NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

5 posters

Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od bogic9 Čet Jan 06, 2011 8:13 pm

Pozdrav ljubitelji hokeja! :)Prava je cast biti ovde, na ovako lepom forumu, sa toliko poznavalaca igre.  :)Moja omiljena ekipa su Washington Capitalsi, u KHL-u CSKA.Inace obozavam Rusiju i ruski hokej, kao i rusku reprezentaciju, cije utakmice ne propustam.
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Marvin Čet Jan 06, 2011 8:25 pm

Predvidjam da ces ovde biti miljenik administratora... Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 260887

Dobro nam dosao... Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 814112 Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 327381


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11049
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Lazicy Čet Jan 06, 2011 8:41 pm

Pozdrav i dobro došao.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Che Čet Jan 06, 2011 10:06 pm

100. clan foruma.. Vrtim se u krug Konacno... Klanjam se
Lasticu, aj mu napravi neku pocasnu lentu, i stavi mu ispod avatara.. Very Happy

Inace, dobrodosao dobri covece, na Badnje vece. Postovanje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od bogic9 Čet Jan 06, 2011 10:19 pm

Hvala vam, ceo dan sam na forumu i najozbiljnije vam kazem, divim se. Od grafike do upucenosti clanova, 10/10. 
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Che Čet Jan 06, 2011 10:26 pm

Koji si forum ti gledao..?? Laughing
E, samo malo smanji signature.. Mislim visinu.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od bogic9 Pet Jan 07, 2011 12:37 am

Pokusacu da angazujem ortake koji prate hokej da se registruju ako nije problem, da malo doprinesem radu foruma. Steta je da ljudi koji gotive hokej u nasoj zemlji ne budu upuceni na ovaj sajt, s obzirom da nas je malo. 
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od SymphonyX Pet Jan 07, 2011 3:41 am

Dobrodosao.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Che Pet Jan 07, 2011 1:38 pm

bogic9 ::Pokusacu da angazujem ortake koji prate hokej da se registruju ako nije problem, da malo doprinesem radu foruma. Steta je da ljudi koji gotive hokej u nasoj zemlji ne budu upuceni na ovaj sajt, s obzirom da nas je malo. 
To bi bilo jako lepo. Smile
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od bogic9 Sre Dec 21, 2011 5:03 pm

Pozdrav svima! Eto mene ponovo. Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 690961
Cesto sam dolazio na ovaj forum za vreme odsustva, citao vase opservacije i analize. Izvinite ali imao sam mnogo obaveza u prethodnoj godini i nisam se usudjivao da dolazim svakog vikenda pa da opet zapostavljam sve. Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 690961 Pratio sam vecinom KHL i CSKA. Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 690961
Vidim da ima i novih clanova.
Moram da kazem da je ovo jedan od graficki najlepsih, ako ne i najlepsi forum u zemlji. Ali ne samo to, administracija i moderacija je u rukama sjajnih ljudi, pravih poznavaoca najbrzeg timskog sporta. Ostali clanovi, redovniji, su takodje sjajni,. Ovde se odlicno pise i sve je u prijateljskom duhu. Cestitam vam sto odrzavate ovaj forum i time cinite njega ''domom'' svih ljubitelja hokeja u Srbiji. To je veliki posao a vi ga obavljate sjajno! Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) 690961
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Che Sre Dec 21, 2011 5:24 pm

Hvala, bogicu...
Napisi koji post s vremena na vreme, niko te ne obavezuje da stalno blejis ovde.. Very Happy
...
Inace, oduzese nam sav hokej na TV-u, al pretpostavljam da si vec citao o tome... Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od bogic9 Sre Dec 21, 2011 7:20 pm

Ma to je najveci problem. Citao. Glupost. Hokej se igra cesce nego ostali popularni sportovi, mogu barem da izdvoje neke termine za tekme...Sad ostade malo KHL-a, posto ja nemam ArenuSport. Ali i tu nema selekcije meceva, vec vise za popunjavanje programske seme, nazalost...Mada gledam i preko livetv.ru...Ruski sajt, imaju dobre strimove, a i forsiraju hokej vise nego ostali.
PS Sad se setih da ima ponekad i na ESPN America...
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :) Empty Re: Pozdrav svima, cast mi je da sam ovde :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu