NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

+3
VIX
Che
bogic9
7 posters

Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od bogic9 Ned Jan 09, 2011 6:21 pm

Dao sam odgovore(mozda malo opsirnije) na pitanja koja ce vas zanimati, ostala su smorna ili nisam mogao da se setim Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
3. Visina i tezina (moze i recima, tj. opisno)? 182 cm, 65 kg
4. Seksualno opredeljenje? Hetero, normalno brate Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
5. Zemlja boravka, nacionalnost, versko opredeljenje? Srbija, Srbin, pravoslavac
6. Sta radite u zivotu, tj. zanimanje? Gimnazija i fudbal
7. Nadimak i kako ste ga dobili? Bogi, drugari me tako zovu
9. Da li ste sujeverni? Ne
 11. Pusenje, alkohol, droga...? Ne
13. Najseksipilnija devojka/muskarac (u zavisnosti od preferencija )? Evan Rachel Wood recimo, ne mogu trenutno da se setim Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
14. Najvise volite.. Ukucane, Partizan, Srbiju i Rusiju Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
15. Najvise mrzite/ne podnosite...? Budale i barabe Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
16. Najvise se plasite...? Ljudi trebaju samo Bogu da odgovaraju i njega da se plase 
20. Najvise se kajem zbog...? Stvari koje sam obavljao bez dobrog plana
21. Hobi? Sve cetriri engleske, skotska, ruska i domaca fudbalska liga(od igraca, preko navijaca do maskota Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887 ), NHL, KHL, i reprezentativni hokej, istorija(najvise istorija Rusije, SSSR-a i Drugog svetskog rata) 
22. Kucni ljubimci? Ne
23. Politicka opredeljenost? Patriotizam, odanost Rusiji, slavizam
24. Homoseksualnost - vase misljenje? Poremecaj
25. Najdrazi citat/zivotna mudrost? Ima mnogo lepih ali nek bude-Jurij Gagarin:''Поехали!'' 
26. Vas san? Imam mnogo, povezani su sa mojim interesovanjima Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961

Malo o hokeju:
27. Koliko dugo vec pratite hokej? Od 2004.g., u pocetku mnogo vise reprezentativni, ali vremenom sve vise NHL
28. Prva (najranija) hokejaska secanja? Caletove price o Fjodorovu, Mogilnom i Bureu, koji su igrali za CSKA krajem 80-ih godina
29. Zasto volim hokej? Brz, atraktivan, beskompromisan i ''pametan'' sport kojeg je prava milina gledati, ne ostavlja coveka ravnodusnim, jos kad se na sve to doda da su Rusi dominantni Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
30. Da li ste ikada prisustvovali hokejaskoj utakmici? Ako jeste, na koliko utakmica ste bili? Da, na vise utakmica HK Partizan, ne znam tacan broj
31. Da trenirate hokej, koju bi poziciju voleli da igrate i zasto? Golman, ne znam zasto, pretpostavljam da ne bih imao dovoljno dobro klizacko umece da bih igrao u polju, inace golmani u hokeju za razliku od drugih sportova mogu da rese mec svojom dobrom igrom
32. Legenda kojoj se najvise divim je...Uvek prvi-Sergej Fjodorov, jedinstveni hokejas i pravi majstor igre na ledu koji u 41 godini i dalje igra na vrhunskom nivou
33. Trener kojeg najvise postujem je...Vjaceslav Bikov, gospodin i u pobedi i u porazu
34. Utakmica koju cete pamtiti je...Rusija-Kanada 5-2 na Svetskom 2010-te, ali moram spomenuti i Svetsko za juniore 2011 i finale tog takmicenja Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
35. Omiljeni tim i zasto ste bas njih izabrali? HK Partizan i HK CSKA, a u NHL-u(sto vas najvise zanima Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887 ) mi je omiljen tim Washington Capitals, kad sam poceo da ih gledam ozbiljnije Fjodorov je igrao za njih(pored Oveckina i Semina) i to je bio i vise nego dovoljan razlog Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
36. NHL ili evropski hokej? Evropski hokej(pravila) Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
37. Istok ili zapad (NHL)? Istok, nekako mi je atmosfera i okruzenje za hokej bolji na istoku, a i kvalitet je po mom misljenju veci
38. Sta vam najvise smeta/ne podnosite u NHL-u? Ne razumem se toliko dobro u hokej kao sto se razumem u fudbal da bih smeo da iznosim probleme
39. Ovechkin ili Crosby ? Oveckin je gazda Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
40. Hattrick ili Shutout? Hettrik Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961

Malo o forumu:
41. Kako vam se svidja forum? Sveobuhvatan u svakom pogledu, odlican
42. Sta vam se ne svidja/sta nedostaje forumu? Clanovi nedostaju, mada tesko da postoje ljudi koji se razumeju bolje u samu igru od onih koji su na ovom forumu, inace bi ga potrazili Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
43. Kako poboljsati rad foruma? Ovakav forum ce biti jos bolji kada se poradi na popularizaciji hokeja u Srbiji, a meni nazalost izgleda da se tako nesto nece desiti u blizoj buducnosti, zato ovde treba usmeriti ljude koji vec sada prate hokej
44. Sa kojim clanovima se najbolje slazete? Sa svakim clanom Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
45. Ko je "zlatni clan" foruma? Mislim da je to Dzomba Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887 
46. Koga ne gotivite sa foruma? Svi su ok Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
47. Sta mislite o administratorima/moderatorima i kako ocenjujete njihov rad(spojio sam pitanja)? Mozemo mi da pricamo sta nam je volja, ali drzati organizovanim jedan sajt na netu nije nimalo lako Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961 
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Che Ned Jan 09, 2011 9:30 pm

bogic9 ::45. Ko je "zlatni clan" foruma? Mislim da je to Dzomba
Hvala, hvala.. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Odgovori su... Predvidivi. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od VIX Ned Jan 09, 2011 10:50 pm

Grobar , pa jos voli i Rusiju. Moj covek Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887 Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  814112
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od SymphonyX Pon Jan 10, 2011 12:57 am

Sto svi volite Rusiju?To sto su isto Sloveni,pravoslavci ili nesto drugo?
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od bogic9 Pon Jan 10, 2011 1:25 am

Licno, cale mi ziveo u Rusiji 10 godina, pa preneo na mene tu ljubav. Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961 Stvarno je tesko objasniti. Mnogo stvari je umesano-ruski mentalitet, kultura, istorija, sport, lepota... Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  690961
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od SymphonyX Pon Jan 10, 2011 1:31 am

Meni se jedino svidja njihova knjizevnost,ostalo mi bljak.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Lazicy Pon Jan 10, 2011 1:39 am

Tito je rekao NE Staljinu.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Pufta Pon Jan 10, 2011 3:03 am

meni rusija bas onako bljak u svakom smislu. poslednja zemlja gde bih voleo da zivim.
pre ziveo bi i u etiopiji sa starvin marvinom
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Che Pon Jan 10, 2011 12:21 pm

SymphonyX ::Sto svi volite Rusiju?To sto su isto Sloveni,pravoslavci ili nesto drugo?
Zato sto su nam najblize sto imamo, kako god okrenes..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od VIX Pon Jan 10, 2011 4:17 pm

Dzomba ::
SymphonyX ::Sto svi volite Rusiju?To sto su isto Sloveni,pravoslavci ili nesto drugo?
Zato sto su nam najblize sto imamo, kako god okrenes..

Bas to . Ah da smo bili tako bluzu u hokeju Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od SymphonyX Pon Jan 10, 2011 4:20 pm

Meni su oni isti kao svi drugi,ne dozivljavam ih kao nesto blisko.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Che Pon Jan 10, 2011 4:44 pm

Zato sto se prezivas Lutovac, i zato sto si ateista. Pijem kafu i chiluje

Pa nije to neka bliskost. Ali, "najblize sto imamo" jeste..
Oni, Kinezi, eventualno Grci.. Na to smo spali. Sad
Btw, nije trebalo da saljemo bilo koga na dodelu Nobelove nagrade za mir. Jebes demokratiju, vidis da Kina postaje 1. svetska sila.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od bogic9 Pon Jan 10, 2011 5:03 pm

Domovina bogova je na istoku. Smile Da ne idem u veliki off, naravno da je sramota sto smo poslali onog lika na dodelu. Rusija i Kina nam cuvaju Kosovo koliko mogu, a mi tako vracamo uslugu. 
Uostalom, nije da samo mi volimo Rusiju. Iz licnog iskustva(imao sam priliku da razgovaram sa mnogo Rusa) vam kazem da Rusi imaju izuzetno lepo misljenje o nama-da imamo izuzetan karakter, kulturu, istoriju, i da smo nesalomivi(kada pogledate iz ugla stranca stvarno je cudo sta smo sve preziveli). Smile
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Che Pon Jan 10, 2011 5:12 pm

Ma to. I zbog toga..
Dok zapadnjaci misle da smo neki varvari, koji zbog bombardovanja '99. imaju ekstra dobre sportiste. Na tu forru.

Ali o KiM da ne pocinjem.. Rolling Eyes Tu nemaju sta da nam cuvaju, jer je KiM davno izgubljeno. I sigurno izgubljeno. Ali to ljudima niko da kaze. Jos koje oni resurse trose, i koje su resurse potrosili na izgubljenu teritoriju, pa to samo retardi najveci mogu.
Mogu samo da cuvaju da Kosovo ne udje u UN, i to je neki maksimum maksimuma..

Jebes teritoriju, brani narod.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od bogic9 Pon Jan 10, 2011 5:26 pm

Naravno da je to maksimum, jer i mi sami nismo zainteresovani za Kosovo, nasi politicari, svi do jednog. A narod koji tamo ''cuvamo'', skoro i da nema. Tragedija. Meni je cela porodica sa Kosova, samo sam ja rodjen u BG-u, ali ne verujem da cu u narednih 20+ godina moci da jedanput odem tamo hladne glave. Sto se zapadnjaka tice, dodje mi da povracam kad cujem one kretene iz NVO kad krenu da pricaju kako ''saljemo losu sliku u svet''. Jbt pa ta slika nikad nece biti bolja, moze da bude samo gora, jer smo mi za njih varvari, kao sto ti kazes. Treba da gledamo svoja posla. Sad da smo pobedili na SP-u u basketu verovatno bi se rasirila prica da smo namestili. 
Nemoj da me banujes zbog jezivog off-a. Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Che Pon Jan 10, 2011 7:36 pm

Meni je keva rodjena u Lipljanu. Sad
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Marvin Pon Jan 10, 2011 9:10 pm

Ja razumem zašto oni vole Ruse u hokeju. Razumem, ne opovrgavam, ali se priključujem. (Ne mogu nikako da razumem zašto neko voli Slovake, ali hajde sad, nije ni bitno Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  260887 ).
Samo da kažem, da nas Grci vole kako im vetar dune, mirišu nas samo ako igramo protiv Turaka i ako nemaju dovoljno turista.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11049
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari  Empty Re: Evo mog leksikona, preskocicu nezanimljive stvari

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu