W/4 (C1)Predators vs (WC2)Avalanche

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Re: W/4 (C1)Predators vs (WC2)Avalanche

Počalji od Marvin taj Pon Apr 23, 2018 5:29 pm

Steta, ali opet mnogo iznad svih ocekivanja. 

Jos dogodine kad dobijete lottery pika plus udjete u playoff ima da budete jako opasni.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sre Apr 25, 2018 11:51 am

Avsi su zaslužili bar da odigraju tu šestu utakmicu kakav su otpor pružili mnoogoo jačoj ekipi.Što se i videlo u toj game six kako ih je Nešvil isprašio 5-0.
Ali sa trećim golmanom i 4 ahl beka i ovo je uspeh Avsa.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Forsberg taj Sre Apr 25, 2018 2:25 pm

Kako nije uspeh, mislim da su svi oduševljeni kako je prošla sezona. Možda i bolje što su nas isprašili u šestoj, da je bilo tesno, sigurno bismo se svi više nervirali. Ovako je bilo evidentno da su bolji i nema se za čime plakati.
Forsberg
AHL
AHL

Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh