WCF (C2)Jets vs (P1)Golden Knights

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

WCF (C2)Jets vs (P1)Golden Knights

Počalji od Accipitrinae taj Pet Maj 11, 2018 10:49 am

Jets vs  Las Vegas Golden Kni

NOV 10: WPG 2 @ VGK 5
DEC 1: WPG 7 vs VGK 4
FEB 1: WPG 2 vs VGK 3 OT
Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: WCF (C2)Jets vs (P1)Golden Knights

Počalji od Marvin taj Ned Maj 13, 2018 2:25 am

Jetsi krenuli jako, bombe prolaze pored Fleuryja.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Maj 13, 2018 2:48 am

Očekujem uskoro upis ACC..vjerujem da je sretna zbog 4 za sada gola u mreži MAF-a. Very Happy

Ajmo Peg!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Maj 13, 2018 12:43 pm

Dominantno u game 1. Bice ovo interesantno, neko od Tampe, Washingtona, Winnipega i Vegasa ce uzeti titulu, malo deluje nepojmljivo.

Isto tako, Scheifele ima 12 golova za sad, svake godine se ponada da bi neko mogao da obori taj legendarni rekord od 19 golova ali nikad se ne desi, cini mi se da ovo govorim svake godine ali svaki put se izjalovi. Ajmo Scheif.

Bilo je nekih bas nerealnih brojki u ovom playoffu, Pasta, Guentzel, Scheifele, Fleury...

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Maj 13, 2018 5:15 pm

Omiljeni momenat Big Buff  Klanjam se placem svaki put kad se setim da smo ga trejdovali 

Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ForG taj Ned Maj 13, 2018 5:44 pm

Rutinski, mislio sam da iamju neke šanse GK zbog boljeg golmana ali jok, zgaziše ih Jetsi sinoć ko svinja blato. Ni kad su Jetsi krenuli da brane rezultat nikakav ozbiljan pritisak Vegasi nisu napravili, dali go iz PP i greške Helebaka.
Baflin zavodio red, čovek od 100 kila se zaleti u njega on ga samo otrese ko dosadnu pudlicu Smile.

ForG
Junior
Junior

Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Maj 13, 2018 7:29 pm

ForG ::Rutinski, mislio sam da iamju neke šanse GK zbog boljeg golmana ali jok, zgaziše ih Jetsi sinoć ko svinja blato. Ni kad su Jetsi krenuli da brane rezultat nikakav ozbiljan pritisak Vegasi nisu napravili, dali go iz PP i greške Helebaka.
Baflin zavodio red, čovek od 100 kila se zaleti u njega on ga samo otrese ko dosadnu pudlicu Smile.
Laughing Laughing Laughing
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pon Maj 14, 2018 10:02 pm

Marvin ::Dominantno u game 1. Bice ovo interesantno, neko od Tampe, Washingtona, Winnipega i Vegasa ce uzeti titulu, malo deluje nepojmljivo.

Isto tako, Scheifele ima 12 golova za sad, svake godine se ponada da bi neko mogao da obori taj legendarni rekord od 19 golova ali nikad se ne desi, cini mi se da ovo govorim svake godine ali svaki put se izjalovi. Ajmo Scheif.

Bilo je nekih bas nerealnih brojki u ovom playoffu, Pasta, Guentzel, Scheifele, Fleury...
Baš danas čuh taj podatak i iznenadih se da je rekord 19 golova u plejofu i to od nekog Flyersa? Čudno mi pored ovih iz Edmontona što su imali 80tih po 50 poena...
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Maj 15, 2018 2:48 am

Reggie Leach. Very Happy

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Maj 15, 2018 2:50 am

Da me bude u sred noci i da me pitaju ko je dao najvise golova u jednom playoffu, ko je odigro najvise utakmica pre prvog gola u karijeri, ko je odigro najvise meceva izmedju dva postignuta gola i ko ima najveci procenat GWG golova u karijeri znao bih odma.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Maj 15, 2018 7:36 am

Jbt ja se vama divim. Ne znam sta se sa mnom desava , da li je zbog posla , ali ja docekam mozda nekad 2h vidim prvih par minuta do comercial break-a i zaspim..... Fejspalm joj
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Maj 15, 2018 2:27 pm

Hororelf ::Jbt ja se vama divim. Ne znam sta se sa mnom desava , da li je zbog posla , ali ja docekam mozda nekad 2h vidim prvih par minuta do comercial break-a i zaspim..... Fejspalm joj

Meni možeš jedino da se diviš što sam odgledao sve sem jedne plejof utakmice ove sezone,ali ja ih lepo gledam odloženo u normalnim terminima.Naravno bez znanja rezultata  Smile

Elem,Viva Las Vegas! Tartar!  Laughing I što bi rekli voditelji Žonatan Mašešo  Smile Brejk je uzet!
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Maj 16, 2018 3:10 pm

A gde gledas posle? Kod mene  problem na fonu cim udjem u Chrome ili na fejs meni objavi odmah vesti i rezultate IksDe  Ja nekad uspem da vratim od prenosa sto je ostalo na player-u kad gledam na onhockey.tv. Nego gde mogu da gledam reprize sutradan tj. Gde mogu da gledam full match sutradan?
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Čet Maj 17, 2018 5:57 am

2-1...opaaaa
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Čet Maj 17, 2018 9:19 am

Kao kameleon su VGK,prilagodjavaju se sjajno protivnicima. Gallant i saradnici tu rade maestralan posao. Nevjerovatno je koliko malo gresaka prave,i to sto bude, pocisti neko drugi.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Čet Maj 17, 2018 11:15 am

Hororelf ::Gde mogu da gledam full match sutradan?

Skines 
http://forum.rojadirecta.es/forumdisplay.php?15-VOD-Full-events-(eventos-completos)
http://720pier.ru/viewforum.php?f=88&sid=4ba1f9cd23efdff81a0873cdb299001c

Sta je sve MAF odbranio  Shocked bacao se na sve strane.
Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Čet Maj 17, 2018 11:18 pm

Hahaha...kakvi debili su ispali ovi iz Floride, nisu hteli da zastite Marchessaulta posle one sezone od 30 komada, jos plus oterali Gallanta, koji jebeni retardi.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Maj 18, 2018 3:40 pm

Accipitrinae ::
Hororelf ::Gde mogu da gledam full match sutradan?

Skines 
http://forum.rojadirecta.es/forumdisplay.php?15-VOD-Full-events-(eventos-completos)
http://720pier.ru/viewforum.php?f=88&sid=4ba1f9cd23efdff81a0873cdb299001c

Sta je sve MAF odbranio  Shocked bacao se na sve strane.
Moram da budem registrovan na ova dva foruma da bih mogao da vidim link ili?
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pet Maj 18, 2018 5:09 pm

Marche$$ault stize na posao #pisajposirotinji
http://triblive.com/sports/nhl/13661097-74/jonathan-marchessault-arrives-at-vegas-arena-in-golden-knights-lamborghini

@Hororelf za rojadirecta ne treba registracija, u prvom postu bude vise linkova za torente raznih kvaliteta, samo ponekad ima i na spanskom komentator, pa obrati paznju na to. Za 720pier treba registracija.
Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Maj 18, 2018 10:31 pm

Accipitrinae ::Marche$$ault stize na posao #pisajposirotinji
http://triblive.com/sports/nhl/13661097-74/jonathan-marchessault-arrives-at-vegas-arena-in-golden-knights-lamborghini

@Hororelf za rojadirecta ne treba registracija, u prvom postu bude vise linkova za torente raznih kvaliteta, samo ponekad ima i na spanskom komentator, pa obrati paznju na to. Za 720pier treba registracija.
Ijaooooj. Vala bas pisanje...
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pet Maj 18, 2018 10:42 pm

Hororelf ::A gde gledas posle? Kod mene  problem na fonu cim udjem u Chrome ili na fejs meni objavi odmah vesti i rezultate IksDe  Ja nekad uspem da vratim od prenosa sto je ostalo na player-u kad gledam na onhockey.tv. Nego gde mogu da gledam reprize sutradan tj. Gde mogu da gledam full match sutradan?
Platiš nhl gamecentar Smile
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pet Maj 18, 2018 10:44 pm

SymphonyX ::Kao kameleon su VGK,prilagodjavaju se sjajno protivnicima. Gallant i saradnici tu rade maestralan posao. Nevjerovatno je koliko malo gresaka prave,i to sto bude, pocisti neko drugi.
Ja mislim da je pravi potez ubacivanje Reavesa da nervira Byfugliena.Jedini koji koliko toliko može fizički da mu parira.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Maj 19, 2018 4:17 am

Fleury masina, odlicna serija odbrana veceras.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Sub Maj 19, 2018 5:34 pm

Mislim da Jetsi nece uspeti da se vrate u ovoj seriji   
Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sub Maj 19, 2018 10:34 pm

Ovaj Vegas je neuništiv! Neverovatno, kako prime gol tako daju i onda na 6 minuta pre kraja Rajli Smit i ćao Peg!
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći