E/4 (M2)Penguins vs (M3)Flyers

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Re: E/4 (M2)Penguins vs (M3)Flyers

Počalji od Breznjev taj Čet Apr 19, 2018 9:48 pm

Meni je najtužnija činjenica utakmice da nije bilo ni jednog postwhistle scruma a deklasirani ste 5-0.Za razliku od ovih ostalih serija tipa Tampa-Jersey,Peg-Mini,Nešvil-Colorado gde se ubiše...
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Apr 20, 2018 10:51 am

Flyersi nisu ko što su nekad bili(otkad je laviolette pušto Bartulisa da igra po 3 minuta u finalu Laughing Laughing)

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Apr 21, 2018 10:38 am

Couturier ubijen resava utakmicu. Very Happy

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Apr 23, 2018 7:40 am

Sta se ovde desilo? Zaspala sam kod 4-2, a vidim posle toga Guentzel utrpao 4 komada  Fejspalm joj
Accipitrinae
Enforcer
Enforcer

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Forsberg taj Pon Apr 23, 2018 3:41 pm

Fliersi su pukli u roku od minuta...
Forsberg
AHL
AHL

Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Apr 23, 2018 5:28 pm

A kakva partija Couturiera i to sa gadnom povredom. Klanjam se Klanjam se Klanjam se

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Uto Apr 24, 2018 10:13 pm

Kao prvo...hteo bih da se najebem majke Gudasu, klasičnoj sirovinčini, koji je sjebao Cout-a a zatim i bio direktan krivac za izgubljenu utakmicu, skrivio je dva gola kod 4-2 za Flyerse. Jebao bih mater i sudijama, nisu one krive ali im ***** sve što nisu dosudili Letangu interfirens kod 5-4 za njih...jebena komedija!
Ako pičketina Hextall nešto ne učini u offseazon i otarasi se panjeva poput Simmondsa, Voraceka, Raffla, Reada, Lehtere, Manninga, Gudasa, Weisea, buyout A jebeni Macdonald, Filpula, Weal, marš svi u tri lepe! Hakstol se podrazumeva ali ga ovaj umišljeni GM neće smeniti. 
Moram da navijam za Capse sada da izbace ove što je naravno nemoguće.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sre Apr 25, 2018 11:36 am

Accipitrinae ::Sta se ovde desilo? Zaspala sam kod 4-2, a vidim posle toga Guentzel utrpao 4 komada  Fejspalm joj

Auf šta si propustila  Rolling Eyes

Kakva utakmica,na 4-2 Laughton kad je dao delovalo je da će Flajersi izboriti sedmu utakmicu,ali onda su primili 2 gola za 4-4 posle dve a u trećoj monumentalni potop i proseravanje neviđenih razmera Guentzela Fejspalm joj
Na kraju 8-5 za Pingvine spektakularno prolaze dalje.Realno prošli bi i u g7 da je do nje došlo.
Provorov igrao bez ruke skrivio 2 gola onako nejak,Couturier odigrao legendarno na jednoj nozi 3+2 ali ni to nije bilo dovoljno.Nije se proslavio ni Neuvirth,ne znam što ga nisu menjali.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Čet Apr 26, 2018 12:36 am

Geno i Hagelin OUT za mec broj 1 protiv Capsa.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Čet Apr 26, 2018 11:33 pm

Jbt je li neko vidio listu povreda sa kojima je igrao Simmonds?
Ako je i pola tacno,lik je zvijer  Klanjam se
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2