SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 14 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol taj Pet Nov 01, 2019 4:44 pm

Ima li najava za IHL senior tim, i IHL U19 tim sto se tice utakmica. Kakva je situacija sa Ivanom Jankovicem i kada se ocekuje njegov povratak. 

Ovaj Kasitsky sto je dosao mi izgleda skroz ok, ali kako da nema pasos tj da se uzima igrac a da ne moze da predje u EU, to mi nije jasno. Bolje dovesti nekog drvosecu iz Kanade i onda nemas taj problem. 
Smile
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 14 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Pet Nov 01, 2019 9:25 pm

FiMol ::Ima li najava za IHL senior tim, i IHL U19 tim sto se tice utakmica. Kakva je situacija sa Ivanom Jankovicem i kada se ocekuje njegov povratak. 

Ovaj Kasitsky sto je dosao mi izgleda skroz ok, ali kako da nema pasos tj da se uzima igrac a da ne moze da predje u EU, to mi nije jasno. Bolje dovesti nekog drvosecu iz Kanade i onda nemas taj problem. 
Smile
Seniori igraju tek 13-og protiv Vojvodine u NS-u, a onda i oni i U19 za vikend 16. i 17. novembar. prije toga ništa.

I Gaidaš (ili Kulešov, ne sjećam se) su prošle sezone imali problema sa pasošem pa se to kasnije riješilo. Vjerujem da će i sa Kasitskim biti sve ok oko toga.
Ivan Janković mi je rekao da bi trebao da bude spreman, tako da ga očekujem od meča sa Vojvodinom.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Godine : 52
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Nov 03, 2019 6:25 am

Veterani bolji od Partizana https://www.czbg.net/2019/11/03/zvezdini-veterani-ubedljivi-protiv-partizana-kraljevi/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Nov 04, 2019 1:33 pm

Odlični nastupi mlađih selekcija https://www.czbg.net/2019/11/04/odlican-nastup-mladjih-selekcija-u-ns-u-i-sofiji/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Nov 05, 2019 10:34 am

Panel diskusija o regionalnim ligama. Ucestvovao je i Djakovic...pa pogledajte.

TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Nov 05, 2019 2:47 pm

Hvala za video OK 

Najvise receno od nekog 46min gde Slovenac objasnjava kako su se urusila 2 najbolja slovenacka kluba Jesenice i Olimpija u EBEL ligi (tada sa budzetima preko 1 milion Eura). Oba kluba trenutno u AHL ligi sa budzetima od 500.000 Eura, i sa rosterom koji sacinjavaju domaci igraci, sa kvalitetom gde bi i u MOL (ERSTE) ligi bili u prva 3 bez ikakvih problema (moje misljenje - iako Madjari imaju po 7 stranaca). 

Dotaknut je i Medvescak koji se urusio na istim osnovama (nenormalan broj stranaca). 
Moje misljenje je da je Hrvatksa izgubila izuzetnu bazu dobrih igraca (generacija Jacmenjaka itd) kada se u EBEL krenulo sa velikim brojem stranaca umesto da se brojka svodila na max 7-8, gde je ostatak od 15 domacih igraca mogao i morao da ima prostor (inace su ti igraci odrasli na igranju Jr i Senior lige sa Slovencima). Da su isli zdravim putem Hrvatska bi danas bila stalan clan 1B grupe bez pomoci stranaca, u to sam siguran 100, gde bi se borili za 1A, i gde sam siguran da bi usli uz 5 igraca koji su po Evropi i Severnoj Americi a imaju njihove pasose. 

Kod nas napomenut problem infrstrukture - trubim stalno da se napravi centar hokeja u Beostaru, koji ima dimenzije Severno Amerckih hala - koja je osnova za razvoj dece posle U12 gde nakon toga dolazi do odliva zbog NEMANJA TERMINA za istu tu decu na prelasku u U14.

Lepo kaze Djakovic, nema perspektive.
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Nov 07, 2019 5:23 pm

https://www.czbg.net/2019/11/07/zvezda-ide-na-megdan-triglavu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Nov 07, 2019 10:51 pm

Humanitarni meč za Duleta https://www.czbg.net/2019/11/07/zvezda-i-red-tim-za-naseg-dusana-krstic/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Nov 08, 2019 5:44 pm

Veterani bruse formu https://www.czbg.net/2019/11/08/veterani-bruse-formu-sa-gasprom-ekipom/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Nov 09, 2019 9:40 pm

Zijanismo u produžecima https://www.czbg.net/2019/11/09/poraz-zvezde-u-produzecima/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Nov 10, 2019 6:28 pm

https://www.czbg.net/2019/11/10/zvezda-savladala-partizan-za-sledeci-krug-regionalne-lige/

https://www.czbg.net/2019/11/10/jos-jedan-tesan-poraz-zvezde-od-triglava/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Nov 10, 2019 10:19 pm

Bez obzira na 2 poraza (jedan u produzetku) oba meca su bila neizvesna, a sam roster poletaraca Zvezde koji je otisao da odigra sa Triglavom imao je samo 2 ino-pojacanja. Triglav je po meni najozbiljniji kandidat za osvajanje IHL lige a nekako vidim Zvezdu u finalu playoffa sa upravo njima.

Reprezentacija Slovenije U20 je imala EIHC turnir, izmedju ostalog savladala je i Madjarsku U20 tesno sa 3:2, dakle i dalje ce da dominiraju. Moza istaci da im je roster imao cak 9 igraca iz IHL lige (1 clan iz Triglava Kremenovic Djordje).

Pozdravljam Turnire U12 sa Slovencima i Hrvatima, treba napraviti neku ligu i za ovu decu, ali i postaviti kvalifikacije da se ne desavaju rezultati kao kod nas gde Vosa gubi svaku sa 20 golova.
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Nov 11, 2019 11:40 am

U srijedu protiv Vojvodine https://www.czbg.net/2019/11/11/zvezda-ide-na-megdan-vojvodini-anic-ocekujem-veliku-borbu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Nov 11, 2019 7:23 pm

Odigran humanitarni meč podrške za Duleta Krstića https://www.czbg.net/2019/11/11/odigran-humanitarni-mec-podrske-za-duleta-krstica/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Nov 12, 2019 12:16 am

Partizan U12 u zamrzivaču https://www.czbg.net/2019/11/11/zvezda-zamrzla-partizanove-nade-u12/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Nov 12, 2019 3:40 pm

Drzimo palčeve za Duleta Krstića i brz povratak na led!!!!!! 

Partizan U12 ce izaci sledece sezone iz zamrzivaca kada pozovu bratski klub iz Minska, no worries. 

Dakle sad nema zabrane za igranje U12 i U14 ili je ovo odobrena specijalna dozvola - kako god lep potez!!!! 

U sredu očekujem laganu pobedu Zvezde u Novom Sadu, i dominaciju omladinaca u Spensu.
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Nov 13, 2019 11:03 pm

Pobjeda u NS-u https://www.czbg.net/2019/11/13/zvezda-i-cegrintsev-pobrali-lale/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Nov 14, 2019 3:02 am

dacha od bosne ::Pobjeda u NS-u https://www.czbg.net/2019/11/13/zvezda-i-cegrintsev-pobrali-lale/
Rutinska pobeda poletaraca iz Zvezde. Pijem kafu i chiluje
Sreca pa su "Lale" za ovu sezonu dovele cak 6 novih igraca sa strane (svaka cast za 3 nasa bracu Pusce i Puketu), i uz Dergaceva koji je ostao.
Malo sam razocaran da nije bilo vise od 5 razlike ali uzimajuci sve u obzir pre svega veoma mladi roster Zvezde i ovo je sasvim dovoljno.
Razlika ce sama da se povecava kako sezona bude odmicala, jedino da Vojvodina ne donese jos igraca sa strane.

Medvescak se izgleda raspao, opet su odlozili utakmicu i bojim se da se era slavnog kluba ugasila Sad
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Nov 14, 2019 11:15 pm

Seniori i juniori imaju svoje dvomeče https://www.czbg.net/2019/11/14/seniori-docekuju-celje-juniori-gostuju-mariboru/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Nov 15, 2019 3:05 pm

FiMol ::
dacha od bosne ::Pobjeda u NS-u https://www.czbg.net/2019/11/13/zvezda-i-cegrintsev-pobrali-lale/
Sreca pa su "Lale" za ovu sezonu dovele cak 6 novih igraca sa strane (svaka cast za 3 nasa bracu Pusce i Puketu), i uz Dergaceva koji je ostao.
Malo sam razocaran da nije bilo vise od 5 razlike ali uzimajuci sve u obzir pre svega veoma mladi roster Zvezde i ovo je sasvim dovoljno.
Razlika ce sama da se povecava kako sezona bude odmicala, jedino da Vojvodina ne donese jos igraca sa strane.

Medvescak se izgleda raspao, opet su odlozili utakmicu i bojim se da se era slavnog kluba ugasila Sad

Ja na to gledam drugacije. Svaka cast Vojvodini sto postaju opet ozbiljan klub ma koliko to u ovim okolnostima je tesko. Posto Vojvodina nema svoje klince, a tesko je dovesti domace igrace( kojih istina za volju ni nema) iz Beograda da bi igrali za Vojvodinu. Jedina solucija je da se dovedu stranci. Vojvodina je opstala kao klub i svaka im cast sto se nisu raspali kao ostatak lige. Ja po rezultatu i broju iskljucenja mogu da zakljucim da je utakmica bila napeta. Ovo je dobra stvar za Srpski hokej, da makar dva tima budu konkurentna. Smile

Za razlika izmedju ova dva kluba se moze samo smanjiti jer ce Zvezdini klinci biti premoreni tokom sezone jer igraju i U19. Da se Babic oporavi od povrede, mislim da Vojvodina postaje ozbiljan kandidat za titulu. Wink

Medvescak je odustao od IHL lige tako da je trenutno IHL liga spala na samo 7 klubova. Katastrofa za samu ligu.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Nov 15, 2019 9:36 pm

TUTI FRUTI ::
FiMol ::

Ja na to gledam drugacije. Svaka cast Vojvodini sto postaju opet ozbiljan klub ma koliko to u ovim okolnostima je tesko. Posto Vojvodina nema svoje klince, a tesko je dovesti domace igrace( kojih istina za volju ni nema) iz Beograda da bi igrali za Vojvodinu. Jedina solucija je da se dovedu stranci. Vojvodina je opstala kao klub i svaka im cast sto se nisu raspali kao ostatak lige. Ja po rezultatu i broju iskljucenja mogu da zakljucim da je utakmica bila napeta. Ovo je dobra stvar za Srpski hokej, da makar dva tima budu konkurentna. Smile

Za razlika izmedju ova dva kluba se moze samo smanjiti jer ce Zvezdini klinci biti premoreni tokom sezone jer igraju i U19. Da se Babic oporavi od povrede, mislim da Vojvodina postaje ozbiljan kandidat za titulu. Wink

Medvescak je odustao od IHL lige tako da je trenutno IHL liga spala na samo 7 klubova. Katastrofa za samu ligu.

Slazem se oko ovoga sto kazes da ovim okolnostima postaju ozbiljan klub, i dodao bih sto opet pokusavaju da vrate pricu o hokeju kao sto su to uspesno zapoceli jos za vreme stare Jugoslovenske lige. Medjutim, tuzna je cinjenica da oni nisu uspeli da se tradicionalno vezu za hokej, i sa sve otvaranjem SPENSa 1981 godine, i sa sjajnom, predivnom dvoranom, sa uslovima kojima malo koji klub u regionu ima, - grad Novi Sad i dalje nema hokej trend.

Pokusavali su i krenuli dobro 1985/86 godine, pa su napravili tim uz pomoc stranaca i drugih klubova, pa su imali ucesce u Interligi i Panonskoj ligi, ali uvek je tu bila gomila i gomila stranaca, i nasih igraca iz Beograda i Subotice, koja je u sustini i bila oslonac ovog kluba. Jako je malo igraca dolazilo iz novosadske skole, bilo ih je zaista dobrih ali to je malo, jako malo. Uspeli su da se raspadnu i podele na Novi Sad i Vojvodinu, i opet je svaki klub imao gomillu stranaca, a klinci iz njihovis skola su bili u manjini. Imali su problem sa halom, i opet se vracaju ali opet se svodi sve na dovodjenje stranaca, a deca im odlaze u Sloveniju, u Madjarsku. I opet, prije ce otici u Beograd ili napolje, ali se vracaju u Novi Sad samo kada zavrsavaju svoj hokejaski put - zasto je to tako?

Nemam nista da se dovedu stranci na nesto konketno tipa MOL liga, ili Slohokej liga kada je Partizan igrao, ali sta je sa skolom hokeja, gde su im hokejasi. Ono sto trenutno imaju u klubu smo videli prosle sezone, ima ih puno "rekreativaca" i tako su prolazili kroz bilo koju ligu.

Novi Sad ako zei napredak treba prvo da vrati svoju decu, da ih prijavi za lige 12 14 16 Madjarske, da im da mogucnost pravog razvoja. Naravno, ne na nacin da igras neku Karpatsku ligu sa Beloruskim i Ukrajinski klincima i 10 nasih igraca, gde ti nasi daju 5 od 50 golova na turniru.

Put razvoja hokeja je i nacin na koji ulazes u hokej, uz naravno sve pratece probleme,  a da je tesko - tesko je. Treba imati bazu klinaca i davati im sansu za napredak, a ispada da samo oni dobro stojeci mogu da salju decu u Austriju, Madjarsku, ili Sloveniju, pa nisu samo sinovi dobrostojecij talenti - zar ne?

Zvezda radi kako radi, nemaju termine ali opet imaju neku viziju, i pored svih spoticanja od strane Saveza i uticajnih ljudi oni rade sa svojom bazom. Mozda Beograd nije hokejasi grad ali da ima hokejasku crtu e to ima, a primera imamo jako puno. Koliko je iz Novog Sada izraslo bas dobris igraca, a koliko iz Beograda?

Vojvodina ima tim po imenima koji bi rekli da se respektabilan - mislim da bi se svi slozili oko ove konstatacije. I sta, dodju klinci iz Beograda 50% tima ispod 20 godina i igraju ravnopravno sa njima, a mislim da su ih klizacki odvalili. Nisam gledao ali pretpostavljam, ne znam ni omer suteva.

I da nema Cegrintseva i Kaitskog opet bi Zvezda pobedila, jednostavno su bolji klinci. (zao mi je sto su Kerezovic i Vukicevic prestali, a eto mogli su u Novi Sad).

Ovo nije nista licno naravno, jednostavno moje misljenje Smile
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne Juče u 6:44 pm

Iskalili smo se na Celju
https://www.czbg.net/2019/11/16/zvezda-se-iskalila-na-celju/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf Danas u 3:44 pm

Iskreno, cini mi se da hokej u Srbiji polako jenjava i da je ovo jedna kratka crta da kroz par godina hokeja vise nece ni biti u Srbiji, nazalost to je moje misljenje , nakon sjajne sezone za reprezentacije i tri zlata, da to niko nije uspeo da ceni i da isprati? Neka barem ostane tako kako je bilo, tri zlata , istorija je ispisana, a o hokeju nemam mnogo vise sta prokomentarisati. Svi smo umorni od iste price i  mislim da od toga nema nista... Sto smo gledali MOL u Beogradu onda gledali, sto smo doziveli i proslavili sa Reprezentacijama proslavili, vreme je da se posvetimo drugim stvarima kako stoje stari... Pratim Ferencvaros i Continental Cup, momci igraju hokej, Madjarska nenormalno napreduje i bice mi drago kada budem gledao komsije u Elitnoj diviziji, ovim tempom stici ce do toga.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne Danas u 6:41 pm

Druga pobjeda https://www.czbg.net/2019/11/17/zvezda-opet-ubedljiva-protiv-celja/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu