NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

+6
Rista Ris
Breznjev
Branke90
FiMol
Hororelf
dacha od bosne
10 posters

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pet Okt 04, 2019 11:29 pm

Svaka cast Dacho, i zaista zelim da tvoj volonterski rad ima puno uspeha i da srpski hokej (tu ne mislim samo Zvezda) na krilima novog sajta postigne jos vece uspehe u novoj sezoni. 

Generalno, srecan sam kao ljubitelj hokeja sto imamo generaciju koja je nas hokej podigla na viši nivo bez pomoći stranaca (Kanadjana), i sto je toliko drčna (hvala njihovim roditeljima) da se uhvati u koštac sa mnogo razvijenijom hokej nacijama, bez pardona. 

Zalosno je jedino sto ne postoji nikakva podrska od strane hokej saveza Srbije, ciji su interesi svedeni na marginalne popise igraca po klubovima, i kaznjavanje istih bez ikakvog povoda, a u cilju urušavanja onih koji pokusavaju da srpski hokej podignu na nivo razvijenih hokej nacija.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Okt 04, 2019 11:39 pm

Hvala na pohvalama...eto sredili smo malo sajt pa je hokej rame uz rame fudbalu i košarci.

Moram reći, kao što sam na još nekim mjestima rekao vezano za fudbal i košarku. Ako neko želi da napiše neki blog o Zvezdi, hokeju, pa i hokeju u Srbiji generalno, slobodno neka se javi Smile
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Okt 05, 2019 6:46 pm

Ubjedljiv poraz u prvoj utakmici https://www.czbg.net/2019/10/05/zvezda-porazena-od-slavije-sutra-prilika-za-revans/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Okt 05, 2019 7:24 pm

Steta sto nismo mogli da pratimo u nekom stream prenosu ovu utakmicu, rezultat i njegovo kretanje nam govori da je bilo jako zanimljivo. Zvezdi ce biti interesantno ove sezone u IHL ligi, puno igraju i Jr igraci, a timovi su koliko vidim podjednaki po snazi.

Mislim da je ovo prava prica, i da ce domaci kadar morati dobro da se znoji kako bi - sto kaze trener Rus - pokazala karakter na utakmicama koje dolaze. Ovo je svakako i odlicna priprema za predstojeci Kontinental Kup gde ce se igrati sa jos jacim timovima.

Srecno sutra!!!!!
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Sub Okt 05, 2019 9:48 pm

Ja ne vidim nikakav problem sto Zvezda ove godine nece biti prva i sto ce imati poraze. Bitno je da se igra jer setimo se da se nije ni znalo da li ce uospte igrati. Tako da je ovo premija i neka igraju pa kako bude. Steta sto mladje kategorije ne igraju sloveniju. U njima je buducnost. 
Ovo je sad vec druga godina da mladje kategorije ne igraju Sloveniju. To ce nam biti veliki hendikep za godine koje dolaze. Bojim se da nece imati ko da nasledi ove sadasnje generacije. Dosta igraca Zvezde koji su sada U19 su igrali zadnjih 4-5 godina slovenacku ligu i to se vidi da mnogo znaci. 
Ne znam zasto je prekinuto igranje mladjih kategorija? Zasto se ne igra U15 barem? Mislim da roditelji nemaju para da to finansiraju a ni Zvezda kao klub. Nazalost
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Okt 05, 2019 10:48 pm

TUTI FRUTI ::Ja ne vidim nikakav problem sto Zvezda ove godine nece biti prva i sto ce imati poraze. Bitno je da se igra... 
Upravo si izneo poentu koju sam zaboravio!!!!!
Postovanje 

Dosta klinaca su vec u Sloveniji i Madjarskoj tako da ce se taj trend verovatno nastaviti zbog sankcija Hokej Saveza Srbije.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Okt 06, 2019 1:30 am

Slavija Junior, da li su oni sačinjeni od mladih igrača? Sutra cu bas otići da odgledam meč pa cu vam baciti koju fotku, možda i roknem live prenos malo na fejsu.
https://www.facebook.com/nikola.knezevic.9066
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Okt 06, 2019 5:37 pm

Zvezdi potpuno odgovara ovaj nivo lige, recimo da će biti lakše kad se još uhodaju zbog nedostatka leda. Ne treba očekivati prevelike rezultate.. Evo upravo gol za 2:3, Slavija povela opet, Zvezda imala 1:0 vođstvo pa izjednacila kasnije na 2:2..
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Okt 06, 2019 6:43 pm

Opet poraz https://www.czbg.net/2019/10/06/zvezda-porazena-od-slavije-i-drugi-put/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Ned Okt 06, 2019 7:16 pm

Porazi ne treba da zabrinjavaju, i dugorocno gledano ovo treba samo da ohrabruje i da da podstreka ovim momcima da nastave sa radom. Ravnopravno se nosimo sa Slovencima, Slavija je trenutni lider IHL, i ovo je veci rezultat nego da igramo sa legionarima. Cegrintsev i Iv.jankovic su jedine pridoslice, ali odlazak Djumica, Sabadosa i Kerezovica (jos ne znam status) se ipak reflektuje na snagu tima (2 ruska beka da ne pominjem).

https://www.hokej.si/l/?stat_m=5196
https://www.hokej.si/l/?stat_m=5252

Naravno, uvek ce biti kriticara kojima su ciljevi jedino kratkorocni, pobede i uspesi uz dovodjenje legionara koji ce sutra otici kao u slucaju Medvescaka. Njima srecan put i neka navijaju za takve timove. Ova generacija je uvela srpski hokej u rang hokeja gde se igra ozbiljan hokej, a podrska i dati im sansu je ono sto Zvezda treba da radi.

Rezultati ce doci samo treba strpljenja. I to sto ovi momci nemaju svoju halu, sto se skoluju u Sloveniji i Madjarskoj igrajuci njhove 12, 14, 16, 18 lige, i to sto svoje vreme investiraju da bi igrali za svoju zemlju - samo respect za njih!

Samo napred!!!!!
Postovanje
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Okt 06, 2019 7:22 pm

Meni je Joca Rus rekao da su i Kerezović i Ristić dio ekipe, ali ni ja ne znam što ne igraju. Nije igrao ni Luka Vukićević već drugi meč. Slažem se da je odlazak Sabadoša i Đumića veliki gubitak. Vidjećemo kako će se stvari dalje odvijati, prije svega jer se ne zna šta će biti oko mjesta predsjednika kluba.
Arena sport više ne prenosi utakmice jer je Đaković prodao Arenu i više klub i Arena ne sarađuju. To je velika šteta.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Ned Okt 06, 2019 7:52 pm

dacha od bosne ::Meni je Joca Rus rekao da su i Kerezović i Ristić dio ekipe, ali ni ja ne znam što ne igraju. Nije igrao ni Luka Vukićević već drugi meč. Slažem se da je odlazak Sabadoša i Đumića veliki gubitak. Vidjećemo kako će se stvari dalje odvijati, prije svega jer se ne zna šta će biti oko mjesta predsjednika kluba.
Arena sport više ne prenosi utakmice jer je Đaković prodao Arenu i više klub i Arena ne sarađuju. To je velika šteta.
Nadajmo se da ce se naci resenje za prenose iz Beograda
OK 

Ligaski deo ce izgleda biti dosta naporan, i Zvezda ce imati i poraze i pobede, ali ono na sta treba da se tim sprema jeste playoff i zavrsnica IHL lige, a takodje i za SP divizije 1B u senior, i divizije 2A u 18 kategoriji. Ocekivati nakon 20 dana leda u Pioniru (pitanje je uopste koliko ekipa ima treninga nedeljno, ako je 3 ja sam happy) da pobedjuje uigrane Slovence koji vec godinama igraju i razvijaju se u normalnim hokej sredinama, pa molim Vas priznacete da je to pomalo i neozbiljno. Bas zbog toga moramo im dati podrsku i imati razumevanja da rezultati nikakada ne dolaze preko noci.

Mora se raditi na hali, i da neko vise resi pitanje Beostar hale!
Bez hale mi ne mozemo da racunamo da za recimo 2 godine trazimo igranje MOL lige, a to treba da nam bude dugorocni cilj.
Mi treba za 2 godine da vratimo igrace iz Evrope, ove mlade, i da im imamo tim za MOL.
Zvezda mora da ima dugorocan plan a ne da se oslanja na Savez i crnogorski klan iz Pionira.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Okt 06, 2019 8:23 pm

Joca Rus za naš portal https://www.czbg.net/2019/10/06/jovica-rus-posle-utakmica-sa-slavijom/

Ovako...par info. Vukićević, Kerzović i Sabadoš prestali da igraju. Ristić će trenirati U19 sa Berom...neće igrati (najvjerovatnije)
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Ned Okt 06, 2019 11:56 pm

Steta za Vukicevica, on je krenuo sezonu, na Kontinental Kupu poceo u drugoj postavi a kasnije prebacen u 3 liniju (Dragovic preuzeo njegovo mesto). Ne znam motive odustajanja, a zao mi je i za Kerezovica jer je fakticki u najboljim godinama. Sabados je najavljivao povlacenje i ranije.

Igrace treba platiti, a ocekivati da ce igrati sezonu za 200 eura je optimisticki (mislim da se ta cifra spominjala za vreme Beograda u MOL ligi). Ukoliko nema dovoljno finansija da se namiri roster ekipe onda ce se ovakvi slucajevi pojavljivati sve ucestalije.

Dakle za sada je Zvezda kraca za 4+2 igraca, ne racunam Ristica, u odnosu na proslu sezonu:
Djumic, Kerezovic, Sabados, Vukicevic + Gaidash i Kuleshov.

Malo li je???
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Pon Okt 07, 2019 8:50 am

Cudno mi bilo kada sam gledao sastav ekipe, primecujem fali dosta igraca od prosle godine. Sve neki klinci u sastavu....Da ne govorim da vise nema ni Vucurevica, Bjelogrlica, fakticki 10 igraca od pre dve godine.
Ono sto je tuzno sto cemo biti jako oslabljeni za reprezentaciju pogotovo ako znamo da cemo igrati diviziju 1B. 
Zvezda nazalost ove godine ne moze da racuna na strance i mislim da se niko nece vise dovoditi. Jer ako su zeleli da barem zadrze postojece domace igrace trebali su barem njima da povecaju lovu. 
Sve mi se cini da je Djakovic digao ruke. Arenasport je on jos odavno prodao Telekomu ali izgleda da je  drzao jos odredjeni procenat akcija u njoj i nedavno je sve prodao tako da vise defintiivno nema dodirnih tacaka sa Arenasportom. 
Meni je drago sto su klinci dobili sansu da igraju ali mi je zao sto igraci u dvadesetim godinama koje su najbolje za hokej i fakticki tek pocetak neke karijere...naglo napustaju zbog nemogucnosti da zive od hokeja. Tako ce i ovi sadasnji klinci za 2-3 godine napustiti hokej.
Treba postaviti stvari na pravo mesto. Ziveti od hokeja se ne moze u Srbiji ali ne vidim razloga da se ne igra hokej na ovom nivou IHL lige. Zar je problem odraditi 2-3 treninga nedeljno i odigrati jednu utakmicu preko vikenda iako si amater? To se uz skolu ili posao bez problema moze odraditi naravno ako postoji volja od igraca. Uz naravno malu finansijsku pomoc od 200-300 eura po igracu mislim da je dobitna kombinacija.

20 igraca x 250 eura x 6 meseci= 30.000 eura
Zakup leda, oprema, putovanja, troskovi trenera( cifre nemam pojma)....

Mislim da za eto neku amatersku ekipu domacih igraca koja igra IHL ligu minimum treba oko 50.000-60.000 eura za sve troskove. To je samo za prvu ekipu. Gde su mlade kategorije???

Bez 70-80.000 eura na godisnjem nivou za funkcionisanje kluba kao sto je Crvena Zvezda a da igra IHL ligu na amaterskom nivou u svim kategorijama....Ko ce dati toliko love iz svog dzepa??? Da ne govorimo o strancima i njihovih troskova.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pon Okt 07, 2019 1:01 pm

Otišao je i Filip Pajević...Bjelogrlić mi je nakon odlaska iz Zvezde rekao da se više neće baviti hokejom i ako bude igrao igraće samo u Zvezdi...ali...čudna jada od Mostara grada Very Happy
Stvarno ne znam šta će da bude sa mjestom predsjednika. Đaković se valjda vraća 14. oktobra pa će se poslje toga odlučivati.
Joca Rus mi je rako da ne želi pojačanja i da želi ove mlad momke da iznesu sezonu. Sada, šta će da bude, ostaje nam da vidimo.
Terza je davao lovu kk i rk...moga je i hokejaškom klubu da udjeli 100k evra i da se možda uz tu lovu izguraju dvije sezone.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pon Okt 07, 2019 1:21 pm

Hokejasi ne trebaju da budu kategorija za milostinju vec treba da budu nagradjeni za vreme koje posvecuju klubu a time i reprezentovanju srpskog hokeja. Sledece nedelje treba da se putuje na Kontinental kup 1400km, i on njih se ocekuje da odrade taj turnir. Kompenzacija za njihov amaterski, ili poluprofi odnos treba da bude 300 - 500 eura. Ko radi mora da izostane sa posla, ko studira mora da ima bar neku kintu - sta je 200 - 250 eura? To je neozbiljno ako je to tako, neozbiljno prema tim momcima koji rade posao kao dodatnu aktivnost. 

Joca Rus je upravu, ali za Kont kup ce nam trebati 2 jaka beka.. tamo ce biti zestoko, a primer Brasova cija je prva postava 5 kanadskih igraca, a plus imaju Ukrajinca i 1 Kanadjana u 2 i 3 postavi. Sto se tice IHL treba ici sa domacim kadrom, do kraja! 

Bjelogrlic je iz NS i normalno je da igra za svoj grad. Sumnjam da u Voshi imaju manje od 300 eura, ali to je vec nihova priča. Braca Pušac su dobar potez na dugorocno i za nacionalni tim.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Pon Okt 07, 2019 2:18 pm

FiMol ::Hokejasi ne trebaju da budu kategorija za milostinju vec treba da budu nagradjeni za vreme koje posvecuju klubu a time i reprezentovanju srpskog hokeja. Sledece nedelje treba da se putuje na Kontinental kup 1400km, i on njih se ocekuje da odrade taj turnir. Kompenzacija za njihov amaterski, ili poluprofi odnos treba da bude 300 - 500 eura. Ko radi mora da izostane sa posla, ko studira mora da ima bar neku kintu - sta je 200 - 250 eura? To je neozbiljno ako je to tako, neozbiljno prema tim momcima koji rade posao kao dodatnu aktivnost. 

Joca Rus je upravu, ali za Kont kup ce nam trebati 2 jaka beka.. tamo ce biti zestoko, a primer Brasova cija je prva postava 5 kanadskih igraca, a plus imaju Ukrajinca i 1 Kanadjana u 2 i 3 postavi. Sto se tice IHL treba ici sa domacim kadrom, do kraja! 

Bjelogrlic je iz NS i normalno je da igra za svoj grad. Sumnjam da u Voshi imaju manje od 300 eura, ali to je vec nihova priča. Braca Pušac su dobar potez na dugorocno i za nacionalni tim.

To je sve u redu ako se ima para. 
Posto trenutno nema para onda treba da se vidi sta da se radi. Da bi hokej preziveo sadasnja vremena, nazalost igraci treba da se zrtvuju za klub i reprezentaciju. A to zrtvovanje nije nista drugo nego odvojiti 2-3 termina nedeljno da se odradi po jedan trening i da se vikendom odradi jedna utakmica kuci ili jedno putovanje. Bilo ko ima posao, ne bi morao da zbog posla trazi neke slobodne dane ili sate da bi trenirao i igrao utakmice.Mislim da to nije neka velika zrtva za igrace za one koji vole hokej. Posto je svima jasno odavno da se u Srbiji ne moze ziveti od hokeja, a to je jasno igracima odavno, svi su svesni da samo ovakvom zrtvom moze da opstane hokej u srbiji i da sacekamo neka bolja vremena. Da bi sacekali ta bolja vremena, ovi sadasnji igraci ne smeju da prekidaju sa igranjem hokeja makar na ovim amaterskim nivoima. Niko ne moze da me ubedi da ne moze pored posla ili studija da odvoji 2-3 termina nedeljno za treninge i da zrtvuje dve subote u toku zimskih meseci da bi se putovalo do Slovenije ili Hrvatske. Ne pricam o celoj godini, pricam o 6 meseci godisnje. Mislim da je to minimalna zrtva. E pa sad ako jos i dobiju neki dzeparac, to je samo jos jedan plus.

Niko ne moze da kaze da Slovenacki ili Hrvatski igraci dobijaju lovu sto igraju IHL ligu. TO su isto sve amaterski igraci i timovi. Tako da onda ispada da njihovi igraci vise vole hokej od nasih. Cool

Za Bjelogrlica je super stvar sto nije prestao da igra hokej. O tome i pricam. Vratio se u svoj rodni grad, verovatno radi neki posao ali nije hteo da prekine da igra hokej. Svaka mu cast...isto kao i Vucurevicu.Nadam se da ih Vojvodina barem malo plaća za to sto igraju. 

Po meni 200-250 eura pored posla koji radis ili studija koje studiras je za danasnje vreme u Srbiji dovoljno. I posao ili studije uopste ne bi trpele.  To je moje misljenje, mozda sam u krivu. Problem je verovatno sto ni tih imaginarnih 200-250 eura ne dobijaju. 

Sto se tice odustva sa posla zbog Kontinental kupa, pa ako ne mozes da se trazis dva dana sa posla kao godisnji odmor da bi igrao ono sto volis onda ne znam sta uopste trazis u hokeju. Sa druge strane niko ih nije terao da budu prvi u Turskoj, mogli su da izgube pa ne bi imali problem sa izostankom sa posla ili studija. Kad su to studenti bili redovni na predavanjima, nemojte da se lazemo, pogotovo na Srpskim fakultetima. Zar bilo kojem studentu koji igra hokej, malo bi mu bilo da ima 250 eura preko zime da popuni svoj budzet? Mislim da to nije malo u srpskim uslovima. 

Sasvim razumem igrace koji su prestali da igraju hokej. Puna podraska i za njih ali puna podrska i za ove koji su ostali i igraju hokej iz ljubavi.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Uto Okt 08, 2019 4:43 am

Zvezda trenutno ima samo 9 igraca koji imaju preko 21 godine:

G Stepanovic
G Rankovic

D Podunavac
D Novakovic
D Anic 

F Cegrintsev
F Ivan Jankovic
F Brkusanin
F Zwick 

Ostalih 12 igraca je od 17 - 20 godina i njima treba dati 200 eura. Starijim igracima 300 - 500.

Moraju igraci primati nadoknadu jer to je pokazatelj ozbiljnosti kluba. Ukoliko to ne postoji, ne trebaju niti ugovori, niti mozes traziti ozbiljan pristup igraca prema svojim obavezama na treningu i utakmicama.

Ukrajina je 2 dana aurobusom, + 2 dana nazad - igra se petak, subota i nedelja. Zamisli da u ugovoru pise "iznos ugovora za sezonu 2019-20: Igrac prihvatio da se zrtvuje za klub." Tako da sam za to da se igraci placaju, a raditi i baviti se ovim sportom u ovakvim "uslovima" zasluzuje i mnogo vise.

Smile
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Uto Okt 08, 2019 11:54 am

Zvezda uložila žalbu na odluke direktora takmičenja https://www.czbg.net/2019/10/08/zalba-skhl-crvena-zvezda-na-odluku-direktora-takmicenja/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Uto Okt 08, 2019 6:06 pm

Pogledao sam malo snimak druge utakmice i ono sto sam video me je jos vise uverilo da imamo izuzetnu generaciju. Linije su bile nekako ovako: 


Podunavac Anić 
Novaković Španjevic 
Vukokovic Markovic Mladenovic 

Cegrinsev IJankovic Brkusanin
DragovicM MichalD Gvozdenovic 
DJankovic Anđelkovic Zwick 
Popovic Tarakhan Mašić - Vidovic 


Dakle u 2 napadu imamo dvojicu po 17 godina, i 20 godina. Svi su klizacki izuzetni i samo im reba dati vremena i imati strpljenja i sve ce doci na mesto, vec u januaru. 


OK
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sre Okt 09, 2019 4:10 pm

Sajt nam je i definitivno završen...nadam se da će hokejaška populacija biti zadovoljna izgledom i člancima koje postavljamo Smile
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sre Okt 09, 2019 7:58 pm

Uvek zadovoljni  OK 

Malo sam proverio Sloveniju U19, Zvezda je u kasnjenju 5 kola/neodigranih utakmica. Bice nategnuto sa rosterom jer ih dosta igra za senior tim. 

https://www.hokej.si/hzs-statistika/?stat_c=83
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sre Okt 09, 2019 9:21 pm

Dobro je da si i to uspeo, ja kad pokušam da proverim tabelu ili nešto, stoji za proteklu sezonu.. Da li ne vrše update ili sta je vec ali nisu još updsteovali te informacije.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pet Okt 11, 2019 12:31 am

Prema pisanju czbg.net Pijem kafu i chiluje - pratimo i citamo - Zvezda U19 ide put Ljubljane, ocekujem pobede, a mladji U14 i U12 igraju sa NS Stars:
https://www.czbg.net/2019/10/10/startuju-mladje-selekcije-u19-na-dvomecu-u-ljubljani-u12-i-14-docekuju-ns-stars/

Raspored U19:
https://hokej.si/file/2019/08/DP-Mladincev-IHL-U-19-19-20.pdf

U19 je propustila 6 kola, i kako vidimo Slovenacka federacija je izasla u susret Zvezdi i nadam se da ce nas klub uzvratiti dobrim igrama i pobedama, i odigrati sve propustene utakmice. Raduje me da srpski savez nema nadleznosti nad ovim takmicenjem Ruzna rec
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu