NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Srbije

+27
hanson44
Yorick
Nemanja_93
Grof Bronza
stele70
TUTI FRUTI
Breznjev
Hororelf
Rista Ris
MUĆKE
Galence
Marvin
Patrick Kane
C of Red
rhadamanth
Sima90
prlapan
maminho
kb8
VIX
OHK Beograd
collymore10
Liverpool FC
Koleman994
SymphonyX
FILIP31
Che
31 posters

Strana 23 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Uto Maj 29, 2018 5:41 am

FiMol ::Mislim da u to ime mozemo staviti objavu od strane hokej klub Partizan koji je postavio legendu srpskog hokeja na celo strucnog staba..

https://www.hkpartizan.rs/index.php/vesti/493-igor-kosovic-novi-sef-struke-u-hk-partizan
Sad mi Jakovljević, bivši podpredsjednik Zvezde (ne znam šta je trenutno u Partizanu) kaže da neće imati seniore ni ove sezone.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Uto Maj 29, 2018 1:23 pm

Kao sto rekoh ranije, mi realno imamo seniora taman za 1 klub a eto Vojvodina se nekako skupila pa sa strancima pokusava da kompezuje. Partizan da placa opet 5 stranaca da bi se 10 igraca rekreiralo nema smisla, bolje te pare davati za termine leda.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Uto Maj 29, 2018 4:01 pm

Malo sam pričao i sa Kosovićem. Pravo mi je krivo što u Zvezdi nemaju sluha da ga dovedu i ispoštuju njegov, malo tvrđi, karakter.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Uto Maj 29, 2018 6:18 pm

dacha od bosne ::
FiMol ::Mislim da u to ime mozemo staviti objavu od strane hokej klub Partizan koji je postavio legendu srpskog hokeja na celo strucnog staba..

https://www.hkpartizan.rs/index.php/vesti/493-igor-kosovic-novi-sef-struke-u-hk-partizan
Sad mi Jakovljević, bivši podpredsjednik Zvezde (ne znam šta je trenutno u Partizanu) kaže da neće imati seniore ni ove sezone.
Steta za to.
Mislim da se uvek moze sakupiti dovoljno rekreativaca da bi se odigrao domaci sampionat. Ne mora se igrati Slovenacka liga.
Ali ajde da im oprostim jos ovu godinu ako ce stvarno da prave halu. Bitnija je jos jedna hala nego ista drugo u ovom trenutku.
Mozda ce i oformiti neku juniorski tim koji ce moci da odigra par utakmica domace lige.
Steta ako ostanemo na dva kluba jer stvarno ne vidim nacin da NS stars i ove godine bude igrao kada mu pola igraca igra za Vojvodinu u inter ligi.
ONo sto mi je jako drago to je sto ce Gile da napokon udje u neki domaci tim i da bude trener. Svaka cast na tom potezu.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Čet Maj 31, 2018 3:18 pm

Frca na relaciji klubovi (Zvezda, Vojvodina, Spartak, NSS) - Savez. Partizan se naravno drži po strani (samo deklarativno). Sve je oko stava Čipsija da se zabrani mlađim selekcijama da igraju međunarodne lige. Ide uskoro tekst o svemu samo čekam neke izjave.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Čet Maj 31, 2018 11:40 pm

Bas me zanima kako ce to biti moguce zabraniti klubovima da igraju napolju.
Znaci sve sekcije treba da se naguraju u Pionir, od U8 - U16, da imaju dovoljno trenaznih termina, pa zatim termina za utakmice, i sve samo da bi se zadovoljio IIHF, ili mozda Predsednik Hokej Saveza.
Hoce li zabraniti i pripreme na "Medjunarodnoj sceni"?
Partizan je svojevremeno igrao Slohokej, kao i Beograd MOL. Tada je bilo sve ok.

Voleo bih da vidim tu zabranu ko ce da postuje Laughing
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 01, 2018 12:10 pm

Ovde se većinom radi o mlađim selekcijama, a posebno o U14 jer tu Partizan još i ima neke igrače. Samo što je Čipsi spustio zabranu i na niže selekcije. Evo čekam njegov zvanični stav ali se još ne oglašava.
Inače, interesantna rasprava u komentarima na našem sajtu http://www.czbgtv.com/2018/02/12/czbg-intervju-marko-milovanovic-predsednik-hokejaskog-saveza/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pet Jun 01, 2018 3:13 pm

obrisao gluposti koje sam napisao a da se nisam udubio u tematiku.


Poslednji izmenio TUTI FRUTI dana Pet Jun 01, 2018 9:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Pet Jun 01, 2018 6:08 pm

Ajde da prvo sacekamo izjavu Predsednika Saveza i vidimo sta se ustvari zeli, jer ovako komentarisemo u prazno. U svakom slucaju ako zelimo da i ovo malo dece smestimo u "kavez" onda potpisujem da ta mera sigurno nije u korist razvoja te dece. Tu pre svih mislim na decu koja se takmice u konkurenciji U12 pa navise.

Kada budem video Predsednika da vozi Yuga 45 onda cu mozda i shvatiti njegov patriotski cin da pomogne hokej naciji Srb.


FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 01, 2018 7:27 pm

Evo teksta, sutra ide Đakovićev odgovor

http://www.czbgtv.com/2018/06/01/kuda-ide-srpski-hokej-trenutna-desavanja-o-zabranama-takmicenja-za-mladje-kategorije/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 01, 2018 8:00 pm

I da...što više komentara ostavite na članak...neka se pročita...prate ovi iz saveza i svi klubovi šta pišemo.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pet Jun 01, 2018 9:39 pm

Procitao clanak i moram da zakljucim da svako gleda svoj interes, tu mislim na klubove.
Neka rade sta hoce i jedni i drugi, smesno je uopste i ulaziti u ovu problematiku. Neko ce ostati bez clanarina, neko bez igraca, neki igraci ce ostati bez takmicenja i tako u krug. Najvise ce najebati roditelji kako mi se cini....samo pare, daj pare, hocu pare... Smile

Ne vredi se uopste uzbudjavati zbog ovih gluposti.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 01, 2018 10:39 pm

Zabrana je teška budalaština.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Sub Jun 02, 2018 11:33 am

dacha od bosne ::Zabrana je teška budalaština.

naravno da je budalastina. 
Ali realno i tako u8 i u10 ne igraju strane lige niti su ikada igrali niti se igra na velikom ledu. To je prakticki jos skolica hokeja. Tu se uce osnove klizanja i hokeja.Igraju se samo turniri u inostranstvu ali to nema veze sa ligom. Tu je bitnije uzeti lovu roditeljima za putovanja Smile
Eto za u12 su se i sami roditelji bunili zbog dalekih putovanja i umora dece. Naravno ako hoce da igraju neka igraju. 
Samo ce  Spartak igrati  U12 u kooperaciji sa Madjarima i dalje igrati neku njihovu C ligu zato sto nema igraca ni za jednu postavu Smile
Jedini problem je U14.
Za U14 sam protiv toga da se zabranjuje takmicenje, neka svako igra sta hoce i moze. U ovim godistima se vec trebaju igrati ozbiljne utakmice. Jedini problem Zvezdi je sto se odlucila za Sloveniju. I dalje mi nije jasno zasto se ne okrene Madjarima, em je blize em su Madjari u svakom pogledu svetlosne godine bolji od Slovenaca( ne govorim o seniroskom reprezentativnom hokeju)
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Sub Jun 02, 2018 12:03 pm

Apsolutno se slažem s tobom.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Hororelf Sub Jun 02, 2018 8:37 pm

Procitao sam intervju, po meni je ovo potpuno besmisleno. Postoje drugi nacini da se spase domaca Liga. Kada bi iole nikla barem jos jedna hala pa se klubovi rasteretili i ta hala radila barem 10 meseci onda bi bilo efekta. Da se napravi jos jedan tim gde se nova hala izgradi, da se pozovu deca, da se okupe mladi. Gde god se izgradi hala sigurno da ce biti interesovanja. LJudima u ovoj drzavi plasiras u vecem broju ono sto zelis i oni ce sami pozeleti da budu deo toga. Ovde je mentalitet na reklami tj. marketingu, na tome sta je danas popularno i ako je nesto postalo popularno da se ka tome i ide. Na taj nacin ce se privuci masa , na taj nacin ce se ljudi zainteresovati da gledaju hokej u Srbiji i domacu ligu koja ce se ocuvati i ocvrsnuti i na taj nacin ce nas najbolji klub imati pravo da igra i ligu u Madjarskoj ili cak dva kluba (za mene je neprihvatljiva neka "znj" liga Slovenije i samo je prihvatljiva liga koja ce se igrati u Madjarskoj poput ERSTE lige). Dakle rezime, vise hala, vise dece koja ce se privuci, rezultira tome da postoji vise klubova i tako se gradi i jaca domaca liga gde ce kasnije seniori igrati mozda neku jacu inostranu ligu. Mogli bi da pocnemo da se ugledamo na Madjare. Prvo pokriti otvoreno klizaliste u Subotici i produziti led za nekoliko meseci, renovirati sta se treba renovirati, da se renovira i obezbedi hala na Spensu i produzi led, a onda razmisljati da se obezbedi Beostar-ova bivsa hala tj. hala Pingvin. Kada to bude obezbedjeno onda treba da se nastavi prica o tome da se nova hala izgradi i ako to nisu glasine samo ,nemam nista protiv da se i izgradi hala u medjuvremenu, ali opet akcenat je na tome da se obezbedi dovoljna infrastruktura da bi se uopste moglo dalje diskutovati o necemu visem i jacanju domaceg prvenstva.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Sub Jun 02, 2018 11:07 pm

Mene zivo interesuje koliko je klubova aktivno tj koliko timova imamo za ligu U12, 14, 16 i 18. Uz to me interesuje koji klubovi osim Bg klubova imaju led od septembra - maja.

Po Savezu ce Partizan i Zvezda da igraju 20x jedni protiv drugih, i tako, malo stagnirati..

Halu Beostar prvu uraditi da radi 10 meseci, da Savez obezbedi termine za klubove u njoj. Trebaju nam ekonomicne hale sa malo troskova.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Ned Jun 03, 2018 6:14 am

@FiMol: Biće, nadam se, danas Đakovićev odgovor pa ćeš baš vidjeti šta kaže na tu temu.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Ned Jun 03, 2018 9:46 pm

[size=150]ODGOVOR ZVEZDINOG PREDSEDNIKA, GORANA ĐAKOVIĆA, NA DOPIS IZ SAVEZA[/size]
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Pon Jun 04, 2018 12:22 am

Procitao sam veoma emotivan odgovor gospodina Djakovica i zelim da mu dam punu podrsku oko svega za sta se zalagao, i za sta se zalaze. Interesi i politika (slobodno mozemo reci i rat) koja se trenutno vodi relaciji Zvezda - Partizan unistice ne samo srpski hokej nego i srpski sport.

Ono sto trenutno imamo u hokeju jeste besparica, nemanje infrastrukture, nemanja zajednickih interesa, nemanje jednog sportskog dostojanstva, generalno jedan kompletan razdor. Pogledao sam i zvanicne rezultate sa utakmica gde u kategoriji U16 imamo 2 tima: Partizan i Zvezda (odigrane ukupno 2 utakmice). Ima sve slike na FB str SKHL CZ.
Tabela U16: 1. SKHL Crvena Zezda, 2. HK Partizan Fejspalm joj 

Sekcije 12 i 14 imaju 5 timova u totalnom disbalansu: Zvezda, Partizan, Vojvodina, NS Stars, Spartak/Koros. Imamo rezultate npr 17:0, masu neodigranih a sluzbenim rezultatom registrovanih meceva. Nema tu sreca za sekcije Zvezde ako ostane ova zabrana.

Kao sto sam i ranije rekao, razocaran sam uopsteno stavom i radom Predsednika Hokej Saveza. Neka radi sta god da mu je volja i neka zabranjuje, i edukuje roditelje sta i kako treba da rade sa svojom decom. Verovatno misli da ce roditelji ustedeti tih 50eura mesecno sto odvajaju samo na clanarine, a deca koja ce stagnirati ce kako rece jednog dana postati heroji. Cega heroji? Bice bre zrtveni jaganjci suprotstavljenih strana kako to uobicava u Srbiji.

Gospodine Djakovicu toplo preporucujem da izadje iz ove price jer finansijski je ocigledno daleko, daleko od toga da moze da se nosi sa ljudima koji su hteli svojevremeno i JAT da kupe. Razumem da sagradite halu za potebe vaseg kluba, a pre svega i potrebe srpskog hokeja, ali od toga nema nista jer ocigledno je to neostvarivo. Izgradice halu neko drugi, mocniji, ovi sto su stagnirali ce igrati u toj hali, ili nece.

Roditelji - ko ima para neka razmislja kuda, sta i gde, jer nisu ta deca vlasnistvo Predsednika Hokej Saveza, pa prema tome......
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Hororelf Pon Jun 04, 2018 12:23 am

Jbt dok sam procitao post izgorese mi oci. Zaboravio sam i kada sam poceo da citam. Koja prepiska izmedju Milovanovica i Djakovica. Meni je bre zao sto deca ispastaju.... Pogotovo selekcija U16.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne Pon Jun 04, 2018 5:16 am

Samo što više poruka na sajtu...niste svjesni koliko je čitano od strane ljudi iz hokeja i saveza...
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI Pon Jun 04, 2018 7:40 am

Hororelf ::Jbt dok sam procitao post izgorese mi oci. Zaboravio sam i kada sam poceo da citam. Koja prepiska izmedju Milovanovica i Djakovica. Meni je bre zao sto deca ispastaju.... Pogotovo selekcija U16.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Takodje. Jebote nisam imao snage sve da procitam

Sekcija U16 nije upitna, oni ce igrati sta budu hteli. Igrace i ostali sta budu hteli jer savez nece moci da zabrani nista.

Ja cu samo reci da je ovo odlican primer koliko nam je hokej otisao dodjavola.

Nekada su se celni ljudi klubova svadjali oko seniora a sada posto vise nema seniora, sada se svadjaju oko dece. Jos malo, pa kada ne bude ni dece vise u hokeju, ne znam oko cega ce se onda svadjati.

Meni samo jedno ne ide u glavu. Oba kluba vode ljudi koji su ostvareni u svim sferama zivota. Od porodice preko biznisa. I onda koji vrag im treba sve ovo????

Izgleda da im je jako dosadno u zivotu. Oces u zid - u zid Oces u zid - u zid Oces u zid - u zid
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Hororelf Pon Jun 04, 2018 11:47 am

Umesto da se dogovaraju za lepsu buducnost dece , vise infrastrukture, rad postojecih hala na duze meseci, oni se prepiru oko dece.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol Pon Jun 04, 2018 2:01 pm

Meni samo jedno ne ide u glavu. Oba kluba vode ljudi koji su ostvareni u svim sferama zivota. Od porodice preko biznisa. I onda koji vrag im treba sve ovo????
Umesto da se dogovaraju za lepsu buducnost dece , vise infrastrukture, rad postojecih hala na duze meseci, oni se prepiru oko dece.

Upravo ste naveli poentu i samo sam Vas citirao.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 23 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu