NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan Che,fleksikon

2 posters

Ići dole

Milan Che,fleksikon Empty Milan Che,fleksikon

Počalji od milanche Sub Feb 27, 2010 5:07 pm

Malo o vama:
1. Recite nam nesto za pocetak. jeb'o pivo bez pene
2. Ime i Prezime? Milan Cekic
3. Visina i tezina (moze i recima, tj. opisno)? 187/90
4. Seksualno opredeljenje? straight
5. Zemlja boravka, nacionalnost, versko opredeljenje? Srbistan,Serbische,Pravoslavac
6. Sta radite u zivotu, tj. zanimanje? sta stignem,kuvar
7. Nadimak i kako ste ga dobili? Ceka (od prezimena),Minglez(bratova fiks ideja),Milance(tako me divojka zove)
8. Broj clanova u porodici, i nesto malo vise o njima (ako zelite)? 4,imam brata,grdosija al' dobrica
9. Da li ste sujeverni? mozda malo i to u glavnom vezano za kladzu
10. Da li ste alergicni na nesto? na neke pesticide i c.zvezdu
11. Pusenje, alkohol, droga...? pusenje ne,alkohol da (jebo coveka koji ne drmne katkad jednu ljutu),droga NE
12. Najseksipilnija Srpkinja/Srbin (u zavisnosti od preferencija Laughing)? Nives Very Happy
13. Najseksipilnija devojka/muskarac (u zavisnosti od preferencija Laughing)? Monika Beluci
14. Najvise volite.. sir iz kace i rakiju,tursku kafu,more
15. Najvise mrzite/ne podnosite.. fenseraj,snobove,histerisanje,malodusnost,insekte i crve,gliste (sve vrste i podvrste)
16. Najvise se plasite.. lifta i bubasvaba
17. Najlepsi trenutak u zivotu? kad se vec blamiram,blamiracu se do kraja:prvi poljubac
18. Situacija u kojoj ste se najvise izblamirali? tesko je nabrojati,poslednje je kada sam prevrnuo tortu na rodjendanu
19. Najlepse mesto na kojem ste bili? Halkidiki,Zlatar,Lika
20. Najvise se kajem zbog.. toga sto sam prestao da sviram gitaru i sto sam postao kuvar
21. Hobi? gledanje filmova,sportova,slusanje muzike,citanje,igranje igrica,teretana,voznja bajsom,sredjivanje oko kuce...
22. Kucni ljubimci? pas
23. Politicka opredeljenost? kao sto neko vec rece,nesto izmedju demokrata i naprednjaka
24. Homoseksualnost - vase misljenje? neka imaju svoja prava ali samo u razumnim granicama(brakovi,deca NI SLUCAJNO) i samo sto dalje (lezbo cure su jos i OK ali pozadinci su... mnogo mnogo manje OK)
25. Najdrazi citat/zivotna mudrost? "all you touch and all you see is all your life wil ever be" (Time,Pink Floyd)
26. Vas san? da zaradjujem radeci nesto sto volim,osnujem harmonicnu porodicu sa dobrodusnom i smirenom zenom i da imam bar cetvoro dece

Malo o hokeju:
27. Koliko dugo vec pratite hokej? 13 godina (auu ko bi rekao da je toliko proslo)
28. Prva (najranija) hokejaska secanja? sa 14 god. sam 1. put gledao NHL,bila je to utakmica Pitsburg-Filadelfija na 3K,skraceni snimak
29. Zasto volim hokej? zbog dinamicnosti,brzine,fascinantne ideje
30. Da li ste ikada prisustvovali hokejaskoj utakmici? Ako jeste, na koliko utakmica ste bili? na 5,6 Spartakovih u Subotici
31. Da trenirate hokej, koju bi poziciju voleli da igrate i zasto? pa ne znam,mozda krilo
32. Legenda kojoj se najvise divim je.. M.Lemieux
33. Trener kojeg najvise postujem je.. nemam pojma... mozda Terry Murray...
34. Utakmica koju cete pamtiti je.. ajoooj ima ih 15-ak ,gde sad na nabrajam... aj neka bude najsvezije kanada rusija od pre koji dan,to se ne zaboravlja
35. Omiljeni tim i zasto ste bas njih izabrali? Pitsburg,zbog Jagra i Lemjua i simpaticnog nadimka i dreova itd
36. NHL ili evropski hokej? NHL
37. Istok ili zapad (NHL)? istok valjda
38. Sta vam najvise smeta/ne podnosite u NHL-u? dosadno intoniranje himni,eto ako vec moram nesto da navedem
39. Ovechkin ili Crosby (molim vas ne stavljajte nista trece)? Ovechkin mi deluje kompletnije
40. Hattrick ili Shutout? hattrick

Malo o forumu:
41. Kako vam se svidja forum? ima potencijala
42. Sta vam se ne svija/sta nedostaje forumu? kao sto je vec receno fali vise pravih fanova
43. Kako poboljsati rad foruma? svako kome je stalo do ovoga neka pokusa da nas reklamira na razne nacine,sto preko interneta (fejs,YT...),sto ovako
44. Sa kojim clanovima se najbolje slazete? Ne znam ,nov sam jos,aj neka bude sa Dzombom
45. Ko je "zlatni clan" foruma? kako "zlatni"? ako se misli najaktivniji onda Dzomba again
46. Koga ne gotivite sa foruma? sebe Smile
47. Sta mislite o administratorima i kako ocenjujete njihov rad? deluju mi OK,nemam primedbi
48. Sta mislite o moderatorima i kako ocenjujete njihov rad? isto
49. Da li mislite da forum ima buducnost? I kakvu? ma ima buducnost ali bitno je samo da se ne odustane lako
50. Napisite nesto za kraj i okacite vasu sliku (ako zelite). cele noci lampa gori... U zdravlje

Milan Che,fleksikon Avt16
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Milan Che,fleksikon Empty Re: Milan Che,fleksikon

Počalji od Che Sub Feb 27, 2010 11:00 pm

svidja mi se kako clanovi prilaze ovim pitanjima.. ne odgovaraju tek tako..
fini odgovori, na fejs skroz zaboravih, posto ga nemam.. Fejspalm joj bilo bi dobro da neko napravi grupu ili sta vec.. Pijem kafu i chiluje
btw, zar je hokej ikada bio na 3K, zar oni nisu samo NFL imali.. Ceskam bradu nznm, mozda sam previse mlad, pa se samo NFL-a secam..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Milan Che,fleksikon Empty Re: Milan Che,fleksikon

Počalji od milanche Ned Feb 28, 2010 1:27 am

Dzomba ::svidja mi se kako clanovi prilaze ovim pitanjima.. ne odgovaraju tek tako..
fini odgovori, na fejs skroz zaboravih, posto ga nemam.. Fejspalm joj bilo bi dobro da neko napravi grupu ili sta vec.. Pijem kafu i chiluje
btw, zar je hokej ikada bio na 3K, zar oni nisu samo NFL imali.. Ceskam bradu nznm, mozda sam previse mlad, pa se samo NFL-a secam..

Jesu,jos uvek imam na staroj vhs kaseti nhl powerplay emisije snimljene sa 3K (iz '97.)
posle su prestali...
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Milan Che,fleksikon Empty Re: Milan Che,fleksikon

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu