NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL 16

4 posters

Ići dole

NHL 16 Empty NHL 16

Počalji od Hororelf Sre Maj 20, 2015 12:41 am

https://www.easports.com/nhl/features/nhl-16 Reklo bi se da obecava mnogo sto se tice gameplay-a ,ali da li ce izaci za PC ikada vise ..... ?  Mellow (Available only on Xbox One & PlayStation 4)
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL 16 Empty Re: NHL 16

Počalji od Breznjev Sre Maj 20, 2015 8:29 pm

Sad su nešto pisali da će ipak biti i za PS3,ne pada mi na pamet da kupujem PS4 ovaj PS3 imam tek od oktobra 2013 i NHL14...ako ne naprave za PS3 NHL16 kupiću NHL15 Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL 16 Empty Re: NHL 16

Počalji od Che Čet Maj 21, 2015 2:56 pm

Nikad vise nece izaci za PC. A obecavaju svake godine nesto, pa nista...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL 16 Empty Re: NHL 16

Počalji od Hororelf Ned Maj 24, 2015 3:43 am

Obecanje ludom radovanje izgleda .... Kupio bih ja PS 3 ali bolje jos malo da sacekam pa kupim PS4 realno. Jos koju godinu hahahaha Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL 16 Empty Re: NHL 16

Počalji od Red Wing Ned Okt 11, 2015 5:50 pm

Breznjev ::Sad su nešto pisali da će ipak biti i za PS3,ne pada mi na pamet da kupujem PS4 ovaj PS3 imam tek od oktobra 2013 i NHL14...ako ne naprave za PS3 NHL16 kupiću NHL15 Very Happy
NHL 16 je ''rezervisan'' za konzole 8. generacije (PS4 i Xbox One). Za PS3 i Xbox360 se pojavio naslov pod imenom NHL Legacy Edition sto je fakticki 16-ica... Nista drugo nego jedno te isto - prepakovana prethodna izdanja sa osvezenim rosterom. To je verovatno i poslednje izdanje u nizu za stare konzole.

Che ::Nikad vise nece izaci za PC. A obecavaju svake godine nesto, pa nista...
Prokleti EA Sports monopolisti ama bas nista ne obecavaju, za njih je PC gaming naprosto mrtav. Od pet aktivnih EAs serijala, samo jos FIFA izlazi za PC, sto i nije cudo, s obzirom o kakvom obimu i trzistu je rec... To uostalom i odredjuje stvari. 

PC gaming je opet veoma konkurentan, gotovo da se i vratio u ''renesansu'', kakvu jos mozda nije video od kraja proslog milenijuma i pocetka 2000' ! Pre svega zahvaljujuci STEAM-u, pa i vala dobrim delom i zbog x86 arhitekture novih konzola (nikad veca slicnost sa PC).

Nazalost, izgleda da su samo sportske igre izuzete od toga...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL 16 Empty Re: NHL 16

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu