MHL - Međunarodna hokej liga

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 4 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Hororelf taj Ned Nov 25, 2018 4:03 pm

Branke90 ::
Hororelf ::Branke ti pises ove clanke na Srbijasport? Smile

Ja ih samo prenosim,to su Dacini i sa sajta saveza . . .  Smile

A tabele uredjujem ja zadnje 2-3 godine . . .  Smile
Skidam ti kapu, treba imati volje i zivaca kakav je danas nas hokej i situacija uopste.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Branke90 taj Ned Nov 25, 2018 4:06 pm

Hororelf ::
Branke90 ::
Hororelf ::Branke ti pises ove clanke na Srbijasport? Smile

Ja ih samo prenosim,to su Dacini i sa sajta saveza . . .  Smile

A tabele uredjujem ja zadnje 2-3 godine . . .  Smile
Skidam ti kapu, treba imati volje i zivaca kakav je danas nas hokej i situacija uopste.

Pa to si u pravu,ali kad ti je ti je pracenje celokupnog domaceg sporta hobi od najmladjih dana naviknes se pa ti i pricinjava zadovoljstvo . . . Smile
Branke90
Branke90
Junior
Junior

Godine : 29
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Branke90 taj Pet Dec 21, 2018 2:46 pm

Branke90
Branke90
Junior
Junior

Godine : 29
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Jul 07, 2019 6:49 pm

IHL liga 2019-20 Smile
http://hokej.si/file/2019/07/IHL-sistem-in-razpored-tekmovanja.pdf?fbclid=IwAR202NAJCUKXNiQMMoRiILJeFJMFOEENj1oSzEuLLn9oJmqjBN7Fd7l3Qkc

Iscitavajuci ono sto smo napisali tokom otvaranja ove stranice, postojao je skepticizam i nesigurnost u celokupno takmicenje, Very Happy 
ALI, 100% sam siguran da je nas hokej je profitirao time sto smo uzeli ucesce u ovom prvenstvu.  Da 

Mozemo da kazemo da ovo takmicenja nije nesto sto privlaci medije, ili publiku, ali definitivno omogucava da igraci i dalje ostanu u hokeju.
Kroz ovakvu IHL ligu veliki broj igraca izmedju 18 - 25 godina i dalje moze da igra hokej, da zavrsava skolu.
Plus ima i satisfakciju, a satisfakcija je da nisi posle 18 godine zavrsio sa sportom u koji si toliko ulozio kroz sve godine treniranja i odricanja.
Nisu svi u mogucnosti da im roditelji plate odlazak u Madjarsku ili Sloveniju, pa samim tim i ovde ima veliko uporiste igranje IHL lige.
Na kraju krajeva vracamo se na stanje pre raspada SFRJ, gde imamo 4 tima iz Slovenije, 2 iz Hrvatske i 2 iz Srbije.
Broj utakmica se drzi na respektabilnih 28 u regularnom delu i igranje playoffa. Za nase prilike puna kapa.

Slovenacki i Hrvatski timovi nastupaju bez stranih igraca, mi se jos uvek pojacavamo strancima. Koliko su oni potrebni ili ne znaju oni koji su treneri u nasim klubovima, a poslednji nastup Zvezde na Kontinental kupu je pokazao da imamo i potreban nivo da klizemo sa timovima iz boljih liga. Mozda jos ne mozemo da pobedjujemo ali svakako se nismo obrukali ni protiv MOL tima, ni protiv Alpen-HL timova, koji imaju daleko vece budzete, uslove - halu.

Mozda je ovo IHL takmicenje nastalo iz pukog pokusaja da Slovenci operu novac od IIHF, ili da Hrvati ostanu na povrsini kao i mi, ali nekako mi se cini da se sve razvija u pozitivnom smeru.

Slicno je i sa IHL jr ligama, sada U19, U17 itd.
Po nas hokej one su se pokazale kao odlicno sredstvo za razvoj mladih juniora, kako u Zvezdi, tako i za momke koji nastupaju u ekipama iz Slovenije i Madjarske.

Prema tome, dajmo sansu necemu sto je evidentno da pokazuje rezultate Da

Poruka ljudima koji sede u Savezu je da naprave trenazne hale, da zaborave na svoje komplekse i svoj ego, i pomognu hokej u Srbiji.
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Avg 28, 2019 1:54 pm

Priblizava se pocetak IHL sezone, za malo vise od 2 nedelje Zvezda bi trebalo da ugosti Jesenice - njihov razvojni tim. Vojvodina po rasporedu ocekuje Triglav. 

Sobota, 14. september
1. SKHL Crvena Zvezda - HD Hidria Jesenice Beograd
2. HK Vojvodina - HK Triglav Novi Sad
3. KHL Medveščak-Zagreb - KHL Mladost Zagreb
4. HK Slavija Junior - HK True Celje Zalog 

Nikakvih vesti iz Beograda, niti iz Novog Sada. 
Ulazimo u sezonu kada nasa najtalentovanija generacija mladih igraca treba da bude nagradjena jednom dobrom sezonom, i paznjom ljudi koji kazu da su tu jer zele dobro srpskom hokeju. 

Aj da vidimo i to, ja sam jos uvek optimista. 
OK
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Avg 31, 2019 9:02 pm

Ja ne znam sta da mislim.... Trenutno gledam malo CHL Belfast - Ausburg Phanters. Sutra počinje KHL
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Sep 01, 2019 5:21 am

Biće vijesti iz Zvezde uskoro...malo strpljenja jer dolazi do nekih promjena, pa se sve mora prvo odraditi da bi se neke stvari ozvaničile. O tome više uskoro na našem portalu i ovdje na temi o Zvezdi Smile
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Godine : 52
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Sep 01, 2019 4:28 pm

Suštinski se sve svodi na pitanje da li ce Zvezdini seniori i U19 imati sezonu, tj da li su igraci okupljeni i krenuli sa pripremama. 

Odgovor: DA ili NE 

Sve ostalo i nije toliko bitno za obicne poklonike hokeja koji su navikli na limit sa informacijama, da se ne zna kad ce biti leda u Pioniru, da svako svakome nesto duguje, da je Jakovljevic navijac Zvezde koji radi za Partizan, Savez, i Milovanovice. Jos jedino moze da nas iznenadi da je Djakovic presao u Partizan kako bi pomogao Jakovljevicu da postavi Partizan na noge. 
Very Happy  

Šalim se malo, ali meni je zaista drago da igraci postaju svesni da u Srbiji nema perspektive i da se sa 15/16 godina odlucuju za Maribor, Mac, ili kao sto vidimo i odlazak u Nemacku. Za tu decu jedan veliki RESPEKT  OK
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Sep 01, 2019 7:22 pm

biće i seniora i U19
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 02, 2019 10:00 am

Zasto mislim da Daca zna , nesto sto mi ne znamo Very Happy ? Daco svi smo polako odustali da ce opet dobro vreme za srpski hokej doci, obraduj nas nekim lepim vestima molim te .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pon Sep 02, 2019 4:01 pm

Iskreno se nadam boljim vestima od uobicajenih. U jednom od clanaka se pominje osoba iz Erste banke, te ocekujem dugorocniju saradnju i zajednicke interese, i Zvezde i Erste banke. Ovde govorim o interesima vezanim U KORIST pre svega hokeja u Srbiji, pa onda kluba Zvezde. 

Raduje me da ce biti i senior i U19 pogona, i ko god se zauzeo za to zasluzuje da mu se kaze - hvala!
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Sep 07, 2019 8:35 pm

Dobro momci...za ovu vijest imate obavezu da se prijavite na naš forum i tamo ostavite neki post o hokeju Very Happy (šalim se, ali bih volio)

Elem, večeras pišem jedan kraći tekst, ali u njemu neće biti onoga što znam.
Naime, polovinom septembra ili više drugom polovinom septembra, treba da se održi skupština kluba i da se imenuje novi predsjednik. Tada će se potpisati ugovori sa igračima, odrediti budžet, a od novog predsjednika (ako ga izaberu) imam obećanje da će se opet napasti IHL. Za sada toliko, ne mogu previše. Smile
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Sep 07, 2019 10:08 pm

dacha od bosne ::Dobro momci...za ovu vijest imate obavezu da se prijavite na naš forum i tamo ostavite neki post o hokeju Very Happy (šalim se, ali bih volio)

Elem, večeras pišem jedan kraći tekst, ali u njemu neće biti onoga što znam.
Naime, polovinom septembra ili više drugom polovinom septembra, treba da se održi skupština kluba i da se imenuje novi predsjednik. Tada će se potpisati ugovori sa igračima, odrediti budžet, a od novog predsjednika (ako ga izaberu) imam obećanje da će se opet napasti IHL. Za sada toliko, ne mogu previše. Smile
OK
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Sep 07, 2019 10:54 pm

http://www.czbgtv.com/2019/09/07/zvezdini-hokejasi-krecu-u-novu-sezonu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Sep 12, 2019 3:25 pm

dacha od bosne ::http://www.czbgtv.com/2019/09/07/zvezdini-hokejasi-krecu-u-novu-sezonu/

Barem nesto.
Ne trebaju nikakvi stranci da se dovode. Zvezda je vec dva puta osvajala ovu ligu, mislim da je nepotrebna ambicija da se opet osvaja. Samo osvajanje nije donela  nikakvu korist za promociju hokeja tako da bolje da igraju samo domaci igraci. Barem cemo odrzati nivo nekakvog hokeja i necemo se bas puno obrukati na prvestvima reprezentacije ove godine. Posto za ovu ligu vise nema potrebe da igraci budu u punom pogonu odnosno mogu uporedo i da rade i da se skoluju, ovo je taman za nase trenutne mogucnosti idealna liga.
Na savezu je da finansijski pomogne Zvezdu ako zeli da imamo i dalje reprezentativne selekcije u hokeju. Nadam se da ce prevladati razum kod ljudi u savezu iako do sada nisu nista uradili za boljitak naseg hokeja.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Sep 12, 2019 4:12 pm

Slazem se Tuti Fruti, ali mislim da se u sponzorkom ugovoru traze odredjeni uspesi. Ukoliko Erste Banka preuzme sponzortstvo 2 - 3 stranca nece uticati na timski duh, i razvoj igraca. Tu je i U19 prvensto gde ce igraci sa 16, 17 i 18 godina imati priliku za sebe. 

Savez je dvolican i licemeran, i dakako ga boli đoka za Zvezdu. Da zaista zele vec bi se napravila hala za klubove u BG. To sto oni zagovaraju igranje domaceg prvenstva do 14 godina, a dozvoljavaju Partizanu igranje Karpatia lige, a od ove sezone i U14 se prijavila - o čemu mi pričamo? 

Isto tako nesankcionicanje kabadahijskog ponasanja na decjim utakmicama gde se tuku treneri oni opravdavaju, ćutanjem o istim. To su ljudi koji vode Savez, i oni koji prelaze u njihove skute, kao Per osobe, itd, itd.
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Sep 13, 2019 4:21 pm

Zvezdi i Vojvodini zvanicno odobreno učešće u IHL  - 13.Septebar! - i jos nekoliko interesantnih odluka (zabrana ucešća Partizan U14 u Karpatija ligi). 

Generalno sam protiv svih zabrana ali ta Karpatija liga je nesto sto nama ne treba, bolje igrati Sloveniju ili Madjarsku U14 - problem je sto tamo nisu dozvoljeni stranci u tom broju, ili uopste. 

https://hockeyserbia.com/6115/upravni-odbor-shls-doneo-vazne-odluke/?fbclid=IwAR1HqnVzWRi-FS0wEekauYhB-fAzpJf3I5zqKWDZT6PVjB7iG6bBN2L4N3w
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 13, 2019 6:06 pm

Nikakve oni važne odluke nisu doneli. Jedino me čudi ta informacija za Partizan 14.. Užas. Doći ću da gledam možda neku utakmicu IHL-a kad me mine želja da odgledam utakmicu doći ću i pogledati... I to je to...
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4