja troskova. Da je hteo, mogao je komotno da prijavi ove kategorije za Sloveniju i niko mu nista ne bi moga. Mislim da je ovo oko zabrane saveza samo opravdanje za Djakovica, eto ima alibi. Mislim da je i njemu dosta hokeja, reže troskove na sve strane. Od prosle godine, nema vise U-12, U-14 u Sloveniji, i nema ozbiljnih seniora. Ipak je to velika usteda.
Ne treba stedeti Djakovica, nista bolji nije od predsednika saveza. Cak mi se cini da sve rade u dogovoru.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Sub Okt 06, 2018 1:11 am

Hokej Savez Srbije, zvanican servis naseg hokeja sa najnovijim vestima: 
https://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/ostalo/item/590-zvezda-gost-medvescaka-vosa-domacin-zagrebu

"Ovog vikenda nastavlja se takmičenje u IHL ligi, a dva srpska kluba koja učestvuju u ovom takmičenju očekuju izuzetno zanimljive utakmice." 
Laughing
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Branke90 Pon Okt 15, 2018 7:05 pm

Vesti iz omladinskih kategorija sa fb profila NS Starsa(https://www.facebook.com/nsstarshockey/):

"Proteklog vikenda, nase selekcije U15 i U12 odmerile su snage u svojim prvim Prvenstvenim utakmicama protiv ekipe HK "Partizan".
Selekcija U15 odigrala je svoju prvu utakmicu u Prvenstvu Srbije u subotu u Ledenoj Dvorani "SPENS" u Novom Sadu, koju su nazalost izgubili rezultatom 2:7 ,
Dok je selekcija U12 izasla kao pobednik iz njihove prve utakmice rezultatom 10:6

Ove dve selekcije sledece utakmice odigrace protiv ekipe HK "Spartak-Kiskoros" 27. i 28. Oktobra u Ledenoj Dvorani "SPENS". "
Branke90
Branke90
Junior
Junior

Posts : 85
Godine : 33
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Čet Okt 18, 2018 2:00 pm

Bice to isto:

https://www.hockeyserbia.com/index.php/shls-takmicenja-hokej-srbija/international-u12-u14-league/international-u14-league
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 25 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu